Jelenleg 547 vendég és 11 tag online

Általános csevegő

1 éve 1 hete #284048 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Sziasztok!

Idén nem voltam túl aktív tagja a fórumnak, hát még a játéknak. Sok mindenről lemaradtam. Kerestem infót, de nem találtam ezért kérdezek. Igazából csak azt szeretném megtudni, hogy a linket képen a pontok valójában mit jelentenek. Annyi lejött, ha minél többet vagyok az oldalon a pontszám emelkedik. Ezenkívül van bármi értelme vagy valamire ráhatással a több pont?

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hete #284069 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_

1 éve 1 hete #284094 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Nem válaszolt senki AntTheZ látod? Na mindegy, megmarad egy örök rejtélynek ez a dolog nekünk. ;) ;) ;)

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 éve 1 hete #284095 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
lehet minél magasabb a pont, annál közelebb egy bann... :ohmy:

1 éve 1 hete - 1 éve 1 hete #284096 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

_BudSpencer_ beküldte: Sziasztok!

Idén nem voltam túl aktív tagja a fórumnak, hát még a játéknak. Sok mindenről lemaradtam. Kerestem infót, de nem találtam ezért kérdezek. Igazából csak azt szeretném megtudni, hogy a linket képen a pontok valójában mit jelentenek. Annyi lejött, ha minél többet vagyok az oldalon a pontszám emelkedik. Ezenkívül van bármi értelme vagy valamire ráhatással a több pont?

Jelenleg teszt fázisban van ez a dolog.A későbbiekben majd lesz jelentősége is a pontszámoknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_, AntTheZ

2 hete 6 napja #291480 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Prémium shop csak nekem van szétesve vagy másoknál is ? Egy csomó kép nem tölt be csak hiányosan stb.... Ki tudja a pénzt igy ebbe a formában nem nyúlja e le esetleg :)

2 hete 6 napja #291481 Írta: loser72
Megválaszolva: loser72
Konkrétan a WG komplett oldala nem megy... Nekem sem, ill. egy szegedi ismerősömnek pedig még annyit sem tölt be, mint nekem...

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #291482 Írta: LisztQkac
Vannak bajok ha már a weboldal sem tölt be, elfogyott a zsé ;) Megnéztem telefonról is és ott se tölt be se a honlapjuk se a prémshop. Akkor megnyugottam, hogy a baj nem ide át van :)

Most vettem észre, hogy nekem játékon belül sem tölt be a bolt se klán felület minden ami vásárlásal kapcsolatos. nem baj megmarad a kiadás
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: loser72

2 hete 6 napja #291483 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d

LisztQkac beküldte: Vannak bajok ha már a weboldal sem tölt be, elfogyott a zsé ;) Megnéztem telefonról is és ott se tölt be se a honlapjuk se a prémshop. Akkor megnyugottam, hogy a baj nem ide át van :)

Most vettem észre, hogy nekem játékon belül sem tölt be a bolt se klán felület minden ami vásárlásal kapcsolatos. nem baj megmarad a kiadás

loser72 beküldte: Konkrétan a WG komplett oldala nem megy... Nekem sem, ill. egy szegedi ismerősömnek pedig még annyit sem tölt be, mint nekem...

Telekomosok vagytok? Nálam se tölt be semmi, de ha VPN-en keresztül nyitom meg az oldalt úgy megy. Mondjuk nem akarom nagyon erőltetni a VPN-t, nehogy a kedves rendszerük úgy érzékelje, hogy eladtam/el akarom adni a fiókom...

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #291484 Írta: loser72
Nekem közöm nincs hozzájuk. A szegedi ismerősömnek se.
És még mindig nem jó. MOD-ok nincsenek!!! (Mielőtt valaki kitalálná...)
Szerk.:
LisztQkac: detto, már az első hsz-nél nem ment a játékban sem, egyikünknél sem.

2 hete 6 napja #291485 Írta: LisztQkac
Chrome böngészőbe tettem egy VPN bővítményt bekapcsoltam és a Shop teljes egészében épségben megnyílt sőt a WG weboldala is. De nem akarom használni és uninstalláltam is.
Egyébként telefonba nekem Telekom és Vodafon kártya is de azzal sem jó se wifivel

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #291486 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Lehet, hogy elég lenne egy manuális DNS szerver beállítás. A google DNS szervere általában jó erre a célra (Elsődleges DNS-kiszolgáló: 8.8.8.8 )

2 hete 6 napja #291487 Írta: loser72
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ennyire azért nem hat meg a dolog. Dolgozzanak csak a pénzükért...

2 hete 6 napja #291488 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d

matyiabagoly beküldte: Lehet, hogy elég lenne egy manuális DNS szerver beállítás. A google DNS szervere általában jó erre a célra (Elsődleges DNS-kiszolgáló: 8.8.8.8 )

Próbáltam már DNS szervert váltani, de azzal sem lett jobb sajnos.

2 hete 5 napja #291493 Írta: loser72
Egyre jobb a helyzet... Ez már másik gép, mobilnet.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Regulus

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.