Jelenleg

25
látogatónk van

Örömködő

5 éve 8 hónapja #279354 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Igazad van Robb_HUN és ezt mondta Goldmalac is: örüljön, ez teljesen jogos és érthető.

A kifogásolt rész a 'csecsre vágva' volt, ami megint csak jogos és érthető.

(Egyrészt tiszteljük egymást, a játékostársakat annyira, hogy nem így gondolunk rájuk, másrészt egy eset nem statisztika...)


Igen Lordom, ebben igazad van.
De mindig ha valaki itt örömködik, 10ből 9 szer mindig megmagyarázza valaki hogy miért ne tegye.
Ez is wtf kategória - szerintem.

Ha az örömködés nem arról szólna, hogy a másik játékost megalázza, akkor valószínűleg 1 szót sem szóltak volna a többiek.


Huntinál a pont :)


Részben igen. Én azt tanultam, és próbálok is így tenni, hogy ha valaki velem gyökér, vagy megaláz, akkor nem süllyedek le az ő szintjére, nem kezdem el ugyanazt csinálni, azért " mert ő kezdte".
Szóval ez nem mentség. Aztán mint tudjuk ez nem mindig sikerül.

Szerintem itt is üdvösebb lett volna hagyni, hadd örüljön a sikerének. Itt az oldalon is sokak megaláznak sokakat, az most mindegy, hogy okkal, vqgy ok nélkül (mint mondtam az ok nem mentség) mitől lennének ők másabbak? Azért mert isnerősebbek, talán elnézhető jobban? Vagy tolerálható jobban? Nem hiszem.
De ez csak az én véleményem, és mint tudjuk, eléggé egyedi a látásmódom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, dies, Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279360 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Humor volt. Csecsre vágva-ez humor még ma, még csak nem is megalázó, még csak nem is lekezelő, ez humor. vicc más néven.
Fanyalogni persze lehet de minek is? H lilákkal, lilák vereségével nem illik humorizálni? ugyan... pont elég nagyképű-lekezelő szöveget, gesztust lehet tapasztalni az "unikumoktól" ahhoz h jogos legyen az efféle cikizés.
ez a fanyalgás kb olyan, mint Hofi esete a kukoricatörő katonasággal meg a fanyalgó tsz elnökkel, s a következtetés is ide illő: ne fanyalogjon, törje a kukoricát!! :silly: :d2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, dies, Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279361 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Kb annyira humoros, mint ha minden csata elott azzal koszontenelek, hogy hello haver ugy latom te szopni jarsz ide :)
Na ennyit a csecsre vagom az unikumot storyrol :))good night.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279368 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Humor volt. Csecsre vágva-ez humor még ma, még csak nem is megalázó, még csak nem is lekezelő, ez humor. vicc más néven.
Fanyalogni persze lehet de minek is? H lilákkal, lilák vereségével nem illik humorizálni? ugyan... pont elég nagyképű-lekezelő szöveget, gesztust lehet tapasztalni az "unikumoktól" ahhoz h jogos legyen az efféle cikizés.
ez a fanyalgás kb olyan, mint Hofi esete a kukoricatörő katonasággal meg a fanyalgó tsz elnökkel, s a következtetés is ide illő: ne fanyalogjon, törje a kukoricát!! :silly: :d2:

Próbáld ki egy értelmes csajjal a gerincre vág kifejezést-Meglátjuk hogy humorosnak tartja, vagy inkább pofon vág.Na ez kb. ugyanaz.
Nagyképűséget-lekezelést meg ne hegyezzük ki a jobb játékosokra, mert ez nem a játékbeli tudástól függ, hanem az embertől.Egy átlag player pont ugyanúgy lehet nagyképű, és ugyanúgy leszólhatja a többieket pusztán azért, mert többnek érzi magát.(a dühöngő 40.000 hozzászólása is ezt bizonyítja, unicum játékosok oda nem nagyon írnak.)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279376 Írta: Ssas
Megválaszolva: Ssas
Szerintem meg az humoros, hogy képesek vagytok ezen rágódni több napig :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279377 Írta: Ssas
Megválaszolva: Ssas

Humor volt. Csecsre vágva-ez humor még ma, még csak nem is megalázó, még csak nem is lekezelő, ez humor. vicc más néven.
Fanyalogni persze lehet de minek is? H lilákkal, lilák vereségével nem illik humorizálni? ugyan... pont elég nagyképű-lekezelő szöveget, gesztust lehet tapasztalni az "unikumoktól" ahhoz h jogos legyen az efféle cikizés.
ez a fanyalgás kb olyan, mint Hofi esete a kukoricatörő katonasággal meg a fanyalgó tsz elnökkel, s a következtetés is ide illő: ne fanyalogjon, törje a kukoricát!! :silly: :d2:

Próbáld ki egy értelmes csajjal a gerincre vág kifejezést-Meglátjuk hogy humorosnak tartja, vagy inkább pofon vág.Na ez kb. ugyanaz.
Nagyképűséget-lekezelést meg ne hegyezzük ki a jobb játékosokra, mert ez nem a játékbeli tudástól függ, hanem az embertől.Egy átlag player pont ugyanúgy lehet nagyképű, és ugyanúgy leszólhatja a többieket pusztán azért, mert többnek érzi magát.(a dühöngő 40.000 hozzászólása is ezt bizonyítja, unicum játékosok oda nem nagyon írnak.)


