Jelenleg

24
látogatónk van

Örömködő

4 éve 9 hónapja #289545 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Viszlát idegsejtek :D

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #289557 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, FZRPUPU
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289611 Írta: Kherthyomehr
Megválaszolva: Kherthyomehr
Hátha valakinek megjön hozzá a kedve, jó kis gép, gyorsan mozog, a lőszer olyan mint a villám, szinte csak lősz és már talált is, jól is sebez, csak ajánlani tudom. :D

Szerk.: Sajnos az eredményről nem készült screenshot, de van helyette replay.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289644 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
A mai nap elso csataja.Nem vilagszam,de azert nem rossz.Maris jobb kedvvel kezdem a jatekot...

Melléklet:

Fájlnév: 20190627_1...otreplay
Fájlméret:1,633 KB
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289645 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Remek pár óra volt, lehet nem kéne ma erőltetnem :) Lol.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289646 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Jut eszembe ez sem volt kutya :) Tudom, tudom, folyamatosan dolgoznak a MM tökéletesítésén :)
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #289662 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
T34/85M Ensk /

Top Gun medál
A Heti hetes : Cromwell, T-34-85,T-50-2,Archer, M10 RBFM, LeFH18B2,Marder 38T,SU -85B, Covenanter

Kredit: + 92.186 + 150.000
XP. +11.092

Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289663 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Azt ugye tudod, hogyha be van pipálva a legénységfejlődés felgyorsítása prémium tanknál, akkor a prém számlához adott napi 5-szöri 3-szoros xp-t semmi értelme aktiválni, mert csak sima xp-t ad háromszorost, a legénységi xp-t nem növeli meg. Ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása, akkor természetesen megéri, persze csak akkor, ha át akarod váltani goldért xp-re.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289665 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Igen tudom, ezt a tankot a legénység képzésére használom.de a többivel is , ami nem prémium , megyek pár kört folyamatosan.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289670 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Azt ugye tudod, hogyha be van pipálva a legénységfejlődés felgyorsítása prémium tanknál, akkor a prém számlához adott napi 5-szöri 3-szoros xp-t semmi értelme aktiválni, mert csak sima xp-t ad háromszorost, a legénységi xp-t nem növeli meg. Ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása, akkor természetesen megéri, persze csak akkor, ha át akarod váltani goldért xp-re.


Ezt elmagyaráznád, mert nem igazán értem.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289671 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289672 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

Azt ugye tudod, hogyha be van pipálva a legénységfejlődés felgyorsítása prémium tanknál, akkor a prém számlához adott napi 5-szöri 3-szoros xp-t semmi értelme aktiválni, mert csak sima xp-t ad háromszorost, a legénységi xp-t nem növeli meg. Ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása, akkor természetesen megéri, persze csak akkor, ha át akarod váltani goldért xp-re.


Ezt elmagyaráznád, mert nem igazán értem.


Arról beszélek, hogy a prém számlához való naponta 5-szöri alkalommal győztes meccs után aktiválható 3-szoros xp az csak harci xp-t növeli, a legénységi xp-t nem háromszorozza meg, az marad az eredeti érték. Ezért normál esetben csak fejleszthető tanknál érdemes a harci xp-t növelni, hogy gyorsabban eljussunk a következő tier-ig, de ugye így a legénység nem fog ilyen mértékben fejlődni, mivel csak az alap xp-t kapja. Leellenőriztem többször is, megnéztem, hogy egy tanknak mennyin állt a legénység fejlettségi százaléka, mielőtt rányomtam volna a 3-szoros xp aktiválás gombra, meg utána is, még rá is mentem az egyik legényre, hogy megnézzem, hány legénységi xp kell neki a következő százalék eléréséhez,de nem változott az érték az xp 3-szorozó aktiválása után sem. Ezért írtam, hogy prém tanknál csak akkor érdemes ezt a napi 5-szöri szorzót alkalmazni, ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása opció, mert akkor a 3-szoros xp fel lesz használva, ha átváltja az ember gold-al free xp-vé. Ha viszont be van pipálva a prém tanknál a legénységfejlődés felgyorsítása opció, a leggyengébb legénységi tag ugye dupla legénységi xp-t kap, mint a többi, de így, ha aktiválva van a 3-szoros xp szorzó, az a harci xp elveszik a semmibe, nem változik tőle semmi, nem fejlődik semmi és senki, mert a legények nem fognak több legénységi xp-t kapni, csak az alapot.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289676 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Azt ugye tudod, hogyha be van pipálva a legénységfejlődés felgyorsítása prémium tanknál, akkor a prém számlához adott napi 5-szöri 3-szoros xp-t semmi értelme aktiválni, mert csak sima xp-t ad háromszorost, a legénységi xp-t nem növeli meg. Ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása, akkor természetesen megéri, persze csak akkor, ha át akarod váltani goldért xp-re.


Ezt elmagyaráznád, mert nem igazán értem.


