Jelenleg 407 vendég és 9 tag online

Elköszönés

9 hónapja 6 napja #259960 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Snoke, solinari: igen, úgy valahogy. Emelt fővel, méltósággal fogok távozni...
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azonban ha kicsit áttekintünk a túloldalra, akkor számára ez nem konteó, hanem leírta a színtiszta keserű valóságot, ami eddig taszította.

Ha valaki már menne, felesleges utána nyúlni, megragadni a haját és kicsit még megpüfölni. Elég ezt belinkelni és útjára engedni. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Apa1972_hu, Katjaton, Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 6 napja #259971 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Vagy: elmentél? Jó neked... :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

8 hónapja 3 hete #262176 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz
Sziasztok!

Ugyan messze vagyok attól, hogy jó játékos legyek, és ezen az oldalon sem volt soha igazán aktív, mégis úgy gondolom, hogy illik elköszönnöm.
6231 csata, 2015 március óta ugyan sokakhoz képest nem tűnik soknak. De ha utánaszámolok, ez bizony legalább 30000 perc 1000 napra, tehát napi fél óra. Nekem ez a napi fél óra hiányzik, leginkább az alvásból. Nem játszottam minden nap, de mikor igen, akkor 2-3 órát. Utána fáradtabb voltam a munkahelyen, türelmetlenebb voltam a gyerekeimmel, rosszabbul ment a sport. Még ha ez a napi fél óra tiszta, felhőtlen szórakozás lett volna, lehet, hogy lenne értelme. De minél jobban próbáltam játszani, annál inkább frusztrált az egész. Ez nekem így nem éri meg. Elég volt.
A játékot letöröltem, az accountomat pedig ezennel, ingyen elvihetőként meghirdetem. A hozzá tartozó infók a képen, meg a statomban láthatóak (a fórumos nevemen), ha valakit érdekel, írjon egy privát üzenetet (annyinak azért örülnék, ha leírná, mi a célja vele)! Ha senkinek nem kell, akkor töröltetem, nem kell a kísértés.

Üdv:
Zoli
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiberius61

8 hónapja 3 hete #262178 Írta: Tiberius61
Megválaszolva: Tiberius61
Szia!Engem érdekelne!A keresztfiam nagyon örülne neki!

8 hónapja 3 hete #262184 Írta: Tusy
Megválaszolva: Tusy

Rallyefan81 beküldte:
Én azt a részét nem értem , miért hagyja itt az oldalt, attól , hogy nem játszik.

- amikor abbahagytam egy időre, nem néztem vissza az oldalra. Mert azt az időt másra fordítottam, mivel ez (fórum) is a játék része, hogy a játékkal kapcsolatban (nagyjából) napra kész legyek ... visszajöttem játszani, kb. 3. nap már megvolt az oldal, szedtem le a MOD-okat, próbáltam tájékozódni. (másik játékok fórumába sem jártam mióta nem játszom velük, talán felét nem is érteném amiről szó van)

8 hónapja 3 hete #262192 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Snoke beküldte: @Robb Te másodállásban lelkész vagy? Esetleg csoport terapeuta? Beíratkoznék akkor a névtelen szociopaták klubjába. :troll:

Ha elég ideje leszel már klubtag, szintet léphetsz: bekerülhetsz a Neves Szociopaták Körébe. ;)

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, MegaJani, user99

8 hónapja 3 hete #262200 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

Szete58 beküldte:

Snoke beküldte: @Robb Te másodállásban lelkész vagy? Esetleg csoport terapeuta? Beíratkoznék akkor a névtelen szociopaták klubjába. :troll:

Ha elég ideje leszel már klubtag, szintet léphetsz: bekerülhetsz a Neves Szociopaták Körébe. ;)

Nem jól tudod Szete, Snoke alapította a klubot, örökös elnök, és tiszteletbeli vezérizgató.:) Öhm igazgató:)

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

8 hónapja 3 hete #262203 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Robb_HUN beküldte:

Szete58 beküldte:

Nem jól tudod Szete, Snoke alapította a klubot, örökös elnök, és tiszteletbeli vezérizgató.:) Öhm igazgató:)

És jár neki a busz-sáv. :silly: :newyear1:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #278390 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Hunti beküldte: A kritikusoknak egyébként még mindig több haszna van, mint a "bólogató szamaraknak".