Ne haragudj, de jó pár unikum ettől jóval lekezelőbb, arrogánsabb, bunkóbb stílust enged meg magának a játékban, és itt a fórumon is.
Többek között olyan is, akinek ez most böki itt a szemét :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Patsky, dies, Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279378 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Szerintem hagyjuk ezt, lapozzunk, és foglalkozzunk valami értelmessel?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, Sat Okh
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279381 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Itt? :devil2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279382 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Miért Parancsnok, itt nem lehet? :d3:

Ne haragudj, de jó pár unikum ettől jóval lekezelőbb, arrogánsabb, bunkóbb stílust enged meg magának a játékban, és itt a fórumon is.
Többek között olyan is, akinek ez most böki itt a szemét :)

Na igen, ez bennem is meg volt, sőt már régóta érlelődött (a fórumon közbe ritka paraszt lekezelő stilust olvasni...)), de nem akartam szóba hozni.
Igy viszont már más... B) :silly:

Próbáld ki egy értelmes csajjal a gerincre vág kifejezést-Meglátjuk hogy humorosnak tartja, vagy inkább pofon vág.Na ez kb. ugyanaz.
Nagyképűséget-lekezelést meg ne hegyezzük ki a jobb játékosokra, mert ez nem a játékbeli tudástól függ, hanem az embertől.

Öhm, nem értek egyet :)
A poszttoló itt használta a kifejezést, s nem a lila ürgével szemben, szóval nem sértegette. A csajokról is csak a hátuk mögött használják a gerincre vágást amugy :lol:
S igy van, embertől függ a nagyképüség, nem is volt általánositva, h mindegyik olyan lenne... de mig egy kevés hszosra csak legyint az ember, idősebbre már nem. S kellemetlen rendszeresen tapasztalni...

szerk. bocsi, még eszembe jutott vmi :d2:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279383 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Ne haragudj, de jó pár unikum ettől jóval lekezelőbb, arrogánsabb, bunkóbb stílust enged meg magának a játékban, és itt a fórumon is.
Többek között olyan is, akinek ez most böki itt a szemét :)

Na igen, ez bennem is meg volt, sőt már régóta érlelődött (a fórumon közbe ritka paraszt lekezelő stilust olvasni...)), de nem akartam szóba hozni. Igy viszont már más... B) :silly:

Szerintem meg sokaknak fáj az igazság.Ha véletlenül hozzá mernek szólni, vagy megemlítik hogy nem jól csinált valamit, azt már egyből lekezelésnek veszik, az illető meg nagyképű unikornis lesz, hisz ő mi alapján szól bele a másik dolgába.
Egy replay elemezés meg már egyenesen földbedöngölésnek számít...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GoldMalac
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279384 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Nem hiszem, nem erről van szó, a stilussal van a baj... Vannak persze olyanok is akik személyes sértésnek veszik ha leszólják v megcáfolják őket, de nem rájuk gondoltunk. egyszerűen az egymás közti stilus a gond, sokszor, mintha a másik a kutyája volna, v a faluvégi cigány, ugy szólnak hozzá... az olyat meg olvasni is rossz, arról nem is beszélve h a másik mit érezhet... a személyeskedéseket sztem sokkal szigorubban kene szankcionálni és lehetőleg azonnal.

Kb annyira humoros, mint ha minden csata elott azzal koszontenelek, hogy hello haver ugy latom te szopni jarsz ide :).

Neeem, mert ide irta, nem neki, mig te személyesen nekem cimeznéd, nem ugyanaz... Ha pl téged szpatott volna meg s beirná ide, a fenti stilusban, na akkor már közelebb járnátok... :silly:
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279385 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Ha valakinek fáj valami: nos, neki fáj, nem nekem, Neked, Nektek... Mi itt a probléma? :angel.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279387 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

...a személyeskedéseket sztem sokkal szigorubban kene szankcionálni és lehetőleg azonnal.


Ja... sine ira et studio... quod licet Jovi, non licet bovi... ezer évek alatt nem jutott a jó nép dűlőre ebben, miért pont hic ezt nunc jutna?
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279388 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
ez fájt. talán Lómában képzeli magát a Palancsnok Úl?? Vagy talán lómainak tűnök?! :evil: :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279390 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Srácok, most itt arról van szó, h egy átlagos játékos gallyra vágott egy lilát, akit noobnak titulált, és ez még igaz is lehet. Hiszen, a lila sem azért lila, mert ő sosem béna, tapasztalatom szerint igen is sokszor hibáznak. Azonban, ezzel együtt, sokkal kevesebbszer hibáznak, sokkal kevesebbszer noobok, mint az átlagos játékosok.
Tehát lehet, h az átlagos játékosunk 100ból 1szer gallyra vágta az épp noob lilát, de 99szer a lila fogja gallyra vágni az átlagos noobot.
Jelen esetben kifogtuk a 100ból 1 alkalmat, aminek örült az illető, nincs ezzel semmi gond meglátásom szerint. Az átlagos játékosnak azért nagy öröm, ha overplayel egy lilát, mégha az rendkívül ritkán is fordul elő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.