Jelenleg 425 vendég és 6 tag online

Valóban bűnhődik a bűnös?

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #256540 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

F3rmi beküldte: Na mégegyszer utoljára nekifutok aztán feladom részemről.
Csaltak, egyértelmű.
Büntit érdemeltek? - Igen
Megkapták? - Igen
Ha az M-B-Z-ben lennék, kilépnék? - Nem.
Miért nem? - mert erről a közkatona nem tehet.
Ha úgy alakulna, hogy klánt szeretnék váltani, szóba jönne az M-B-Z? - Igen.
Nem okolok egy egy csoportot pár tag hülyesége miatt.
És nem látom értelmét pörgetni ezt a témát, mintha gyerekgyilkosság történt volna.

Akkor én is még egyszer, aztán feladom, mert elbeszélünk egymást mellett...
"Csaltak, egyértelmű." - Egyetértek
"Büntit érdemeltek? - Igen" - Egyetértek
"Megkapták? - Igen" - Egyetértek
"Ha az M-B-Z-ben lennék, kilépnék? - Nem." - Annyi módosítással értek egyet, hogy akkor nem léptem volna ki, ha csak annyit látok, amennyit a nyilvánosság, hogy bocsánatkérés és kirúgás.
"Miért nem? - mert erről a közkatona nem tehet." - Egyetértek

És valahogy megfeledkezel arról, ami ezután jött:

Visszavették a kirúgott csalót névváltás után. Na ez az a pont, amikor azt mondanám, hogy elég, és kilépek. Mert erről már nem egy közkatona tehet, hanem a vezetőség legfelsőbb szintjei. És nem szeretnék olyan klánban lenni, ahol egy tundrázó-döntögetőst használó játékos suttyomban történő visszavétele belefér a vezetőség egy vagy több tagjának játékkal kapcsolatos értékítéletébe.

És a poszt sem a közkatonák miatt született, egyetlen szót nem látsz tőlem arról, hogy általánosítva azt mondom, hogy az M-B-Z-sek mind csalók és/vagy tűrik a csalást. Mert ez nem igaz. Viszont a vezetőség igen. És ez a durvább szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, DarkRaven73, Sics, maksoo95

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #256541 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem feledkeztem meg, egyszerűen ennyire ez már nem érdekel.

bittus beküldte:

Csaltak, egyértelmű.
Megkapták? - Igen
És nem látom értelmét pörgetni ezt a témát, mintha gyerekgyilkosság történt volna.

"Ha az M-B-Z-ben lennék, kilépnék? - Nem." - Annyi módosítással értek egyet, hogy akkor nem léptem volna ki, ha csak annyit látok, amennyit a nyilvánosság, hogy bocsánatkérés és kirúgás.

Visszavették a kirúgott csalót névváltás után. Na ez az a pont, amikor azt mondanám, hogy elég, és kilépek. Mert erről már nem egy közkatona tehet, hanem a vezetőség legfelsőbb szintjei. És nem szeretnék olyan klánban lenni, ahol egy tundrázó-döntögetőst használó játékos suttyomban történő visszavétele belefér a vezetőség egy vagy több tagjának játékkal kapcsolatos értékítéletébe.

És a poszt sem a közkatonák miatt született, egyetlen szót nem látsz tőlem arról, hogy általánosítva azt mondom, hogy az M-B-Z-sek mind csalók és/vagy tűrik a csalást. Mert ez nem igaz. Viszont a vezetőség igen. És ez a durvább szerintem.

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #256542 Írta: bittus
Akkor tényleg nincs miről beszélgetnünk tovább, mondtam én, hogy nagyon elbeszélünk egymás mellett. :D

F3rmi beküldte: Nem feledkeztem meg, egyszerűen ennyire ez már nem érdekel.

bittus beküldte:

Csaltak, egyértelmű.
Megkapták? - Igen

1 éve 10 hónapja #256543 Írta: BiO_rOo_BOT
Nem beszélünk el egymás mellett, hanem más a véleményünk - a kettő nem ugyanaz.

bittus beküldte: Akkor tényleg nincs miről beszélgetnünk tovább, mondtam én, hogy nagyon elbeszélünk egymás mellett. :D

bittus beküldte:

Csaltak, egyértelmű.
Megkapták? - Igen

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #256547 Írta: bittus
Így is lehet fogalmazni. De az legalább kiderült, hogy te a véleményedet az eddigi tények alapján fogalmaztad meg, mert a legfrissebb fejlemények egyszerűen már nem érdekelnek. Mint látod, addig a pontig még nagyjából egyezett is a véleményünk.

