Jelenleg

28
látogatónk van

Örömködő

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293503 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

(...)
Bár gondolom mindegy mit írok, úgyis leragadsz a saját begyöpösödött kifogáskereső, kontegyáros felfogásodnál.


Kételkedem benne, hogy van másik játék, ahol ennyire elterjedt és kifejlett kultúrája lenne a kiemelkedő, erősebb játékosok támadásának, elértéktelenítésének. Goldozol, fizetős vagy, csalómodozol, kikempeled, szerencséd volt, túl sok időd van játszani, amúgy is a WG RNG és a WG manipuláció dönt el mindent, szóval eleve! Ez így fórumokon, visszajátszások és videók alatt, játékon belüli csetablakban, a "legjobb tíz magyar játékost" bemutató cikk kommentjeinél, mindenhol.
Olyannyira elterjedt, hogy a széles közönséget kívánó tartalomkészítőknek is ki kellett szolgálnia ezt a réteget, ami csak tovább cementezte a folyamatot. Megítélésem szerint, ez pontosan így lesz a lőszerváltozások után is, ezt már nem tolja vissza semmi.

Továbbá, a játék is komoly hatékonysággal büntetni az erős, kezdeményező, aktív játékot az artik megkérdőjelezhetetlen, örök jelenlétével.

Én sem hiszem, hogy ütném az itteni átlagot pénzbefektetésben, de van egy csomó prémium a tanklistámon és mindig igyekeztem optimálisan felszerelni (Lőszerelosztásnál is! Jajjaj!) a tankjaim, amivel a túlnyomó többség számára azonnal érvénytelenítettem minden elért eredményem. De héj! ;)

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Grande__Reagel, szecsibeni, KLC_KTE, Kriminalis, AssistKing, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293507 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.


He? Nem. (Most vagy kevés a kávém, vagy abban a koffein.) Szerintem most azért jobb a helyzet mint 9 hónapja. Lásd 1 fővel biztos kevesebb a skalpolni kész tábor. :)

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293513 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Jesszus

Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293514 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.


He? Nem. (Most vagy kevés a kávém, vagy abban a koffein.) Szerintem most azért jobb a helyzet mint 9 hónapja. Lásd 1 fővel biztos kevesebb a skalpolni kész tábor. :)


Valóban kevesebb a háború. Mert kevesebb, aki hajlandó háborút indítani a konteósokkal meg a hülyékkel szemben. De nem offolnám szét a topicot, ez az örömködő, szóljon arról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293515 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.


He? Nem. (Most vagy kevés a kávém, vagy abban a koffein.) Szerintem most azért jobb a helyzet mint 9 hónapja. Lásd 1 fővel biztos kevesebb a skalpolni kész tábor. :)


Valóban kevesebb a háború. Mert kevesebb, aki hajlandó háborút indítani a konteósokkal meg a hülyékkel szemben. De nem offolnám szét a topicot, ez az örömködő, szóljon arról.


Nem offolod szét ne aggódj...
Örülünk, hogy végre lehet 2 hozzászólást csinálni úgy, hogy nem jön egy "Mindenható", aki úgy is megmondja a tutit :trollol:

@bazsi
Hidd el, 2 év kihagyás még nagyobb csodára képes :P
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293516 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.


He? Nem. (Most vagy kevés a kávém, vagy abban a koffein.) Szerintem most azért jobb a helyzet mint 9 hónapja. Lásd 1 fővel biztos kevesebb a skalpolni kész tábor. :)

Figyelem: Spoiler!



Valóban kevesebb a háború. Mert kevesebb, aki hajlandó háborút indítani a konteósokkal meg a hülyékkel szemben. De nem offolnám szét a topicot, ez az örömködő, szóljon arról.


Nem offolod szét ne aggódj...
Örülünk, hogy végre lehet 2 hozzászólást csinálni úgy, hogy nem jön egy "Mindenható", aki úgy is megmondja a tutit :trollol:

@bazsi
Hidd el, 2 év kihagyás még nagyobb csodára képes :P


Én azt gondoltam, hogy az általam feltett kép vicces, de ezek szerint csak nekem az.:)
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293520 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

(...)
Bár gondolom mindegy mit írok, úgyis leragadsz a saját begyöpösödött kifogáskereső, kontegyáros felfogásodnál.


