Jelenleg 489 vendég és 4 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293651 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 napja #293652 Írta: bandras32

Kriminalis beküldte: És csata közben akkor honnan tudod hogy milyen tankok vannak még a csatában?

minimap, fönt az a zöld-piros bizbasz és ha nagyon kíváncsi vagyok akkor TAB.

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293655 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

bandras32 beküldte: .

Vegyünk egy átlagos csatát, Mondjuk vannak 6-os, 7-es 8-as tankok benne, és te hatossal vagy. Ahogy telik az idő, egyre több ellenség (remélhetőleg) garázsba kerül, maradt neked 3 tank. Ha az egyik egy t150, akit nemrégen a térkép másik oldalán spotoltak, akkor tudom, hogy nem fog átvágtatni a térképen, viszont egy Progetto talán. Mivel tudom, hogy egy t-150 maradt ott, körülbelül tudom, hogy mit fog csinálni, még ha nem is látom. (Hacsak nem valami extrémet) Ezért nem árt tudni milyen tankokkal állsz szemben. Igaz, hogy tab gombbal is megnézheted, viszont az időveszteség, vagyis az, hogy egy pillanatra máshová figyelsz, szerintem ez nem jó.
A fönti ikonsor is mutatja valóban de az nem konkrét tanktípust jelez. Ha van egy T-150 meg egy IS3, honnak tudod kivel fogsz összefutni a következő sarkon? Mindkettőnek egyforma a jele.
De te tudod, ha neked jó úgy legyen.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 napja #293659 Írta: bandras32

Matt__Kirby beküldte:

bandras32 beküldte: .

Vegyünk egy átlagos csatát, Mondjuk vannak 6-os, 7-es 8-as tankok benne, és te hatossal vagy. Ahogy telik az idő, egyre több ellenség (remélhetőleg) garázsba kerül, maradt neked 3 tank. Ha az egyik egy t150, akit nemrégen a térkép másik oldalán spotoltak, akkor tudom, hogy nem fog átvágtatni a térképen, viszont egy Progetto talán. Mivel tudom, hogy egy t-150 maradt ott, körülbelül tudom, hogy mit fog csinálni, még ha nem is látom. (Hacsak nem valami extrémet) Ezért nem árt tudni milyen tankokkal állsz szemben. Igaz, hogy tab gombbal is megnézheted, viszont az időveszteség, vagyis az, hogy egy pillanatra máshová figyelsz, szerintem ez nem jó.
A fönti ikonsor is mutatja valóban de az nem konkrét tanktípust jelez. Ha van egy T-150 meg egy IS3, honnak tudod kivel fogsz összefutni a következő sarkon? Mindkettőnek egyforma a jele.
De te tudod, ha neked jó úgy legyen.

A T-150 és az IS-3 sem azok a rejtőzködő típusok (csakhogy maradjak a példánál), vagyis nagy valószínűséggel már spotolodtak, ami azt jelenti, hogy rajta vannak a minimapon, ha nem is az utolsó spotolt helyen, de ott vannak, tehát látom, hogy a fölső sávban jelzett két heavy egy T-150 és egy IS-3.
Abban az esetben, ha a két heavy mellett még egy Progetto is van és nem spotolódott, akkor rejtőzködik valahol, a hollétét pedig még az a magasságos jó atyaúristen sem fogja az ellenfél listából kitalálni. Egyébként meg ha egyedül maradtam egy 6-os tankban egy T-150-el, egy IS-3-al és egy Progetto-val szemben, na akkor nekem valószínüleg reszeltek, de elötte még megpróbálnám levadászni a T-150-et, viszont az ellenfél lista ebben sem segít, csak a minimap.
A TAB-ot gyűrűs ujjal megnyomni, akár menet közben, kb. 1mp. Ennyi belefér, nem közelharc közben nyomkorászom. Meg a memóriám sem rossz, 30mp visszaszámlálás alatt van időm felmérni a helyzetet és rögzíteni a rám veszélyesnek ítélt tankokat, csata közben meg szépen spotolódnak, a minimapon megjelennek, majd elhalnak és eltünnek, a fejemben meg megvan, hogy a veszélyesek közül kik estek ki. :)

1 hónapja 1 napja #293665 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Örömködjünk egy kicsit, hogy ne csak a negatívum maradjon meg a napból :)

2 Gm-el zártam a napot, ami az én lusta fejemhez mérten azt jelenti, hogy most 2 hétig nem fogok Gun markoz-ni semmit :D

Su-130PM....
Mindenkinek ennyire ótvar pontatlan volt a tank vagy csak engem tisztelt meg vele?
Amúgy összesítésben nem volt annyira pocsék, mert egy 2,8 átlagot tudtam vele hozni, de a 3GM-ez való 3,1k- 3,2k nem mindig jött össze pusztán sebzéssel. Egyébként a Skorpi G után a második legtöbb csatás GM-em (212)
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

