Jelenleg 486 vendég és 2 tag online

Tankos Apukák Fóruma #3

3 éve 6 hónapja #178197 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
KÖSZÖNJÜK!! :cheer: :cheer: :cheer:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Samy

Lord_Loga beküldte: Elnézést, hogy beleszólok.

Hunti kifejezetten szimpatikus nekem, de most nem értek egyet vele.

Minden hsz-t elolvasok, mióta regisztráltam (természetesen azokban a topicokban, amiket láthatok) és nincs sok hozzászólásom/cikk kommentem. Egyrészt sokszor lemaradok a kezdetekről, ilyenkor bőszen olvasok, hogy el ne szalasszam az eseményt a takarítás miatt :), másrészt olyankor mindig van olyan ember, aki hasonlóan látja az adott kérdést/helyzetet mint én és le is írta: ott egyetértésem jeléül nyomom meg a 'köszönet' gombot, és nem írom le megint, mert fölösleges, de valamilyen szinten én is tudatni szeretném a véleményem. Ez erre tökéletes, főleg, ha valami nagy perpatvar van, egy-egy velős/értékes komment alatt összegyűlő köszönet szerintem sokat elmond, ki, hogyan látja a helyzetet (nem mellesleg ugye fel van sorolva, ki 'mondott' köszönetet).

Akkor, mikor volt ez a 'többköszönetemvan bibibíííí' dolog, komoly imbecilitásnak éreztem azt felhozni ÉRVNEK, de, mint akkor, most sem szeretnék emiatt semmilyen eszmecserét/tűz szítást kezdeni; de kikívánkozott.

Például amire tökéletesnek tartom ezt a funkciót: Treffhetes10 jelezte az Adminok figyelmébe topicban, hogy el vannak csúszva az oldalak, erre böktem egy 'köszönömöt', jelezve: nálam is, köszi, hogy szóltál az illetékeseknek. Több értelme lett volna beírni: nálam is? Szvsz nem.

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Oberjunker

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja #178198 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Te most itt offolsz? :banana: :woohoo: :woohoo:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, kharon00, Katjaton

3 éve 6 hónapja #178200 Írta: Samy70
Bocs Bátya, hogy offoltam a köszönöm témát! :cheer:
És ezt is kénytelen vagyok
!!! :cheer: :cheer: :cheer:

Samy

Rallyefan81 beküldte:

Te most itt offolsz? :banana: :woohoo: :woohoo:

3 éve 6 hónapja #178202 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Szete58 beküldte:

Rallyefan81 beküldte: ...Mert pl ne lehessen beírni a témától eltérő dolgokat, ami eleve nonszensz, akkor miért van klán topic.

Állítsuk a fejéről a talpára, Rallye: ez nem klántopic! A topicnak lett/van klánja, és nem pedig fordítva. Ez a topic éppen azért lett alapítva, hogy a gyermekeinkkel, asszonyainkkal és egyéb nyavalyáinkkal ne trollkodjuk szét a többi fórumot.

Értem, erre gondoltam én is, hogy off topicként működik.
Erre írtam, hogy akkor miért van klán topic, mert ne legyen , hisz itt ilyen hülyeségekkel is foglalkozunk, mint holmi élet , gyerekszületés ( tényleeeeg hogy mertetek Darknak gratulálni itt a gyerkőc miatt? :nono: :nono: :cry2: "Hozzávágtatok" egy rakás elismerést! ) Meg tesssék beszüntetni a más játékok fórumrészt!
Szóval ja...
na megyek , felhúzom magam a játékon, 'oszt jól letörlöm... :woohoo:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton

3 éve 6 hónapja #178203 Írta: Apa1972_hu
Megválaszolva: Apa1972_hu

Rallyefan81 beküldte:

Szete58 beküldte: Gyerekek, megköszöntétek már Huntinak, hogy felpörgette a topicot? :whistle:

Még nem! :oops:

Vagy ráér?

Maga egy igazi hülye, kérem tisztelettel! :woohoo: :lol: :lol:

Csak akkor horgászom, ha úgy van......
És általában úgy van....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Oberjunker, Szete58, Rallyefan81, DrangHun, lucha_nDall

3 éve 6 hónapja #178213 Írta: Oberjunker
Megválaszolva: Oberjunker
"Nem lehet minden pofon mellé egy forgalmi rendőrt állítani."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Apa1972_hu, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton, JackassJana

3 éve 6 hónapja #178220 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

Katjaton beküldte: Khm.. egyrészről valóság, hogy annyi keresztneved van, hogy tele vele a kalendárium. :)
A tájszólásról meg vajmi kevés fogalmam lehet, mert sosem jutott el a fejhallgató beszerzéséig... :whistle: ;)