Kételkedem benne, hogy van másik játék, ahol ennyire elterjedt és kifejlett kultúrája lenne a kiemelkedő, erősebb játékosok támadásának, elértéktelenítésének. Goldozol, fizetős vagy, csalómodozol, kikempeled, szerencséd volt, túl sok időd van játszani, amúgy is a WG RNG és a WG manipuláció dönt el mindent, szóval eleve! Ez így fórumokon, visszajátszások és videók alatt, játékon belüli csetablakban, a "legjobb tíz magyar játékost" bemutató cikk kommentjeinél, mindenhol.
Olyannyira elterjedt, hogy a széles közönséget kívánó tartalomkészítőknek is ki kellett szolgálnia ezt a réteget, ami csak tovább cementezte a folyamatot. Megítélésem szerint, ez pontosan így lesz a lőszerváltozások után is, ezt már nem tolja vissza semmi.

Továbbá, a játék is komoly hatékonysággal büntetni az erős, kezdeményező, aktív játékot az artik megkérdőjelezhetetlen, örök jelenlétével.

Én sem hiszem, hogy ütném az itteni átlagot pénzbefektetésben, de van egy csomó prémium a tanklistámon és mindig igyekeztem optimálisan felszerelni (Lőszerelosztásnál is! Jajjaj!) a tankjaim, amivel a túlnyomó többség számára azonnal érvénytelenítettem minden elért eredményem. De héj! ;)

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.

Toxikus az egész...
Rámírt egy játékos, hogy Ő !!! kibannol, mert hogy csaltam, haljak meg rákban, kapjak aids-et stb. Mivel hogy kidöntöttem egy fát, ami tőlem 60-70 méterre volt, és ez camot adott nekem.
Annyi történt, hogy betöltöttem egy repeszt, amivel kilőttem a fát. Csak ugye a játékosok kb. 98%-a azt sem tudja, hogy ki lehet lőni így is. Amivel nincs is baj. De miért kell full fogyatékosba átmenni, és csata után írkálni?
Utána ezek az emberek nyomják a fórumokon is a hülyeséget.

Másik eset tegnap t71DA-val vagyok. Utolsó tank superhellcat. Ráestem. 3-4 méterről lövöm. Közvetlenül mellette vagyok.
Csata után rámírt, hogy reméli meghalok autóbalesetben, küldi a replayt a WG-nek aimbot és TUNDRA !!!!! miatt. Mondom K
Most azt gondolja, hogy 3 méterről már tundra kell? Vagy, hogy a kb akárhol auto pen tankjához aimbot kell? :fetreng:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293523 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

(...)
Bár gondolom mindegy mit írok, úgyis leragadsz a saját begyöpösödött kifogáskereső, kontegyáros felfogásodnál.


Kételkedem benne, hogy van másik játék, ahol ennyire elterjedt és kifejlett kultúrája lenne a kiemelkedő, erősebb játékosok támadásának, elértéktelenítésének. Goldozol, fizetős vagy, csalómodozol, kikempeled, szerencséd volt, túl sok időd van játszani, amúgy is a WG RNG és a WG manipuláció dönt el mindent, szóval eleve! Ez így fórumokon, visszajátszások és videók alatt, játékon belüli csetablakban, a "legjobb tíz magyar játékost" bemutató cikk kommentjeinél, mindenhol.
Olyannyira elterjedt, hogy a széles közönséget kívánó tartalomkészítőknek is ki kellett szolgálnia ezt a réteget, ami csak tovább cementezte a folyamatot. Megítélésem szerint, ez pontosan így lesz a lőszerváltozások után is, ezt már nem tolja vissza semmi.

Továbbá, a játék is komoly hatékonysággal büntetni az erős, kezdeményező, aktív játékot az artik megkérdőjelezhetetlen, örök jelenlétével.

Én sem hiszem, hogy ütném az itteni átlagot pénzbefektetésben, de van egy csomó prémium a tanklistámon és mindig igyekeztem optimálisan felszerelni (Lőszerelosztásnál is! Jajjaj!) a tankjaim, amivel a túlnyomó többség számára azonnal érvénytelenítettem minden elért eredményem. De héj! ;)

Kilenc hónapig a Wotinfora sem néztem rá, jó látni, hogy már annyira eltolódtak az arányok, hogy már az a ciki, az az egyenesen támadható, ha valaki szembemegy a súlyos hozzánemértésnek vagy a szimplán alpári hülyeségnek.

