Jelenleg 309 vendég és egy tag online

Általános csevegő

1 hónapja 1 hete #291494 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
Nálam is ilyen. :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #291497 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
És nálam is... Tegnap óta nem sikerül megnéznem, hogy az október 23-i kupont megkaptam e és használható e a Turtle megvásárlásához. Pfff

1 hónapja 1 hete #291498 Írta: fshrmn09
Megválaszolva: fshrmn09
Sziasztok! Úgy látszik sokunknál ez a helyzet. Én is feltöltöttem volna a kedvezményes fogyóeszközből a raktárakat, de mára sem oldódott meg a bolt "hiba". Valaki tud róla, hogy a WG előtt is ismert-e a hiba?

1 hónapja 1 hete #291502 Írta: prime1977
Megválaszolva: prime1977
Sziasztok!

Valaki megtudja mondani, hogy mikor lesz az idei Halloween a WOT-ban?
Személy szerint én már nem bízok ebben, ergo úgy hiszem, hogy rendes event nem lesz sajnos.
Tavaly 18.-án már megkezdődött, most meg semmi.
Marad az unalmas normál csata. :(
Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #291503 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d
Twitteren meg lehet próbálni nekik üzenetet küldeni, hátha tudnak valamit csinálni, ha minél többen jelezzük nekik a problémát de kérdéses a dolog.

Mivel VPN-nel tökéletesen megy a dolog szerintem valahol a weboldalt és szervert hosztoló gép meg Magyarország között lesz a hiba, amit valószínűleg se a WG se mi nem tudunk orvosolni. Ha szerencsénk van, akkor odaszólnak azoknak, akiktől ered a hiba, hogy csinálják meg.

Szerk.: Én most írtam nekik, de ha lehet írjatok ti is minél többen, hogy lássák, elég nagy a probléma. Említsétek meg, hogy nem tudtok a prémium boltból vásárolni így, meg a játékban sem fogyócikkeket, stb. hátha sietősebbre veszik a dolgot. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cortez31

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #291504 Írta: loser72
Megválaszolva: loser72
9:58-kor megkaptam, hogy megkapták. :thx:

Szerk.: Jahh, a "Support" felület sem tökéletes...
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #291506 Írta: D4mn3d
Na nekem már válaszoltak is Twitteren. Tudnak a problémáról és már szóltak az illetékeseknek, amint tudják kijavítják a hibát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: loser72

1 hónapja 1 hete #291507 Írta: Regulus
Megválaszolva: Regulus
Nekem is szétesett... de a bolt sem müxik, és klán menüpont sem, várom a javító pöcsöt, mert megint sikerült a hétvégére kinyírni a játékot...

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #291512 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Még annyival kiegészíteném, hogy a játékból a klán menü sem indítható el hasonlóan mint a bolt. Legalábbis nálam

Egy moderátor törölhei a hozzászólásomat :)

1 hónapja 1 hete #291520 Írta: D4mn3d
Kaptam új üzenetet tőlük. Megtalálták a hiba okát, már rajta is vannak a kijavításán.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #291521 Írta: Regulus
Melyik hiba okát találták meg? Van választék bőven.
Mindenesetre, amíg a boltba nem lehet belépni, addig nincs értelme játszani.
Azért van jó oldala is... megmarad az elkölteni valóm és az időt sem játékra pazarlom.
Létezik egy határ, amikor az ember feladja a küzdelmet az elemekkel... új játékmód, új szabályok, új tankparaméterek, új küldetések. Fárasztó követni a szabályváltozásokat. Már csak egy részét használom a játéknak, a többivel nincs időm foglalkozni. De ha nem működik a megszokott játékmód, vagy például a bolt, akkor borul az egész, dühöngeni nem fogok, inkább nem lépek be a játékba. Remélem, hamar megoldják a problémákat és nem felesleges csicsákkal foglalkoznak.

1 hónapja 1 hete #291522 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5

Regulus beküldte: Melyik hiba okát találták meg? Van választék bőven.
Azért van jó oldala is... megmarad az elkölteni valóm és az időt sem játékra pazarlom.
Létezik egy határ, amikor az ember feladja a küzdelmet az elemekkel... új játékmód, új szabályok, új tankparaméterek, új küldetések. Fárasztó követni a szabályváltozásokat. Már csak egy részét használom a játéknak, a többivel nincs időm foglalkozni. De ha nem működik a megszokott játékmód, vagy például a bolt, akkor borul az egész, dühöngeni nem fogok, inkább nem lépek be a játékba. Remélem, hamar megoldják a problémákat és nem felesleges csicsákkal foglalkoznak.

Jó hírem van! Az oldal mindíg is jól működött, csak a magyar IP-ket zárta ki valamiért. külföldi IP-n keresztül pl anoním weboldalon át probléma nélkül megy minden. Valamiért minket magyarokat kizártak belőle.:applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Regulus

1 hónapja 1 hete #291525 Írta: D4mn3d

AMD5 beküldte: Jó hírem van! Az oldal mindíg is jól működött, csak a magyar IP-ket zárta ki valamiért. külföldi IP-n keresztül pl anoním weboldalon át probléma nélkül megy minden. Valamiért minket magyarokat kizártak belőle.:applause:

Vityának elege lett a sok gold noobból és letiltatta a prémium boltot az országban.

VPN és külföldi IP-s oldalak használatát nem ajánlom ha be is jelentkezel az oldalra, nehogy a rendszerük azt higgye, hogy el akartad adni a fiókod abból következtetve, hogy az egyik percben innen a másikban meg onnan valósi az IP címed.

Regulus beküldte: Melyik hiba okát találták meg? Van választék bőven.

A játékbeli bolt és a weboldal problémája egy és ugyanaz, mivel az ingame bolt is webes felület.

1 hónapja 1 hete #291536 Írta: Regulus
Köszönöm a válaszokat, jó játékot mindenkinek!

3 hete 7 órája - 3 hete 7 órája #291813 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Nem találtam meg a rangsorolt csatára specializált topikot (pedig biztos van valahol), úgyhogy ide írom: Foch 155-tel egész jól lehet haladni a 2-es divízióban még egy nem unikum játékosnak is. Eléggé meglepett...

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.