Jelenleg

60
látogatónk van

Örömködő

3 éve 9 hónapja #297220 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
és még és még rohadt arty
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #297224 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Szokásos láthatatlan TD miatt nem tudtuk behúzni

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297233 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
És ha már vége a Battle Pass-nak, akkor ideje folytatni a svéd X-es grindelését. Féltem, h esetleg elszokok az Udes-től, de asszem még sem :D

wotnoobians.wot...zatert

Fene megeszi, vissza fogom egyszer venni...
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297234 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
Van új BattlePass. N.o.:2
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297237 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Van új BattlePass. N.o.:2


Holnaptól
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297244 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Az, h egy ilyen ócska körre kaptam tankászt, ez is azt mutatja, hogy milyne egy hulladék ez a tank :D

wotnoobians.wot..._heavy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297246 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Az előzőbe a spot volt sok, ebben a frag. Meg ez egy pici carry-cske volt, de azért nem az a nagyon odatettem magam típus. Meg top tier is... Mindegy, ezzel a tankkal akkor is OP kör :D

wotnoobians.wot...gyre_d
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #297248 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Egyik haverommal eldöntöttük hogy megpróbálunk egy tankot közösen kihúzni a s 1-zürke het (Feltétel :A Csaták nagy részét csakis szakaszban tolhatjuk)!
Pz III J : Számomra jó kis élmény volt a kis meggymag köpködő ágyújával meg a 60KM/H sebességével .
VK. 30.01. H : Egy Streamertől láttam hogy szerinte jobb lett mióta közepes tank lett + kapott egy kis buffot. Nos, Én nem játszottam soha ezelőtt a tankkal de azt kell mondjam nekem nem jött be. Lassú (még a top motorral is), nincs páncélzat egyedül egy jó löveg (kellemes átütése van az tuti). De még a haveromat se fogta meg (pedig neki más a játékstílusa)
Végre túl vagyunk rajta !
UI.: Még ezek után se kedvelem pedig mind egy napon történt xd
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #297249 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Végre meglett!

Külön köszönet a rengeteg segítségért :
@Ferrari Fan
@Pindzsin
@Straubbazsi


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Black_Sheep_01, Tank_szemelyzete, _Szazados_, Ba_nshee, 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999, KLC_KTE
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #297257 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Itt a replay is, ha valakit érdekelne. OBJ 260 LT 15 kitűnőre, 221 HP-val.

Ferrari fan nagyon sokat segített azzal,hogy pusztán megengedte, hogy nézzem, ahogy játszik, és kérdezhettem tőle. Sosem értettem igazán az EBR-ezést, most is csak "kapisgálom".

Rájöttem az örök kérdés megválaszolására is, vajon számít e a kor a wotban?
Bizton állíthatom nem, viszont a felfogóképesség annál inkább.
Láttam olyan meccset, ahol még fel sem fogtam, hogy feltűnt egy JGPZ E100, Ferrari már "le is fordult" a célvonaláról. Kapcsolni kell minél hamarabb!

Még egy adalék, ugyebár mindenki szentül meg van róla győződve, hogy az EBR a wot rákfenéje a klikkerek mellett. Ez a "session" rávilágított arra, hogy baromi nehéz vele játszani. Mivel jóval gyorsabb, minden gyorsabban történik, elég egy kicsit erősebben rányomni az iránygombokra, és neked reszeltek. Hogy mennyire übereli a többi spotter-t hát....nekem jobban bejön a 13 105, a láthatatlan ninja képességeivel. Azt kívánom mindenkinek aki szerint nem kellene a játékba, hogy húzza ki az EBR 105-öt és tapasztalja meg maga. Utána minden tiszteletet meg fog adni a "sebesség lovagjainak".

Szerintem lehet belőle tanulni, vagy azt, hogy mit csinálj, vagy azt hogy épp mit ne.
Az elején gondolkoztam, hogy elmegyek a hegyre, de láttam hogy az amx oda tart, meghagytam neki, meg mostanában nem mennek oda, valamiért nem jöttek rá, hogy az 1-2 line kemp nem mindig megoldás. Az, hogy el tudott lőni kapásból a T57 az érdekes volt, vagy bemákolta, vagy én mentem feljebb mint kellene. Majd aki megnézi mondja meg.
Miután a lámpám is jelezte,hogy az e1-ben a spotter piknikel, tudtam, hogy ki kell iktatnom. Nagyon nehezen lehetett felspotolni, biztos nem kezdő legénysége volt, itt el is buktam a HP-m nagy részét, csak 221 maradt. (majd várok tanácsokat, hogyan lehetett volna kevesebb HP veszteséggel megoldani) Óvatosabbra kellett vennem a figurát, de mivel tudtam, hogy a "spotter gone" minden esélyem megvolt a sikerre. (nem is mertem ránézni a küldetés kijelzőjére, már 2 hete szenvedtem ezzel) Szép lassan belopakodtam az ellenséges vonalak elé. Szerencsére a csapat felismerte a helyzetet, és felálltak középre lövéshez. Igazából innen "papírforma".
Miután meglett a küldi, annyira izgultam, hogy nem is találtam el semmit "már minden mindegy volt".