Toxikus az egész...
Rámírt egy játékos, hogy Ő !!! kibannol, mert hogy csaltam, haljak meg rákban, kapjak aids-et stb. Mivel hogy kidöntöttem egy fát, ami tőlem 60-70 méterre volt, és ez camot adott nekem.
Annyi történt, hogy betöltöttem egy repeszt, amivel kilőttem a fát. Csak ugye a játékosok kb. 98%-a azt sem tudja, hogy ki lehet lőni így is. Amivel nincs is baj. De miért kell full fogyatékosba átmenni, és csata után írkálni?
Utána ezek az emberek nyomják a fórumokon is a hülyeséget.

Másik eset tegnap t71DA-val vagyok. Utolsó tank superhellcat. Ráestem. 3-4 méterről lövöm. Közvetlenül mellette vagyok.
Csata után rámírt, hogy reméli meghalok autóbalesetben, küldi a replayt a WG-nek aimbot és TUNDRA !!!!! miatt. Mondom K
Most azt gondolja, hogy 3 méterről már tundra kell? Vagy, hogy a kb akárhol auto pen tankjához aimbot kell? :fetreng:


Vagy fogalma sincs miről beszél, és mivel legyőzted ŐT!!!!! csakis csaló lehetsz.



Érdekel? Remélem nem.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293529 Írta: Akos1967
Megválaszolva: Akos1967
Jól van lehet ezt magyarázni ahogy akarjátok meg lehet itt bevédeni a TRIGG-es unikum cimbora seggét.
Akkor ti miért nem free to play játszátok a játéktot?
Straub Balázs ne mond nekem hogy te free to play játékkal is 100 millió kredittel rendelkeznél free to play játékkal. Amiből ész nélkül tudod a goldot lőni, ezáltalán vagy eredményesebb.
Ha nem ad plusz előnyt a gold lőszer minek lövöd? Miért nem ap-t lősz? Azért tudod a goldot fosatni mert tele vagy kredittel amihez ölöd a játékba a lovét. Ez az igazság.
Másik meg az hogy a cimbid sebez lightal miközben felderítésre való az ilyeneken mennek el az ütközetek nem bír értelmes helyet felvenni
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293530 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Ha full prémium lőszert használsz, az még nem garantálja azt, hogy profi játékos vagy. Csak egy pluszt ad, hogy eredményesebb meccseket fuss. Esetleg segít olyan helyzeteket megoldani, ami sajnos megkívánja a magasabb átütésű lövedéket...Mentek már itt régebben a bizonygatások-e téren, de hadd ne keressem vissza.

Nem attól kiváló játékos, mert pénzt rak a játékba (ami mindenkinek a maga döntése, ki mennyit költ, mire, beleszólni más dolgába, totál felesleges), hanem mert rengeteg időt fordított rá és megvolt az akarata ahhoz, hogy egy szuper játékos lehessen. Szerintem ezt már számtalanszor be is bizonyította...

Továbbra is ott tartunk, ha valamit esetleg nem ért valaki a játékkal kapcsolatban, esetleg egy jobb játékos felülkerekedik rajta... Azonnal megy a csalózás, meg egymás köpködése, utána megjelennek a fórumon a tipikus "wg manipulálja a játékot", "trükköznek a meccsekben" és a többi...Persze utánanézni a dolgoknak naggggyon nehéz ugyebár...De ez is csak szélmalomharc. Vagy szembe szélben h......

Ha tehetek egy apró megjegyzést...Szerintem ez nyugodtan mehet a konteó topikba, odavaló, nem az örömködőbe. Itt szívesebben látok mást, amiből esetleg okulni lehet például! :thx:

U.I: Valaki látott már "szuperunikum pléjert"-től olvasni olyat, hogy "aljas wg manipulálja a meccseket", "direkt nem hagy nyerni"? Mert ritka szerintem, mint a fehér füst a meccs elején :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Grande__Reagel, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293531 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Jól van lehet ezt magyarázni ahogy akarjátok meg lehet itt bevédeni a TRIGG-es unikum cimbora seggét.
Akkor ti miért nem free to play játszátok a játéktot?
Straub Balázs ne mond nekem hogy te free to play játékkal is 100 millió kredittel rendelkeznél free to play játékkal. Amiből ész nélkül tudod a goldot lőni, ezáltalán vagy eredményesebb.
Ha nem ad plusz előnyt a gold lőszer minek lövöd? Miért nem ap-t lősz? Azért tudod a goldot fosatni mert tele vagy kredittel amihez ölöd a játékba a lovét. Ez az igazság.
Másik meg az hogy a cimbid sebez lightal miközben felderítésre való az ilyeneken mennek el az ütközetek nem bír értelmes helyet felvenni


