Jelenleg 303 vendég és 3 tag online

Konkurencia

3 éve 8 hónapja #179367 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Ennek a T-54 vagy T-54-es alvázas változata is megépült ha jól tudom.
Olyan mint egy CnC-s Red Alert II-es harckocsi XD Az igazi olajkut/földgázcsap tűzoltó :)

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #184292 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
War Thunder,álcázás lvl 100 :cheer:

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #189982 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
és az emberek még nyafognak a WoT-ban, hogy nincs szerepe a páncélzatnak, meg hogy az orosz tankok OP-k.. tessék, 20:36-tól:

War Thunder, csak irányított (!!!) rakétákat indító szovjet csoda, amint 2 km-ről egylövésez egy Maus-t. és természetesen ez szovjet ág exkluzív prémium tank, cirka 27000 arany fityuláért :trollol:

3 éve 6 hónapja #189983 Írta: Karika
másik videó

3 éve 6 hónapja #189986 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
Minden nemzet fog majd kapni ilyen rakétás csodát, másrészt pedig ezzel se lesz olyan egyszerű gyilkolászni sztem. Árkádban nincs akkora nyílt map, ahol érdemben használhatnád (300 méter alatt nem lehetett állítólag ráirányítani semmire), a többi játékmódban meg előbb észre kell venni az ellent :D De majd meglátjuk. Ezt a 27000-es árat hol láttad?

De mivel, hogy, hogy, mivel, de mostmár aztán végképp hoppá mégse.

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #189991 Írta: Karika

smok3_hun beküldte: Minden nemzet fog majd kapni ilyen rakétás csodát, másrészt pedig ezzel se lesz olyan egyszerű gyilkolászni sztem. Árkádban nincs akkora nyílt map, ahol érdemben használhatnád (300 méter alatt nem lehetett állítólag ráirányítani semmire), a többi játékmódban meg előbb észre kell venni az ellent :D De majd meglátjuk. Ezt a 27000-es árat hol láttad?

Ha megnézed a második vidit, a végén a Jagdtiger ~340 méterre volt, és még így is elég nagy ívet vett a rakéta rá, szóval szerintem nevetségesen könnyű irányítani (összehasonlítva mondjuk az AW-vel, bár az is ilyesmi). Nem játszottam az elmúlt hónapokban a WT-vel, de ha emlékeim nem csalnak, ez a pár száz méterről csatározás átlagosnak számít még arcade-ban is. És ne feledjük, hogy ez a HEAT rakéta majdnem mindent automatikusan átüt
Azt, hogy lesz még ilyesmi majd még valamikor azt nem vitatom, de túl sok opció amúgy nincs. Max a brit Swingfire, meg a német Raketenjagdpanzer, de pl az amcsiknak semmi ilyesmijük nem volt ha jól emlékszem, de javítsatok ki ha tévednék.
Az árat valamelyik random orosz oldalon láttam, szal pont ennyit is ér ez az infó :P

EDIT: a probléma inkább talán az, hogy ez is, mint az összes rakétás tank prémium only, viszont ez így látatlanban nekem piszok OP-nek tűnik - mobilis T-62 alváz + célkövető bivalyerős rakéta... Mi rossz jöhetne ebből ki?
Valahogy nem rémlik, hogy ez lenne az első eset a Gaijin háza táján, hogy az átlagosnál valamivel jobb járműveket árulnának csak és kizárólak pénzért.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.