Jelenleg 862 vendég és 13 tag online

wot szinkron 20121212

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #5885 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Elvileg az, NomaxXx is megerősítette (ő csinálta).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CsZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #5889 Írta: CsZoli
Megválaszolva: CsZoli

Jacktor beküldte: Elvileg az, NomaxXx is megerősítette (ő csinálta).

Ok nagyon köszönöm Jacktor! :)

6 éve 5 hónapja #5893 Írta: Attiska
Megválaszolva: Attiska
Lesz ebből 8.6 kompatibilis változat?

6 éve 5 hónapja #6112 Írta: CsZoli
Megválaszolva: CsZoli

Jacktor beküldte: Elvileg az, NomaxXx is megerősítette (ő csinálta).

Feltettem,kipróbáltam és köszönet NomaxXx-nak a szinkronért,nekem nagyon tetszik,nagyon szép munka. :) Grat. Üdv Zoltán

6 éve 3 hónapja #15207 Írta: ppw82
Megválaszolva: ppw82
World Of Tanks Magyar Szinkron 201308-8.7++
[/b]

BŐVEBBEN ITT....
by worldoftanksppw82

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #15215 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Telepítés:
Töltsd le a zip-filet,csomagold ki a fájlokat.(ingame_voice.fsb,ing­ame_voice.fev,ingame_voice.fsb­),és bemásolod
a játék: ..\RES\AUDIO könyvtárába.

A régi ingame_voice.fsb és ingame_voice.fev fájlokról készíts egy biztonsági másolatot ha esetleg nem tetszik és visza akarod cserélni.

A szinkront innen tudjátok letölteni: (remélhetőleg ez már így is marad)

docs.google.com/fil ...

data.hu/get/6244135/ ...

6 éve 3 hónapja #15459 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON
Sziasztok !

Tud valaki, valahol olyan magyar szinkronról, amiben nem káromkodnak ?

Nekem most az erről a honlapról letölthető "NomaxXx"-féle változat van fenn és nagyon nem tetszik, hogy ocsmányul káromkodik benne.

Ugyanakkor nem vitatom, hogy mint a való életben is, a káromkodás sok ember általános beszédének alapja, része, sarkalatos pontja.

Nagy szerencsének tartom, hogy a valós politikai élet és a játék még nem írja elő kötelezően mindenki számára az ocsmány magyar beszédet..., de kicsit tartok tőle, hogy valamelyik "ocsmány-beszéd szerelmes" egyik napról a másikra törvényt hozat és utána már csak káromkodva szabad beszélni. :-(

Illetve, Tisztelt NomaxXx, nem készítenél egy másik szinkron verziót is, egy káromkodások nélkülit ?
És akkor mindenki kedve szerint telepíthetné a gépére a káromkodós vagy a nem káromkodós változatot.

És a hab a tortán. :-)
Lehetne mellőzni a szinkronból azt a csata-kezdéskor elhangzó "indítást", hogy "Sok szerencsét!" ?
Csupán azért, mert az én magán-statisztikám szerint, amikor ez a kezdő-szöveg hangzik el, az baljóslatú és 10 ilyen kezdéskor 9 csata vereséggel végződik. :-(
Ezzel szemben, a többi indító-szöveg esetén 10-ből maximum 7, de inkább csak 5-6 a vereség.
Bocsi, hogy statisztikával untatlak, de nekem a statisztikai adatok közötti "kutakodás" az egyik hobbim. :-)

A többi indító-szöveggel nincs bajom, illetve a "Most szétrúgjuk a seggüket!" nálam káromkodásnak számít, ezért e helyett valami finomabb változatot kérnék, ha ez nem gond.

Köszönettel...

6 éve 3 hónapja #15468 Írta: Micu
Megválaszolva: Micu
Sziasztok!

TRIXXON,ugye ezt nem gondolod komolyan?! :woohoo:

6 éve 3 hónapja #15472 Írta: janoshun
Megválaszolva: janoshun
A szinkront innen tudjátok letölteni: (remélhetőleg ez már így is marad)

docs.google.com/fil ...

data.hu/get/6244135/ ...[/quote]

Na innen már nem nagyon lehet tölteni.Pedig tetszik ez a változat.

6 éve 3 hónapja #15477 Írta: zactam
Megválaszolva: zactam
Meghallgatnám amikor azt mondaná, hogy: "Légyszíves szálljatok ki, mert nem szeretnék itt meghalni" vagy "Fiúk most úgy fogom lendíteni a bal lábam, hogy annak ballisztikus pályáját az ellenfél hátsó fertálya fogja megtörni"
B)

Nincs lehetetlen csak tehetetlen!

6 éve 3 hónapja #15480 Írta: nostresz
Megválaszolva: nostresz
ez most komoly? mondjuk nem igen látom magam előtt hogy egy tropára lőtt tankban, nyugodt, kedves hangon valaki azt mondja: Felettébb kellemetlen, ám úgy érzem jó ha szólok hogy éppen most gyulladt ki a motor.

