Jelenleg 703 vendég és 9 tag online

Örömködő #2

4 hónapja 2 hete #290099 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

2Sz3M beküldte: 52-ből 19 WIN. A terv a VK45 Parancsnokának 100%-ra húzása volt....mára elég volt, feladom. 100XP/csata - így elég hogyismondjam......hosszadalmas..Inkább megvárom a 2x szorzót. Új nap, új lehetőségek.

Első skillnek ne álcát tegyél egy heavy tankra inkább javítást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 2Sz3M

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #290109 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Valóban, valahogy nem érzem ezt a járgányt, max. 5 lövést tudok belőle kicsikarni mielőtt kilőnek, abból is jó ha 3 betalál...olyan, mintha egy óriási lufi lenne, bárhonnan, bárki, bármikor betalál. Abszolút nem érzem heavy tanknak...talán méretben és sebességben. Ezért is az álca skill Javítás helyett - egyelőre ez az 1 van.

4 hónapja 2 hete #290110 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

2Sz3M beküldte: Valóban, valahogy nem érzem ezt a járgányt, max. 5 lövést tudok belőle kicsikarni mielőtt kilőnek, abból is jó ha 3 betalál...olyan, mintha egy óriási lufi lenne, bárhonnan, bárki, bármikor betalál. Abszolút nem érzem heavy tanknak...talán méretben és sebességben. Ezért is az álca skill Javítás helyett - egyelőre ez az 1 van.

Lehet hogy nem kellene előre rohannod. Egyébként a VK Aladár egy nagyon jó tank, sokkal több van benne, mint amit a játékosok többsége képzel róla. Nem frontra való az tény, de támogató stílusban használva nagyon is használható. Álca egy nehéz tankra? A sz*rnak egy pofon? Végülis. Kinek mi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 2Sz3M

4 hónapja 2 hete #290113 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Ezzel nem "rohanok" előre - mindenesetre kivárok még, próbálom megfejteni hogyan lehet ezzel T8-ban (de még a T7-et is erősnek érzem) játszani, a topágyú leírásban az átlag 320-as sebzést elérni - jelenleg 280-290-ket sebez...már ha sebez. Az álcát 100/50%-nál lecserélem, aztán meglátjuk. Mindenesetre jobb a helyzet, mint tegnap :)
Mellékletek:

4 hónapja 2 hete #290116 Írta: bandras32

2Sz3M beküldte: Ezzel nem "rohanok" előre - mindenesetre kivárok még, próbálom megfejteni hogyan lehet ezzel T8-ban (de még a T7-et is erősnek érzem) játszani, a topágyú leírásban az átlag 320-as sebzést elérni - jelenleg 280-290-ket sebez...már ha sebez. Az álcát 100/50%-nál lecserélem, aztán meglátjuk. Mindenesetre jobb a helyzet, mint tegnap :)

Az álca skill-t cseréld le, az álcahálót meg hajítsd le róla de nagyon gyorsan! Meg azt a szerszámos dobozt is. A legénységnek javítás, direktívából old meg a para lámpát, felszerelésnek pedig töltésgyorsító, venti, optika és máris jobb lesz, ha pedig nem üt át ne félj használni a 2-es gombot. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cpt_Sheperd

4 hónapja 1 hete #290206 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
A videó címe sok mindent elmond;igazából a csata (részemről nem egy nagy eresztés) de tényleg a csapat...tényleg már ennyire kell örülni annak hogy vannak (még) ilyen csapatok?!Ahol a másik figyel a térképet és a csapattársat és segít ha tud?Én a végén tapsikoltam örömömben hogy vannak még ilyen arcok.

wotnoobians.wot...apatok

Go your own way! Járd a magad útját!

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #290209 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Véletlenül lett 3 prémnapom (Obj. 260 SPG-12 másodlagos feltétellel, Chimera Unió-12 csak elsődlegessel). Túrázási tervek félretéve jövő hétre, prémtankos kreditgyűjtés és tankhúzás indul.
Figyelem! Az alább látható képek nyomokban ARTYT is tartalmazhatnak. Megtekintésük károsíthatja Ön és környezete lelki egészségét. :troll:

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

4 hónapja 1 hete #290211 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #290249 Írta: Kherthyomehr
Megválaszolva: Kherthyomehr
EBR 105 Tank ász + T55 a light 15 honorral. Másfél perc után 39 HPval végig, troll kis gép. :dancing:
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #290257 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Ilyen statom még sosem volt: https://prnt.sc/opuod4

4 hónapja 1 hete #290260 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Úgy júniusban hanyagoltam el a játékot mert már elegem volt mindenből... Amikor megjött a Homefront újra elkezdtem játszani mert kíváncsi voltam az új játékmódra, és hát megjött a kedvem :D .

A régi terveimet kezdtem megvalósítani az event után (a svéd TD-k és egy könnyű tank amivel aktívan és passzívan is lehet spottolni a küldetések miatt).
Nagyon jó volt "NORMÁLISAN" használni az amx-et és fun volt !

Nem hittem volna hogy még megszerzem rá a GunMarkot is :D
Mellékletek:

4 hónapja 6 napja #290262 Írta: bandras32
Semmi kedvem nem volt leülni játszani, dehát a szokás... 3-at mentem, egyet a krupp-al, nem volt rossz. Egyet az M4 49-el, vacak lett, és a végére gondoltam cromwell b-vel zárom. Na erre mondják, hogy 1000-ből 1. :rofl:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

4 hónapja 5 napja #290287 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Elég volt mára, a csúcson kell abbahagyni 9/8 :beer2: Köszönöm wg, hogy ma engem raktál a fsz jó oldalára.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, HondaCB1300SA

4 hónapja 1 napja #290327 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
A felderítőnk a 2 percben ment a levesbe.Panther/M10-el kicsit szétnéztem:dancing:

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, HondaCB1300SA

4 hónapja 1 napja #290335 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
M10 RBFM Tank ász, 3 kill, top sebzés

wotreplays.eu/s...0_rbfm

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, HondaCB1300SA

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.