Jelenleg 359 vendég és nincs tag online

Elköszönés

10 hónapja 3 hete #254507 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000
Eljött az idö,énis abbahagyom a játékot.Nem látom értelmét az egésznek.Kedves admint,moderatort,vagy aki tudja,megkérem hogy törölje itt az accomat a forumon.További jó játékot mindenkinek. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Kopasz0721, Proxima_hun, Kesumisu, MegaJani, _BudSpencer_, straubbazsi, Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 2 napja #257166 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Sziasztok!
Én is távozom (bár csak ideiglenesen) mert lőállást váltok!
Kisebb lövészárkot néztünk, hátha oda kevesebbszer üt be az arty! :)
No, mindegy ... a jelenlegi helyrajzi számon meg kell szüntetnem e hónapban az előfizetést, az új helyen meg kőkor lesz míg be nem húzzák a tyúkbelet! Még egy darabig látogatom az oldalt, aztán egyszer csak, husss! De jövök még!
Addig is jó és sikeres játékot mindenkinek!
Sziasztok!
:thx: :thx2:

10 hónapja 1 napja #257293 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
A Nagy Manitu legyen Veled Barátom!
:cry:

Sat_Okh beküldte: Sziasztok!
Én is távozom (bár csak ideiglenesen) mert lőállást váltok!
Kisebb lövészárkot néztünk, hátha oda kevesebbszer üt be az arty! :)
No, mindegy ... a jelenlegi helyrajzi számon meg kell szüntetnem e hónapban az előfizetést, az új helyen meg kőkor lesz míg be nem húzzák a tyúkbelet! Még egy darabig látogatom az oldalt, aztán egyszer csak, husss! De jövök még!
Addig is jó és sikeres játékot mindenkinek!
Sziasztok!
:thx: :thx2:

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<

" Hülye lehet az ember. Én is szoktam hülye lenni, talán többször is mint kellene.De bunkónak, barátom, bunkónak születni kell! "
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sat_Okh

9 hónapja 4 hete #257615 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Tisztelettel kérnék egy helyi ítélet végrehajtót, hogy legyen kedves kivágni a fenébe. Szval töröljetek srácok!
Ha véletlenül feltűnne az IP cím újra akkor kedves családom vmelyik tagja (nőnek) írt. Én csak olvasni járok majd vissza ill kísérteni. :thx3:
.Üdv mindenkinek!

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721, Kesumisu, AntTheZ

9 hónapja 4 hete #257616 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

gwr beküldte: Tisztelettel kérnék egy helyi ítélet végrehajtót, hogy legyen kedves kivágni a fenébe. Szval töröljetek srácok!
Ha véletlenül feltűnne az IP cím újra akkor kedves családom vmelyik tagja (nőnek) írt. Én csak olvasni járok majd vissza ill kísérteni. :thx3:
.Üdv mindenkinek!

Basszus, ezt most nem mondod komolyan?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #257676 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
NEM kívánok tovább wotozni. Törölje egy admin a wotinfos fiókom. Durva HE lőszeres heavy pusztulások utána a jutúb feldob egy olyan videót amin kiakadtam.
Mindenkinek Hello és köszönet! :thx:

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Kopasz0721, Rallyefan81, Katjaton, _BudSpencer_, Kulung69

9 hónapja 4 hete #257694 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
A hozzáférésedet letiltottam, ha meggondolnád magad pmben vagy az Adminok figyelmébe topicban tudod kérni a tiltás leszedését.

Sok sikert másban! shaking

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721, Rallyefan81, Sics

9 hónapja 3 hete #258097 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Én is leléptem bizonytalan ideig, úgyhogy itt sem leszek megtalálható. A regemet természetesen megtartanám...

Pás
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_, AntTheZ

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #258107 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

Grande__Reagel beküldte: Én is leléptem bizonytalan ideig, úgyhogy itt sem leszek megtalálható. A regemet természetesen megtartanám...

Pás

sajnálom Grande:)

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

9 hónapja 6 napja #259759 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Sziasztok!

... csak jelezném hogy megjöttem! Kiépítem a lőállásomat aztán csapatom tovább ... akkora a káosz hogy az már botrányos de a PC lett beüzemelve elsődlegesen! :) Még sok pakolni való vár rám de ezalatt majd visszaolvasok! (csak az asszony meg ne lássa! ) :thx:

9 hónapja 5 napja #259902 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
Sziasztok

Sokakat szeretnék karácsonyra megörvendeztetni a hírrel, miszerint én is befejeztem.
2 oka van, az egyik, hogy a WOT már durván belenyúl a játékba és gyakorlatilag már nem csak azt dönti el kivel és ki ellen játsszak, hanem az esélyeim is rontja/javítja. Ahogy mára értelmetlen lett a win8 mert a játékosok fele kapott/vett/cserélt acc-al tolja, úgy a tank/legénység fejlesztésnek sem látom értelmét ha a WOT belepiszkál.
A másik, hogy egyre bonyolítják...ezért a közönséges (avagy mezei :P ) user már a felét sem látja át és használja a sok marhaságnak amit hetente kitalálnak...ergo rengeteg az analfaféba aki gyakorlatilag elveszett a játékszabályok közt. Ahogy Paul mondotta Spielbergnek: -A kevesebb néha több!

Ennek okán bartel üzlet keretében elcseréltem mindkét acc-ot. Tulajdonképpen a rokonságban marad, csak az ifjabb nemzedék (11-13 év) fogja hajtani a több mint 100 ex-tankom. (vettek is rögtön 3 rakat prémium kakit.....Steyr WT....Amx CDC....E25 na jó, az e25 még elmegy)

Mondhatom jól jártam, mert azért néha néha ha összegyűlünk tudok majd velük játszani...nosztalgiázni. Egyéb iránt a hugi meg az unokatesók nyúzzák őket.
Persze kipróbáltam őket.
Az e25-ről nem rakok képet mert vagy 100-an megkérdeznék, hogy minek hagyom abba? :d2:
A Steyr -ről teszek. Na ez mindenki szerint egy rakat kaki. Valami bónusszal 3 ezerért vették.
Mentem vele vagy 10 csatát....csak tier IX-be rakott az esetek 80%-ban...és lukaszt vagy 100-150 dmg-t :d2:

shaking

"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU

9 hónapja 4 napja #259911 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Sajnálom, egyedi színfolt voltál. :beer2: shaking

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, AntTheZ

9 hónapja 4 napja #259913 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
-1 konteofactory :)
BYE :)

9 hónapja 4 napja #259915 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

GoldMalac beküldte: -1 konteofactory :)
BYE :)

So rude :P

9 hónapja 4 napja #259920 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
:evil:

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.