Jelenleg

29
látogatónk van

Örömködő

4 éve 3 napja #295248 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Vicces jelenet. 7 tank szeretné az Progetto46-ot kilőni és ezért egy kupacban lökdösik egymást.
Mi meg közbe 2 perc alatt elfoglaltuk a bázist.

No commet :fetreng:

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 2 napja #295276 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Kipróbáltam a Prime-os Skodát, egyáltalán nem tetszett, T8 downswing is kitart, amúgy is inkább T10re koncentrálok mostanában, hamar kitaláltam, hogy ezt most nem gunmarkolom a bérleti időszakban. Viszont tegnap este csak egy kis CW-re jutott idő, utána gondoltam, na jó, öt csatát még adok a tanknak meg a legénységnek, így pipálom a napi küldiket.

Hát nem ezzel dobta be a hatodik Pool medálom?! :cheer:

wot-record.com/...7_pool

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Sezamme, fabyzol3, gh0s7f1gh73r
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295289 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Mi jobb egy Tank Ásznál? Kettő, egymás után :D
Gondoltam kipróbálom már a karácsonyra pottyant francia Panthert.
A negyedik és ötödik csata Tank Ász lett. Saját Tier-ben igazi pokolgép, mindezt 100% legénységgel, skillek nélkül.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, fabyzol3
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295292 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Egymást követő csaták 54e1-el
Sokkal rosszabbra számítottam
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Sezamme, gh0s7f1gh73r
Téma zárolva.
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #295294 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Egymást követő csaták 54e1-el
Sokkal rosszabbra számítottam
Figyelem: Spoiler!



Kérlek a megfelelő választ húzd alá:

1. Csaló vagyok
2. Goldnoob vagyok
3. Csaló és goldnoob vagyok
4. Prémfiókos vagyok

:kappa:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295295 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Egymást követő csaták 54e1-el
Sokkal rosszabbra számítottam
Figyelem: Spoiler!



Kérlek a megfelelő választ húzd alá:

1. Csaló vagyok
2. Goldnoob vagyok
3. Csaló és goldnoob vagyok
4. Prémfiókos vagyok

:kappa:

Ebben a sorrendben igaz az összes :kappa:
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295297 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
1v4 szituból fordítás és Győzelem
#goldnoob #toptierkéntkönnyű


Repláj
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, _Potip_
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295299 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Egész jól alakult a mai nap! :xmas3:
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295300 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Bementem vele megnézni, hogy mennyire laggol a szerver - első E25 Fadin! :)

(Mentem volna egyből szpotolni a hegy hátulját, de persze konkrét zéró tank ment középre, hogy lőhesse.)
wot-record.com/..._fadin

#optank #marnemisopatank
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999, gh0s7f1gh73r
Téma zárolva.
4 éve 15 órája #295319 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Leszögezem, hogy ez nem az én örömöm. Viszont jó látni, hogy vannak még értelmes játékosok a játékban és vannak olyanok, akik képesek olyan dolgokra, amik alapjaiban rontják el a konteó hívők "szilárd meggyőződését".

Küldöm ezt a videót azoknak, akik állítják, hogy:
- Az unicum hátul campel.
- Az unicum csak goldot lő.
- Az unicum nem a nyerésre megy.
- Az unicum azért unicom, mert csak a campeléssel lövi össze magának a statot, taktikai
szempontból idióta.


Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Ba_nshee, gh0s7f1gh73r, AssistKing
Téma zárolva.
4 éve 14 órája #295322 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
4300 dmg tank ászt ér egy 9es tankkal :huh:
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 12 órája #295324 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Hát ilyen lövésem még nem volt.
Csóri ottmaradt 61% HP-val legények nélkül a csata első percében, első pillantra nem is értettem hogyan halt meg :)
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 10 órája - 4 éve 3 órája #295325 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine

Leszögezem, hogy ez nem az én örömöm. Viszont jó látni, hogy vannak még értelmes játékosok a játékban és vannak olyanok, akik képesek olyan dolgokra, amik alapjaiban rontják el a konteó hívők "szilárd meggyőződését".

Küldöm ezt a videót azoknak, akik állítják, hogy:
- Az unicum hátul campel.
- Az unicum csak goldot lő.
- Az unicum nem a nyerésre megy.
- Az unicum azért unicom, mert csak a campeléssel lövi össze magának a statot, taktikai
szempontból idióta.


Tehát hoztál egy olyan videót amiben két amúgy is erős CW reward tank, két ügyesebb játékossal lehenteli az egész mezőnyt amihez adott is volt minden hiszen csak 4db Tier X volt, ellenfélnél pedig egy sem volt csilli-villi CW reward :D Azon lepődtem volna meg ha nem első sorban dózerolt volna ilyen feltételek mellett.

