Jelenleg 393 vendég és 5 tag online

Konkurencia

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #156872 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs

Hunti beküldte:

KingofDogs beküldte:

Szmertyij beküldte:

DarkRaven73 beküldte: Ha a hülyeség, félinformáltsággal párosul...azokból lesznek az összeesküvés elméletek. :evil:

Nagyon bölcs ember vagy, de addig amíg nem tudsz közhelyes dolgokk helyett értelmes dolgokat írni, addig te vagy a hülye!

Írtál egy baromságot és más a hülye?
hogy is van ez?

Miért baromság amúgy?Te is csak egy "mezei" játékos vagy kétlem hogy közölték veled milyen kapcsolat van a 2 cég között.Lehet hogy igaza van,lehet hogy nem,de te se tudhatod jobban mint a legtöbb játékos.
Karika esete más,mert neki valós kapcsolata van velük,bár szerintem vele sem közölnek mindent:D

Mezei játékos?
Honnét tudod,hogy én ez vagyok?
Elég sok helyen voltam vagy vagyok supertester meghívásal,szóval nem én könyörgöm hogy vegyenek fel.
Sajnos voltam a Warshipsnél is :cheer:
De ez amit a kolléga állít képtelenség.
Két ugyan abba a kategóriába szereplő(versenytársak) nem fognak összefogni sőt versenyhelyzet van közöttük.
És ha jól emlékszem annak idején volt valami botrány a Bigworld motor körűl és nem sok komoly cég társulna a wargammingel.
Főleg,úgy hogy mindenkit fikáznak.
És nem rég az esl botrány ami azért elég komoly dolog

És ez csak normális emberei gondolkodás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hete #156875 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

KingofDogs beküldte:

Hunti beküldte:

KingofDogs beküldte:

Szmertyij beküldte:

DarkRaven73 beküldte: Ha a hülyeség, félinformáltsággal párosul...azokból lesznek az összeesküvés elméletek. :evil:

Nagyon bölcs ember vagy, de addig amíg nem tudsz közhelyes dolgokk helyett értelmes dolgokat írni, addig te vagy a hülye!

hogy is van ez?

Miért baromság amúgy?Te is csak egy "mezei" játékos vagy kétlem hogy közölték veled milyen kapcsolat van a 2 cég között.Lehet hogy igaza van,lehet hogy nem,de te se tudhatod jobban mint a legtöbb játékos.
Karika esete más,mert neki valós kapcsolata van velük,bár szerintem vele sem közölnek mindent:D

Mezei játékos?
Elég sok helyen voltam vagy vagyok supertester meghívásal,szóval nem én könyörgöm hogy vegyenek fel.
Két ugyan abba a kategóriába szereplő(versenytársak) nem fognak összefogni sőt versenyhelyzet van közöttük.
És ha jól emlékszem annak idején volt valami botrány a Bigworld motor körűl és nem sok komoly cég társulna a wargammingel.

A lényegen nem változtat,tesztelőkkel sem nagyon szokták közölni a cég belső ügyeit.
Ettől függetlenül,én se hiszem hogy kapcsolat van a 2 cég között,de nem is jelentem ki azt hogy nincs.

4 éve 2 hete #156877 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon

Hunti beküldte:

KingofDogs beküldte:

Hunti beküldte:

KingofDogs beküldte:

Szmertyij beküldte:

hogy is van ez?

Mezei játékos?

A lényegen nem változtat,tesztelőkkel sem nagyon szokták közölni a cég belső ügyeit.
Ettől függetlenül,én se hiszem hogy kapcsolat van a 2 cég között,de nem is jelentem ki azt hogy nincs.

Csak annyit, hogy egy igazán jó piac 2 szereplős. Nem több, és nem kevesebb. És ha te vagy mindkét szereplő, az az igazi királyság.

És igenis vannak ilyen helyzetek, mert emlékezzünk csak, amikor a 2 nagy multimédia lánc igenis egy tulajdonosnál futott össze...

Szóval, lehet. A valószínűség <> bizonyosság / lehetetlenség.

4 éve 2 hete #156878 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Nem egy szegmensben az óriási koknurens cégek vezetői nagyon nagy spanok. S bár kartellt hivatalosan nem lehet kialakítani, de szinte mindenhol azt csinálják a legnagyobb vállalatok, ezzel elérve, hogy ne legyen esélye már egy 3-nak, 4-nek, aki szeretne betörni.

Arról nem is beszélek, hogy kik a főrészvényesek. :) Előfordul, hogy mindkét céget ugyanazok a személyek alkotják.

Erről a megközelíthető szinteken senki nem tud semmit, mert az info egy-két szinttel lejjebb már nem jut(hat) le.

Fölösleges itt erről érvelgetni, mert mindkét opció felmerülhet. Logikus és bejáratott stratégia mindkét opció a gazdaságban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

4 éve 2 hete #156902 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs

4 éve 2 hete #156908 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Nem unjátok még ezt a szappan operából merített össze esküvés elméleteket? Végig játszottátok már a ground force megjelenítésénél is,most akkor mi van? csináltak egy harmadik játékot is maguknak ,hogy saját magukkal konkuráljanak?

vegyük józan paraszti nyelvre át írva azt amit itt állítanak páran: szóval van agy jól menő ABC-m a sarkon,én vagyok egyedül dögre keresem magam,gondolok egyet bele baszok egy halom pénzt ,hogy nyissak magamnak egy konkurenciát a másik sarkon,hogy más ne jöjjön oda,ső egy harmadikat is ( csak a teljes realitásért WG-GF-AW).