Te de buta vagy :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293533 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Ez nagyon durva :fetreng:
Gyanítom mentális sérült lehet
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293535 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Érdekes módon, én évekig nem költöttem semmit, de tényleg semmit a játékra. És milyen érdekes, mindig volt kreditem prémium lőszert lőni (amennyit csak szerettem volna), anélkül, hogy lett volna 8-as prémiumom. Nem mondom, hogy hú de jól, de folyamatos fejlődés mellett "megtanultam" úgy játszani, hogy azt mondhassam néha tudom befolyásolni a csaták kimenetelét :silly: . Viszonylag sok kreditet, fogyóeszközt, satöbbit halmoztam fel, bármikor tudtam tankot venni, sosem voltam kreditszűkében. Rengeteg tankom van és bár az utóbbi évek alatt költöttem egy keveset a játékra (csak 8 éve játszok és mint "hobbi" (khm) valamennyit csak rászánok már), mivel dolgozok egyetem mellett így futotta is rá.
De vannak még itt a fórumon free playerek, akik ugyancsak értik ezt a játékot. Lehet velük csak kivételezik a "wégé" és náluk is állítgatnak valamit?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Ba_nshee, harakiri
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #293537 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Ami azt illeti nekem van prémium tankom (kifarmoltam napi száz csatával a marathonon), lövöm a goldot is ha fontos az eredmény, de nem lettem jobb játékos, ettől nem is leszek. Nem költöttem a játékra egy vasat sem, nem azért, mert nem tehetném meg, hanem mert nem vagyok jó benne, ezért fölösleges. Viszont ha lassan is folyamatosan fejlődöm (van hova). Nem értem miért zavar bárkit, ha valaki fizet azért, hogy mindannyian játszhassunk együtt. Azt sem értem, hogy jön ki az embereknek, hogy manapság mindenki más agyhalott, meg bot, ezért az ő statisztikájuk romlik?.. hiszen az ő csapatukban mindig van legalább egy zseni ugyebár, ezért inkább javulnia kéne a winrate -nek. Rettenetes belegondolni, hogy ezek az emberek esetleg RL sem képesek semmiféle felelősséget vállalni a cselekedeteikért és mindenért másokat hibáztatnak. Tartok tőle, hogy ez az "új nemzedék" jobbára! Ez pedig nem sok jót jelent. Engem nem szivat a WG, pedig nem vagyok fizető vendég. Tisztában vagyok vele mennyit "tudok" és úgy is alakulnak a dolgaim.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, szecsibeni
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293538 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Prémiumtank, és fiók nélkül is fenntartható egy fiók gazdasága, azt hiszem ezt már többen kivesézték itt.
Ákos nagyon rosszul látod a dolgot.
Nem azért jó játékos, mert goldot lő, és van pénze rá, hanem mert jó játékos, és ebből következik, hogy van pénze rá, mivel egy meccsen keres minimum 60K-t (prémfiók nélkül) és nem szarja el a pénzét mindenféle bot tankra, és gazdaságosan kezeli a fiókját. Érted a logikai különbséget ok és okozat között? Úgy sejtem nem, de hátha....a remény hal meg utoljára.
Most tekintsünk el attól, hogy "megfagyott gyufaárus vagy" te is megtehetnéd mindezt, még prémiumtank meg fiók sem kellene hozzá. Tanulni, meg ésszel játszani annál inkább.
Nem állítom, hogy nem könnyebb prémdolgokkal, de nem lehetetlen.
Ha ésszel kezeled a tankod, egy meccsen kijön a fenntartása 20-25K-ból. (szintfüggően persze), csak meg kéne lőni az 50K-t nettóban hogy megérje, ahhoz meg játszani kéne jól.
De az a gond, hogy az agyadat kitölti a sok konteós marhaság, így az okos dolgoknak nem marad hely. Vegyél egy nagyobb SSD-t szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.