Jelenleg 379 vendég és 5 tag online

MM azaz a mindenhato...

3 éve 2 hónapja #211580 Írta: Petrus
Megválaszolva: Petrus

bodzy beküldte: A Wg nem manipulál semmit csak az én Skorpiom G találati arányát, a többi hogy rossz MM meg szívat a játék meg lelassul a tank csak konteo !
A SkorpioG-m találati arányát én bizonyitani tudom és Te a tank lassulást?.... :evil: :woohoo: ;)

Nem tudom bizonyítani. Csak a km órát látom a boxban. Miért ír 35 km/h sebességet mondjuk az amcsi T34-nél. (Ki van fejlesztve a legénység stb.) ha 28-al „nyomul”. Tudom, a talaj és a lejtőviszonyok és még más dolgok hatnak a sebességre. Mégis ... betonon, sík terepen illene 35-el száguldani. Egyébként a T34 ezen tulajdonsága változott. Kb. két hónapja ólommadárként „szaladgált”, fordult. Most sokkal jobb. Úgy érzem könnyebben fordul, gyorsul, halad.
Az én IS 7-em - szintén jól képzett legénységgel - nem megy 40 km/h fölé. Pedig többet tud.
Venti, én nem agitálok 30 ezernél több csatával a hátam mögött, a WG ellen. Szeretek „tankozni”. Pénzt is költöttem rá. Időm, kedvem indíttatásom sincs komolyabban „vizsgálódni”. Nagyon jó, hogy van ez a játéklehetőség. Iszonyú komplex dolog lehet fejleszteni, menedzselni, életben tartani az egész rendszert. Én - önös érdekből: játszhassak vele - WG drukker vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #211581 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Petrus beküldte: Ugyan úgy mint Te én is kinevettem (kinevetem) - ebben a vonatkozásban is - a konteó hívőket. Nem is akartam az idegeket, meg a tévelygőket, az összeesküvés elméleten agyalókat heccelni, alátámasztani képzelgéseiket.
Programfejlesztésről, programozásról meg vannak tapasztalataim. Csinálnom kell... Santhab maliciózus megjegyzését ezért találónak tartom. Hagyjuk is az 5-2, 6-3, 8-4, 7-1 stb. HT arányokat. Korábban talán nem is figyeltem a sorsolást ebben a vonatkozásban. A többi meg szubjektív. Mármint az, hogy milyen gyorsan fordul, halad egy adott heavy. Gondolom a kritikus pillanatban úgy éreztem: ez a dög alig cammog.
Meghátrálok! Hosszú hetek meddő próbálkozása késztetett a regisztrációra, és vélemény kopácsolásra Pokemon írása nyomán.
Nem csatolok semmit. Szégyenlem vérvörös noobságomat. :) Egy noob ne ugráljon. Azért két misszót, a két TD-t (arty nélkül az igaz) megcsináltam. :beer2:

Na akkor ha feljott ujra ez HT-arany dolog!

Mar maskor is meg akartam kerdezni, hogy miert gondoljatok ugy, hogy az a csapat van folenyben ahol tobb a heavy?

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

3 éve 2 hónapja #211582 Írta: santhab
Megválaszolva: santhab

dobilaci beküldte:

Petrus beküldte: Ugyan úgy mint Te én is kinevettem (kinevetem) - ebben a vonatkozásban is - a konteó hívőket. Nem is akartam az idegeket, meg a tévelygőket, az összeesküvés elméleten agyalókat heccelni, alátámasztani képzelgéseiket.
Programfejlesztésről, programozásról meg vannak tapasztalataim. Csinálnom kell... Santhab maliciózus megjegyzését ezért találónak tartom. Hagyjuk is az 5-2, 6-3, 8-4, 7-1 stb. HT arányokat. Korábban talán nem is figyeltem a sorsolást ebben a vonatkozásban. A többi meg szubjektív. Mármint az, hogy milyen gyorsan fordul, halad egy adott heavy. Gondolom a kritikus pillanatban úgy éreztem: ez a dög alig cammog.
Meghátrálok! Hosszú hetek meddő próbálkozása késztetett a regisztrációra, és vélemény kopácsolásra Pokemon írása nyomán.
Nem csatolok semmit. Szégyenlem vérvörös noobságomat. :) Egy noob ne ugráljon. Azért két misszót, a két TD-t (arty nélkül az igaz) megcsináltam. :beer2:

Mar maskor is meg akartam kerdezni, hogy miert gondoljatok ugy, hogy az a csapat van folenyben ahol tobb a heavy?

Több heavy --> átlagosan több Maus --> win

3 éve 2 hónapja #211585 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

dobilaci beküldte:

Itt a "sebezz 3000-et ellenséges nehéz tankokba" küldetésről volt szó, nem a győzelmi esélyekről.

