Jelenleg 289 vendég és 3 tag online

Általános csevegő

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270043 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Snoke beküldte: WOT-on belül nem volt, de azért elég gyakran beveszik a virtuális bránert páran, ha van igény, ha nincs. :trollol:

Csak így tovább Alezredes, csak így tovább! :banana:

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #270051 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Ezt el kell mesélnem. 1802-es klán vezére rám írt. - Szeretném ha csatlakoznál a klánunkhoz.
Válaszom: - Szivesen de nem CW -zek mert esténként nem nagyon vagyok fenn és nem szeretem használni a TS3-at sem.
- Semmi gond várunk szeretettel.
Beléptem a klánba. Kapom a meghívót a csapat csatába. Várok , várok , várok és miután 10 percig nem tudtunk össze jönni közöltem Ranked van és mennék X essel. Kiléptem aztán később újra küldték a meghívót és miután akkor már nem mentem X esekkel beléptem. Közölte velem Hentes36 nevű játékos most már várjam meg míg leszünk elegen. Oké mondom én és jóóó sok perc után végre nagynehezen elkezdődött a VI tier csata. Siegfried Line map. Spotter menjen el a városba spottolni , a többiek meg csinálják amit kell :)
Jót mosolyogtam ezen...hatalmas instrukció volt...szépen össze hangoltad a csapatot. Nos történt, hogy rassoltak de nem a városban. A térkép bal oldalán betámadtak 5 en. Mi négyen voltunk ott ellentámadtunk.
2 perc sem tel el azt vettem észre egyedűl vagyok 4 tankkal. És már vége is volt a csatának. Nekem 890 damage volt az utánam következpnek 540 , és egyre kevesebb. Köszönöm szépen írtam a csata után ...megyek gm.-eket szereni / ezek után csnáltam meg a kv1.-re a 2. -ik gm. et. /
Ma 03.06-án ismét írják hamarosan mindenkinek lesz VIII -as tiere és akkor mehetünk VIII as csatákba is.
El is ismerik utána , hogy nincs jó csapat és nem elég jó az irányítás.
Segítség képen a következő tanácsokat adtam nekik:
Ismerkedjetek a mapokkal , nézzetek térkép elemzéseket, menjetek 3-as szakaszokba , hogy össze szokjatok, mert az , hogy szétkapnak mindenkit pillanatok alatt az nem jó , sőt teljesen ronjta a morált. Ha már jó össze szokott a klán akkor érdemes menni , mert így nem elég ütőképes a csata.
Válasz: jó ha mi nem vagyunk neked elég jó csapat akkor köszönjük , hogy itt voltál és már vágott is ki a klánból :)
Nem vagyok egy unikum játékos, de érdemes megnézni a klántagok eredményeit. Ahellyett, hogy megbeszéltük volna , hogyan tudunk javítani a csapat ütőképességén már ki is vágnak a csapatból ha építő jellegű hozzászólásod van.
Aki ezek után még akar csatlakozni az 1802-es klánhoz akkor keresse Hentes36 játékost :)

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270053 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Tankmániás beküldte:

Látom emelted a tétet, most már teljes kezdő klánoknak szaladsz neki széles orcával. Már sejtem is, hogy mi következik holnap. :troll: Amúgy megnéztem Hentes kollegát, 7.000 játék után recent 140 "ponttal" marad el a 71.000 csatás recentedtől (995 WN8). Bezzeg, ha ő is korábban kelt volna fel!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, kicsicsuvi

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270054 Írta: Tankmániás

straubbazsi beküldte:

Tankmániás beküldte:

Látom emelted a tétet, most már teljes kezdő klánoknak szaladsz neki széles orcával. Már sejtem is, hogy mi következik holnap. :troll: Amúgy megnéztem Hentes kollegát, 7.000 játék után recent 140 "ponttal" marad el a 71.000 csatás recentedtől (995 WN8). Bezzeg, ha ő is korábban kelt volna fel!

Majd 71 ezer csata után megnézzük hol tart... :) És itt nem az volt a lényeg ki a jobb..Látom megértetted amit írtam. Klánvezérként kivágja azokat akik tanácsot adnak a hatékonyabb csapat összetételre. Továbbá nem én szaladtam neki,. Meghívtak. Nem szoktam klánokat keresni. Nem látom értelmét. Késő estig ülni a gép elött , hogy végre CW-csatába menj. Az időd felét azzal eltölteni , hogy végre valaki csatlakozzon már a nyavajás csapat csatához.
Szakaszba lehet menni klán nélkül is. Hibáztam, igazad van elfogadtam egy teljesen kezdő klán meghívását. Többet nem fordúl elő ezt megigérhetem :beer2:
De ahogy nézem te is csak a statisztikán keresztűl látod a játékosokat. Nos Hentes játékosnak konkrétan egy darab gm.-je sincs egyik tankon se. Ha nem is vagyok egy űber ....lényegesen jobban kezelem a tankjaimat mint ő :) Elég megnézni a %-okat. És vett egy halom prémium tankot de konkrétan egyikkel se tud játszani :) Sok ilyen klánvezért még :) Hatékony csapat írányító :)

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270055 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
szerk.:

Szerkesztünk még?

A nekifutást a fenti bejegyzésre értettem. Aminek nagy része megint mások eredményei és mások játéka körül forog. Megint név szerint pellengéreznél játékosokat. Ami véleményem szerint már önmagában nem jó senkinek, káros, de ebből a reménytelenül eltévedt pozícióból... valószínűleg, mindenki jobban jár, ha semmilyen klánba sem csatlakozol.

