Jelenleg 385 vendég és 9 tag online

Az oldallal kapcsolatos hírek, infók

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #2874 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Mivel a látogatások nagyjából 5%-a mobilról érkezik és páran panaszkodtak a sebességre, ezért könnyítek kicsit az okostelefonosok terhein. Telefonról történő megnyitásnál az alábbi dolgok nem töltődnek be:
  • body háttérkép
  • WN7 user stat (a bannerben)
  • Facebook plugin (jobb sidebar)
  • Játék letöltése modul (jobb sidebar)
Ha van még ötlet mit szedjek ki, várom...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #22491 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Szervusz Jacktor.
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem hiányzanak a legutóbbi fórum hozzászólások a bal oldalról. Jelenleg csak a cikk hozzászólások látszanak. Így még nehezebb követni.
A másik ami régóta piszkálja a csőrömet, hogy akkor se találok meg egy topikot ha tudom a címét, nem hogy egy hozzászólást benne. A csoportosítás sem a legjobb, biztos nem abban a csoportban van amiben utoljára keresem (off topik, Kérdések válaszok, játékmenet...). Szóval ez a csoportosítás inkább megnehezíti a keresést. Aztán mondjuk a "Kérdések válaszok"-ban végig kell nyálazni mind a 16 oldalt, mert nincsenek még abc sorrendben se (miért van oldalakra bontva?) De ha még meg is találom a topikot, például a "Csak egy kérdés" 155 oldalnyi hozzászólásában elég esélytelen megtalálni valamit, ha csak nem tudom pontosan mikor lett elküldve. Nem egy ember fejét le akarták már harapni, amiért olyat kérdezett ami már ki lett tárgyalva korábban. Pedig az eddigi hozzászólások tömegéhez képest a Háború és béke könnyű esti olvasmány.
Kérhetek itt egy kis optimalizálást (legalább abc, legutóbbi hozzászólások, csoportosítás megszüntetése...), vagy akár egy jó kis keresőt a fórumban? Persze ráér, csak ha lesz rá időd majd verzióváltás után.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 1 hónapja #22560 Írta: bill68
Megválaszolva: bill68
Teljesen egyetértek az előttem szólóval,
és még 1 észrevétel.
Ha esetleg lehetne látni, hogy ki van fent az oldalon online, és nekik egy chat szobát, csak, hogy kibeszélni a dolgokat. Néha jobb lenne mint a fórum.

6 éve 1 hónapja #22840 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
  1. Bővítettem a fórumot pár opcióval:
    • Friss témák
    • Saját témák
    • Keresés
  2. Visszaraktam az utolsó fórum hsz-ek modult. Ezt a terhelés csökkentése miatt szedtem ki a verzióváltás idejére átmenetileg. Közben beszéltem Th3r3v-vel (szerver tulaj) és jelezte hogy látta mi okozta a vasárnapi leállást és tett néhány intézkedést ez ügyben (pl. minden hajnalban automatikusan újraindul a szerver). Meglátjuk bírja-e...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT, Andzsi072, bill68

6 éve 1 hónapja #23100 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Ez nagyon pöpec lett Jacktor! Remélem a szerver is bírja a strapát. Érdemes lenne egy cikket írni róla, az új regisztrálóknak meg rögtön e-mail -ben küldeni.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 1 hónapja #23101 Írta: Andzsi072
Megválaszolva: Andzsi072

Jacktor beküldte:

1. Bővítettem a fórumot pár opcióval:
    • Friss témák
    • Saját témák
    • Keresés
  2. Visszaraktam az utolsó fórum hsz-ek modult. Ezt a terhelés csökkentése miatt szedtem ki a verzióváltás idejére átmenetileg. Közben beszéltem Th3r3v-vel (szerver tulaj) és jelezte hogy látta mi okozta a vasárnapi leállást és tett néhány intézkedést ez ügyben (pl. minden hajnalban automatikusan újraindul a szerver). Meglátjuk bírja-e...

Egy apró kérés esetleg, ha lehetne. Volt közvetlen link a Noobmeterhez és az online tech treehez a felhasználói adatoknál. Ezt vissza lehetne rakni, ha nem jelent plusz nagy terhelést?
Köszönettel venném. Meg talán még más is :)

6 éve 1 hónapja #23103 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ohh, persze, sry, azt elfelejtettem visszarakni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, HUNGabesz24, Andzsi072

1 éve 11 hónapja #261752 Írta: lordmiky
Megválaszolva: lordmiky
Sziasztok

A webshop müxik még?

Ha igen, hogy érem el? (lehetne innen is egy link oda :) )

A válaszokat előre is köszi!

Üdv:
LM

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.