Félreértés ne essék a fenti általad felsorolt állítások egyikével sem értek egyet és nem azért írtam mert ezeket az embereket védeném. Csak viccesnek találtam hogy pont egy ilyen videóval akarod ezt bizonyítani. Tudom hogy ezek a gyógynövény likőr játékosok full tier X-ben is csodákat művelnek, egy full X-es vidi helytállóbb lett volna. Csak egy észrevétel vagy kötekedés vagy mit tudom Én mi ez amit írtam...... :)

u.i.: Az OBJ nem cw tank, elírtam bocsi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN
Téma zárolva.
4 éve 4 órája - 3 éve 11 hónapja #295328 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Leszögezem, hogy ez nem az én örömöm. Viszont jó látni, hogy vannak még értelmes játékosok a játékban és vannak olyanok, akik képesek olyan dolgokra, amik alapjaiban rontják el a konteó hívők "szilárd meggyőződését".


Sajnos, ahogy a korábbi ehhez hasonló teljesítmények, kihívások sem voltak hatással adott csoport meggyőződőseire, ez sem lesz. A tank OP, kb erre a tanulságra számíthatsz.

Valahol ott kezdődik a dolog, hogy a közel teljes játékosbázis számára megfoghatatlan, hogy mit jelent 6100 kombinált, mit kell tenni ennyihez. Nekem például zéró közöm van ahhoz a szinthez. Előreláthatólag, nem is fogok elérni odáig. Kicsit megvizsgálva a 279 overall ranglistát, úgy tűnik, hogy bő száz játékos tette rá az egész EU szerveren a harmadik... vagy második csillagot. Tehát, bő száz játékos jutott el a második csillagig, durván 5-5,2k kombináltig. Belegondolnék, hogy mennyi a száz, hogy elit klánokra mennyi 2+ csillagos 279 jutna.

Persze, nehezítsünk rajta még egy kicsit, csak AP és HE. Az idióta! :)
Fantasztikus játékos, óriás tapasztalat (100k+ csata), tehetség, kitartás, jó játékos morál, ezek hozzák az eredményt, ezt lehetne látni.

Hovatovább, egy szintén ebben lévő tanulság, éppen az AP értéke. Yzne is ebben a hónapban végzett vele, relatív sok, 12 AP-val játszva, és szintén igen magas 1400 körüli assist sebzéssel. (Credit természetesen nem szempont ebben.) Egyszerűen, túl sok track+dmg lövésről maradsz le csak HEAT-et használva. Érdekes, mert például Stanlock nagy híve az ilyen X-2-2 elosztásoknak, de egyre magabiztosabb vagyok abban, hogy nem az az optimális randomhoz.

Ami mellékesen mutatja azt is, hogy van a HEAT-nek elég hátránya. Az APCR-HEAT tankok többsége most is rendben van. Az egyértelmű probléma, játékdizájn fiaskó ott van, ahol nincs valódi döntés, választás a lőszerek között (pl. AP-APCR, APCR-APCR pároknál).

@CheckEngine

Nyilván a teljes teljesítmény a lényeg, de az utolsó csatával kapcsolatban is, nagyszerű lenne, ha sikerülne megszabadulni ettől a hozzáállástól. A játékosok 99,9** százaléka öt perc után legalább 1 perc késésben van az ő lépéseihez képest.
Az megvan, hogy a t57 és 277 megpillantása után azonnal elindul, annak ellenére is, hogy semmi kontrollja nincs a csapatnak középen? Hogy az emil után azonnal átfordul a flankjére, ami megadja neki a tökéletes lövést a Type-on? Hiba nélkül, nulla másodpercet pazarolva kiszedi, egyből tovább. E75? Két másodperc gondolkozás, majd vállalja a mid elleni crosst a részleges fedezékben, megéri.

Igaz, utána már csak ki kellett okosan tisztítani a közepet, aztán a megmaradt HP-t felhasználva eltolni a sarokig. Az már semmi. Igaz, csak ha nem alakítottál ki négy izolált 1v1 helyzetet gyors egymásutánban, ha hibáztál valamelyikben és kevesebb HP-d van, ha perces csúszásban vagy az egészhez képest, akkor lehet, hogy jóval kesebb sebzéssel és ötöd ennyi assist-tal jössz ki egy ilyen csatáról is? Lásd a - dinamikus platoonban - lévő Chieftent. a relatív gyors tank, 4k sebzés a 13k kombinált helyett.

Az nem számít? Top tier volt, tank is op, lehet tolni agyatlanul előre, nincs belőle mit tanulni. Az ilyen helyzeteket mindenki automatikusan ki tudja használni, szerencse dolga.
Hát jó, én csúszóban lettem volna!

(Értem, hogy nem feltétlen ezt célozta a hozzászólásod, csak általában írtam, mert ez az általános hozzáállás ezekhez.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm, zics911, 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999, CheckEngine, gh0s7f1gh73r
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295335 Írta: gh0s7f1gh73r
Megválaszolva: gh0s7f1gh73r
Mélyen tisztelt Straubbazsi.Szeretném csak a 75%-át annak,ahogy Te rálátsz a dolgokra.Bármelyik hozzászólásodat olvasom,le vagyok nyűgözve(nem nyalizni akarok,csak tényeket közlök). Kérlek tartsd meg eme jó szokásod,hidd el vagyunk páran akik sokat tanulunk Tőled.üdv:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, zics911
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.