én olyat szeretnék ahol ha meghalsz, híres magyar politikus közli kedves hangján hogy: ezt elkúrtuk.

ja és női hangokat is szeretnék, meg brazil táncoslányokat az induláskor.. ezeket ér?

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #15482 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Torony óra lánccal nem kéne ? :P

6 éve 3 hónapja #15770 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON
Sziasztok !

Köszönöm a válaszokat.

Megértettem, hogy szerintetek nincs szükség káromkodásmentes és ocsmány szöveget nem tartalmazó magyar szinkronra, tehát nem készül ilyen.

Ez a válaszcsokor arra késztetett, hogy letöröljem a magyar szinkront, azaz, újratelepítsem a játékot az angol szinkronnal, ami megfelel nekem is és a környezetemben lévő gyerekeknek is.

Csak tájékoztatásul szeretném írni, hogy a sógorom, aki 2 évig volt harckocsizó sorkatona egy Rétság nevű településen (ahol "első lépcsős" tank-alakulat volt), azt mondta, hogy a harckocsizók a hadsereg egyfajta "elit" alakulata voltak és ő a 2 év alatt soha nem hallott káromkodni senkit, pedig éleslövészeten a Szovjetúnióban is voltak a tankjaikkal.

Szóval, mégsem hagyott nyugodni a helyzet...
A véletlen pár nappal ezelőtt összehozott valakivel, aki az informatikából él, annak "farvizén" keresi a mindennapi betevőre a pénzecskéjét (pl. régi VHS videó-kazettákról másol pendrive-re és javít fel régi felvételeket, kiegészító programocskákat készít: rajok, színek stb.).

Kérdeztem tőle, hogyan lehetne nekem káromkodás-mentes magyar szinkronom ?
Azt válaszolta, ő szívesen készít egyet..., mások ezt kb. 15.000 és 35.000 Ft közötti áron csinálnák meg, de ő ennyiért nem bírja megcsinálni.
Kértem, mondjon egy árat 35.000 és 100.000 Ft között. Mondott. És már egy káromkodásmentes, ocsmány szöveget nem tartalmazó, de a valós életben harckocsizók által használt szövegeket mondó (a valódi tankos szöveg a sógoromtól került a szinkrongyártóhoz) szinkron van a gépemen és a környezetemben lévő gyerekek gépein. :-)
És mindenkinek nagyon tetszik. :-)

Csak mosolyogni tudok azon, hogy ebben a kapitalista társadalmi rendszerben, ahol a pénz az elsődleges, nem azt válaszoltátok, hogy még nincs ugyan káromkodásmentes szinkron, de ha fizetsz érte, készítünk neked egyet..., hanem elküldtetek a s.ny.ba.
Így ti pénz nélkül maradtatok, nekem meg lett egy remek káromkodásmentes szinkronom. :-) :-) :-)

Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettek abban, hogy magam keressek megoldást a problémára. :-)

Tájékoztatom azokat, akikben esetleg felmerül annak lehetősége, hogy kérjék, hogy küldjek nekik egy példányt a szinkronomból, hogy senkinek, semmilyen áron (vagy könyörgésre) nem küldök semmit, tekintve, hogy az itt írt válaszok arról szóltak, hogy én vagyok az egyedüli .d.óta ebben a játékban, mert az a normális, hogy a tankosok ocsmányul káromkodtak/nak - szerintem meg nem ez a normális, pláne nem gyerekek, fiatalok által használt játékban.

Hát így éldegélünk együtt, de nagyon elhatárolódva egymástól ebben az országban és ebben a játékban, és jól van ez így.

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #15771 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

TRIXXON beküldte: Sziasztok !

Köszönöm a válaszokat.

Megértettem, hogy szerintetek nincs szükség káromkodásmentes és ocsmány szöveget nem tartalmazó magyar szinkronra, tehát nem készül ilyen.

Ez a válaszcsokor arra késztetett, hogy letöröljem a magyar szinkront, azaz, újratelepítsem a játékot az angol szinkronnal, ami megfelel nekem is és a környezetemben lévő gyerekeknek is.

Csak tájékoztatásul szeretném írni, hogy a sógorom, aki 2 évig volt harckocsizó sorkatona egy Rétság nevű településen (ahol "első lépcsős" tank-alakulat volt), azt mondta, hogy a harckocsizók a hadsereg egyfajta "elit" alakulata voltak és ő a 2 év alatt soha nem hallott káromkodni senkit, pedig éleslövészeten a Szovjetúnióban is voltak a tankjaikkal.

Szóval, mégsem hagyott nyugodni a helyzet...
A véletlen pár nappal ezelőtt összehozott valakivel, aki az informatikából él, annak "farvizén" keresi a mindennapi betevőre a pénzecskéjét (pl. régi VHS videó-kazettákról másol pendrive-re és javít fel régi felvételeket, kiegészító programocskákat készít: rajok, színek stb.).

