Jelenleg 430 vendég és 3 tag online

Örömködő #2

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #294702 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Ma adta rendesen. :thx2:
5/5 győzelem arány ma. Azt hiszem mára nem erőltetem tovább. :rofl:

A kis digó 4-es kielitezve, az 5-ös garázsban. 20 csata kellett csak hozzá, csak úgy dobálta az extra XP-t. Valami XP szorzós akció van? :blink:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #294712 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Ferrari-fan beküldte: Grat! Ahogy elnézem mazochista vagy.
Feltételezem Chifi meg 907 az megvan neked és a VK egy jó választás volt 3. nak (Megnéztem a képet :D ), de hogy pont a legszarabb tier 8-ast veszed ki. Mond, hogy csak az nem volt meg :beer2:

Szerinted a legszarabb, szerintem meg egy 12.000 goldos (becserélősben 6k) tank! ;)
Nincs meg egyik sem, de nem nagyon láttam más szempontot a választható tankok között.

4 hónapja 2 hete #294714 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

straubbazsi beküldte: kicsit jobban megérte, mint a Bourrasque maraton. :lol:

..nem zárom ki. :)

Felteszem a maraton inkább a "köznép" számára indult. Én például nem bánnám ha a mocskos csigaevők szekerében randalírozhatnék majdan a frontline-on. ;)

btw szép gyüjtemény!

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #294715 Írta: straubbazsi

Slandyke beküldte:

straubbazsi beküldte: kicsit jobban megérte, mint a Bourrasque maraton. :lol:

..nem zárom ki. :)

Felteszem a maraton inkább a "köznép" számára indult. Én például nem bánnám ha a mocskos csigaevők szekerében randalírozhatnék majdan a frontline-on. ;)

btw szép gyüjtemény!

Jó is az! Engem is érdekel, inkább csak frusztrációmnak adtam hangot vékonyan, mert most nem sok kedvem van ennyit grindelni, de megpróbálom én is megszerezni hétfőig! ;)

Köszi! :wine:

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294716 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

straubbazsi beküldte: Megjöttek a kampány jutalmak. VK 72.01 (K), IS-5, 4600 bond, 907 3d skin, 5 cw style, 14 nap prémium, 38 nagy personal booster, 60 directives, kettő női legénység, meg az apró. Tizenegy nap, 96 csata. Lehet, hogy egy kicsit jobban megérte, mint a Bourrasque maraton. :lol:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Grat. A VK az egy elég klassz heavy, a páncélos dögök között szerintem a legjobb.Vicces, hogy sokan még mindig nem tudják hol is kellene belőni, gyakran még prémium lőszerrel is szenvednek ellene:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

4 hónapja 1 hete #294718 Írta: straubbazsi
@Hunter
Köszi!
Jah, tudom, hogy elég nagy rajongója vagy! ;)
Most elég kellemetlen ilyen tankokat játszani, de amúgy örülök neki eléggé.

4 hónapja 1 hete #294721 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

straubbazsi beküldte:

Feltételezem Chifi meg 907 az megvan neked és a VK egy jó választás volt 3. nak (Megnéztem a képet :D ), de hogy pont a legszarabb tier 8-ast veszed ki. Mond, hogy csak az nem volt meg :beer2:

Szerinted a legszarabb, szerintem meg egy 12.000 goldos (becserélősben 6k) tank! ;)
Nincs meg egyik sem, de nem nagyon láttam más szempontot a választható tankok között.

Attól viszont többet ér. Mondjuk most abban remenykedem, hogy sokan vették ki és végre nem 3,2k kombi kell vele a 3gm-hez :devil2:

A másik 2 tank közül a chifi lett Volna értelmes szerintem neked. Mert ha tetszett a strv 81, akkor a chifi kB az csak lassabb (sajnos goldspam kell vele, de most istenem). Na de mindegy. Gratu hozzá! A 907 skint meg... Szip-szip

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294722 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte:

straubbazsi beküldte:

Attól viszont többet ér. Mondjuk most abban remenykedem, hogy sokan vették ki és végre nem 3,2k kombi kell vele a 3gm-hez :devil2:

A másik 2 tank közül a chifi lett Volna értelmes szerintem neked. Mert ha tetszett a strv 81, akkor a chifi kB az csak lassabb (sajnos goldspam kell vele, de most istenem). Na de mindegy. Gratu hozzá! A 907 skint meg... Szip-szip

Ne reménykedj, nem láttam még csak elvétve, Chifikkel viszont Lakehill-et lehetne rekeszteni.
:rofl:

Amennyire én látom, a legtöbbet kivett tank a Chief, aztán a 907. A VK csak utána jön

Bazsi mondanál valamit a licitelésről hogyan működik?
Hogy vetted ki az is5-öt ha van VK? Vagy többet is lehet?

