Jelenleg 533 vendég és 12 tag online

Kesumisu Mod Pack

2 éve 1 hónapja #251652 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Morphus101 beküldte: mi a neve? Mert nalam a normalis az ESET Smartnal kezdodik....Avg meg Avast egy vicckategoria

Én nem sorolnám az AVG-t vicc kategóriába, bár az tény, hogy tud érdekes dolgokat csinálni. Én akkor tettem félre, amikor úgy bekavart az internet elérésbe, hogy még azt vissza sem tudtam állítani...

Sok vírusirtót kipróbáltam: Avast (az ingyenes verzió eléggé fogja a hdd-t gép induláskor 5-10 percig), AVG, Ad-Aware, Bitdefender (ez egész jó), Avira (ez is rendben van)...
Végül a Kaspersky-nél kötöttem ki. Nagyjából 5-6 éve frissítettem a próba verziós Kaspersky-t egy kaspersky internet security multi-device 1 éves licenccel. Azóta minden évben frissítem 8-10 ezer forintért 1 évre. Ez a verzió 5 eszközre aktiválható (pc, android, mac), 5 eszköz védhető vele. A támogatás is pörgős, egyszer volt, hogy újra kellett húznom a gépet, mert ssd-t cseréltem, s már valamiért nem fogadta el az kulcsot. Kértem segítséget, beillesztettem a számlát, gyakorlatilag másnap írták (angolul), hogy lefordították a kérésem (direkt magyarul írtam) és 5 napra kikapcsolták a licencem mennyiség ellenőrzését. Addig tudom újra aktiválni.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 1 hónapja #251710 Írta: joo82
Megválaszolva: joo82
Szia!

Avast premier, nem az ingyenes. Inaktiváltam a keresést és feltettem. Köszi.

2 éve 1 hónapja #251718 Írta: Kesumisu

joo82 beküldte: Szia!

Avast premier, nem az ingyenes. Inaktiváltam a keresést és feltettem. Köszi.

Csináltam tesztet az Avast-al:
Feltelepítettem a free Avast verziót. Valóban reklamál a csomagra. Az érdekes viszont az, hogy a simán tömörített csomagra és a sima tömörített xvm-re nem. Viszont a fejlett tömörítési eljárással készült már nem testszik neki. Ezért azt gondoltam, hogy a winRaR ezen módszere a ludas, de nem jött be, mert

Aztán kivettem a mod csomagomból az xvm-et, s úgy csomagoltam be a fejlesztett SFX eljárással, így már tetszik neki. Valóban az látszik, hogy az xvm néhány eleme nem szimpi az Avast-nak.

Ennek ellenére nem mondanám rossznak az Avast vírusirtót (én is használtam egy ideig). Jobb a téves tisztás, mit ha beengedne valamit, csak ne legyen túl sok belőle... :idea:

"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

2 éve 1 hónapja #251721 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
nem rossz,inkabb gyenge

2 éve 1 hónapja #251723 Írta: joo82
Az Eset-tel már kétszer szívtam be olyan vírust, hogy a gépet újra kellett telepítenem. Az Avastot (nem az ingyenes verzió) 2 éve használom, nem volt azóta problémám. Inkább jelezzen többször és én eldöntöm mit csinálok, mint figyelmeztetés nélkül vírusos lesz a gépem.

2 éve 1 hónapja #251724 Írta: joo82
Még annyi, hogy tegnap óta használom a modpacket, nagyon tetszik, tökéletesen működik. Köszi

2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #252250 Írta: Kesumisu
Frissítés-Javítás

- XVM frissítve a 6.9.2-dev 7938-as verzióra
- Aktív WN8 mérő frissítve, már a sima mods mappában található
- Napistatban javítva néhány kisebb megjelenési hiba (a kárpótlás és a bírság is színesen jelenik meg:)

Frissítve a külön letölthető Napistat is!

Ellenőrizve:

Ha a linkelt vírusirtó fotó reklámnak minősül, megkérnék egy Admint, hogy törölje legyen szíves!

Mellékletek:

2 éve 1 hónapja #252649 Írta: Kesumisu
XVM Frissítve!

2 éve 1 hónapja #252704 Írta: Kesumisu
XVM Frissítve 7.0.2

* fix battle initialization
* fix XVM version detection

2 éve 1 hónapja #252803 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
kerdes persze hogy epp mit bongesztel amikor bekaptad a virust?esetleg bujtatott javascriptes oldalt?es vajon ugyanazon az oldalon az Avg vagy avast megbirkozna e a dologgal,

2 éve 1 hónapja #253019 Írta: Kesumisu
XVM 7.0.3 Frissítés

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #254108 Írta: Kesumisu
Frissítve a 9.20.1-es verzióra

A külön letölthető napistat is frissítve.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gacsaly

2 éve 3 hete #254505 Írta: Kesumisu
Frissítés

- xvm frissítve a 7.1.1-dev 8003 verzióra. Cserélték az xvm site url címeit. (szerintem kisebb lett ezzel az fps esés)

A mega link törölve lett.
A google link 1 mappát nyit meg, ahonnan le tudjátok tölteni az EXE kiterjesztésű mod csomagot, illetve aki AVAST vagy hasonló vírusirtót használ, az letöltheti a sima RAR formátumú verziót.
Ide tettem a napi statisztikát is (Session Statistics and Battle Result Messages).

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #254640 Írta: Kesumisu
Változás!

Változtattam megint a mod letöltésén kicsit. Az exe kiterjesztésű, önkicsomagoló fájlt, pluszban be kellett csomagolnom, mert az exe mivolta miatt nem tetszik a doogle drive-nak. Csak 3-5 nap után hajlandó a letöltést engedni (miután átvizsgálta) . Így nem kell pár napot várni, hogy átmenjen a "visszaélési ellenőrzésen".
Már az Avast is leengedi tölteni (tesztelve). Ugyan még így is előfordulhat, hogy figyelmeztet a"Win32:EVO-gen[Susp]" -ra, de ez az önkicsomagoló fájl automatizációja miatt van.
Tehát mostantól aki a telepíthető verzát szokta használni, eltöltés után ki kell csomagolnia, majd a megszokott módon telepíthető már.
Továbbra is letölthető lesz a sima rar forma is.
Illetve a megosztott mappában továbbra is fent lesz a session napi stat is.

Azért kezdem el csinálni az önkicsomagolós változatot, mert egyszerűbbek tartottam ezt, mint mindig leírogatni a telepítés pontos menetét, vagy éppen TeamViewer-en keresztül segíteni a buherálásban(volt erre is példa).Meg így ki is tudja takarítani automatikusan a mods és res_mods mappák tartalmát (nem akad össze semmivel). Az viszont tény, hogy nekem is egyszerűbb a sima rar változatot elkészíteni. Előfordulhat, hogy visszatérek csak a sima tömörített verzára...Meglátjuk.

2 éve 2 hete #254745 Írta: Kesumisu
Frissítve a 9.20.1.1-re

- XVM frissítve a 7.2.1-dev 8013-as verzára
- Jimbo célkereszt frissítve
- Színes tankikonok frissítve
- IN-OUT zoom változatlan
- Napistat frissítve
- Átlátszó damagePanel újra buherálva, mivel beletették a 2 tornyos tankot is, ez sötét maradt(elvileg)
- Aktív wn8 mérő változatlan

Elvileg minden működik.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.