Kérdés ettől más már nem fog merni nyitni a negyedik sarkon még egyet? Tényleg egyeseknek ennyire sötét az agyuk,nem látják át mekkora baromságot állítanak ezzel az össze esküvés elmélettel? Itt emberek dollár,vagy euró milliós bevételekért folyik a harc azért,és egy ilyen új játék megcsinálása sem kis be fektetés. Tényleg meg rizikózza valaki azt ,hogy bele verjen saját konkurenciának milliókat,mikor semmi garanciája nincs rá,hogy holnap tényleg jön egy másik aki le söpri a piacról? Fogjátok már föl mekkora barmságokat írtok itt össze vissza azért :angry:

MaximusAquila

4 éve 2 hete #156952 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
most már lassan fejezzétek be. mindketten.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TAdo, Micu, Morphelo

4 éve 2 hete #156956 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Nézem ezeket a videókat... Ez az AW csak nekem tűnik grafikailag bénának? Én azt vártam, hogy ez majd valami extra csilli-villi-mega-szuper grafikát villant, hiszen ez egy új játék, friss motor hajtja stb. De valahogy az én szememnek ez nagyon béna hatást kelt. :blink:

4 éve 2 hete #156957 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Nézem ezeket a videókat... Ez az AW csak nekem tűnik grafikailag bénának? Én azt vártam, hogy ez majd valami extra csilli-villi-mega-szuper grafikát villant, hiszen ez egy új játék, friss motor hajtja stb. De valahogy az én szememnek ez nagyon béna hatást kelt. :blink:

Nem vagy egyedül. És ha jobban megnezed a tankok olyanok, mintha most hozták volna a Matchbox gyárból

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

4 éve 2 hete #156959 Írta: jaffa
Megválaszolva: jaffa
Sziasztok!
Tudja valaki hogy 3 nap prémet mire kaptam? Van valami akció?

4 éve 2 hete #156960 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

silean2 beküldte:

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Nézem ezeket a videókat... Ez az AW csak nekem tűnik grafikailag bénának? Én azt vártam, hogy ez majd valami extra csilli-villi-mega-szuper grafikát villant, hiszen ez egy új játék, friss motor hajtja stb. De valahogy az én szememnek ez nagyon béna hatást kelt. :blink:

Nem vagy egyedül. És ha jobban megnezed a tankok olyanok, mintha most hozták volna a Matchbox gyárból

Akkor jó, már azt hittem csak én látok rosszul. :whistle:
De mondok rosszabbat, mert hát ugye a szépség sokszor szubjektív. Szóval mondom a rosszabbat: Ott van egy tank ami kb 60 tonna acélhalmaz, a videón azt látom, hogy ott áll a tank útjában egy kis furgon (4-6 tonna?!) Nekimegy a tank a furgonnak és mi történi?! Kilapítja? Dehogy... Gagyi füst effekt és eltűnik a furgon, majd valami roncs utánzatnak látszó gagyi pixelhalmaz marad utána... :woohoo:

W T F :side:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: silean2

4 éve 2 hete #156962 Írta: KopiBDW
Te ne a videók után vedd magad itt nem sok mindenkinek van csúcs gépe,hogy el vigye full grafikán,kettő többen sd klienst szedtük le,és minimumon nyomjuk(om) de szerintem már túl tesz "efect"-ekben a wot-on,még minimumon is. A másik lecarom a grafikát,nem a vizben uszkáló tonhalakra vagyok kíváncsi ami bekapott lövésnél el úszik mellőled,hanem a max plusz egy tier-es csatákra. Három az írjon ide véleményt aki legalább 4-es tankig eljutott.annak adok a véleményére,a többi csak troll-kodni jön ide...hagyjatok itt minket békén ,mi sem megyünk a dühöngőbe röhögni meg fikázni benneteket,akkor legyen így fordítva is,OK?

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

4 éve 2 hete #156967 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Ezek szerint csak az írhat ide, aki csak pozitív véleményt tud megfogalmazni?? Érdekes. :huh:

4 éve 2 hete #156975 Írta: KopiBDW
részemről itt folytatom ilyen körülmények között,s aki ezzel játszik és a játékról akar beszélgetni az szívesen van ott látva:

aw.my.com/en/fo...page27

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42

4 éve 2 hete #156980 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

KopiBDW beküldte:

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Ezek szerint csak az írhat ide, aki csak pozitív véleményt tud megfogalmazni?? Érdekes. :huh:

nem az aki játszott is vele,bonyolult? Amúgy van valami és valaki akibe még nem kötöttél bele te is ezen a fórumon?

Leginkább csak a butaságba tudok "belekötni" de ezt leginkább csak a "butaságok" gyártói látják "kötözködésnek".

Ez a topic tudtommal a WT-vel indult. Szóval nem is az AW miatt... :whistle:
Mellesleg a címéből adódóan elég nyitott, mindenki megoszthatja a véleményét. Nem tudtam, hogy itt először Tőled kell engedélyt kérni, hogy ki és mit írhat. Mellesleg abban mi a rossz, ha valaki leírja, hogy "béna a grafika"?! Én így látom. Több viedó, több felhasználó fullos beállítása mellett is. Ennyi. De majd legközelebb előzetes jóváhagyásra kikérem Professzor Kopi véleményét is... :lol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.