:spaz: Vártam itt valami szende bocsesz-félét (én naiv...), ehelyett kapok még egyet holmi nyomi mikrofonok (illetve azok folyamatos hiánya), meg tudattalan állapotomban rám aggatott csekély számú keresztnevek miatt.
Kezdem úgy érezni magam, mint egy kivert kutya.Mielőtt még valaki csillogó szemekkel belevetné magát az animalszex témába, fontosnak tartom megemlíteni, hogy nem olyan értelemben...A rózsaszín gumicsizmás kecske óta tudjuk, hogy ilyen személy errefelé mindig akad :dry:

Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet... És attól szar, hogy meg is történik...:blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kharon00, Katjaton

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #178235 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

DrangHun beküldte:

Katjaton beküldte: Khm.. egyrészről valóság, hogy annyi keresztneved van, hogy tele vele a kalendárium. :)
A tájszólásról meg vajmi kevés fogalmam lehet, mert sosem jutott el a fejhallgató beszerzéséig... :whistle: ;)

:spaz: Vártam itt valami szende bocsesz-félét (én naiv...), ehelyett kapok még egyet holmi nyomi mikrofonok (illetve azok folyamatos hiánya), meg tudattalan állapotomban rám aggatott csekély számú keresztnevek miatt.
Kezdem úgy érezni magam, mint egy kivert kutya.Mielőtt még valaki csillogó szemekkel belevetné magát az animalszex témába, fontosnak tartom megemlíteni, hogy nem olyan értelemben...A rózsaszín gumicsizmás kecske óta tudjuk, hogy ilyen személy errefelé mindig akad :dry:

:)
Bocsesz... :oops: :-*

Igazán tudhatnád, hogy te vagy a kedvenc székely vér hiányával küzdő leghosszabban válaszoló nagy kaliber gyűjtőm (1467? WTF?! :D ) ezen a szent helyen. Visszatértednek nagyon is örülök! :) :kiss:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrangHun, Potrien

3 éve 6 hónapja #178238 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Szépen vagyunk öltözve, csillog a hajunk
Gondolhatod, erre most is adunk
A város felett éppen Júlia lebeg
Ámuldozunk, és mint annyi mindent,ezt se értjük
Nincs semmi baj nem is kérdezősködünk
Ha lebeg, hát lebeg, nagy dolog,mi is jövünk
Hátrébb megyünk, innen neki futhatunk
Próbálkozunk, vajon éppen nekünk miért ne menne

Refr.: Júlia nem volt erős, vagy több mi nálunk
Júlia nem volt se jó se szép
Most Júlia nem akar a földön járni
Fölszállt inkább a fejünk fölé

Próbálkozunk kézzel- lábbal csapkodunk
Úgy verdesünk, hogy már jobban nem tudunk
A város felett még mindig Júlia lebeg
Szép könnyedén, ahogy szombat délben szállni illik.

Nem megy, tudom de ha már szállni nem lehet
Megmozgatunk itt lent minden követ
Célozgatunk egyszer még eltalálhatunk
Júlia, kedves: jobb lesz önmagadtól földet érni
ó-ó-ó-ó

Julie wollt nicht zu dir wie sagen,
Julie wollt nicht so bald heim!
Julie würdest herzlich nach Hafen,
Julie Spitze sollen Nacht! :beer2:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Szete58, lucha_nDall, JackassJana, Sics

3 éve 6 hónapja #178252 Írta: Katjaton
Ettől a könnyem is kicsordult! :DDDDDDDDDD

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, kharon00, DrangHun, Apa1972_hu, Potrien, lucha_nDall, JackassJana, Xizor111

3 éve 6 hónapja #178253 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Javaslom a "Köszönöm" gomb mellé még a "Mégse", a "Mongyuk", a " Szo-szo", a "Pista hüje", az "Empiriokriticizmus", és a "Cípősz lehet?" lehetőségeket.

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, kharon00, Apa1972_hu, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton

3 éve 6 hónapja #178254 Írta: Potrien

Filler1 beküldte:

Julie wollt nicht zu dir wie sagen,
Julie wollt nicht so bald heim!
Julie würdest herzlich nach Hafen,
Julie Spitze sollen Nacht! :beer2:

Heinrich Heine? :oops:

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 6 hónapja #178255 Írta: Potrien
Ma is tanultam valamit. A 17. században az óvszer még háziállatok, kecske, juh bőréből készült, tehát innen eredeztethető a mondás: -"Báránybőrbe bújt farkam."

TANK! :izmena:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, DrangHun, Apa1972_hu, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #178256 Írta: Samy70
Készül a gyros!! :cheer: :cheer:

:cheer: :cheer: :cheer:

Samy

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, mcsp, CrossMetal1, Szete58, Apa1972_hu, Potrien, Katjaton

3 éve 6 hónapja #178258 Írta: Katjaton

Samy70 beküldte: Készül a gyros!! :cheer: :cheer:

:cheer: :cheer: :cheer:

Samy

Innen egész szelídnek néz már ki! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.