Jelenleg

37
látogatónk van

Örömködő

4 éve 1 napja #295338 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
@checkengine
azért ez a videó került ki, mert ebben a csatában lett meg a harmadik csillag....egy olyan tankra, amit "akárki" az életben nem fog megszerezni, felcsillagozni pedig még kevesebben fognak. erről szólt a kihívás is. nem kell ezt túlgondolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
4 éve 19 órája #295352 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Bocs, hogy nem idézgetek, de hosszú volt a nap és nem akarom holnapra hagyni.

@Bazsi
Jogos, mivel belegondolva az észjárásukba, a "Ez csak egy csata, az összes többiben Goldot lőtt...LÁTTAM!" lenne a reakció. Szóval....jah. Az hogy átlássak a csata miértjét, az már amúgy is sok lenne nekik, ezt nem is gondoltam komolyan :D

@CheckEngine
Azt hiszem Bazsi pontosan leírta, hogy mi a szitu. De csak egy kontra: Mutasd már meg kérlek, hogy te hogyan dózerolsz a Chieftaineddel és vagy az Obj 279-el! :)
Téma zárolva.
4 éve 15 órája #295361 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
@Ferrari-fan ezt írtad:

"Küldöm ezt a videót azoknak, akik állítják, hogy:" erre mondtam hogy viccesnek találom mert több ponton bele lehet kötni ezt le is írtam. Azt is leírtam nem értek egyet egyik állítással sem amit írtál. Pont letojom ezt a témát mert nem érint csak ismétlem: viccesnek találtam mert több ponton bele lehet kötni. Ezért írtam hogy egy full 10es jobb lett volna hasonló lendülettel(esetleg mind két oldalon egyelő számú és kaliberű reward és cw tankkal) , azon már nem nagyon lehetne fogást találni. :) Összesen ennyi volt az észrevételem.

Aztán a kontrádra válaszolva, nagyon szívesen megmutatom neked hogy hogyan kell ha előtte bemásolod nekem azt hogy Én hol írtam olyat hogy ezt Én is megtudom csinálni....ja hogy nem írtam ilyet....

Mondtam-e olyat hogy ezt bárki megcsinálja? Mondtam-e olyat hogy ez csak a tank miatt van?...Nem mondtam.

Annyit írtam hogy: "Azon lepődtem volna meg ha nem első sorban dózerolt volna ilyen feltételek mellett." Ezt azért írtam mert eleve egy jó leosztást kapott, aminek már a pálya betöltésekor is nagyon örül....aztán eleve ez a tank csak jó játékosoknak van meg erre jön még hogy ez a tank kb benne van a jelenlegi tankok TOP 5-jében. Ezek után mire kellett volna számítani? Azt is leírtam "Tudom hogy ezek a gyógynövény likőr játékosok full tier X-ben is csodákat művelnek" effektíve nem vontam kétségbe a tudását, nekem ezzel nincs bajom ha valaki jobban játszik.


@StraubBazsi

Köszönöm a válaszodat! :) "Az megvan" Igen megvoltak ezek a mozzanatok így videó alapján is amikor először néztem. A videó mellett van az embernek ideje gondolkozni hogy mit miért. Nyilván ha nekem kéne játszanom ezt az elejétől Én nekem ez nem ment volna így. A T57 feltűnésekor néztem egy nagyot, nem gondoltam hogy így bejön ha megindul középre....az tetszett.

Sőt az is megvan hogy ezt a tankot tényleg kevesen tudják megszerezni, és azok is inkább a jobb játékosok. Na most nyilván a jó játékosoknak van meg az adott tank akkor ott nyilván még nehezebb a 95% szintet elérni. És akkor ezt úgy hogy csak AP és szakasz nélkül....kemény.

Na most már kellőképpen túl lett tolva a téma :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, zics911
Téma zárolva.
4 éve 7 órája #295367 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Progetto carry, 6k sebzéssel

Replay


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
4 éve 5 órája #295369 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ismét OFF,de aki tud csatlakozzon!
ipon.hu/magazin...lozata
Téma zárolva.
4 éve 4 órája #295374 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Konkerer



Adok hozzá replayt is.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 órája #295375 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

@Ferrari-fan ezt írtad:

Figyelem: Spoiler!


Jogos! Én kérek elnézést.
Kicsit fáradt voltam tegnap és egy olvasatra reagáltam, nem értelmeztem a szöveget...My bad :dry:
Viszont azt akkor is leszögezhetjük, hogy ha bármelyik észlény bele tud kötni a fentebb-fentebb felsoroltakba, akkor szerencsére mind a 411 csatáját streamelte, tehát..... :awesome:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295391 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Látszik mennyire FOSH a tank, 1083 alap xp ászt ér :rofl:



Itt meg átgyalogoltunk az ellenfél csapatán.

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295415 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Bocs @Százados, egy kicsit jobban sikerült a CTRL+C---CTRL+V :D
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295416 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Bocs @Százados, egy kicsit jobban sikerült a CTRL+C---CTRL+V :D


Miben jobb? :troll:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295421 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Nah, Chimera koalíció 15 készen is van :D

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295423 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Kaptam ma egy pm-et, hogy készítettek videót egyik EBR-es carrym-ről
:ohmy:
Videó
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295424 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Gun mark story

Pont jókor jött ez a Leo 1 TOT. Gyorsan meglett a Leo 1 és szabad volt az út a GM irányában. Főleg, hogy a jövő havi a 60TP lesz....abszolút nem érint :D

Na tehát! AMX 30. Iszonyat jó tank, iszonyat fun vele a játék és nagyon bejött a stílusomnak.
Az érzés, mikor a top tier med ott áll veled szemben, hogy na majd akkor ő szépen DPM-ből megesz, te pedig csak "Hello Darkness my old friend!" ééééés spameled bele a DPM-et :D

Az ágyú amúgy korrekt. Franciásan szór, alap átütése 248, ami tier 9-10 ben kicsit kevés, a 300-as HEAT meg meh, de a mobilitása végett nagyon szépen lehet oldalba kapni tankokat.

A sessiont 80,22%-ról kezdtem és egy hozzám képest elég jó átlagot sikerült vele hoznom a végére. Bár az overallt lerontottam még az elején, mikor nem vettem észre, hogy nem a saját legénységét, hanem az 50B legénységét dobtam bele véletlen :wb:



@Százados...
Mármint a Te kivágás, beillesztésed sikerült jobban :D
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295425 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295427 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
wotnoobians.wot...tanker

Bár a mai nap pont gyenge, azért összeségében úgy érzem, h mintha kezdeném felvenni a T10 ritmusát...
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.