Jelenleg 463 vendég és 7 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294510 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Grande__Reagel beküldte: Még1 KV-3as csata :)

wotnoobians.wot...ankasz

Lassan olyannyira megszereted, hogy numero uno leszel vele a szerveren :D

Rathagol27 beküldte: Még1 KV-3as csata :)
Most semmiképpen nem tartok lépést veled. Egyrészt a tudásom nem elég hozzá, másrészt most gyorsban ki kellene húzni a 2 tízes medet amit valószínűleg kivesznek.
Mindenestre gratulálok ismét. :beer2:
Ui: Nekem tetszik, hogy kifejted a véleményed a tankról. Akad benne hasznos infó.

Nem áll szándékomban senkivel sem versenyezni, lehet a végén még alul maradok :D
A szövegeket meg csak azért írom hozzá, mert:
1) Szeretek írni/beszélni
2) Mikor én voltam kezdő, akkor nagyon kevés oktató anyag volt a játékról, nem hogy a tankokról. Így ezzel megpróbálok tenni az ellen, hogy még több......"gyenge" játékos bújhasson a "nem láttam semmi infót erről és arról az akármiről". Régebben nagyobb dobra vertük az ilyeneket, de manapság már akik csinálták ezeket az oktató cuccokat, inkább továbbálltak játék vagy fórum szempontjából, akik meg vannak, inkább csak lézengenek és próbálnak írni valamit. (Nem sorolom magam közéjük, mert én addig fogok vitatkozni míg valamelyikünk ki nem lesz bannolva az oldalról. Természetesen csak olyanról vitázok, amit tudok is :D )

ui: Ezért nem szabad engem hagyni írni :troll: :beer2:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27, Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #294511 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte:

wotnoobians.wot...ankasz

Rathagol27 beküldte: Még1 KV-3as csata :)
Most semmiképpen nem tartok lépést veled. Egyrészt a tudásom nem elég hozzá, másrészt most gyorsban ki kellene húzni a 2 tízes medet amit valószínűleg kivesznek.
Mindenestre gratulálok ismét. :beer2:
Ui: Nekem tetszik, hogy kifejted a véleményed a tankról. Akad benne hasznos infó.

Nem áll szándékomban senkivel sem versenyezni, lehet a végén még alul maradok :D
A szövegeket meg csak azért írom hozzá, mert:
1) Szeretek írni/beszélni
2) Mikor én voltam kezdő, akkor nagyon kevés oktató anyag volt a játékról, nem hogy a tankokról. Így ezzel megpróbálok tenni az ellen, hogy még több......"gyenge" játékos bújhasson a "nem láttam semmi infót erről és arról az akármiről". Régebben nagyobb dobra vertük az ilyeneket, de manapság már akik csinálták ezeket az oktató cuccokat, inkább továbbálltak játék vagy fórum szempontjából, akik meg vannak, inkább csak lézengenek és próbálnak írni valamit. (Nem sorolom magam közéjük, mert én addig fogok vitatkozni míg valamelyikünk ki nem lesz bannolva az oldalról. Természetesen csak olyanról vitázok, amit tudok is :D )

ui: Ezért nem szabad engem hagyni írni :troll: :beer2:

Örülök neki, hogy megint írsz, és ne hagyd hogy elvegye a kedved a lincselő értetlen tömeg.
Bazsi sem sokat ír már, és gondoljon bárki bármit róla, ami a tudása, az megkérdőjelezhetetlen.
Több ilyen kellene.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294512 Írta: Ferrari-fan

Csak ne essen senki túlzásokba #nohomo

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294513 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

bandras32 beküldte: Még a végén visszaszokok az artyzásra. :oops:

én napok óta próbálok artyzni , T5 - LEFH ) de valahogy ez nem az én világom :)
de sok sikert hozzá .... én xp-t és kreditet biztos nem költök rájuk .... :)

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #294515 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

harakiri beküldte:

bandras32 beküldte: Még a végén visszaszokok az artyzásra. :oops:

én napok óta próbálok artyzni , T5 - LEFH ) de valahogy ez nem az én világom :)
de sok sikert hozzá .... én xp-t és kreditet biztos nem költök rájuk .... :)

Én sem gondoltam komolyan. :lol: A küldi meglett, most egy darabig megint arty közelébe sem megyek. Kivéve amikor kilövöm őket. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Matt__Kirby, harakiri

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294523 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

CW csaták közben/után azért benézegettem a Nagyfiúval!
Nem kell a harmadikhoz vészesen sok, de iszonyat szerencsejáték vele a csata gombra nyomni! Természetesen, amikor több arty, mint heavy van a várakozók között, akkor nem is egy okos választás, nyilván nem ajánlom senkinek. (Ráadásul, a lőszerváltoztatások után szerintem az E4 irányába billen a mérleg határozottan.)