Replay
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297271 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Bottomként acélfalat kapni nem rossz dolog.
Viszont szomorú, hogy a 7-es 8-as HT-knek lövésük sem volt mit kéne csinálniuk.
Belefutottam abba a problémába amibe Dobilaci is.
T55a HT11 sebezz 2ezret - ez még nem nehéz - valamint pattints a HP-d 3x-osát.
Namost pl. a t-150 HPja 990, vagyis durván 3K-t kéne pattintani, 8as tankkal meg 4500-at.
Nem könnyű.
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #297284 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison

Bottomként acélfalat kapni nem rossz dolog.
Viszont szomorú, hogy a 7-es 8-as HT-knek lövésük sem volt mit kéne csinálniuk.
Belefutottam abba a problémába amibe Dobilaci is.
T55a HT11 sebezz 2ezret - ez még nem nehéz - valamint pattints a HP-d 3x-osát.
Namost pl. a t-150 HPja 990, vagyis durván 3K-t kéne pattintani, 8as tankkal meg 4500-at.
Nem könnyű.

Valóban nem egyszerű, nekem denkorp kolléga hozta össze.
hu.wot-life.com...84422/
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297289 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Kedves naplóm, kb. egy hónapja a mai volt az első nap, amiben élveztem annyira a wot-ozást, mind 2018-2019 őszein és mint az első fiókommal.

Nem azért, mert most véletlen lila wn8 jött volna össze, mint régebben a tier 2-4 közötti olasz medekkel. Mivel nem jött össze lila wn8, még egy nulla kombináltas halál is volt. De legalább előfordultak olyan csaták, ahol a zöldek inkompetenciája nem okozta 2 percen belül a pusztulásomat, olyan csaták, ahol egyértelműnek tűnő vereségből fordítottunk mi, 3 túlélő. Csaták, ahol kedvesen utasították egymást a játékosok és engem sem anyáztak le, amiért egy ponton a mező közepén kempeltem meddel (pont jól be lehetett lőni a gyanútlan nehezeket egy résen keresztül), sőt, az lett az egyik legcsodálatosabb menetem ma.
Persze megint volt, hogy hiába szpotoltam 5+ nagy, lassú tankot, még csak feléjük se lőttek a tökéletes pozícióban lévő tökéletlen td-k, volt pár olyan csata, amiben minden csak 5 méterrel arrébb ment vagy blokkolt, de ilyenek nélkül csak egy szerencse nap lett volna, egy jó rng, amiben semmi érdemem nincs. Itt legalább én is sokat hozzátettem, főleg abban, amiben 3-an maradtunk a heavy regiment ellen.



Álljon itt példának a legutóbbi menet.

Először lássunk csodát, Bitangocska nem azért szidja általában a zöldeket, hogy rájuk fogja a vereséget, hiszen itt a bizonyíték, hogy katasztrofális szinten kempelnek:


Ez általában 1-2 percen belüli 0-15-öt tud okozni, de most elég jól ment, mert mi kevesek baloldalon szenvedtettük a középre menőket és a baloldali pirosak se érezték jól magukat. Akkor lett újra szomorú, amikor egyik gyanútlan célpontom 2 HP-val maradt meg és amikor visszahátráltam tölteni, hát nem alám jött az a szikla valahogy? Nem emlékszem, hogy az "A" billentyűre tenyereltem volna, miért tettem volna? Így már se célozni nem tudtam, se elkerülni a lövések áradatát.


Utána kérdés volt, hogy a maradék mit hoz össze. De mivel a pirosakat se Chuck Norris tanította és tulajdonképpen ők se nagyon akartak kijönni a kempelésből, azért összejött. 3-as jelvény és ettől függetlenül top 3 xp.


Ezzel még az "ölj 10 arty-t" koalíciós küldetés is meg lett (A legtöbbet Skoda T 25-tel öltem, ezúton is köszönöm, Sezamme!).


Ugyan rájöttem, hogy a VII-es cseh nem táras és ráadásul kellene bele egy plusz legénységi tag (a remélhetőleg nemsokára megszerzendő koalíciós lányt már az V-ös olasz med várja...)
De hát ez a fejlesztgetés és legénység dilemma is nosztalgikus. Tiszta 2018-2019 ősze.

Azért itt hagyom a visszajátszást is, hátha nem is úgy volt, ahogy írom. Lehet, hogy azt, hogy kilövöm a Hellcat-et középről túlzás a középre mentek szenvedtetésének nevezni és még a végén kiderül, hogy tényleg szimpla rossz vezetésből mentem a sziklára.

Melléklet:

Fájlnév: 20200611_2...otreplay
Fájlméret:1,186 KB
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297294 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Az előzőbe a spot volt sok, ebben a frag. Meg ez egy pici carry-cske volt, de azért nem az a nagyon odatettem magam típus. Meg top tier is... Mindegy, ezzel a tankkal akkor is OP kör :D

wotnoobians.wot...gyre_d


Azóta is így adja, vagy csak szerencsés volt a csillagok állása? :)
Téma zárolva.
3 éve 9 hónapja #297300 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Hahaha:)

Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.