Jelenleg 345 vendég és 5 tag online

Érdekességek

2 éve 7 hónapja #234330 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Jacktor beküldte: Életem legértelmesebben elköltött 4 eurója:

Ezmiezmi? :blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #234340 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Scanmen beküldte: Hihetetlen a korai grafikák minősége, és mégis mennyire élveztük anno ezeket a játékokat... :lol: :lol:

Egy rókáról 15 rókabőr, na ezt csinálja utánuk egy vadász... :applause: :lol: :lol:
S mivel 2017, esedékes egy új NFS B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Scanmen

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #234364 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

Jacktor beküldte: Életem legértelmesebben elköltött 4 eurója:

Ezmiezmi? :blink:

Wallpaper Engine, steamen meg lehet venni (win hátteret cseréli mozgó cuccokra, csak kicsit rövid lett a videón és pont nem tűnik még el a YT vezérlő sáv), aztán meg olyan (mozgó)hátteret tölthetsz le (ingyen) hozzá amilyet csak szeretnél (bár valamiért a japán hentai cuccokat viszik a legtöbben) :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar

2 éve 7 hónapja #234420 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Soha nem értettem ezt a windows háttér őrületet. Ha látod, akkor nem csinálsz a géppel semmit, ezért ne ülj gép elé? Ha dolgozol/játszol/akármi, akkor meg nem látod. Na, látod. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

2 éve 7 hónapja #234443 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Régen én is nagy Need For Speed rajongó voltam, aztán még a nagyfiamat is beoltottam vele. De most le vagyok maradva a témában! Meg egy időben Live For Speed-et toltam, még a magyar bajnokságban is lehúztam B listásként pár évadot.

Most milyen autós progit ajánlanátok, ami kiegyensúlyozott (játék és kemény szim között), FFB kormánnyal is élvezetes, de nem kell tucatórákat ölni pályák tanulásába?

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

2 éve 7 hónapja #234457 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

CrawlingChaos beküldte: Régen én is nagy Need For Speed rajongó voltam, aztán még a nagyfiamat is beoltottam vele. De most le vagyok maradva a témában! Meg egy időben Live For Speed-et toltam, még a magyar bajnokságban is lehúztam B listásként pár évadot.

Most milyen autós progit ajánlanátok, ami kiegyensúlyozott (játék és kemény szim között), FFB kormánnyal is élvezetes, de nem kell tucatórákat ölni pályák tanulásába?

WRC 4?

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

2 éve 7 hónapja #234475 Írta: CrawlingChaos
Ránézek! Ezeket ismeri valaki?
Dirt 3
Assetto Corsa
Shift 2
?

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

2 éve 7 hónapja #234477 Írta: Rallyefan81
Dirt 3 is hangulatos. A Rallycross, meg a driftes része talán a legjobb.

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #234482 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

treffhetes10 beküldte: Soha nem értettem ezt a windows háttér őrületet. Ha látod, akkor nem csinálsz a géppel semmit, ezért ne ülj gép elé? Ha dolgozol/játszol/akármi, akkor meg nem látod. Na, látod. :P

Most hogy olvastam ezt és pár napja már használom, végül is tök igazad lehet :) De nekem már azt a pár másodpercet is megéri, mikor bekapcsolom a gépet (minden egyes nap) és miután visszaértem, látom hogy máshogy mennek a dolgok :) (ráadásul én tv-t használok monitornak, talán ez is számít picit).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW

2 éve 7 hónapja #234488 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

Jacktor beküldte:

treffhetes10 beküldte: Soha nem értettem ezt a windows háttér őrületet. Ha látod, akkor nem csinálsz a géppel semmit, ezért ne ülj gép elé? Ha dolgozol/játszol/akármi, akkor meg nem látod. Na, látod. :P

Most hogy olvastam ezt és pár napja már használom, végül is tök igazad lehet :) De nekem már azt a pár másodpercet is megéri, mikor bekapcsolom a gépet (minden egyes nap) és miután visszaértem, látom hogy máshogy mennek a dolgok :) (ráadásul én tv-t használok monitornak, talán ez is számít picit).

Én is meg vettem most,szerintem tényleg szép,nem bántam meg,köszi az infót! shaking

MaximusAquila

2 éve 7 hónapja #234492 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Életem legjobban elköltött 100 eurója az volt mikor asszony és a 2 gyereket elvittem Egerszalókra.. külön szoba külön ágyak, a gyerekek mivel elfáradtak a vízben korán feküdtek..és igen.. 4 év után tudtam a barátnőmmel kis kifli nagy kifli formában aludni,miközben a ciciéjét elértem és nem volt közbe egy két gyerek. Ez a nagy kihívás ,apám nem a 20 k sebzés.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42, CrawlingChaos, tiger, KopiBDW, Kopasz0721, Scanmen, Tomat

2 éve 7 hónapja #234535 Írta: CrawlingChaos

amper007 beküldte: Életem legjobban elköltött 100 eurója az volt mikor asszony és a 2 gyereket elvittem Egerszalókra.. külön szoba külön ágyak, a gyerekek mivel elfáradtak a vízben korán feküdtek..és igen.. 4 év után tudtam a barátnőmmel kis kifli nagy kifli formában aludni,miközben a ciciéjét elértem és nem volt közbe egy két gyerek. Ez a nagy kihívás ,apám nem a 20 k sebzés.

Na én szoktam még így lenni ezzel: ez a taktikai tervezés apám, nem hogy küldj csatába egy csapatot SH-n! :beer2:

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #234537 Írta: CrawlingChaos

Rallyefan81 beküldte:

CrawlingChaos beküldte: Régen én is nagy Need For Speed rajongó voltam, aztán még a nagyfiamat is beoltottam vele. De most le vagyok maradva a témában! Meg egy időben Live For Speed-et toltam, még a magyar bajnokságban is lehúztam B listásként pár évadot.

WRC 4?

Na valami ilyesmitől féltem, ráakadtam erre: www.iracing.com/

Laser szkennelt minden:

Azt hiszem ez lenne az igazi pénztemető, nem a WoT...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

2 éve 7 hónapja #234539 Írta: Rallyefan81

CrawlingChaos beküldte:

Rallyefan81 beküldte:

WRC 4?

Na valami ilyesmitől féltem, ráakadtam erre: www.iracing.com/

Laser szkennelt minden:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azt hiszem ez lenne az igazi pénztemető, nem a WoT...

Ijjjjj... Ja. :beer2: Erre rá sem kattintok... :D

RallyeFan

2 éve 7 hónapja #234554 Írta: CrawlingChaos
7,8 euro egy hónap szerver használat, 13 autó és 14 pálya jár vele alapból, a többit csomagokban lehet vásárolni (összesen 70+ autó, 50+ pálya). Jajjj...........

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.