Jelenleg 429 vendég és 4 tag online

Örömködő #2

2 hónapja 1 hete #289900 Írta: urbi82
Megválaszolva: urbi82
Sokadik Radley-Walter's de első 7k sebzés. Van hova fejlődni.. :D Kösz mindenki,sokat tanultam tőletek!

wotreplays.eu/s...#stats

Ui.: Heat spam a normál lőszer kifogyás miatt volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #289902 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
KV-1S Ghost Town Döntetlen, túlélt csata.

8 kilövés : AMX ELC bIs, AMX ELC bIs,T-34,D.W.2,14 TP.SU-122 (arty) A, Pz.sfl.IV. B (arty), T-28

Kitüntetések :
Radley Walters, Pascucci,Top Gun. Nagy Kaliber
Mellékletek:

2 hónapja 1 hete #289906 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Ez a med lenyűgöző.....

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter, charliefirpo_2018

2 hónapja 1 hete #289912 Írta: porter
Megválaszolva: porter
Egyetlen nem t6/8/10 tank amit megtartottam...
Klasszikust idézzek: "E50 Is Weak"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

2 hónapja 1 hete #289918 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #289919 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
?

2 hónapja 6 napja #289994 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Támadás egy jó bandával.

Betanított magfizikus
Mellékletek:

2 hónapja 6 napja #290005 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
T110E4 X .Tier Fjords

Még mindig halálos amerikai TD.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc

2 hónapja 3 napja #290033 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Az eddigi legjobb csatám ezzel a vacakkal. A vége izgi volt. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU

2 hónapja 2 napja #290038 Írta: TegRazor
Megválaszolva: TegRazor
Én egy éve hagytam abba ezt a gamet , 13 X-es tankal véglegesen ... Sikerült gépet újítanom , gondoltam megnézem hogyan megy a Wot , örülök mert Ultran megy minden . Gondoltam adok még egy esélyt a játéknak , de sajnos semmi sem változott . 15 meccsből 14 arról szól , hogy vagy mi vagy az ellen nyer 15-2 vagy 15-0 ra . Semmit mondó üres , unalmas körök .Mindössze 1 körre lehet az rámondani , hogy GG , amire szívesen visszaemlékszik az ember . De ugye azzal mindenki tisztába volt , hogy fos az MM . De a mai dolog az véglegesen feltette nálam az i-re a pontot . Tök jó dolog ez a napi első 4x xp szorzó , az ember elnyom egy 100%-os xp szorzót és a nyertes csata végén használ még egy 3x szorzót :) Egész jó kis xp-t lehet kihopzni így . Az első 5 kört buktam , de úgy hogy 2-3k sebzéseket vitem be , éremeket kaptam , majd jön a 6-ik kör 15-0 nyerünk , egy lövést tudtam elereszteni mindössze ... Majd újból jött 4kör bukás ... A szánalmas az az egészben , hogy már a töltő képernyőnél megmondja az ember , hogy ez total lose lesz ...Az egyik oldalon piros , sárga , másik oldaon sárga , zöld , kék játékosok . Ezért fizessek havi 3000-et a preiumiért ? Köszi nem .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 hónapja 2 napja #290040 Írta: tankocsk
Megválaszolva: tankocsk
Már nem azért, de ennek nem inkább a dühöngőben lenne a helye?

2 hónapja 2 napja #290045 Írta: Akos73
Megválaszolva: Akos73

TegRazor beküldte: Én egy éve hagytam abba ezt a gamet , 13 X-es tankal véglegesen ... Sikerült gépet újítanom , gondoltam megnézem hogyan megy a Wot , örülök mert Ultran megy minden . Gondoltam adok még egy esélyt a játéknak , de sajnos semmi sem változott . 15 meccsből 14 arról szól , hogy vagy mi vagy az ellen nyer 15-2 vagy 15-0 ra . Semmit mondó üres , unalmas körök .Mindössze 1 körre lehet az rámondani , hogy GG , amire szívesen visszaemlékszik az ember . De ugye azzal mindenki tisztába volt , hogy fos az MM . De a mai dolog az véglegesen feltette nálam az i-re a pontot . Tök jó dolog ez a napi első 4x xp szorzó , az ember elnyom egy 100%-os xp szorzót és a nyertes csata végén használ még egy 3x szorzót :) Egész jó kis xp-t lehet kihopzni így . Az első 5 kört buktam , de úgy hogy 2-3k sebzéseket vitem be , éremeket kaptam , majd jön a 6-ik kör 15-0 nyerünk , egy lövést tudtam elereszteni mindössze ... Majd újból jött 4kör bukás ... A szánalmas az az egészben , hogy már a töltő képernyőnél megmondja az ember , hogy ez total lose lesz ...Az egyik oldalon piros , sárga , másik oldaon sárga , zöld , kék játékosok . Ezért fizessek havi 3000-et a preiumiért ? Köszi nem .

Ugyanezt írhattam volna én is. Kb 1 év kihagyás után gondoltam ránézek, hátha jobb mint volt.
Konkrétan a csatáknak több mint a fele ilyen 15-3/3-15ös szar. Csata kezdete előtt beírtam, hogy szerintem olyan 5-15 lesz. Sokszor el is találtam vagy minimálisat tévedtem, pl 4-15 lett.
Vagy, 3,5 perc alatt nyerünk. Brutális különbségek vannak a csapatok között.
Mindez megfejelve ezekkel a retek szar új pályákkal. Minszk meg a többi fos.
Aztán mi ez a sok light meg td? Sokszor csapatok fele td/arty. Nincs hp a csatákban.
De gondolom a wárgéming majd gondoskodik arról, hogy még több legyen.
RNG miatt még mindig komolyanvehetetlen a játék. Arty mechanika még mindig szar.
Töröltem is, játszok JÁTÉKOKKAL inkább
Számomra megdöbbentő, hogy sokakat ebben a formájában még szórakoztatni tud, és pénzt is raknak bele

2 hónapja 22 órája - 2 hónapja 22 órája #290070 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Erre mondják, hogy: amikor minden összejön. :lol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 hónapja 16 órája - 2 hónapja 9 órája #290075 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
A mai nap méltó befejezése 6 csatából 1 győzelem strv 103B-vel. Az elején nem adta minden fele ment a lövedék. Aztán mikor azt hiszed vége vert helyzetbe vagyunk akkor az rng mellénk állt. a végén 4v2 be álltunk vesztésre 2 full hp td 1 arty és 100hp-s td Nagyon köszönöm Solyom85 csapattársnak nélküle nem ment volna jól összedolgoztunk shaking :beer2: . Ja a végén egy hatalmas nagy poén :fetreng:
wotreplays.eu/s...v_103b

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

2 hónapja 6 órája - 2 hónapja 6 órája #290081 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Ez is letudva :banana:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bandras32

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.