Jelenleg 558 vendég és 15 tag online

Milyen könyvet olvasol?

9 hónapja 1 hete - 9 hónapja 1 hete #269516 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én anno Erdő-vel kezdtem :) Kicsit felháborodtam végén hát de nah....Belegondol ember úgy volt logikus.A cimeket azért irtam abban sorrendben úgy következnek szerintem.A vissza térő szereplők miatt.Szerk: betennék egy linket, mazsolázon akit érdekel. olvasskönyvet.h...x.html

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 1 hete #269538 Írta: dies
Megválaszolva: dies
A másik amit letöltöttem az a Dermesztő csend, de ahonnan szedtem , ott van vagy 20+ szóval elleszek egy darabig. :)

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

9 hónapja 1 hete #269539 Írta: dies
Amúgy kösz a tippet. Nem Dean R. de remek. :)

8 hónapja 2 hete #271359 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ezt most találtam, igaz nem könyv, de nem rossz! ;)

unseendomains.c...1.html

8 hónapja 2 hete - 8 hónapja 2 hete #271362 Írta: Tekagi
bandras32 szia :) Ha képregényeket szereted, szeretitek van 2 tuti link. Nem tudom beszabad e igy irni őket úgyhogy pm inkább. rengeteg képregény van ami papir formában nem jelent meg, de rajongói forditásokkal számitógépen olvashatóak. Pl x-men gyűjteménytől kihaltam)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Rallyefan81, AntTheZ

8 hónapja 2 hete #271385 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Tekagi beküldte: bandras32 szia :) Ha képregényeket szereted, szeretitek van 2 tuti link. Nem tudom beszabad e igy irni őket úgyhogy pm inkább. rengeteg képregény van ami papir formában nem jelent meg, de rajongói forditásokkal számitógépen olvashatóak. Pl x-men gyűjteménytől kihaltam)

Szia!

Nekem is. Nekem is.
Koszi.

8 hónapja 2 hete #271386 Írta: Tekagi

AntTheZ beküldte:

Tekagi beküldte: bandras32 szia :) Ha képregényeket szereted, szeretitek van 2 tuti link. Nem tudom beszabad e igy irni őket úgyhogy pm inkább. rengeteg képregény van ami papir formában nem jelent meg, de rajongói forditásokkal számitógépen olvashatóak. Pl x-men gyűjteménytől kihaltam)

Szia!

Nekem is. Nekem is.
Koszi.

Küldve :) kellemes szórakozást)

8 hónapja 2 hete #271396 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Ide is! :thx:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

8 hónapja 2 hete #271397 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Ide is lehetne Pmet :lol:

8 hónapja 2 hete #271419 Írta: Tekagi
Mentek linkek :) De másodikon csak x-men történetek vannak, igaz több száz. (A csak idéző jelbe)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Leopardusz, AntTheZ

5 hónapja 3 hete #278180 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Éden a folyónál

Kurt Vonnegut

Kurt Vonnegut, a próféta, guru, nevettető, mesemondó, gondolkodó, a világirodalom megkerülhetetlenül eredeti, újító alkotója, a földlakók szociális lelkiismeretének ébren tartója nincs többé közöttünk. Ismeretlen helyen tartózkodik, de időről időre onnan is hallat magáról. Üzen. Immár negyedik posztumusz kötetével biztat és tanít. Erősíti lankadó hitünket. A mondanivaló ismét léleknemesítő: korántsem biztos, hogy az emberlétnek volna definiálható értelme. Valószínűleg nincs. De ez a körülmény sem engedély az erőseknek, hogy bántsák a náluk gyengébbet. A gyengébbek pedig vegyék észre az élet szépségét.

Nem haldoklom....így élek!
Securi divido aliquem :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

5 hónapja 2 hete #278428 Írta: dies

Mellékletek:

6 napja 15 órája #284944 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Mivel ritkán olvasok főleg időhiány miatt,meg amúgy is inkább szeretem látni a dolgokat anime/movie formájában /szégyen,nem szégyen utoljára egy King művet az AZ-t olvastam el ezelőtt vagy 3 évvel/ így sajnos kihagyok sok egész jó könyvet,nem úgy mint ezt ami ráadásként magyar.

Go your own way! Járd a magad útját!

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.