AMX AC 46....
Sokan mondták, hogy ideje megnézetnem magam egy orvossal. Most már én is elgondolkodom rajta :D
Először megcsinálom a Churchill GC-re, majd az ARL V39-re, most meg erre...
Egyébként maga a tank nem annyira rossz...talán egy kicsit....na jó, qvára kaka. Úgy semmije sincs igazából. Végsebessége majdnem HT tankos, páncélja talán van, a lövege meg....Képzeljetek el egy M4 49-et 0,6-os pontossággal.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Matt__Kirby

1 hónapja 22 órája #293667 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: Örömködjünk egy kicsit, hogy ne csak a negatívum maradjon meg a napból :)

2 Gm-el zártam a napot, ami az én lusta fejemhez mérten azt jelenti, hogy most 2 hétig nem fogok Gun markoz-ni semmit :D

Su-130PM....
Mindenkinek ennyire ótvar pontatlan volt a tank vagy csak engem tisztelt meg vele?
Amúgy összesítésben nem volt annyira pocsék, mert egy 2,8 átlagot tudtam vele hozni, de a 3GM-ez való 3,1k- 3,2k nem mindig jött össze pusztán sebzéssel. Egyébként a Skorpi G után a második legtöbb csatás GM-em (212)

AMX AC 46....
Sokan mondták, hogy ideje megnézetnem magam egy orvossal. Most már én is elgondolkodom rajta :D
Egyébként maga a tank nem annyira rossz...talán egy kicsit....na jó, qvára kaka. Úgy semmije sincs igazából. Végsebessége majdnem HT tankos, páncélja talán van, a lövege meg....Képzeljetek el egy M4 49-et 0,6-os pontossággal.

Örülök neki, hogy egyre több olyan bejegyzés kerül ide, amin lehet "tátani a szájam" :)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan

1 hónapja 21 órája #293668 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Oh nonono!

:')
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, harakiri

1 hónapja 16 órája #293671 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

straubbazsi beküldte:

Oh nonono!

Vegyük úgy, hogy nem láttunk semmit :kappa:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Sezamme, harakiri

1 hónapja 15 órája - 1 hónapja 15 órája #293674 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger

A TV-m a számítógépem felett van fenn a falon. Az ebédem meg pizza volt amit az számítógép mellett ettem meg. Ugye milyen egyszerű ez, és csupán egy cseppnyi ész kell hozzá :)

szerk.: távol álljon tőlem , hogy megsértselek, de a kákán is csomót próbálsz keresni. Eredménytelenül. Kezdesz nevetségessé válni. Ne erőltesd kérlek.

1 hónapja 14 órája #293675 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

straubbazsi beküldte:

Oh nonono!

One finger animal:kappa: ;)

Betanított magfizikus

1 hónapja 14 órája #293676 Írta: bandras32

Goldfinger beküldte:

A TV-m a számítógépem felett van fenn a falon. Az ebédem meg pizza volt amit az számítógép mellett ettem meg. Ugye milyen egyszerű ez, és csupán egy cseppnyi ész kell hozzá :)

szerk.: távol álljon tőlem , hogy megsértselek, de a kákán is csomót próbálsz keresni. Eredménytelenül. Kezdesz nevetségessé válni. Ne erőltesd kérlek.

Dehogy sértettél meg, ne viccelj már! :lol:
Nevetséges meg nem én vagyok, hanem az ilyen "enyhén" eltúlzott kommentek, mint pl. - Nem csináltam semmit és mégis lőttem 8k-t. (Tudom, Te nem ezt írtad, de a történet ugyan az).
Na béke.

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #293746 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Még jó, hogy balanszolva vannak, és csak a kempet kellett megtörnöm! :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #293747 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Ferrari-fan beküldte:
AMX AC 46....

AMX AC 46, atyaúristen rémálmaim lesznek már attól is, hogy leírtad. Ez az a tank aminél papíron minden van, gyakorlatban meg semmi. Az ARL ahhoz képest egy Isten, azzal te lazán elleszel. Sok sikert, kevés ősz hajszálat ahhoz a gunmarkhoz!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan

4 hete 2 napja #293748 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ezt is megértük... :)

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #293749 Írta: bandras32
Lynx eladva, EBR 90 megvéve. :)

Eddig legjobb csatám vele, és még stock a drága. :oops:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, harakiri

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.