Jelenleg 304 vendég és egy tag online

Sajat WOT hang mod!

5 éve 3 hete #55448 Írta: Btrade
Megválaszolva: Btrade
Üdv Griffin98!

A Kelly hősei filmből is van benne szöveg. :)
Csak a bővítés két új filmjét írtam még hozzá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete - 2 éve 8 hónapja #56690 Írta: Btrade
Kiegészített hanganyaggal magyar szinkron a 0.9.2. verzióhoz. Egy kicsit átgyúrtam néhány szinkron hangot és kiegészítettem. Trágár kifejezések nélküli, szinte minden féle esetre van szöveg, visszajelzés. Innen letölthető:

http://data.hu/get/7922911/magyarszinkron092Btrade.zip

Hivatkozások, források:
NomaxXx www.youtube.com...andPro

data.hu/get/624...al.zip (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

docs.google.com...?pli=1
Great Visuals - facebook oldal( www.facebook.co...isuals ) Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

5 éve 2 hete #56752 Írta: TettEz
Megválaszolva: TettEz
Kelly hősei a kedvenc filmem és találtam a neten hangmod-ot róla. Habár a régebbi verzióhoz készült, én még mindig használom.
Bud Spencer és Terence Hill hangmod is megtalálható a neten, ami szintén nem mostani, de nekem mind a 2 egyszerre működik hibátlanul. :) :woohoo:

5 éve 2 hete #56786 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
ez az a hangmod ahol Csodabogár hangja Helyei László??Buzzy Joe meg Inke László?mert az az eredeti...Bodrogi a kufár:) óriási a szinkron....

Az egyenesség kifizetendő főleg ha valakiről az a hír járja ,hogy körmönfont.A sikerhez nem elegendõ a tervezés. Rögtönzésre is szükség van.Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!
Jó fegyver az atompisztoly, csak mindkét irányba el tud sülni.

5 éve 2 hete - 2 éve 8 hónapja #57284 Írta: Btrade
Sziasztok! Most olyan hang modot szerkesztettem, amely tartalmaz a magyar szinkronon kívül hangárban menü és gomb hangokat. A csata betöltéshez visszaszámláló hangot és a csata alatt a lőszer betöltését.

Innen letölthető: data.hu/get/793...de.zip

A 0.9.6 verzióhoz innen tölthető le:
mega.co.nz/#!Uw...uzDWOE

Ezt már a Fury film szövegével kibővítettem.

Telepítés módja:Előszőr másoljátok át a World_of_Tanks\res mappából az "audio" mappát a World_of_Tanks\res_mods\0.9.x. mappába.
(Így bármikor visszaállíthatjátok az eredeti szinkront, ha a magyar szinkron nem tetszene.) Csomagold ki Total Commander-el a letöltött zip filet.(wot_magyarszinkron096_Btrade.zip)
A kicsomagolt "wot_magyarszinkron096_Btrade" mappából a "res_mods" mappát át kell másolni a World_of_Tanks játék fő mappájába.

4 éve 7 hónapja - 1 éve 9 hónapja #88135 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Üdv Minden WOT Kedvelőnek! Sokunkat érdekelt a beharangozott háborús film a "Harag". Engem is megihletett és készítettem magyar szinkront a film szövegéből. Remélem hamarosan teljesebbé tudom tenni, de több hang minta szükséges hozzá. Akit érdekel készítettem róla bemutató videót és innen letölthető a magyar szinkron:

Törölve!

A videót töröltem a YouTube-ról. A légó sziréna hangja miatt kellett. A magyar szinkron fájl ettől függetlenül saját használatra letölthető és kipróbálható!!

Jó játékot Mindenkinek!

ChertanHussar

1 éve 9 hónapja #255627 Írta: redman198407
Megválaszolva: redman198407

HardCoreCandy beküldte: Udv mindenkinek egy regi mar nem tul aktiv wot jatekos vagyok aki meg anno az aktiv idejeben keszitett egy hang modot a WOT hoz ebbol csak az 1.0 as verzio keszult el mivel mar nem voltam aktiv ezert a modot sem fejlesztettem tovabb...nehanyan megkerestek hogy szeretnek letolteni es az erdekelne hogy kerulhetne vfel a mod ide az oldalra? Kompatibilis az uj verzioval is termeszetesen!

itt megtekintheto egy demo belole akit erdekel!

Sziasztok.Ez a Hang mod elérhető még valahol?

1 éve 9 hónapja #255702 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Elég kevés benne a hang.

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.