Nem fogok hazudni, összeütöttem a két tenyeremet a csatajelentést látván, aztán jó pár percre hátradőltem a székemben elégedetten. Uh barátom, ez most nagyon beadta!

A 279-et sem erőltetném most, továbbra is tervezek végigmenni az összes nemzetcsoporton (utolsó küldik kiváltása helyett), de egyébként ez a 6500 dmg - 5 kill - win küldi volt az egyik legnagyobb hátralévő lépés a csudajutalom irányába! Anno ezt a Chimera utolsót kiváltottam, hogy tudjak újakat pörgetni, amíg más nemzetekkel játszom. Gondoltam, hogy 6500-5 nem egy akkora dolog! A gyakorlatban a sebzés sokszor megvolt a skalpok nélkül, és olyan is volt, hogy már csak a győzelmen múlott...

Végül, majdnem ez volt az első tank, amit Ász csata nélkül gunmarkoltam! Nagyon össze kell állnia a dolgoknak hozzá, pont most sikerült. Első Ász, küldi kitüntetéssel, harmadik csillag! :applause:

Két replay:
bodzy.wot-recor..._carry
bodzy.wot-recor...e3_3gm

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27, Ferrari-fan, szecsibeni, Matt__Kirby

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294542 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Már inkább nem mondok semmit ... :D

wotnoobians.wot...tetlen

Annyi, hogy amikor befejeződött a csata, még csak 3000 dmg-et írt :D 1700-t összevakoskodtam :D Még sniperben is jó ez a tank... :D

Ferrari-fan beküldte:

wotnoobians.wot...ankasz

Esküszöm megszeredtem. Az előző ág, amit kihúztam az a Object 277-es volt, szóval az IS még elég friss élmény. Azt kell, h mondjam, hogy 1v1-ben a KV-3 jobb, mint az IS. A játékban betöltött helyük már kicsit árnyaltabb, ugyanis ha top tierek vagyunk, mind2 félelmetes, de míg a KV-3 a páncélzat miatt egy szörnyeteg a T5-6-osoknak, az IS-nek belőhető a kupolája, ami ráadásul elég otromba is mellé, cserébe T9-ben a KV-3 teljesen használhatatlan.

De majd lehet írok ezekről vagy ezekről az ágakról egy hosszabb hozzászólást, az IS-t és a KV-3at össze is hasonlítva. A többi tierben felesleges, ott egyik v másik irányba annyira egyértelmű (pl T150 vs KV-85), vagy pedig egészen más mechanizmus (IS-3, T-10 vs IS-2 II, IS-3 II)

Viszont kezdőknek akár segíthet is, h melyik ágon/ágakon érdemes elindulni. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Rathagol27, Ferrari-fan

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294551 Írta: Ferrari-fan
Gunmark story
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

1 hónapja 2 hete #294570 Írta: sziszadog
Megválaszolva: sziszadog
3 perc alatt 3 rammolás 3 kill :) Nem nagy dolog,de mosolyt csalt az arcomra :dancing:
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #294585 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Ma meglett a francia párduc is. Ezzel gyakorlatilag az összes párduc megvan. :)
Kivéve a párduc 2-t és a jagdpanther 2-t, azok csak kivannak fejlesztve, de nincsenek garázsban.

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #294587 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Gratulálok! Egyébként ez egy jó kis tankocska! Nem túl lassú, lehet vele pattintgatni és még az ágyú is rendben van. Jelenleg ez a kedvencem. :)

1 hónapja 1 hete #294602 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Köszi. :)
Én most a Panther/M10-t vagyok oda. Az is egy jó kis gép, néha eszméletlen dolgokat pattint :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 1 hete #294606 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Ma volt szerencsém egy type 59 G oldalán harcolni. :)
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #294608 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Slandyke beküldte: Ma volt szerencsém egy type 59 G oldalán harcolni. :)

Ráfeküdtél az oldalára???? O_o
Nem volt fárasztó?

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 hete #294612 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Ezt végig vigyorogtam. Heavy dühöngő spot :troll:

Replay

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.