Jelenleg 600 vendég és 9 tag online

Megjegyzés

Lack of access rights - File '/images/release/v92.jpg'

Általános csevegő

1 hete 6 napja #284048 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Sziasztok!

Idén nem voltam túl aktív tagja a fórumnak, hát még a játéknak. Sok mindenről lemaradtam. Kerestem infót, de nem találtam ezért kérdezek. Igazából csak azt szeretném megtudni, hogy a linket képen a pontok valójában mit jelentenek. Annyi lejött, ha minél többet vagyok az oldalon a pontszám emelkedik. Ezenkívül van bármi értelme vagy valamire ráhatással a több pont?

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 6 napja #284069 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_

1 hete 5 napja #284094 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Nem válaszolt senki AntTheZ látod? Na mindegy, megmarad egy örök rejtélynek ez a dolog nekünk. ;) ;) ;)

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 hete 5 napja #284095 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
lehet minél magasabb a pont, annál közelebb egy bann... :ohmy:

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #284096 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

_BudSpencer_ beküldte: Sziasztok!

Idén nem voltam túl aktív tagja a fórumnak, hát még a játéknak. Sok mindenről lemaradtam. Kerestem infót, de nem találtam ezért kérdezek. Igazából csak azt szeretném megtudni, hogy a linket képen a pontok valójában mit jelentenek. Annyi lejött, ha minél többet vagyok az oldalon a pontszám emelkedik. Ezenkívül van bármi értelme vagy valamire ráhatással a több pont?

Jelenleg teszt fázisban van ez a dolog.A későbbiekben majd lesz jelentősége is a pontszámoknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_, AntTheZ

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.