Jelenleg 338 vendég és 6 tag online

Milyen a jó account

4 éve 7 hónapja #103996 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
Van benne valami...a T34 volt az első premium tankom...talán ha 1000 köröm volt...már vagy 600 meccsem volt vele...és büszke voltam az átlag 1000 sebzésre...Majd egy klánba belépés után kezdtem el tanulni...a mostano T34 statom nem mutatja az igazi képet..mert mostanában jóval jobban játszom....

Viszont a globális statban ha jól meg van írva benne van a fejlődésed..benne van a javulásod...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #103998 Írta: Vajk94
Megválaszolva: Vajk94

Zenobya beküldte: A hobbi játékosnak lényegében mindegy. Van tank, gurul, lő, kész. Élvezi a játékot, ha nem, akkor törli vagy próbál valami megoldást találni, hogy mi lehet a baj és ezen tud e változtatni, fejlődni a játék élmény javítására.

A komolyabb játékosok nevezzük őket hardcore player-eknek, akik szeretik a játékokat kihúzni, mindig az élbolyban versengeni azoknak a határt szerintem azok a klánok húzzák meg akik a legeredményesebbek. Így ők megszabják a feltételeket amivel be lehet hozzájuk kerülni, aki ennek nem felel meg, azaz a szemükben nem jó játékos nem kap lehetőséget.

Összességében ez rendben van így, hisz minden még az élet is teljesítmény orientált. Ami engem leginkább zavar az az, hogy egy teljes képet néznek az accountról nem pedig a jelenlegit.
Én például nagyjából 5500 csatán keresztül nem használtam semmilyen modot és csak azért léptem be, hogy levezessem a feszültséget. Erre a legjobb tank a Pz I C volt számomra, amivel 707 csatán keresztül azt játszottam, hogy én vagyok Colin Mcrae :D
Ez egy 1000 körüli wn8-at eredményezett, ezt javítani nem kis idő ha csak nem vagy brutal epic és minden meccsed 3-4k-s wn8.
Szóval szerintem ez az egész accountos wn8 listázás úgy érzem kicsit falsch.

Tehát ha valaki azt gondolja hogy gyenge játékos vagy mert rossz az overallod az téged érdekel?Ha lenéznek randomba mert sárgátmutat az xwm?Mivan?
Konkrétan nekem alig zöld az overallom és lenéznek még t10ben is.Egy jobb klánba sem vennének fel az overallom miatt.És?Vegyél egy uj tizes tankot csinálj vele jó átlagsebzést.Én vettemegy e50met és becéloztam hogy 3600 átlag sebzésem lesz vele hátha azzal már nem röhögnek ki.Közben rájöttem hogy 3200 sincs meg :(
tehát béna vagyok igy nemnagyon akarok több randomot menni elment a kedve a játéktól.Márcsak erődözni megcsapatozni akarok.

rerollra meg lusta vagyok meg ahhoztöb kellene mint fullos tankokkal statpaddolni

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

4 éve 7 hónapja #104002 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Vajk94 beküldte: [...]
Egy jobb klánba sem vennének fel az overallom miatt.
[...]

Ja, mostanában elég ciki az overall :silly:

4 éve 7 hónapja #104009 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
De a recent 3.2K nem, meg az uccsó 1000 meccsre a 3K sem:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 7 hónapja #104015 Írta: Zenobya
Megválaszolva: Zenobya
Szép lila, de összértékélese még így is "csak zöld" ami viszont már nem nagyon fedi a valóságot és még is szerintem az esetek túlnyomó részében ezt veszik elő. Lehet egy külön tankokra lebontott wn8 jobban tükrözné a valóságot. Bár 4600 spotra kaptam kemény 800 wn8-at :D
De, ha jobban belegondolok akkor a tankokra lebontott sem lenne 100%-os hisz mi van azokkal kik stock állapotban vergődnek a többi modulért.
Még most is remegve gondolok a Lorraine 170 penes ágyújára.

4 éve 7 hónapja #104017 Írta: Dodge94HUN
8k spotdmg-re 145, ezt übereld :P Amúgy a spotot nem veszi figyelembe a Wn8, szóval azért kaptál csak annyit.

