Jelenleg 367 vendég és 4 tag online

Örömködő #2

1 hete 5 napja #291147 Írta: Shorr69
Megválaszolva: Shorr69
Jött egy e-mail a Wg-től. Egy tankkal kellett végigmenni benne egy úton, ahol különböző állomásokon, az eddigi statisztikám volt feltüntetve. A végén meg ez volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 5 napja #291148 Írta: Weynemoynen
Megválaszolva: Weynemoynen
Na végre valaki más is megkapta. Ez valami születésnapi történet. Mármint a WOT regisztráció szerinti születésnapra. Nekem is volt és kaptam egy Progettót. Azaz csak kaptam volna, de már megvolt igy a jutalom változott 1m creditre. Te jól jártál hogy tankot dobott. Szerintem, az 1m kredit nem egyenértékű és elég rosszül éltem meg.

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #291160 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Szerintem az egyik legjobb IX-es nehéztank az Object 257 Erős páncél oldalt és nagyot sebez.

1 kiválóságjelet sikerült vele összeszedni.

Mellékletek:

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #291161 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #291167 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Megy ez, ha kicsit segít az RNG. :lol:

Mellékletek:

1 hete 3 napja #291169 Írta: Vandoren
Progetto65 kifejlesztve és megvásárolva:

Melléklet:

Jelentős kedvezménnyel:

Melléklet:

Ezáltal meg van a 23.-ik X tierem is.

Melléklet:

1 hete 2 napja #291170 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Egy komolyabb csata az LTG-vel

Replay
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vadkakasok, Sezamme, Kriminalis

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #291177 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

AssistKing beküldte: Egy komolyabb csata az LTG-vel

Replay

Ritkán van olyan komment amire ebben a rovatban válaszolok, de ez minden elismerést megérdemel, emelem a kalapom. Én megszenvedtem ezzel a tankkal nagyon, szerintem nem könnyű vele a játék. Szerk.: ha írnál pár sort a felszerelésekről, legénységi skilljeidről és a használatáról megköszönném, mert sanszos, hogy vmit én k*rtam el, amikor hajtottam. Egyszer még előveszem szerintem kihívásként.

1 hete 1 napja #291178 Írta: AssistKing

Sezamme beküldte:

Replay

Ritkán van olyan komment amire ebben a rovatban válaszolok, de ez minden elismerést megérdemel, emelem a kalapom. Én megszenvedtem ezzel a tankkal nagyon, szerintem nem könnyű vele a játék. Szerk.: ha írnál pár sort a felszerelésekről, legénységi skilljeidről és a használatáról megköszönném, mert sanszos, hogy vmit én k*rtam el, amikor hajtottam. Egyszer még előveszem szerintem kihívásként.

Nekem sem a szívem csücske az LTG
A legénység eléggé alap még, ezt láthatod a képen is, 2. sor sincs még meg teljesen.
Felszerelés: Vstb, távcső, szellőzés. A töltésgyorsító helyett inkább a szellőzést választottam a további + látótáv reményében.
Ami tetszik benne az a brutális álca értéke. Nagyon lapos ugye a tank. Passzív spot helyeket így meg lehet játszani vele.
Viszont az alacsony felépítményből következik, hogy nem a legjobb a látótávja.
Az extrém alacsony felépítmény jól jön amikor egy bokorban lapítasz, de vannak helyzetek (pl. ablakok) ahol nem tudsz kilőni mert túl alacsony vagy.

A lövegétől sem ájultam el. Nem érzem kimondottan light lövegnek.
De ami nálam ezt az ágyút megpecsételte, az a közel használhatatlan ágyú süllyedés. Konkrétan ha egy buckára rámegyek a tankkal, már az eget nézi a löveg.

Igazából nem tudok túl sok mindent mondani a tankról, nem lesz a kedvencem nekem sem.
Tipikus spot pályákon érzi jól magát:
Malinovka, Prokhorovka, Steppes, Live oaks, Sand River stb. Tipikus spot pozíciók felvételére alkalmas.
Ahol pedig nem tudsz spotolni, ott marad az opportunista játék. Épp töltő tankokra lőni, APCR-el snipolni, magányos TD-re vadászni, befutni artyk közé.

Az sem tetszik a tankban, hogy robbantam már fel vele egyből úgy, hogy sárga sem volt a lőszer rekesz. Gyulladtam is párszor, ez nem jó hír, mert pótkajával használom. Lényegében ha egy nagyobb kaliber meglő, és gyújt akkor a maradék HP le is tud égni.

