Jelenleg

19
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

8 éve 6 hónapja #145430 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37

Figyelem: Spoiler!

Simán besokaltam a 0-15ös meccsektől, amik tuti nem lettek előre leosztva. 1-2 még elmenne, de napi 15ből 10 már sok.
Rühelem a 100 méterről földet kalapálom, a t49 meg 500 méterről futtában odakapva kilő megoldásokat. Sok már a 6db t10es hevi 6 db papirtank + városi pálya leosztás, a sok agyatlan 70k csatás 400wn8as barommal, aki a báziskör széléről noobozik, de két sebző lövést nem tud leadni a szarjával.
Elég a lemmingvonatból, amit 3 kibaszott med föl tud tartani, te meg védd meg a másik oldalt 6 ellen..
Tudom én vagyok a hüje, mert csapatjátékot probálnék játszani, de ennyi erővel minecraftozhatnék is, ott is ennyi a csapatjáték.
Ha véletlen On-line lennék, és épp többet mennék 3 körnél szakaszba jo vagyok, de kevés az esély órákon át tartó lődözésre. Belefáradtam, az ember azért játszik, mert a sikerélmény jól esik, de ez itt nemigazán jön.
Bocs a hosszúért.


Teljesen egyetértek Veled, de ezért fogom megpróbálni felújítani az SH t és a csapatozást , remélem sikerül , ha nem leszek éccakás. :)
De ha idegesít akkor menj hajózni ott még nincsenek ilyen anomániák. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #145433 Írta: Zoszi
Megválaszolva: Zoszi
Szép reggelt.
A wg meglepiből ma reggel tolja ki a 9.10-es peccset. Miért halgattak erről, nem értem. :dry:
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145437 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Figyelem: Spoiler!

Simán besokaltam a 0-15ös meccsektől, amik tuti nem lettek előre leosztva. 1-2 még elmenne, de napi 15ből 10 már sok.
Rühelem a 100 méterről földet kalapálom, a t49 meg 500 méterről futtában odakapva kilő megoldásokat. Sok már a 6db t10es hevi 6 db papirtank + városi pálya leosztás, a sok agyatlan 70k csatás 400wn8as barommal, aki a báziskör széléről noobozik, de két sebző lövést nem tud leadni a szarjával.
Elég a lemmingvonatból, amit 3 kibaszott med föl tud tartani, te meg védd meg a másik oldalt 6 ellen..
Tudom én vagyok a hüje, mert csapatjátékot probálnék játszani, de ennyi erővel minecraftozhatnék is, ott is ennyi a csapatjáték.
Ha véletlen On-line lennék, és épp többet mennék 3 körnél szakaszba jo vagyok, de kevés az esély órákon át tartó lődözésre. Belefáradtam, az ember azért játszik, mert a sikerélmény jól esik, de ez itt nemigazán jön.
Bocs a hosszúért.


Ezért nem kellett volna kilépned...Másnak is volt már ilyen nekem is akkor egy pici szünet !!! :woohoo: :angry:
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145438 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Hali!

Tettek is azért a mázliért. Vissza szoktak számolni és aztán egyszerre nyomnak a csata gombra, így elég gyakran kerülnek többen egyazon csatába. Manapság a küldetések megkönnyítése miatt aktuális.

Üdv.


Sziaaa! :)
Téged is látni itt, mindent elolvasó barátunk?! :))))))))))))

Tudod, mintha itt se lennék...:)

Azért Te biztos emlékszel rá, hogy már 2 alkalommal nullázódtak le a hsz.-eim, így összességében már bőven 1000 fölött lennék. Való igaz, hogy mostanság csak olvasgatom a fórumot és gyakran annyi mondandóm támadt az utóbbi idők vitáival, panaszaival kapcsolatban, hogy inkább bele sem fogtam kifejteni azt.
Minden tiszteletem Jackalé és a többi olyan emberé (bodzy,Jackal....)akik tartalommal töltik meg ez oldalt, de...
Mégis folytatom!
...de minél mélyebben merül el valaki egy ilyen oldal olvasásában, annél inkább elveszti a játékélményt. Csak a feladatot, az elvárt eredmény kényszerét, az egók harcát látja a játékban nem pedig a felhőtlen szórakozást.
Beszéltem olyan emberkékkel, akik azt sem tudják, hogy van tematikus fórum, vannak mod-ok stb. Ők élvezik a meccseiket még akkor is ha nyilván nem játszanak epic szinten, ha meg már nem, akkor keresnek más játékot.
Én megpróbálok a kettő kötött evickélni, tájékozódok is, de már tudatosan nem húzom fel magam egy szórakozásnak szánt elfoglaltsággal. Arra ott az élet.
Úgyhogy élek, vagyok, létezem, még ha ezt sokan nem is tudják! :)


Igen, tudom, hogy te vagy a legtöbbször eltűnő és újrareggelő játékos az infón, de ez tehmészetesen csak a megkülönböztetett figyelem miatt van. ;)

