Jelenleg 398 vendég és 6 tag online

TS3 szerverek

1 éve 5 hónapja #272228 Írta: perretz
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Nem találtam hasonló topicot, azért indítom ezt el.

Ti hogy oldjátok meg a TS3 kérdést? Saját szerver vagy béreltek egyet? Ha béreltek, akkor honnan?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #272266 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

perretz beküldte: Nem találtam hasonló topicot, azért indítom ezt el.

Ti hogy oldjátok meg a TS3 kérdést? Saját szerver vagy béreltek egyet? Ha béreltek, akkor honnan?

kérdés az hogy menyni emberre kell.
másik kérdés ha van géped ami mehet 0-24ben és elég 32fö akkor otthon házi szerverel

ha nincs géped de értesz egy kicsit is az informatikához pl: egy alap weboldalt megtudsz csinálni,
akkor érdemes bérelni szervert évi brutto 7747ft-ért lehet 2x500férö helyes ts3 szervered.
kérdés az hogy mi kell pontosan,
ha válaszoltál a kérdésekre akkor tudjuk folytatni.

XVM csak a birkáknak kell, hogy tudják kit kövessenek, a csata kezdetekor.
Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

1 éve 5 hónapja #272267 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Van valami problémád a Discord-al mint felülettel?
TS3-hoz akkor ragaszkodtak az ismerőseim, amikor egy másik játékban API-n keresztül állítottak klán jogosultságokat a TS-en.

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

1 éve 5 hónapja #272279 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
2x500 férőhelyes szerver bruttó 8k per év?

Kérhetek egy linket, melyik szolgáltató?

laciqwer1 beküldte:

perretz beküldte: Nem találtam hasonló topicot, azért indítom ezt el.

kérdés az hogy menyni emberre kell.
másik kérdés ha van géped ami mehet 0-24ben és elég 32fö akkor otthon házi szerverel

ha nincs géped de értesz egy kicsit is az informatikához pl: egy alap weboldalt megtudsz csinálni,
akkor érdemes bérelni szervert évi brutto 7747ft-ért lehet 2x500férö helyes ts3 szervered.
kérdés az hogy mi kell pontosan,
ha válaszoltál a kérdésekre akkor tudjuk folytatni.

1 éve 5 hónapja #272299 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Még jó hogy van Discord,france se fizetne olyanert amit ingyenes progi is tud

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #272300 Írta: laciqwer1

Morphus101 beküldte: Még jó hogy van Discord,france se fizetne olyanert amit ingyenes progi is tud

windows-office gondolom microsoft os de egyiket se vagy max a windows amit megvettél eredetiben,
pedig
windows helyet van linux az ingyenes, minek fizeske windows-ért?
vagy ms office helyet van pl: google drive openoffice.
és mehetünk tovább ingyenes video vágo vs vegas/adobe gondolom vegas és adobe ért sem fizetnek ,
kétlem hogy akik ezeket használják sokan emg vették volna
de fizetös vs ingyenesbe a kaloz- nem számit szerintem, hogy ugy a fizetöst tudod használni ingyen.
ha igen számit akkor ts is van ingyen 100férö helyes,bár napi 1-2x megszakad 5-sec-re a kapcsolat.
+ha vna géped ami mehet 0-24-ben akkor akár játszik a crack-elt verzio is ha ennyire a kaloz kodásba megyünk bele.

Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #272301 Írta: laciqwer1

kicsitrash beküldte: 2x500 férőhelyes szerver bruttó 8k per év?

Kérhetek egy linket, melyik szolgáltató?

ha annyira érdekel irj privit és leirom hogyan.

ui: bocsi elsöre elirtam mert fejböl de 2x512féröhelyes nem 2x500 bár az +12fö annyira nem számit szerintem mikor 100föü eleht 1 klánba, bár ha van 4 akadémia és teli akkor még elfér pár légios/ujonc stb vendég :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

1 éve 5 hónapja #272303 Írta: Ergil

laciqwer1 beküldte:

Morphus101 beküldte: Még jó hogy van Discord,france se fizetne olyanert amit ingyenes progi is tud

bár már nagyon eltértünk a tárgytól de remélem a lényeg átment, persze ncore él továbbra is, de az ingyenes vs kaloz vs vásárolt között azért ég és föld különbség van, ha ingyenes vs fizetöst nézünk, akkor a kaloz nem fér bele szerintem.

wtf, a Discord mióta lett fizetős??? Ki beszélt kalóz verzióról?
Eddig nem hangzott el olyan igény, ami a TS-t indokolta volna
Itt az összehasonlító táblázat a TS-sel és a Ventrillo-val.
discordapp.com/features

Wings of Turul [WOT]

1 éve 5 hónapja #272305 Írta: kicsitrash

Ergil beküldte:

laciqwer1 beküldte:

bár már nagyon eltértünk a tárgytól de remélem a lényeg átment, persze ncore él továbbra is, de az ingyenes vs kaloz vs vásárolt között azért ég és föld különbség van, ha ingyenes vs fizetöst nézünk, akkor a kaloz nem fér bele szerintem.