3 éve 2 hónapja #211586 Írta: Petrus
Megválaszolva: Petrus

santhab beküldte: Én abszolút megértem azt az idegtépő szituációt amit leírtál. Én is nem kevésszer tapasztalom a játék finomságait. Csak, hogy a mai napot említsem: M53 AP-val beverte az IS-7emet 93%os gunmarknál, T49 late gameben a roncs mögül kikandikáló prémium bulldogom tornyát menet közben ellőtte.
Elhiheted, hogy nem lelem az örömömet ilyenben, de nem gyártok konteókat, mert az azt jelentené, hogy a WG összeesküdött ellenem, hogy nekem rossz legyen, ami nyilván baromság. Leszögezem, hogy régebben elég sokat rage-eltem én is, most is jócskán előfordul, de annyira gyorsan elillan a méreg, hogy a böngészőt megnyitni nincs időm ( SSD-n van pedig). Nézz vissza mondjuk 5 replayt és számold meg azokat az eseményeket, amiknek "papíron" nem kellett volna bejönnie. Én rögtön tudok mondani két olyan esetet amikor az én oldalamon állt az RNG. (Pattintottam egy JPZ-E100 HEAT-et az IS-7 frontjával, illetve ellőttem 0 célzással egy lightot. Egyik sem volt valószínű, de megtörténik, ami megtörténhet.

Ha adhatok neked pár tanácsot, amiket nagyrészt saját magam tapasztaltam meg, akkor egyrészt nézd pozitívabban a dolgokat. Ne görcsölj rá annyira a játékra, mert ez egy játék, és tarts szem előtt pár irányelvet, úgy élvezetesebb és sokkal izgalmasabb hosszabb távon a játék.: Soha sem add fel a meccset, ha nagyon bukóra állj, próbálj még sebezni, a végsőkig tarts ki, soha nem lehet tudni, hogyan fog alakulni a vége. Lehet, hogy így is meghalsz, de nem izgalmasabb ha a végén még lősz kettőt, miközben elcicázol az ellenféllel egy szikla körül? Nagyon sok meccs megfordítható a végjátékban. Ha mégis vereség, akkor is jobb lesz a szád íze, hiszen te megtettél mindent ami tőled telik. Próbálj mindig a csapatod hasznára lenni, pl: ha beálltál valahova, ahonnan általában tudsz sebezni, de most nem, akkor ne tarts ki ott, hanem menj át egy másik pozícióba. Ne halj meg, sokszor azon bukik vagy áll az, hogy letolja-e az ellenfél az egyik oldalt, hogy ott van-e még egy tank vagy nincs. De a legfontosabb, ami tulajdonképpen magába foglalja az előbbi észrevételeket az az, hogy gondolkodj miközben játszol. Figyeld a minitérképet, és próbáld meglátni azokat az információkat amik ott vannak. Figyeld az ellenfél csapateloszlását, ha a másik oldalon látod a térképen hogy nagy erőkkel támadnak, akkor ebből következik hogy a ti oldalatokon kevesebben vannak, stb... Szerintem, ha próbálsz a jóra törekedni, akkor a siker nem maradhat el. Előbb utóbb jön egy jobb csata és a küldik is össze fognak jönni.
A wn8-at meg hagyd a picsába én azt mondom. Ha nem tud valaki elvonatkoztatni a wn8 és a win rate-től akkor azt nagyon sok esetben csak korlátozza a játékban, és a fejlődésben.
Én úgy gondolom, hogy ezek az irányelvek működnek, legalábbis nekem igen, és a rendszeres bosszúságok ellenére, még is azt mondom, hogy ez egy jó játék, és mindig visszatérek hozzá.

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat. Megpróbálom. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dotty

3 éve 2 hónapja #211626 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Petrus beküldte:

bodzy beküldte: A Wg nem manipulál semmit csak az én Skorpiom G találati arányát, a többi hogy rossz MM meg szívat a játék meg lelassul a tank csak konteo !
A SkorpioG-m találati arányát én bizonyitani tudom és Te a tank lassulást?.... :evil: :woohoo: ;)

Nem tudom bizonyítani. Csak a km órát látom a boxban. Miért ír 35 km/h sebességet mondjuk az amcsi T34-nél. (Ki van fejlesztve a legénység stb.) ha 28-al „nyomul”. Tudom, a talaj és a lejtőviszonyok és még más dolgok hatnak a sebességre. Mégis ... betonon, sík terepen illene 35-el száguldani. Egyébként a T34 ezen tulajdonsága változott. Kb. két hónapja ólommadárként „szaladgált”, fordult. Most sokkal jobb. Úgy érzem könnyebben fordul, gyorsul, halad.
Az én IS 7-em - szintén jól képzett legénységgel - nem megy 40 km/h fölé. Pedig többet tud.
Venti, én nem agitálok 30 ezernél több csatával a hátam mögött, a WG ellen. Szeretek „tankozni”. Pénzt is költöttem rá. Időm, kedvem indíttatásom sincs komolyabban „vizsgálódni”. Nagyon jó, hogy van ez a játéklehetőség. Iszonyú komplex dolog lehet fejleszteni, menedzselni, életben tartani az egész rendszert. Én - önös érdekből: játszhassak vele - WG drukker vagyok.