4 éve 7 hónapja #104021 Írta: Zenobya
Megválaszolva: Zenobya
Tudom, csak nem látom értelmét. Ez olyan mint az mmokban a support, kihealeli a segged, de ő azért nem kap semmit, nélküle viszont halott lennél 1 sec alatt. Itt is kb ez a helyzet ha valaki jól spotol a másik csinál belőle 4-5k dmg-et ő jól jár, de aki lehetővé tette az...

4 éve 7 hónapja #104025 Írta: Dodge94HUN

Zenobya beküldte: Tudom, csak nem látom értelmét. Ez olyan mint az mmokban a support, kihealeli a segged, de ő azért nem kap semmit, nélküle viszont halott lennél 1 sec alatt. Itt is kb ez a helyzet ha valaki jól spotol a másik csinál belőle 4-5k dmg-et ő jól jár, de aki lehetővé tette az...

Igen, már többször említettem, hogy figyelembe kellene venni a spotdmg-t is.

4 éve 4 hónapja #126463 Írta: Freepunk_Hun
Megválaszolva: Freepunk_Hun
Tényleg felesleges topic... mégis itt vagyok :)
Sokféle okból, célból, hozzáállással lehet játszani. Én igyekszem Játékból játszani, és nem komolyan venni az egészet. Leginkább tier 6-ban érzem jól magam, itt még elég sok hibát elkövet az ellenfél és kevésbé használják ki az általam elkövetett hibákat is. Ami tier 10-től visszatart azonban nem ez, hanem a böszme hosszú töltésidők. Egyet lősz, aztán meg csak tolatgatsz mint kezdő buzi a gőzfürdőben. Én szeretek "lövöldözni", ezért is tetszik a hatodik osztály. A statomat is nézem persze, de már rég tudom, hogy nem ugyan az a stat értéke sokféle szempont miatt. Az egyik legnyomósabb ok ami két statot megkülönböztet, hogy nem mindegy, hogy free xp-ből húz valaki pénzért, vagy kigrindeli az utolsó szemig a rohadt tetves semmirevaló láncot is a ctock puskával, meg a 90% legénységgel. Egyszóval régi igazság, hogy nincs igazság, nem is volt, és nem is lesz.

Ne legyünk minden áron bunkók....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jose, Firefox

4 éve 4 hónapja #126669 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

Zenobya beküldte: Tudom, csak nem látom értelmét. Ez olyan mint az mmokban a support, kihealeli a segged, de ő azért nem kap semmit, nélküle viszont halott lennél 1 sec alatt. Itt is kb ez a helyzet ha valaki jól spotol a másik csinál belőle 4-5k dmg-et ő jól jár, de aki lehetővé tette az...

4-5 k spod dmg-re azért nagyon nagyon sokat kapsz xp-ben és creditben egyaránt! A játék igenis jutalmazza a spotolást! Nem egyenértékű ugyan, de az nem is lenne fair! A wn8 pedig független a játéktól...Az az átlagsebzés irányába ment el, de nagyon.

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

4 éve 4 hónapja #126757 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
...amivel élvezed a játékot.

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, lucha_nDall

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #129919 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
:)

4 éve 3 hónapja #130084 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Szerintem mindenki olyan tankkal és annyit játszon, amivel és ameddig élvezi azt.
Aki meg a statisztikáján görcsöl, annak ez már nem egy szórakoztató játék hanem egy görcsös feladat amit minden nap teljesíteni kell.
Én prémium fiók nélkül játszom leginkább t6-ban és nem érdekel, hogy kezdőket is le kell kaszálnom, ugyanúgy ahogy a szuper pro sem könnyezik amikor a T57-el széttárazza a Cent mk 1- et.

4 éve 3 hónapja #130087 Írta: Pelenkabetyar
Megválaszolva: Pelenkabetyar
Legyen mellé egy klassz feleség . . . gyermek . . meló . . pálinka. . . s akkor már
az acc. sem számít . . . :)

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerGrey

4 éve 3 hónapja #130100 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1
A jaú akkuunt olyan, hogy nagyon jó, mert:
- megfelelően részeg vagy
- mert elegendő kokaint fogyasztottál
- mert egy maláj kurva épp...
Szóval szerintem ilyen.

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.