Jelenleg 343 vendég és nincs tag online

Örömködő #2

1 hete 6 napja #296727 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nem kaptal eleg xp-t.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel, straubbazsi, T_A_N_K_M_A_N_I_A

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 6 napja #296732 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel

Ferrari-fan beküldte:

straubbazsi beküldte:

Ferrari-fan beküldte:

juliensorrel beküldte: Ferrari-fan, a T25/2-höz mennyi kombinált kellett? Én anno nem sokat játszottam vele, de egész könnyen kezelhető - kicsit lassúcska - járgánynak tűnt.

2160-at ír a Targetdamage. De 1,8k 1,9k környékétől már kúszott felfele.

1724, ez pontos, mivel pont 95-ön vagy vele.
Elengedném az ilyen oldalakat.

Elhiszem hogy pontos, de engem ezek az értékek hatraltatnak.
Ezért nézem a targetdamaget mert ott extra magasak az elvarasok (obj 430 4,2k, m4 51 4k, stb) és ha már a felett vagy a közelében vagyok, akkor boritekolni tudom magamnak a tankot.
Pont emiatt még a GM modot is kiszedtem a játékból.

Továbbá ez az 1724 le merem fogadni hogy 2 hét múlva feljebb fog menni egy 100-al, mivel a hall of fameben sokan tudták hozni vele a 2k+ átlagot.

Egyébként a 407 csatás artymat igazán kivehetted volna a képből. Túlságosan rontja az imázsom :kappa:

Gondolom úgyis KIZÁRÓLAG a kampányok miatt használod B)

1 hete 6 napja #296733 Írta: juliensorrel

Grande__Reagel beküldte: Nos, az Udes 14 alt egy köpedelem... Legalábbis számomra. abszolúte nem pontos, és az APCR miatt elég bosszantó lepattanókat tud produkálni. Tervrajzból át is ugrottam hamar.

Jött ez... Ez már jobb, de be kell lássam, hogy a svéd közepes tank ág, nem az én világom. Hiába nagyon jó torony, eszméletlen gundep, és relatíve ez már pontos (azért néha fogom ám a fejem), és én pont az ilyen tankokkal szeretek/tudok játszani (Super Conqueror, Centurion AX, Kranwagn), ez az autómatikus hidraulikus működés meggyilkol. Már most jobban megszoktam, de még a 8asnál förmedvény volt vele a játék. Olyan balfaszságokat csináltam vele, hogy bújnék ki a domb mögül, ereszkedik a cső, de ugye egy pillanatra megakad, mert be kell kapcsolnia a hidraulikának. Csak ház én annyit érzékeltem, h nem hajlik tovább, hát még jobban felmentem a domb tetjére, na addigra már teljes premier plánba ott voltma az ellennek, de én legalább már az ellenséges tank ELÉ 10 méterrel is képes lettem volna lőni.

Na mindegy, ez a 9es már jobban tetszik, de talán ez az első T9es tank, amire azt mondtam, h nem fogom visszavenni :D Lehet, h jó tank, de nekem nem való...

wotnoobians.wot...tanker

Én nagyon szeretem ezt a IX-es tankot, az egyik kedvencem a táras medek mellett, stabilan lehet hozni vele egy jó teljesítményt.

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #296734 Írta: juliensorrel

Még vagy 2-300 assist dmg kellett volna az Ace-hez. Legtöbbször nem elég az ászhoz a csak sebzés kevés assist vagy fordítva.

1 hete 6 napja #296735 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Sziasztok! Hoztam egy replayt Skoda T-50-nel. Első ránézésre semmi eget rengető dolog, 6 kill, 4,3k+ dmg. Csata végén mégis ugráltam örömömben, mert kb. a 3. perctől az utolsóig meg voltam róla győződve, hogy ennek bukta lesz a vége. Az ilyen körökért érdemes játszani. :dancing: :beer2: :dancing:

http://wotreplays.eu/site/5395130?secret=cccad3197e73f66129d4f230f0e016eb

1 hete 6 napja #296736 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

juliensorrel beküldte:

Még vagy 2-300 assist dmg kellett volna az Ace-hez. Legtöbbször nem elég az ászhoz a csak sebzés kevés assist vagy fordítva.