Nekem a T34 meg van már pár éve és elárulom neked hogy semmit sem változott. Nem lassabb nem gyorsabb mint eddig is volt. Ne beszéljünk már ilyen faszságokat.

3 éve 2 hónapja #211637 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter
Rammolni 50B-vel lehet faszásul. Nálam nem lassult le jármű, csak akkor, ha hegyre megyek pedig pont annál a küldetésnél járok. E 100-al mire felérek Cliffen a toronyhoz szpútolni, mondjuk ott valóban belassul, ezt már megfigyeltem.
El kell fogadni, hogy bizonyos küldetéseket nehezebben fogsz tudni megcsinálni, ha nincs meg hozzá a megfelelő tankállomány. 3k-t lőni T10 nehezekkel viszonylag egyszerű. Én nem a foglalásra hajtok, hanem inkább visszalövésre, szerintem könnyebb, mint befoglalni. Szerintem.

3 éve 2 hónapja #211673 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Dobilaci:
"Mar maskor is meg akartam kerdezni, hogy miert gondoljatok ugy, hogy az a csapat van folenyben ahol tobb a heavy?"

Vajh miért van az, hogy t8 unrakned, t8 faceit, t8 sh-kon IS-3/T-32/(50-100) + kb 2 light + 0 med csapatok rohangálnak?

t10-ben más a helyzet, ott a "med"-ek már "MBT"-k, és azok már felérnek harcértékben a t10 heavy tankokkal ... de t8-nál egyértelmű a több top tier nehéz tankkal felálló csapatok fölénye.

Én legalábbis ezt látom, ezt érzem...

3 éve 2 hónapja #211694 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sics beküldte: Dobilaci:
"Mar maskor is meg akartam kerdezni, hogy miert gondoljatok ugy, hogy az a csapat van folenyben ahol tobb a heavy?"

Vajh miért van az, hogy t8 unrakned, t8 faceit, t8 sh-kon IS-3/T-32/(50-100) + kb 2 light + 0 med csapatok rohangálnak?

t10-ben más a helyzet, ott a "med"-ek már "MBT"-k, és azok már felérnek harcértékben a t10 heavy tankokkal ... de t8-nál egyértelmű a több top tier nehéz tankkal felálló csapatok fölénye.

A random csatákban azért nem ennyire egyértelmű a helyzet, ha jó a csapat, a light+med+TD kombó néha jobb a lomha nehezeknél.
A nehezekbe 3000-et sebző küldetést az IS-7-tel próbálom csinálni, de sajnos vagy átlag alatt sebzek (a csapattársak leköröznek) vagy nem rak be elég nehéz tankot ellenfélnek.

3 éve 2 hónapja #211704 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

T8 SH-n, mivel nem tudja senki előre, milyen pálya érkezik, a 6 IS3, 4 T54ltwt felállás az elfogadott a legjobbnak, az optimálisnak, amivel a legtöbbet lehet nyerni. Emellé gyakori még az arty alkalmazása is egy IS3 vagy egy ltwt helyett, ez legtöbbször M40/43. Nem mondanám tehát, hogy T8 SH-n a HT-k dominálnak, 0-2 med/lighttal maguk mellett. Természetesen ha olyan setupot visznek be a tomatoklánok, ahol 8-10 IS3 van, és Himmelsdorfot dob nekik a gép, akkor előnyben vannak, de egy nyílt pályán látótávból megeszik őket.

T8 CW már más tészta picit. Ott ugyebár tudják előre, milyen pályán kell majd küzdeni, 10vs10 felállásban. Itt elképzelhető a 8 IS3 2 50 100 felállás, dombos pályán T32-k, lightos pályára ltwt-k, speciális feladatkörre WZ-132 a látótáv miatt, vagy Ru, és hát természetesen 40/43, vagy Lorraine arty.

T8 unranked megint más. Ott sem tudják előre a játékosok, milyen pályát kapnak, de a 7vs7-ből a hatos spotter vagy arty mellett általában van még egy-vagy két LT, az IS3-ak mellett, ha valaki tryhard tolja azt a módot.

