Jelenleg 560 vendég és nincs tag online

Örömködő #2

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #293469 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

harakiri beküldte: svéd 8as jó , king tiger azt még rémálmomban sem kívánom , de 3ik tank viszont megint csak jó . king tiger lehet hogy csak nekem nem fekszik , de az a lassúság , a dpm , meg maga kis tierben lévő csapat..... uhhh

Yo! Tudtam, hogy nem rossz a svéd, de halo? Gyorsabb, mint amire számítottam, nincs sokkal rosszabb tornya, mint egy patriotnak, ágyú is remek! Első meccs 1st Class, második Ace. Az első is lehetett volna Ace, ha kevésbé játszom a pattanók számára.
De már nem is akarom annyira sürgetni a küldetést... Azt még nem tudom, hogyan lesz rá időm, de ezt meg kell próbálni lemarkolni a következő két hétben! (Plusz felfejleszteni az egyetlen svéd legénységemet.)
:)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 4 hete #293470 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
az egyetlent ? :) h a francba , nincs más svéded ? :) am grat hozzá bár a brit társai sztem mobilisebbek sokkal . attól még persze tényleg jó.

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

5 hónapja 4 hete #293472 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

harakiri beküldte: az egyetlent ? :) h a francba , nincs más svéded ? :) am grat hozzá bár a brit társai sztem mobilisebbek sokkal . attól még persze tényleg jó.

Ha lenne svéd tech tree tankom, akkor nem kellett volna a prémium a pattintós küldihez (már kész is) ;). Mondjuk brit medem sincs :).

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #293476 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Yuppie. Gold nélkül. Pótkaja az alap

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Laccvacc, KLC_KTE, AssistKing

5 hónapja 4 hete #293480 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
wotnoobians.wot..._beast

Még mindig tudja hozni amit kell :)
Mellékletek:

5 hónapja 4 hete #293487 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T71 DA reggeli session
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Matt__Kirby, KLC_KTE, Kriminalis, Slandyke

5 hónapja 4 hete #293488 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

AssistKing beküldte: T71 DA reggeli session

Persze, mert Te is csak a sebzésre hajtasz egy light-al! :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #293491 Írta: AssistKing
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Valakinek lőni kell a spotomat :kappa:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, straubbazsi, Kriminalis, harakiri

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #293493 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
GG :beer2:
Azért ezt a win ratet lehetne mutogatni itt azoknak, akik állítólag 20db csatákat buknak zsinórban
Mellékletek:

5 hónapja 3 hete #293495 Írta: Akos1967
Megválaszolva: Akos1967

Kriminalis beküldte: GG :beer2:
Azért ezt a win ratet lehetne mutogatni itt azoknak, akik állítólag 20db csatákat buknak zsinórban

Fizetős játékosnak persze hogy adja gondolom megy a full APCR kiosztás meg a pótkaja nem nagy mutatvány próbálna meg ingyenes játékosként hasonló eredményeket elérni é

5 hónapja 3 hete #293496 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kriminalis, harakiri

5 hónapja 3 hete #293498 Írta: AssistKing

Akos1967 beküldte:

Fizetős játékosnak persze hogy adja gondolom megy a full APCR kiosztás meg a pótkaja nem nagy mutatvány próbálna meg ingyenes játékosként hasonló eredményeket elérni é

Tekintettel arra, hogy APCR a tank alaplőszere, és HEAT a prémium.. igen, megy a full APCR kiosztás.
Legalább néznél utána, hogy mi merre hány méter mielőtt idehánysz valamit.
A pótkajával mi a bajod? Te mit használsz a soha ki nem gyulladó tankban? A kérdés költői, gondolom kézi porraloltót.
Mitől vagyok fizetős játékos? Pár száz csatával kaptam az accot, volt rajta egy Rev. Nyertem az emlékversenyen egy progettot, a Renegádnak pedig azt hiszem a 80%-át végigcsináltam. Ezen kívül vettem most dobozt, és ennyi. Nem gondolnám, hogy az átlagnál többet költenék a játékra.
Azért jó a win rate, mert értelmes emberrel nyomtam szakaszban. T6-7 környékén 80% győzelmiarány hozható így.
És ha már itt tartunk, mi a bajod a fizetős játékosokkal? A magadfajta "ingyenes" nem tudna játszani a "rollout tankjáték.hu jácc ingyen" Wot-tal, ha nem lennének a fizetős játékosok. Vagy szerinted szeretetszolgálat az egész?
Bár gondolom mindegy mit írok, úgyis leragadsz a saját begyöpösödött kifogáskereső, kontegyáros felfogásodnál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, zics911, KLC_KTE, Sezamme, harakiri

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #293499 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Akos1967 beküldte:

NEKEM több mint 55+ prémiumtankom van . És akkor most mi van ? Mégis pattan akár a gold akár bármi , de ahogy az előttem lévő is jól fogalmazott , abszolút nem vagy tisztában a fogalmakkal. ezt a " fizetős játékosoknak jobban adja " történet talán már a kezdetek óta képben van , az ilyen tudatlan buta emberek fejében mint te . Te miért nem produkálsz valami prémet a garázsodba?
]- nem vagy még keresőképes korosztály ( ez a legvalószínűbb )
- szüleid nem áldoznak a buta gyerekük hobbijára ( ez nem baj )
- vagy egyszerűen megvan a pénzkereséshez a korod , sőt akár lehet Mészáros L. valami eltitkolt milliomos csemetéje is vagy , csak nem látod az értelmét egy tanknak a megvételét pénzért.
ez sem baj , csak a baromságodat jobb inkább bent tartani , mert látod amikor kiokádod sok értelme nincsen .

azért azt hozzá tenném hogy számomra hihetettlen hogy valakinek ma 2020-ban nem lenne akár 1 db prémium tankja . miközben folyamatosan eventek folyamán , regisztrációk végett kiosztott , vagy szimplán jutalmazásként vagy egyszerű ajándékként azért minden fél évben legalább ad valamit a WG. Gondolkodj mielőtt hülyeséget generálsz pajti.

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, zics911, KLC_KTE, AssistKing

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #293500 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Akos1967 beküldte:

:scratch: :pinch:

De azért azt érted, hogy egy táblázat alapján levágta a valódi játékosneved, és a kimutatást, hogy mennyi ideje játszol, és mennyi pénzt tettél a játékba...

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE, AssistKing, harakiri

5 hónapja 3 hete #293502 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Na ezzel is lett egy tankász, szégyellem is magam miatta. Csak ne kellene artyzni azokhoz a fránya kampány tankokhoz.

Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.