discordapp.com/features

Mi próbáltuk a discordot. Tökéletes lenne arra, amire használnánk. De sokan félnek az újtól, s nem akarnak váltani a ts-ről. Megszokás... A windowst is sokan azért használják, mert ezen szocializálódtak. Mac-re vagy linuxra áttérni nem annyira könnyű, mert a "szomszéd IT-s srác" csak pislog ha valami kérdés merül fel...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil

1 éve 5 hónapja #272306 Írta: Ergil

kicsitrash beküldte:

Ergil beküldte:

laciqwer1 beküldte:

discordapp.com/features

Mi próbáltuk a discordot. Tökéletes lenne arra, amire használnánk. De sokan félnek az újtól, s nem akarnak váltani a ts-ről. Megszokás... A windowst is sokan azért használják, mert ezen szocializálódtak. Mac-re vagy linuxra áttérni nem annyira könnyű, mert a "szomszéd IT-s srác" csak pislog ha valami kérdés merül fel...

Discord-ot nem kell futtatnod szerveren, mert ingyenes és felhőben van. Rendesen beállítjátok és nem függ a vastól vagy a vonaltól. Természetesen a TS modolható, láttam már értelmes modokat is rá, de fent kell tartani (bérelni a vast/vonalat és támadható is)

Wings of Turul [WOT]

1 éve 5 hónapja #272307 Írta: kicsitrash
Más modell, más előnyökkel, hátrányokkal.

Sokaknak tényleg a felület jelenti a problémát. Ha azt mondanánk, hogy ez az új ts4, akkor pikkpakk elfogadnák :)

Ergil beküldte:

kicsitrash beküldte:

Ergil beküldte:

laciqwer1 beküldte:

discordapp.com/features

Discord-ot nem kell futtatnod szerveren, mert ingyenes és felhőben van. Rendesen beállítjátok és nem függ a vastól vagy a vonaltól. Természetesen a TS modolható, láttam már értelmes modokat is rá, de fent kell tartani (bérelni a vast/vonalat és támadható is)

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #272308 Írta: laciqwer1

Ergil beküldte:

laciqwer1 beküldte:

discordapp.com/features

kiirta hgoy fizetös a discord
arra a kérdésre válaszoltam, hogy miért fizetnél ha van ingyenes is,
csak pedzegettema témát hogy oké van ingyenes is, de mégis a windows a gépeden kaloz/ha neked nem is sokkanak igen, pedig van ingyenes oprendszer linux néven :D

de azért 1 ts sokkal biztonságosabb keveseb troll léphetbe ha jol van bekonfolva rangokat is normálisan lehet osztani és azokhoz mérten szabályozni ezek mind discord-ban nem lehetséges enynire,persze az is jo mert free meg böngészös de a sok elönye ennyi, hátránya viszont több van ts-el szemben, amit meg kell fizetni bár relativ ez is, mert sok lehetöség van ts-nél is hogy ne keljen anynit / akár semmenyit fizetni érte, kérdés hogy pl utobbinál tudsz-e élni a hátrányokkal.

Nah meg mondjatok bármit de egy ts3 szerver azért komolyabb nak tünik mint egy discord szerver.

ingyenes 15féröhely-ig lévö ts szerver : www.ts3.cloud/ itt akár, bár mint irtam havi 1-.2x kifagy pár secre.

1 éve 5 hónapja #272311 Írta: Csakegyparadicsom
Megválaszolva: Csakegyparadicsom
Magam részéről jobban szeretem a Discord-ot. Felhasználó barát a kezelőfelülete, más dolgokhoz is hasznos funkciói vannak.

Pl. akár olyan szervert is létre lehet benne hozni egyszerűen, hogy ha pl. idegenek ellen játszol bármi mást, akkor be tudod állítani, hogy meghívás esetén csak pl. 1 alkalomra szól az a meghívó, vagy időkorlátot is beállítgatsz, ami bontja a meghívott kapcsolatát így nem marad bent véletlenül sem senki hallgatózni.

Az egyszerűbb felület, az állandó elérhetőség és a reklámentessége miatt jobban kedvelem.

1 éve 5 hónapja #272312 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!
Lenne egy olyan kerdesem, hogy nem-e lenne olyan aki "befogadna" engem meg egy baratomat a serverukre csak neha lennenk fent talan heti 1x de meg lehet annyit se... Nincs se klanunk vagy serverunk, de jo lenne beszelni szakasz kozben... Valaki tudna segiteni?

Ezer hala!

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 5 hónapja #272314 Írta: Csakegyparadicsom
Megválaszolva: Csakegyparadicsom

Mortein beküldte: Udv!
Lenne egy olyan kerdesem, hogy nem-e lenne olyan aki "befogadna" engem meg egy baratomat a serverukre csak neha lennenk fent talan heti 1x de meg lehet annyit se... Nincs se klanunk vagy serverunk, de jo lenne beszelni szakasz kozben... Valaki tudna segiteni?

Ezer hala!

Hali!

Discordon ingyen tudtok csinálni magatoknak szervert.
Google-n kikeresed a Discord-ot, letöltitek a klienst, beregisztráltok és annyi szobát, szervert generálsz, amennyit nem szégyelsz. Amit létrehozol szervert, meghívod haverodat és többé semmi dolgod az egésszel.

Remélem segített.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.