Most a játékban inaktív vagyok nyárilag és egyéb dolgok miatt, de aztán mehetnénk szakaszni és nem rágódni az eredményen! :)
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145441 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Zoszili, tegnap írták, amikor Launchert indítottad. :)
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145442 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Nem vagyok semmi rossznak elrontója. :)
Alkalomadtán visszatérünk rá! Ne feledd, vigyázó szemem mindent lát (itt a fórumon), úgy-hogy ezen a felületen is írhatsz (egyébként bárki), amennyiben a játékban nem találnál.
Szeretem a jó humorú embereket, még ha nem is értem Őket! :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Katjaton
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145444 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Csak hogy egy "szakmai(-nak tűnő)" kérdésem is legyen.
Volt már valamikor elsődleges képesség megváltoztatására irányuló akció, vagy tervben van-e esetleg?
Annyi túlképzett rádiósom van a barakkban, hogy újra indíthatnák a Sláger rádiót!
Az 500 aranyat viszont sokallom a cseréért.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145445 Írta: zozo1982
Megválaszolva: zozo1982

Nazo küld már át ennek a replay fájlt nekem !! Köszi !!! :evil:
Figyelem: Spoiler!


Ha jól rémlik elég béna voltam ebben a csatában. Ha nagyon nagy égés, akkor annyira nem szívesen küldeném át! :P :P :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145448 Írta: zozo1982
Megválaszolva: zozo1982

Hali!

Tettek is azért a mázliért. Vissza szoktak számolni és aztán egyszerre nyomnak a csata gombra, így elég gyakran kerülnek többen egyazon csatába. Manapság a küldetések megkönnyítése miatt aktuális.

Üdv.


Hali!

Tudom, hogy így csinálják. Mi is próbálkoztunk már vele, sikerrel. :lol:
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145449 Írta: Pocakovics
Megválaszolva: Pocakovics
Két székely vágja a fát télen, rohadt hidegben.
az egyik folyamatosan melengeti a kezével a fülét.
Kérdi a másik:
- Te koma, hol van a füles sapkád?
- Amióta az a borzasztó csúnya balesetem volt nem hordom!
- Milyen baleseted volt?
- Mögkínáltak pálinkával oszt' nem hallottam.
:woohoo: :lol: :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, MPeter71, krysss81, Daddy56
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145450 Írta: Gyilokzóna
Megválaszolva: Gyilokzóna
No, letöltöttem a frissítést. Ezekről a bérletes küldikről nem is hallottam. Ha jól láttam nyolcas vagy nagyobb tierben ér a győzelem a tankokért. Úgyis ki akartam próbálni az IS 7et élesben. B)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145452 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

No, letöltöttem a frissítést. Ezekről a bérletes küldikről nem is hallottam. Ha jól láttam nyolcas vagy nagyobb tierben ér a győzelem a tankokért. Úgyis ki akartam próbálni az IS 7et élesben. B)


28 millaaa? :) Te aztán tudsz spórolni! :) :)

Apuuu vedd meg nekeeem a váárost.. automata váltóóós kocsival szelném a dombookat, enyééém lenne a kilááátó... tudnááá aki lááátoot hoogy jóó sok pénzüünk van sálálááá B) B) :silly: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kimera70, Gyilokzóna, krysss81, Pocakovics, JackassJana
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145455 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Szép Időt!

Valahol megértem a Robit. Ő aki jóval jobb játékost, mint én erre a döntésre jut, ott már tényleg rendesen gond van.

Én csak a tegnapi nap margójára írnék.
Mindenki aki itt olvasgat tudja, h meg lett a vágyott tankom, a T-62A. És valóban nagyon szeretem. Abszolút nekem való. :)

DE!!! Hol egy lövést tudok leadni, mert lerohannak, és a pálya nem ad lehetőséget a menekülésre, ezért az a csata pl. WN8 163, hol pedig kiosztok 2k+ sebzést.
Ez nem élmény!!!

Azon gondolkodom, h nem fejlesztek ki több tankot. (Pedig lett volna elképzelés, lásd T69 megszerzése)
Ez által, minden olyan tankot eladok, ami mentén fejlesztettem volna, és a maradék krediten beugorgatok a csapatozásra.

Ha meg ott se élmény, abba kell hagynom.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145456 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Arról nem is beszélve, h olyan f..talicska küldetések vannak, amit nem az én játékidőmre íródott.

Csak egy egyszerű Nagy javító készlet beszerzése küldivel is, egy orál...
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #145458 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton
Tartsatok szünetet, Srácok!

Lassan egy hónapja alig jutok gép elé... valamelyik nap végre volt pár csatányi időm és állandó tettestársam ApaPeti is játékban volt. 3 bukta karikát mentünk, de olyan jól esett hoccsakna! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Apa1972_hu, Gyilokzóna
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.