XP számít

1 hete 6 napja #296739 Írta: AssistKing
Soknak tűnik ez a base xp a sebzéshez képest :ohmy:
Mellékletek:

1 hete 6 napja #296740 Írta: AssistKing
T54e1 harmadik gunmark
A buff nagyon jót tett neki, végre van átütése :woohoo:
Viszont még mindig lassú + nincs páncél.
+ a 6os skoda is befejezve

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, juliensorrel, Tank_szemelyzete, straubbazsi, Ferrari-fan, KLC_KTE

1 hete 6 napja #296742 Írta: Wotjátékos44
Megválaszolva: Wotjátékos44
Nem gondoltam volna, hogy ezzel a tankkal fogok Felderítő medált szerezni.

wotreplays.eu/s...chi-ri

1 hete 5 napja #296752 Írta: juliensorrel

AssistKing beküldte:

juliensorrel beküldte:

XP számít

A kettő szoros kapcsolatban van egymással, de egyoldalú assist vagy dmg megnehezíti az Ace elérését. Hiába van 6-8k spotom pl a BC12-vel, mivel csak kb 1000-et sebeztem, csak 1. osztályra voltam érdemes. De ez igaz fordítva is...

1 hete 5 napja #296753 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

juliensorrel beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Nos, az Udes 14 alt egy köpedelem... Legalábbis számomra. abszolúte nem pontos, és az APCR miatt elég bosszantó lepattanókat tud produkálni. Tervrajzból át is ugrottam hamar.

Jött ez... Ez már jobb, de be kell lássam, hogy a svéd közepes tank ág, nem az én világom. Hiába nagyon jó torony, eszméletlen gundep, és relatíve ez már pontos (azért néha fogom ám a fejem), és én pont az ilyen tankokkal szeretek/tudok játszani (Super Conqueror, Centurion AX, Kranwagn), ez az autómatikus hidraulikus működés meggyilkol. Már most jobban megszoktam, de még a 8asnál förmedvény volt vele a játék. Olyan balfaszságokat csináltam vele, hogy bújnék ki a domb mögül, ereszkedik a cső, de ugye egy pillanatra megakad, mert be kell kapcsolnia a hidraulikának. Csak ház én annyit érzékeltem, h nem hajlik tovább, hát még jobban felmentem a domb tetjére, na addigra már teljes premier plánba ott voltma az ellennek, de én legalább már az ellenséges tank ELÉ 10 méterrel is képes lettem volna lőni.

Na mindegy, ez a 9es már jobban tetszik, de talán ez az első T9es tank, amire azt mondtam, h nem fogom visszavenni :D Lehet, h jó tank, de nekem nem való...

wotnoobians.wot...tanker

Én nagyon szeretem ezt a IX-es tankot, az egyik kedvencem a táras medek mellett, stabilan lehet hozni vele egy jó teljesítményt.

Én is hozom vele az átlag tier 9es teljesítményemet, már lassan 100 csata óta, de akkor se megtartós :D sztem a Xest úgy fogom utálni, mint a szart, elvégre nekem a Xesek mindig nehezebben játszhatóak

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #296754 Írta: juliensorrel

Grande__Reagel beküldte:

juliensorrel beküldte:

wotnoobians.wot...tanker

Én is hozom vele az átlag tier 9es teljesítményemet, már lassan 100 csata óta, de akkor se megtartós :D sztem a Xest úgy fogom utálni, mint a szart, elvégre nekem a Xesek mindig nehezebben játszhatóak

Jah, a korlátaimmal én is tisztában vagyok, így nem is siettetem, hogy X-es gépeket vegyek. shaking A IX-est élvezem, a X-es tiert nem, s én élvezni szeretném a játékot.

1 hete 5 napja #296758 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Kezdem megunni ezeket a TD-ket. =Szerencsére már csak ez maradt :dancing: =
Repláj

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Mellékletek:

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #296760 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
out of ammo

Melléklet:

Fájlnév: 1590283753...otreplay
Fájlméret:1,827 KB
Mellékletek:

1 hete 4 napja #296766 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nem tudom, hogy örüljek vagy ne.
Még egy-két kill, és nem sokon múlt, meglenne a radley.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.