Klán: ROTON
A legjobb hely

4 hónapja 1 hete #294723 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Matt__Kirby beküldte:

Ferrari-fan beküldte:

straubbazsi beküldte:

Ne reménykedj, nem láttam még csak elvétve, Chifikkel viszont Lakehill-et lehetne rekeszteni.

Max a tier10-es chieftainből, a 8-as med nem túl gyakori a csatákban.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294724 Írta: Matt__Kirby

Hunter9956 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Ferrari-fan beküldte:

straubbazsi beküldte:

Max a tier10-es chieftainből, a 8-as med nem túl gyakori a csatákban.

Arra gondoltam a X-esre. DE mivel annyira nem vagyok képben ezzel lehet hogy félreértettem valaimit.

A legjobb hely

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294727 Írta: straubbazsi
@Ferrari
Csak-csak lejjebb megy, bár meglepően sok csatát kellett hozzá játszani.
907 skin nagyon metál : PP, meg tetszenek az új festések is. :)

@Matt
Igen, volt most egy ilyen extra, hogy ki lehetett váltani t7/8 régi cw prémiumokatt is.

Nem nagyon vagyok képben, de gondolom úgy, mint bármelyik licit :) (lsd black market)

Odaértem vele ( előzmény poszt ). Fú baszki, iszonyat, mi kell hozzá. Ma - 14 csata - kétszázzal többet hoztam vele, mint az LT432 vagy EBR75 átlagom. Több kombi kell hozzá, mint pl az M4190-hez. :silly:
Tökéletes 60. gunmark:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan, Matt__Kirby, Geronimo74

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294729 Írta: Matt__Kirby
A 30. nyolcas prémiumtankom. Ebből a 12. ami "ingyen-be" került.
Szerintem nagyon jó ötlet volt megcsinálni ezt a tankot.
Egyrészt amilyen gyorsan halnak a lightok, jó ha van a kezedben valami ami legalább olyan jó látótávban, álcában. Értem, hogy miért lett med, lightként túl OPÉ lett volna.
Az ágyú egy darab ganéj, meg az átütése sem egetverő, 190. De gyakorlatilag mindig meglepődök rajta amikor már várom a spotot, és nem villan a lámpa.

A legénységen még nincs "látásjavító skill"

A legjobb hely
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, straubbazsi, KLC_KTE

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294740 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Ez is kipipálva :banana:
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #294742 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Régen röhögtem ekkorát...

Talán magától érthetődik miért is lőtték ki 1.5 perc után :)

És ilyenekkel van tele a WOT. Bravo Bravo.
Mellesleg nem is tudtam, hogy a tanknak van feje :)
Aztán rájöttem. Ahhoz , hogy egy tanknak lejöjjön a feje ... belűl a parancsnokot kell lőni , hogy halálos sebet kapjon :)
Női parancsnokot meg máshol lőnék :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76

4 hónapja 1 hete #294748 Írta: Matt__Kirby

Goldfinger beküldte: Régen röhögtem ekkorát...

Talán magától érthetődik miért is lőtték ki 1.5 perc után :)

És ilyenekkel van tele a WOT. Bravo Bravo.
Mellesleg nem is tudtam, hogy a tanknak van feje :)
Aztán rájöttem. Ahhoz , hogy egy tanknak lejöjjön a feje ... belűl a parancsnokot kell lőni , hogy halálos sebet kapjon :)
Női parancsnokot meg máshol lőnék :)

Láttam olyan IS7-et aki berongyolt középre Abbey-n, egyet tudott lőni. Utána persze ránéztem, 50E csata 1500as értékelés. Hát nekem sírni van kedvem, nem nevetni:)

A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.