Nekem MT-25 jobban kézre állt. Az ágyú karakterisztikái szerintem fényévekkel jobbak voltak, mint az LTG-nek.
Nem mondom azt persze, hogy az MT-25 jobb mint az LTG, de a szintjéhez viszonyítva már igen.
Szerintem jobb 6os tank, mint amilyen 7es az LTG.

LTG-re is rámegy majd azért a 3 kiválóság jel, de utána ki is vonom a forgalomból.
Van a játkban néhány pálya ahol effektív, de vannak lightok amik ott is jobbak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #291179 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

AssistKing beküldte:

Sezamme beküldte:

Replay

Nekem sem a szívem csücske az LTG
A legénység eléggé alap még, ezt láthatod a képen is, 2. sor sincs még meg teljesen.
Felszerelés: Vstb, távcső, szellőzés. A töltésgyorsító helyett inkább a szellőzést választottam a további + látótáv reményében.
Ami tetszik benne az a brutális álca értéke. Nagyon lapos ugye a tank. Passzív spot helyeket így meg lehet játszani vele.
Viszont az alacsony felépítményből következik, hogy nem a legjobb a látótávja.
Az extrém alacsony felépítmény jól jön amikor egy bokorban lapítasz, de vannak helyzetek (pl. ablakok) ahol nem tudsz kilőni mert túl alacsony vagy.

A lövegétől sem ájultam el. Nem érzem kimondottan light lövegnek.
De ami nálam ezt az ágyút megpecsételte, az a közel használhatatlan ágyú süllyedés. Konkrétan ha egy buckára rámegyek a tankkal, már az eget nézi a löveg.

Igazából nem tudok túl sok mindent mondani a tankról, nem lesz a kedvencem nekem sem.
Tipikus spot pályákon érzi jól magát:
Malinovka, Prokhorovka, Steppes, Live oaks, Sand River stb. Tipikus spot pozíciók felvételére alkalmas.
Ahol pedig nem tudsz spotolni, ott marad az opportunista játék. Épp töltő tankokra lőni, APCR-el snipolni, magányos TD-re vadászni, befutni artyk közé.

Az sem tetszik a tankban, hogy robbantam már fel vele egyből úgy, hogy sárga sem volt a lőszer rekesz. Gyulladtam is párszor, ez nem jó hír, mert pótkajával használom. Lényegében ha egy nagyobb kaliber meglő, és gyújt akkor a maradék HP le is tud égni.

Nekem MT-25 jobban kézre állt. Az ágyú karakterisztikái szerintem fényévekkel jobbak voltak, mint az LTG-nek.
Nem mondom azt persze, hogy az MT-25 jobb mint az LTG, de a szintjéhez viszonyítva már igen.
Szerintem jobb 6os tank, mint amilyen 7es az LTG.

LTG-re is rámegy majd azért a 3 kiválóság jel, de utána ki is vonom a forgalomból.
Van a játkban néhány pálya ahol effektív, de vannak lightok amik ott is jobbak.

Köszi, megpróbálom majd így felszerelni, mert nekem venti és periszkóp ment rá a töltésgyorsítő mellé. Annyira nem állt hozzám közel az ágyúja, hogy nem is "mertem" aktívra szerelni és úgy használni. Körönként 2k+ kombináltat simán összehoztam vele általában - sebezni volt vele borzalom, az nem ment úgy mint neked - úgyhogy szerencsére olyan 30-40 csata alatt túlléptem rajta. Az MT szerintem 6-osban a legjobb light, a szúnyogriasztó ágyúval és a nagyobbal is ugyanazt a teljesítményt/élményt adta, remekül szórakoztatott. Én lighttal is sebezgetni szeretek ebben nem volt az LTG-nél sikerélményem. Megpróbálom majd ráérő időmben a te felszereléseddel, hátha. Köszi az infót.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

1 hete 2 órája #291197 Írta: AssistKing
Élő példa arra, hogy kilátástalan helyzetből is meg lehet egy csatát fordítani
0-8 -ról lett a csata megfordítva

Visszajátszás
Mellékletek:

6 napja 22 órája #291209 Írta: Vandoren
Ma jól adja végre.

Melléklet:

6 napja 22 órája #291210 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Vandoren beküldte: Ma jól adja végre.

Mit kell itt látni?

6 napja 22 órája #291211 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Kriminalis beküldte:

Vandoren beküldte: Ma jól adja végre.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mit kell itt látni?

Hogy jól adja. :beer:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

6 napja 5 órája #291233 Írta: AssistKing
Úgy kaptam ezt az accot 150 csatával egyik ismerőstől, hogy ez a prémium tank volt rajta.
Nem lettünk olyan hű de nagy barátok a "revvel", de azért néha lehet vele szép sebzéseket összelőni.

Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.