Kérdeztem tőle, hogyan lehetne nekem káromkodás-mentes magyar szinkronom ?
Azt válaszolta, ő szívesen készít egyet..., mások ezt kb. 15.000 és 35.000 Ft közötti áron csinálnák meg, de ő ennyiért nem bírja megcsinálni.
Kértem, mondjon egy árat 35.000 és 100.000 Ft között. Mondott. És már egy káromkodásmentes, ocsmány szöveget nem tartalmazó, de a valós életben harckocsizók által használt szövegeket mondó (a valódi tankos szöveg a sógoromtól került a szinkrongyártóhoz) szinkron van a gépemen és a környezetemben lévő gyerekek gépein. :-)
És mindenkinek nagyon tetszik. :-)

Csak mosolyogni tudok azon, hogy ebben a kapitalista társadalmi rendszerben, ahol a pénz az elsődleges, nem azt válaszoltátok, hogy még nincs ugyan káromkodásmentes szinkron, de ha fizetsz érte, készítünk neked egyet..., hanem elküldtetek a s.ny.ba.
Így ti pénz nélkül maradtatok, nekem meg lett egy remek káromkodásmentes szinkronom. :-) :-) :-)

Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettek abban, hogy magam keressek megoldást a problémára. :-)

Tájékoztatom azokat, akikben esetleg felmerül annak lehetősége, hogy kérjék, hogy küldjek nekik egy példányt a szinkronomból, hogy senkinek, semmilyen áron (vagy könyörgésre) nem küldök semmit, tekintve, hogy az itt írt válaszok arról szóltak, hogy én vagyok az egyedüli .d.óta ebben a játékban, mert az a normális, hogy a tankosok ocsmányul káromkodtak/nak - szerintem meg nem ez a normális, pláne nem gyerekek, fiatalok által használt játékban.

Hát így éldegélünk együtt, de nagyon elhatárolódva egymástól ebben az országban és ebben a játékban, és jól van ez így.

Komolyan képes voltál 35000-100000 közötti összeget kifizetni egy szinkronért??? Hát, gratulálok. A káromkodós egyébként nekem se tetszik, pont ezért nincs is fönt, nekem ruszki van fönt, lehet hogy abban is káromkodnak de mivel nem értem nem zavar.

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #15772 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Igazán én annak örülnék ha nemzetenkénti szinkron lenne..jó lenne már a német tankjaimban német hangot hallani...
Nem szeretnék viszont magyar szinkront pl egy Királytigrisben...még párducban vagy Pz4-ben elmenne vagy Tigerben...ritka de harcoltak velük magyarok.
A magyar szinkronokról: tök elüt az egész játék hangszínétől hanghordozásától..olyan piacosnak hat az egész...konyhában mono kazettás magnóval felvettnek...

Persze a harckocsizók soha nem káromkodnak..4 diplomás vegyész meg bölcsész professzorok...
Érdemes lenne megnézned egy igazi belsőkamerás felvételt..pl az öbölháborúból..olyat mikor találatot érnek el 1600m-ről egy ellenséges harckocsin..azért ott röpködnek a "fakok" XD..
Ja bocsánat az amcsik ilyen bunkók ..csak ők..elnézést..

Amúgy ilyen hülyeségre egy forintot nem áldoznék:-)
Inkább prémium előfizetés:-) Bár attól még nem talál célba az ember..mondjuk a hangoktól sem :-)
Bár nekem elég kamusnak hangzik az egész..van zenész ismerősöm normál stúdióval..van pár minőségi mikrofonja,felszerelése..nem egy p3-on fog 1200ft-os genius mikrofonnal dolgozni..de talán tőle reális lenne 2 órás "munkára " a 20-30k ...

Eddig 2x volt "szerencsém" süvítő lövedékek irányában lenni..elsőként a katonaság alatt egy nagyon frankon kiadott parancs nyomán kerültünk 8 katona lővonalába 3-an...
Másodjára a munkám során gyakorlatozó rendőrök szórtak meg kicsit, egy kollégámmal a teljesen szabványos lőtér mögött dolgoztunk ...egy fatális tévedés/baki folytán erről a rendőrök mit sem tudtak:-)
Mindegyik alkalommal kb 10 percig hasaltam és közben ordítottam ahogy kifér...persze a sok selyemrambó azt hiszi milyen vicces egy ilyen szitu..hát elmondom..kb majdnem befosol ijedtedben ..és kurvára nem pereg le semmilyen film...remegsz mint a kocsonya..a szád kiszárad..és eléggé le lehet blokkolni..
Jó igaz csak Pkm és Ak-63D-ből lőttek,a rendőrök meg csak a szolgálatival,meg pár saját pisztollyal "csettegtek"
Az hogy egy harci helyzetben káromkodnak az szerintem életszerű..felfokozott állapotban simán kicsúszik a legkulturáltabb emberből is..és ennél jóval durvábban mint a szinkronban..

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.