Egyike vagyok azoknak a bólogató szamaraknak akik nem kritizálták Snoke írását a dühöngőben. Levontam a következtetést azt illetően hogy szeretnék e egy ilyen közösséghez tartozni, ahol a moderátor megengedi magának hogy ilyen jelzőkkel illesse azokat akik nem osztják az ő véleményét.
További sok sikert kívánok a szűk körnek, akik a beírások kétharmadát adják, és egymás írásait lájkolják.

Töröljétek a hozzáférésemet!

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bela455, Patsky, Mothmaninho, Gizmo, dies, Sat Okh, P_r_e_d_a_t_o_r

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #278415 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Lassan több moderátor van,mint alap tag. Számomra az a furcsa,hogy egy moderátor aktív fórumozó,bár ezen túl teszem magam,viszont el kéne olvasni a kibaszott szabályzatot a modiknak is. Nem fikázunk másokat,stb...

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, user99

2 hónapja 4 hete #278417 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

dies beküldte: Lassan több moderátor van,mint alap tag. Számomra az a furcsa,hogy egy moderátor aktív fórumozó,bár ezen túl teszem magam,viszont el kéne olvasni a kibaszott szabályzatot a modiknak is. Nem fikázunk másokat,stb...

Ráadásul egyre inkább hasonlít a moderálási stílus az AnimeAddicts színvonalára, ahol ha valami nem tetszik, ellenérvelés helyett bannolnak. Nekem is kezd elegem lenni ebből a mentalitásból, pedig anno kimondottan azért szerettem ide írogatni, mert jó volt a közösség, és értelmes moderátorok voltak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, user99

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #278418 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

dies beküldte: Lassan több moderátor van,mint alap tag. Számomra az a furcsa,hogy egy moderátor aktív fórumozó,bár ezen túl teszem magam,viszont el kéne olvasni a kibaszott szabályzatot a modiknak is. Nem fikázunk másokat,stb...

Jacktor+2 aktív moderátor van.Ez sok lenne?
Moderátor vagyok, ettől még lehet magánvéleményem.Ez benne is van az ÁSZF-ben.
Amit meg írtam általánosságban írtam, senkit nem neveztem meg konkrétan, ha magadra vetted így jártál.

Ynnegaf beküldte:
Ráadásul egyre inkább hasonlít a moderálási stílus az AnimeAddicts színvonalára, ahol ha valami nem tetszik, ellenérvelés helyett bannolnak. Nekem is kezd elegem lenni ebből a mentalitásból, pedig anno kimondottan azért szerettem ide írogatni, mert jó volt a közösség, és értelmes moderátorok voltak.

wotinfo.hu/inde...eracio
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Ankhiszesz, straubbazsi

2 hónapja 4 hete #278420 Írta: dies
Pont erről vau.. Már megint igazam van...Örülök,hogy magadra ismertél,ezek szerint helyzet nem reménytelen. shaking

2 hónapja 4 hete #278423 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Halkan megjegyzem, hogy nemrég nulltoleranciát vezettek be moderálás terén. Nem ok nélkül. Már késő miatta picsogni...

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

2 hónapja 4 hete #278425 Írta: dies
Vágom én,ha nekem címezted :P , nem picsogok, nem szokásom. Csak közzöltem a véleményem, akkor lehet dumálni bármiféle szabályokról ha mindenkire vonatkozik,addig csak blabla. És még arra is rá kell jönnöm,hogy bizonyos stílushoz elég - é a grófi birtok, vagy esetleg valami iskolai végzettség is feltétel.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.