Jelenleg 434 vendég és 12 tag online

Konkurencia

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #156760 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs

Hunti beküldte:

KopiBDW beküldte: ChertanHussar

Én is maximálisan egyet értek veled,szerintem ott a pont ;)

3 hetet hagytam ki a wot-ból,szombat este gondoltam gurulok egyet már ott is....6 csata 5 egymásután ugyan az a pálya,"ammo rack"-ek egymásután,meg sem javítottam szinte jött a másik,de tényleg...egy ideig vissza került a polcra,szórakozni,kikapcsolódni akarok. De a wot-osoknak is van egy jó dolog ebben,lassan át jönnek a "tomato"-k hozzánk,de AW-ben valahogy ez nem számít többünknek,mivel a te teljesítésed díjazzák ,így lassan wot-éknál csak kék lila játékosok lesznek,és így "happy" van gyerekek :evil:

Nem vettem észre jelentős játékos csökkenést EU szerveren.Hónapok óta ugyanúgy 130-140k játékos van esténként a wot-on.És sajnos (vagy nem) a tomato-jó játékosok aránya is hasonló maradt.

Amit a serverek írnak nem biztos igazak is.Sőt ha megfigyeled minden időszakban ugyan annyi.

Sőt van egy sejtésem is ,hogy Wg is rak be botokat de ez csak az én véleményem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hete #156763 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

KingofDogs beküldte: Sőt van egy sejtésem is ,hogy Wg is rak be botokat de ez csak az én véleményem.

Nekem meg olyan sejtésem van hogy a játékos állomány 2/3-nak annyi esze, és tehetsége van mint egy marék földnek. De ez csak az én véleményem! :side:

4 éve 2 hete #156764 Írta: KingofDogs

Chaos_42 beküldte:

KingofDogs beküldte: Sőt van egy sejtésem is ,hogy Wg is rak be botokat de ez csak az én véleményem.

Nekem meg olyan sejtésem van hogy a játékos állomány 2/3-nak annyi esze, és tehetsége van mint egy marék földnek. De ez csak az én véleményem! :side:

hát lehet,de én már nem irok ilyeneket :cheer:
De ha azok a játékosok akiket mostanság láttok emberi lények,akkor komoly bajban van az emberiség :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Micu, Szete58, Sics

4 éve 2 hete #156777 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Sziasztok! Újabb bemutató videót találtam az AW-hoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Micu, Balista1

4 éve 2 hete #156794 Írta: KingofDogs

ChertanHussar beküldte: Sziasztok! Újabb bemutató videót találtam az AW-hoz.

Hehe.
Már ő is.
OMG.

4 éve 2 hete #156815 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Pál Mária kicsípte magát :silly:

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Micu, DarkRaven73

4 éve 2 hete #156824 Írta: Micu
Megválaszolva: Micu
Megérkeztek a matricák? :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VasPufi

4 éve 2 hete #156829 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Szmertyij beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A feltevésem melyik részét találod teljesen elképzelhetetlennek, mester?

Válaszolok KingofDogs helyett, ha nem bánod: az egészet. Alapozom mindezt arra, hogy én mindkét céggel (Wargaming.net és My.com/Obsidian) együtt dolgozom, mint önkéntes, és egyrészt nem ugyanazokkal az emberekkel vagyok kapcsolatban (oroszok/fehéroroszok vs amerikaiak), másrészt utálják egymást, mint a sz*rt.
Mellesleg nem tudom, hogy végig gondoltad-e az egészet, de ha megnézed, a játékpiacon millió számra akadnak nagyon is hasonló, de konkurens játékok, amiknek nem sok közük van egymáshoz a fejlesztőikben. GTA/Driver sorozatok, Need for Speed/Forza Motorsport, World of Warcraft/a kismillió másik MMORPG és még sorolhatnád. Ők sem perelik be egymást, mert hasonló stílusú és/vagy kezelőfelületükben hasonló játékot gyártottak.
Nézz utána a dolgoknak, mielőtt összeesküvés elméleteket gyártasz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Balista1, DarkRaven73, eldegor, KingofDogs

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #156834 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Karika beküldte:

Szmertyij beküldte:

Válaszolok KingofDogs helyett, ha nem bánod: az egészet. Alapozom mindezt arra, hogy én mindkét céggel (Wargaming.net és My.com/Obsidian) együtt dolgozom, mint önkéntes, és egyrészt nem ugyanazokkal az emberekkel vagyok kapcsolatban (oroszok/fehéroroszok vs amerikaiak), másrészt utálják egymást, mint a sz*rt.
Mellesleg nem tudom, hogy végig gondoltad-e az egészet, de ha megnézed, a játékpiacon millió számra akadnak nagyon is hasonló, de konkurens játékok, amiknek nem sok közük van egymáshoz a fejlesztőikben. GTA/Driver sorozatok, Need for Speed/Forza Motorsport, World of Warcraft/a kismillió másik MMORPG és még sorolhatnád. Ők sem perelik be egymást, mert hasonló stílusú és/vagy kezelőfelületükben hasonló játékot gyártottak.

---Mail.Ru--- Csak ennyire amerikai! Folytassam?

4 éve 2 hete #156836 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Szmertyij beküldte:

Karika beküldte:

Szmertyij beküldte:

---Mail.Ru--- Csak ennyire amerikai! Folytassam?

Igen,imádom a sci-fit :silly:

Betanított magfizikus

4 éve 2 hete #156837 Írta: KingofDogs
Hehe vicces kis elméletek ezek.
Amerikai cég csinálja a játékot,és ő üzemelteti a servereket etc...
A kiadó meg orosz.
majdnem minden játéknál más a fejlesztő és más a kiadó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

4 éve 2 hete #156862 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Ha a hülyeség, félinformáltsággal párosul...azokból lesznek az összeesküvés elméletek. :evil:

"A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

Winston Churchill

4 éve 2 hete #156863 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

DarkRaven73 beküldte: Ha a hülyeség, félinformáltsággal párosul...azokból lesznek az összeesküvés elméletek. :evil:

Nagyon bölcs ember vagy, de addig amíg nem tudsz közhelyes dolgokk helyett értelmes dolgokat írni, addig te vagy a hülye!

4 éve 2 hete #156864 Írta: KingofDogs

Szmertyij beküldte:

DarkRaven73 beküldte: Ha a hülyeség, félinformáltsággal párosul...azokból lesznek az összeesküvés elméletek. :evil:

Nagyon bölcs ember vagy, de addig amíg nem tudsz közhelyes dolgokk helyett értelmes dolgokat írni, addig te vagy a hülye!

Írtál egy baromságot és más a hülye?
hogy is van ez?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

4 éve 2 hete #156866 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

KingofDogs beküldte:

Szmertyij beküldte:

Írtál egy baromságot és más a hülye?
hogy is van ez?

Miért baromság amúgy?Te is csak egy "mezei" játékos vagy kétlem hogy közölték veled milyen kapcsolat van a 2 cég között.Lehet hogy igaza van,lehet hogy nem,de te se tudhatod jobban mint a legtöbb játékos.
Karika esete más,mert neki valós kapcsolata van velük,bár szerintem vele sem közölnek mindent:D

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.