Jelenleg 370 vendég és 5 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293624 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Nem tudott volna kiszedni mert lövés után pozíciót váltottam. úgy meg eléggé nehéz eltalálni ha már nem vagyok ott. :) / bár ettől még lehet szerencséje /

Ja akkor most jön, hogy ha lett volna normális spotter az ellenfélnél....

Viszont ez a csata azért volt pont nevetségesen könnyű , mert nem így volt. Ha nyertem volna a lottón milliomos lennék. Értelmetlenség olyanról beszélni, hogy mi lett volna ha....

Miért nem írod oda, hogy ha te lettél volna az ellenfélnél. De még akkor sem 100% biztos/igaz amit állítottál.

Ennek ellenére , vagy fokozása végett is állítom, aki nem tud sebezni egyet sem az artaval, az alszik közbe, nem érdekli a csata kimenetele , direkt szivatja a csapatát , vagy rossz a szemüvege / szeme és nem látja hova céloz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #293625 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Legjobb nyolcas prémium!

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne, Ferrari-fan, AssistKing, harakiri

1 hónapja 2 napja #293627 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Goldfinger beküldte: Nem tudott volna kiszedni mert lövés után pozíciót váltottam. úgy meg eléggé nehéz eltalálni ha már nem vagyok ott. :) / bár ettől még lehet szerencséje /

Ja akkor most jön, hogy ha lett volna normális spotter az ellenfélnél....

Viszont ez a csata azért volt pont nevetségesen könnyű , mert nem így volt. Ha nyertem volna a lottón milliomos lennék. Értelmetlenség olyanról beszélni, hogy mi lett volna ha....

Miért nem írod oda, hogy ha te lettél volna az ellenfélnél. De még akkor sem 100% biztos/igaz amit állítottál.

Ennek ellenére , vagy fokozása végett is állítom, aki nem tud sebezni egyet sem az artaval, az alszik közbe, nem érdekli a csata kimenetele , direkt szivatja a csapatát , vagy rossz a szemüvege / szeme és nem látja hova céloz.

Naaaaa!
"Közbe TV-t néztem és ebédeltem. Fél percenként ránéztem a monitorra és katt."
Ezek szerint Te is ilyen "Flash - A villám" képességekkel rendelkezel. Lövés után odébb mozogsz, ebédelsz, TV-t nézel, mindezt fél perc alatt! Nem semmi! ;)

1 hónapja 2 napja #293628 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, straubbazsi, Matt__Kirby, KLC_KTE, Sezamme, Slandyke, harakiri

1 hónapja 2 napja #293631 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Sikerült Tiger II-vel eldobatni a tornyát egy dupla löveges orosz csodának, miután elvitte a majdnem az összes HP-m. Még mindig vigyorgok. :woohoo: :dancing:

replay van :d3:

1 hónapja 1 napja #293636 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

AssistKing beküldte:

A fizetős játékos megint egy prémium tankkal lett gazdagabb :troll: :kappa:

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293638 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Mi lesz most veled Assist, ezt nem használhatod majd full APCR kiosztással.:kappa:

1 hónapja 1 napja #293639 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Nem szeretem a stug IV -et, de most nem volt rossz, magamhoz képest.

Bármilyen észrevételt, szívesen olvasok!

Off

+egy kérdés: tier6 kláncsatákhoz Ti milyen tankokat javasoltok?
Egyiknek gondoltam a cromwel -t és M6 heavy esetleg?

Ha teljesen rossz nyomon járok, írjátok meg nyugodtan! Azt külön megköszönöm, ha a javaslatok mellett ide vettek néhány szót általánosságban, hogy mit miért, hogyan s mivel érdemes?..
Mellékletek:

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293640 Írta: 39419f8451e8cb67efa79c8f2291dc99
Megválaszolva: 39419f8451e8cb67efa79c8f2291dc99
IS Foglalás túlerővel szemben az utolsó mp.-ben 3 kilövés +kiválóság-jel a csőre,,

Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #293642 Írta: Kriminalis

Tommybear beküldte: IS Foglalás túlerővel szemben az utolsó mp.-ben 3 kilövés +kiválóság-jel a csőre,,

Muszáj vagyok megkérdezni te úgy játszol, hogy nem látod milyen tankok vannak a csatában?

1 hónapja 1 napja #293643 Írta: bandras32

Kriminalis beküldte:

Tommybear beküldte: IS Foglalás túlerővel szemben az utolsó mp.-ben 3 kilövés +kiválóság-jel a csőre,,

Muszáj vagyok megkérdezni te úgy játszol, hogy nem látod milyen tankok vannak a csatában?

Nálam is így van, a visszaszámlálás alatt megnézem kik vannak, utána meg minek nézegessem.

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293644 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nálam is így van, a visszaszámlálás alatt megnézem kik vannak, utána meg minek nézegessem.[/quote]

Azért nem mindegy, mert veszélyességi sorrendet kellene felállítani, és közben már nem fogod látni ki van még hátra, pl van még 3 tank...
Meg eleve a tanktípustól függően tudod hogy kitől mit várhatsz kb.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 napja #293647 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Gratu. Szép munka.
Egy tanácsom lenne, van hasznosabb skill is az embereknek, mint az álca, főleg egy nehéz tankon, pláne az első 4 kiosztásaban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

1 hónapja 1 napja #293648 Írta: Kriminalis

bandras32 beküldte:

Kriminalis beküldte:

Nálam is így van, a visszaszámlálás alatt megnézem kik vannak, utána meg minek nézegessem.

És csata közben akkor honnan tudod hogy milyen tankok vannak még a csatában?

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293650 Írta: bandras32

Matt__Kirby beküldte:
Azért nem mindegy, mert veszélyességi sorrendet kellene felállítani, és közben már nem fogod látni ki van még hátra, pl van még 3 tank...
Meg eleve a tanktípustól függően tudod hogy kitől mit várhatsz kb.

Mi alapján állítasz veszélyességi sorrendet? A tank típust meg fönt látod.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.