#2 szerkesztettünk még

Te kezdtél el statisztikákról beszélni és te kérted, hogy nézzük meg őket. Szóval, Hentes így meg úgy. Akinek nincs GMje, bezzeg te, akinek kábé 10.000 óra befektetéssel később már majdnem megvan a KV1 második mark. Te így elhelyezgetsz játékosokat. Te így mutogatsz rájuk. Egyrészt, hihetetlen. Másrészt, szánalmas. Harmadrészt, nem értem, hogy miért tűrik ezt még mindig el itt.

Ja mert hentes pisis-ovis. Bezzeg, amit te itt művelsz, miután még onnan is kivágtak! :lol: Azért már az elmesélésből is (!) elég jól stílusban adhattad elő ott is a nagymester játékost. :lol:

Tankmániás beküldte:

straubbazsi beküldte:

Tankmániás beküldte:

Majd 71 ezer csata után megnézzük hol tart... :)

#enoughinternet
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Lord_Loga, kicsicsuvi

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270056 Írta: Tankmániás

straubbazsi beküldte: szerk.:

Szerkesztünk még?

A nekifutást a fenti bejegyzésre értettem. Aminek nagy része megint mások eredményei és mások játéka körül forog. Megint név szerint pellengéreznél játékosokat. Ami véleményem szerint már önmagában nem jó senkinek, káros, de ebből a reménytelenül eltévedt pozícióból... valószínűleg mindenki jobban jár, ha semmilyen klánba sem csatlakozol.

Tankmániás beküldte:

straubbazsi beküldte:

Tankmániás beküldte:

Majd 71 ezer csata után megnézzük hol tart... :)

#enoughinternet

Melyik volt elöbb a tyúk vagy a tojás. Pellengérezem , mert kidobott a klánból mint egy sértődékeny pisis gyerek, mert egykori klánvezérként tanácsokat adtam , hogyan lehetne javítani a csapat hatékonyságán. Hentesnek meg jobb lenne ha nem erőltetne klánt ha nem tudja vezetni :) Témát zároltam.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270057 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Haiku

TM:
Kidobott a klán
mert tanácsokat adtam
pisis ovis tán'?

Pellengérezem
Én, egykori klánvezér,
Hentest és a klánt.

SB:
Kezdő klánoknak
szaladsz széles orcával
sejtem is miért.

P.S. Bocs! :beer2:

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Rallyefan81, straubbazsi

1 éve 6 hónapja #270073 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Ha elképzelem alá amit másik topicban linkeltél Sir Robin nótát, fenomenális:)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #270087 Írta: Videotop13
Megválaszolva: Videotop13
Hmmm...latom profi trollkodas megy neha itt... ;) .mindenrol szol lassan ez , csak ami a cime arrol nem,sajnos... :woohoo:

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #270093 Írta: Matt__Kirby

CrawlingChaos beküldte:

tiger beküldte: A nemi biblia az nem a Káma Szútra? :pacifier:

Az se rossz megfejtés, de lehet ez is:

'Feje színtiszta arany, hajfürtjei hullámosak és hollófeketék. Szemei, mint galambok a folyóvíz mellett, tejben fürödnek, bő víz mellett ülnek. Arca, mint a balzsamillatú virágágy, melyben illatos növények nőnek. Ajkai liliomok, melyekről csepegő mirha folyik. Kezei aranyhengerek topázzal borítva, dereka elefántcsontszobor zafírokkal rakva. Combjai márványoszlopok színarany talapzaton. Termete olyan, mint a Libánon, pompás, mint a cédrusok. Ínye csupa édesség, és rajta minden oly kívánatos. Ilyen a szerelmesem, ilyen a kedvesem, Jeruzsálem lányai!'

szentiras.hu/RU...nekek5

Te C.C!
Most valami kertről írtál, vagy egy nőről? Vagy a nőből nő ki a kert? És a kertből a galambok?
Basszus nem semmi génsebészet! És még csepeg is a marha? A nő szájáról? :rofl: :rofl: :rofl:

Videotop, gyermekem üdvözlünk megveszekedett fenegyerekek kiscsoportos óvodájában.
Általában a topicok valóban nem arról szólnak amiről, mert egyébként rém unalmasak lennének.
De megértem csillapíthatatlan vágyadat a redős homlokod információkra szomjazó kis tartalmával.
Általában egy véglet van bármelyik cikknél:
1. szidják a WG/MM/RNG-t, és/vagy tankot, játékost,
2. vagy éppen leszarozzák akármilyen akció vagy fejlesztés van.

Akkor már inkább ez.

Bűneid alól feloldozlak, menj gyámolítatlanul.....ja nem: háborítatlanul a magad útján.

Ábel, spiritusz, szomszédok teleregény 1321.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #270095 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sics

1 éve 6 hónapja #270221 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Robb_HUN beküldte: ... a Pöri mindenben, mindenhol ott van......

Ahogy nézem, most már majd az 1.0 garázsa is a PRKLT-t reklámozza. :thx2:
Szép munka StahanoW! :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 éve 6 hónapja #270276 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Folytatás az Admin topicból

Robb_HUN beküldte: Én megelégednék azzal is ha nerfelnék a hatótávjukat mint a VI-os Fv-nek.
De nagyon kell kérni hogy kicsit adjanak.

Ok, de pl. akkor mindnek megadod a sebességet is? Nem 1 mp alatt szeli át a meteor az eget.
A teljesen kiveszedhez még egy gondolat:
Mondjuk 100k játékosból rendszeresen 10k játszik csak arty-val. Holnap kiveszed az arty-kat.
Mivel indoklod meg, hogy tkp 1-2-3-x év játékélményét (sic!) csak úgy elveszed? Ezek ugye már izmusok. ;)

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

1 éve 6 hónapja #270277 Írta: Matt__Kirby
És azok mivel indokolják hogy a 90% játékélményét tönkreteszik?
a 90% csak egy tipp.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #270279 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.