F3rmi beküldte: Nem beszélünk el egymás mellett, hanem más a véleményünk - a kettő nem ugyanaz.

bittus beküldte: Akkor tényleg nincs miről beszélgetnünk tovább, mondtam én, hogy nagyon elbeszélünk egymás mellett. :D

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #256548 Írta: BudaiD
Megválaszolva: BudaiD
Volt egy konfliktus, ami a véleményetek különbözőségéből adódik.

Majd az utolsó teljesen logikusnak tűnő érvre az volt a reakciód hogy:

"Nem feledkeztem meg, egyszerűen ennyire ez már nem érdekel."

Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus

1 éve 10 hónapja #256549 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Számomra azért szomorú ez az egész, mert egy valamit jelez: ahogy a kapható jutalmak szintje elér egy kritikus tömeget, úgy azonnal megjelennek a keselyűk, és nem számít, miről szólt a kezdeményezés, és mi lett volna a célja.

Engem ez mélységesen elkedvetlenít. Személy szerint arra jutottam, hogy ilyen körülmények között egy ilyen nagy szabású eseményt én a jövőben nem fogok támogatni, úgy is csak jelképessé teszi az egyéni felajánlásokat a nagy szponzorok megjelenése.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, bogehu

1 éve 10 hónapja #256550 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Azért a végén nehogy bittus-t húzzátok pellengérre,mert felhívta a figyelmet valamire.Lehetnek itt pro és kontra vélemények,de az én meglátásom szerint bittus,arra szeretné felhívni a figyelmet,hogy a hal igenis a fejétől büdösödik.Mellesleg a sportos példa szerintem pont nem állja meg a helyét,az online játékkal kapcsolatban,mert ha egy csapatsportban csak 1 személy doppingol (csal),azt bizony mindenki tudja,persze attól még nem az egész országot kell elítélni,de a csapat szerintem elítélendő.Az már más kérdés,hogy a többieknek milyen választása marad,ezt is érdemes figyelembe venni. Tehát elég összetett dolog ez.Mindenki ítélje meg a saját ingerküszöbe szerint. shaking

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, CrawlingChaos, KopiBDW, bittus, Scanmen, Tomat

1 éve 10 hónapja #256551 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Keselyűk, vagy nevezzük sima tolvajnak mindig mindenhol vannak.

A lényeg az inkább, hogy hogyan kezeled. Nem egy vállrándítással, hogy nem érdekel pl.: az ilyennek üzenném, ha majd támogatsz valamit Te is komolyabb összeggel lehet másként látod majd mert azt akarják ellopni... EMLÉKVERSENYEN.. ez kb mindennek az alja.

Visszatérve tehát van ilyen, tudni kell kezelni.. Permanens eltiltással és a közösségből való kirekesztéssel, semmiképpen nem üdvözlendő az, ha a tolvajt átnevezzük és ezzel már nem is olyan büdös a dolog.. hiszen kell az átlagon felüli játékos a klánnak......

1 éve 10 hónapja #256554 Írta: bittus

tiger beküldte: Azért a végén nehogy bittus-t húzzátok pellengérre,mert felhívta a figyelmet valamire.Lehetnek itt pro és kontra vélemények,de az én meglátásom szerint bittus,arra szeretné felhívni a figyelmet,hogy a hal igenis a fejétől büdösödik.Mellesleg a sportos példa szerintem pont nem állja meg a helyét,az online játékkal kapcsolatban,mert ha egy csapatsportban csak 1 személy doppingol (csal),azt bizony mindenki tudja,persze attól még nem az egész országot kell elítélni,de a csapat szerintem elítélendő.Az már más kérdés,hogy a többieknek milyen választása marad,ezt is érdemes figyelembe venni. Tehát elég összetett dolog ez.Mindenki ítélje meg a saját ingerküszöbe szerint. shaking

Óóó, engem nem lep meg, hogy vannak, akiknek az a legegyszerűbb, hogy rám húzzák a vizes lepedőt, számítottam rá. (Akinek nem inge, ne vegye magára). :cheer:

1 éve 10 hónapja #256556 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1
*nagy levegő*

Ez a maradnék-e az MBZ-ben téma igazából sokrétű dolog szerintem.
Gyanítom, hogy nem csak én vagyok úgy a WoT-tal, hogy nem különösebben érdekelne, hogy mit művel a vezetőség, ha nem lennék véletlenül én is a tagja egy bizonyos klánban (sőt még így is elég sekélyes az érdeklődésem). Egy átlag katona szerintem sem fog ezzel annyit törődni, hogy emiatt elítéljen bárkit, vagy ha meg is teszi, miért kéne emiatt kilépni a klánból? Lehet, hogy a vezetőséggel beszél összesen heti fél órát, cserébe mennek a jó hangulatú SHk, plutonok meg miegyebek. Emiatt az átlag tagot nem kell elítélni. Abban sem vagyok biztos, hogy a tagok nagy része értesült egyáltalán ezekről az eseményekről. Hacsak nem kerül szóba TS-en, akkor simán el tudom képzelni, hogy nagybela_hun_xd_2008 még mindig csak platoonozgat a haverjával egy bizonyos brand alatt.