T8 ranked, vagy a régebbi ESL formátum, ahol ugyebár tudták előre a játékosok, hogy milyen pályán küzdenek, 7vs7 54 tierpont mellett, megint irtózatosan más.
Javaslom
ennek a videónak a megnézését. Látható, hogy még egy Ruinbergre, ahol ugyebár az átlagember IS3 hordákat gondolna célszerűnek, a profik bizony nagyrészt lightokat cipelnek, nyílt mapeken meg pláne.

Azt gondolom, hogy T8 CW bizonyos pályáit uralják csak a HT-k, nem lehet full heavy setuppal nekivágni, kell a látótáv, a DPM és társai.

T10...nincs benne tapasztalatom, szinte semmi.
De ha megnézel egy FAME SH-t, látod, hogy a jó DPM-el bíró gyorsabb heavyknek bizony van helye a csapatban mindig. Randomot lehet a Batchat és a 140 uralja, de E5, FV215B és 113-ak nélkül egy T10 SH csapat meghal. Emellett elképzelhető még az E3, a Grille, a 263 mint TX CW tank, az M53/55, a CGC, a 261...mindig balanszra törekednek, nem lehet egy csatára felállni csak egy típusú tankkal.

Sokféle setuppal lehet nyerni, de a legjobb T8-T10-ben biztosan nem olyan, ahol 80% körül mozog egy tank aránya, néhány olyan esettől eltekintve, ahol tudják előre a pályát. A 8 tier nyolcas ht-t ezért SH-ba túlzásnak érzem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 2 hónapja #211711 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Randomrol volt szo. Ez "kiegyenlietetlen random csatak" cimszo alatt szokott feltunni konteokent vagy csak sima panaszkent, hogy egyik oldalon tobb a heavy ergo az a csapat van elonyben. Van olyan match-up ahol ez az allitas megallja a helyet, azonban legtobbszor szerintem nem.

Ennel sokkal osszetettebb a dolog, nem mindegy ugyanis melyik palyarol van szo. Egy Prokhorovkan peldaul egy tobb meddel rendelkezo csapat lehet elonyben. Az sem mindegy ugye, hogy milyen heavy-krol van szo, mert egyik-masik jobban hasznalhatobb altalanossagban mig masik bizonyos palyakon tud aratni. Aztan meg ott van ugye a tier kulonbseg, a jatekosok skillje, a tankok felszereltsege. Bele kell meg venni a kepletbe a tobbi tank olsztalyt is, mennyi arty van a csataban, mennyi TD, stb...

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, _Szazados_

3 éve 2 hónapja #211773 Írta: akárkiakárhonnan
Megválaszolva: akárkiakárhonnan
a probléma összetett.
többször kapom azokat a pályákat ,amelyeken utálok játszani ,mint amelyeken szeretek.
ez megspékelve azzal,hogy ahol a heavy lenne jó oda megy az arty,ahol a közepes oda a heavy,stb. mindenféle verzió ,de szinte sohasem a legkedvezöbb .
az mm-röl,random csatákról,csapatokról meg már mindenki tudja,hogy milyenek manapság.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gwr

3 éve 2 hónapja #211806 Írta: ropi
Megválaszolva: ropi
Mi a jó ISTEN van ezzel a szarral 30 napja szopó roller,volt már,hogy napokig cumiztatott de ilyet?vereség-vereség-vereség.Teljesen elment a kedvem ettől a fostól,sajnálom ,hogy valaha egy tetves fillért is költöttem erre a szarra.

3 éve 2 hónapja #211807 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

ropi beküldte: Mi a jó ISTEN van ezzel a szarral 30 napja szopó roller,volt már,hogy napokig cumiztatott de ilyet?vereség-vereség-vereség.Teljesen elment a kedvem ettől a fostól,sajnálom ,hogy valaha egy tetves fillért is költöttem erre a szarra.

Ezen most úgy elgondolkodtam, hogy hány válófélben lévő nőnek vannak hasonló gondolatai :trollol: :trollol:

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

3 éve 2 hónapja #211816 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

_Szazados_ beküldte:

ropi beküldte: Mi a jó ISTEN van ezzel a szarral 30 napja szopó roller,volt már,hogy napokig cumiztatott de ilyet?vereség-vereség-vereség.Teljesen elment a kedvem ettől a fostól,sajnálom ,hogy valaha egy tetves fillért is költöttem erre a szarra.

Ezen most úgy elgondolkodtam, hogy hány válófélben lévő nőnek vannak hasonló gondolatai :trollol: :trollol:

Nahh ez most fájt...de nem kicsit...Miniszter Úr... :sick: :silly:

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.