Arról beszélek, hogy a prém számlához való naponta 5-szöri alkalommal győztes meccs után aktiválható 3-szoros xp az csak harci xp-t növeli, a legénységi xp-t nem háromszorozza meg, az marad az eredeti érték. Ezért normál esetben csak fejleszthető tanknál érdemes a harci xp-t növelni, hogy gyorsabban eljussunk a következő tier-ig, de ugye így a legénység nem fog ilyen mértékben fejlődni, mivel csak az alap xp-t kapja. Leellenőriztem többször is, megnéztem, hogy egy tanknak mennyin állt a legénység fejlettségi százaléka, mielőtt rányomtam volna a 3-szoros xp aktiválás gombra, meg utána is, még rá is mentem az egyik legényre, hogy megnézzem, hány legénységi xp kell neki a következő százalék eléréséhez,de nem változott az érték az xp 3-szorozó aktiválása után sem. Ezért írtam, hogy prém tanknál csak akkor érdemes ezt a napi 5-szöri szorzót alkalmazni, ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása opció, mert akkor a 3-szoros xp fel lesz használva, ha átváltja az ember gold-al free xp-vé. Ha viszont be van pipálva a prém tanknál a legénységfejlődés felgyorsítása opció, a leggyengébb legénységi tag ugye dupla legénységi xp-t kap, mint a többi, de így, ha aktiválva van a 3-szoros xp szorzó, az a harci xp elveszik a semmibe, nem változik tőle semmi, nem fejlődik semmi és senki, mert a legények nem fognak több legénységi xp-t kapni, csak az alapot.


Hmmm, ez érdekes, mert a dolognak úgy kellene működnie, hogy bepippantod a legénység gyorsítót és a teljes harci xp a legénység fejlődésére megy. Tehát ha aktiválod a 3-szoros cuccot akkor a 3-szoros harci xp megy a legénység fejlődésére. Nem veszik a semmibe. Ha nálad nem így működik, akkor szerintem valamit elszámoltál.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #289680 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

Azt ugye tudod, hogyha be van pipálva a legénységfejlődés felgyorsítása prémium tanknál, akkor a prém számlához adott napi 5-szöri 3-szoros xp-t semmi értelme aktiválni, mert csak sima xp-t ad háromszorost, a legénységi xp-t nem növeli meg. Ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása, akkor természetesen megéri, persze csak akkor, ha át akarod váltani goldért xp-re.


Ezt elmagyaráznád, mert nem igazán értem.


Arról beszélek, hogy a prém számlához való naponta 5-szöri alkalommal győztes meccs után aktiválható 3-szoros xp az csak harci xp-t növeli, a legénységi xp-t nem háromszorozza meg, az marad az eredeti érték. Ezért normál esetben csak fejleszthető tanknál érdemes a harci xp-t növelni, hogy gyorsabban eljussunk a következő tier-ig, de ugye így a legénység nem fog ilyen mértékben fejlődni, mivel csak az alap xp-t kapja. Leellenőriztem többször is, megnéztem, hogy egy tanknak mennyin állt a legénység fejlettségi százaléka, mielőtt rányomtam volna a 3-szoros xp aktiválás gombra, meg utána is, még rá is mentem az egyik legényre, hogy megnézzem, hány legénységi xp kell neki a következő százalék eléréséhez,de nem változott az érték az xp 3-szorozó aktiválása után sem. Ezért írtam, hogy prém tanknál csak akkor érdemes ezt a napi 5-szöri szorzót alkalmazni, ha nincs bepipálva a legénységfejlődés felgyorsítása opció, mert akkor a 3-szoros xp fel lesz használva, ha átváltja az ember gold-al free xp-vé. Ha viszont be van pipálva a prém tanknál a legénységfejlődés felgyorsítása opció, a leggyengébb legénységi tag ugye dupla legénységi xp-t kap, mint a többi, de így, ha aktiválva van a 3-szoros xp szorzó, az a harci xp elveszik a semmibe, nem változik tőle semmi, nem fejlődik semmi és senki, mert a legények nem fognak több legénységi xp-t kapni, csak az alapot.


Hmmm, ez érdekes, mert a dolognak úgy kellene működnie, hogy bepippantod a legénység gyorsítót és a teljes harci xp a legénység fejlődésére megy. Tehát ha aktiválod a 3-szoros cuccot akkor a 3-szoros harci xp megy a legénység fejlődésére. Nem veszik a semmibe. Ha nálad nem így működik, akkor szerintem valamit elszámoltál.


Oké, holnap leellenőrzöm, hogy jól számoltam-e, mert ma már nem tudom, mivel már aktiváltam 5-ször az xp szorzót.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #289686 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
E 50-es fejkiszellőztetésnek indult, véletlenül meglett a Blokk-11 Chimera küldi is. Nem akartam hétköznap prémnapot aktiválni, de hát ez van :-(
Apróság: vicces dolog, mikor a "nehéz" tank 50 tonna, a "közepes" meg 62 :-) Szegény IS-3, csúnyán elcsaptam...
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.