A másik dolog amit számba kell venni az az, hogy az MBZ valóban magyar viszonylatban egy elég sikeres klán. Rajtuk kívül kb egy maroknyi magyar klán van, ahol értelmesen lehet játszani egy sötétzöld/világoskék szintű játékosnak (legalábbis nekem összesen 2 jut most az eszembe). Ha az egyikbe nem veszik fel, a másikban meg van valaki akit utál, akkor hova menjen? Mért kéne neki lemondania a bónuszokról, amikért ő is megharcolt valamilyen szinten?
Aztán az is előfordulhat, hogy az illető inkább világoszöld, és most nem vennék fel pl az MBZ-be, vagy egy hasonló szintű klánba, de mivel régi tag, ezért 'elviselik'.
Ha lenne több jó alternatíva, akkor el tudnám képzelni, hogy többen kilépnének (pl az ustop esetében is sokan kötöttek ki a triggben, miután leállt a klán, akik viszont nem fértek be azok szidják a trigget mindenhol nem sok helyre mehetnek, és volt pár aki az MBZ-ben kötött ki), de így, hogy nincs hova menni, sokan fogják elnézni ezt a ballépést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Serious_Threat

1 éve 10 hónapja #256557 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
A gyerek egy emlékversenyen csal...majd egy ilyen amatőr módon "lopózik" vissza...Miért bűntessem én? Megverte őt már az élet.....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

1 éve 10 hónapja #256558 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Sajnos azt kel mondanom nagy hibát követett el az MBZ amikor sunyi módon visszavették KGB tagot .Egyértelmüen be akarták neki is húzni a tankot ,de nem jött össze .Akinek ez nem tetszik az mehet ,de most őszintén így kampány előtt ki fog átvenni embereket ? A legtöbb jó klán megfelelő háttérrel már megtelt és a csapatokat is leosztották mint az MBZ-ben . Gyanítom kampány végén lesz a nagy lelépés .

A T22 témához pedig csak annyit , hogy anno ezek a portálok ahol a szennyest teregetni lehet nem voltak ennyire népszerüek .Nem is nagyon csináltak ebböl titkot , mivel nem féltek a lebukástol .Ezt tudom , mert a Zwackos ts-en a szobában voltam mikor éjszaka keresték a megfelelő embereket a csatákba. Csaltak ők is , mert így behúztak egy T10-tankot ami ugye papíron a WG tulajdona. Tehát lehet itt csavarni -csűrni a szvakat ,de nincs értelme. Gondolom Bittus nem akar ebbe belemagyarázni semmit ,mert senki nem szarik a saját fészkébe aztán ugye a klán is nevet váltott és hát nem véletlenül arra ami :d3:

1 éve 10 hónapja #256564 Írta: BiO_rOo_BOT
Úgy látszik itt aki nem ért egyet az nem logikus - végülis ez is egy logikus hozzáállás ;-)

Pöröghettek ezen a témán, bár őszintén ennek az egész fórum-csoportnak bittus első bejegzésén kívül már semmi értelmét nem látom. Csak arról szól, hogy meg kell győzni mindenkit, hogy ezek alávaló mocskok, a klán egy szemét, stb... Már unalas...
Ebben én nem veszek részt. Logikusan... ;-)

BudaiD beküldte: Volt egy konfliktus, ami a véleményetek különbözőségéből adódik.

Majd az utolsó teljesen logikusnak tűnő érvre az volt a reakciód hogy:

"Nem feledkeztem meg, egyszerűen ennyire ez már nem érdekel."

Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni.

1 éve 10 hónapja #256567 Írta: bittus

Horgony1 beküldte: Gondolom Bittus nem akar ebbe belemagyarázni semmit ,mert senki nem szarik a saját fészkébe aztán ugye a klán is nevet váltott és hát nem véletlenül arra ami :d3:

Amikor a T-22 riggelések voltak, a ZWACK tagjainak egy részével is maximum facebookról ismertük egymást, szóval nehéz lenne saját fészekről beszélni. Nem fogok nyilatkozni olyan dologról, amiről lövésem sincs.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.