Jelenleg 219 vendég és 2 tag online

Valóban bűnhődik a bűnös?

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256473 Írta: fly
Megválaszolva: fly
F3rmi

Nem csak a pingelésről van szó.Azt írtam.hogy például
Meg TS-en is lehetett valami.
Ne légy már naiv.
Egy kisebb társaság igen is tudja,hogy mi a pálya.
És senki sem írta,hogy egy klánon belül mindenki tudja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256475 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Feltételezések... Senki nem tud semmit, csak találgat...

Nem akarom védeni egyáltalán a tagot - de nagyon megy a kommunkáció abba az irányba, hogy mindkét klánt húzzák le. Akkor az ezekben lévő 190 ember is csaló? Senki ne menjen hozzájuk, mert mekkor szemét klánok ezek? Come on...

Szintén egyetértek és írtam is - a vezetőségből egy valaki, vagy páran benne voltak biztosan. A többi megint csak spekuláció.

Én a magam részéről amíg nem derül ki, ki bonyolította le a visszavételt nem ítélem el a klánt. Természetesen másnak lehet más véleménye ;-) :beer2:

fly beküldte: F3rmi

Nem csak a pingelésről van szó.
Valszeg TS-en is zajlott javában,mit,hogyan,stb.
Ne légy már naiv.

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256477 Írta: fly
Megválaszolva: fly
Ha a klán boss is tudod róla,(esetleg a vezetőség pár tagja)akkor igen,az egész klán csaló :)
Mi értelme van egy olyan klánba belépni,ahol a boss támogatja az ilyen hozzáállást?
Vagy esetleg tud róla,de mégse tesz ellene semmit.

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256478 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

F3rmi beküldte: Feltételezések... Senki nem tud semmit, csak találgat...

Nem akarom védeni egyáltalán a tagot - de nagyon megy a kommunkáció abba az irányba, hogy mindkét klánt húzzák le. Akkor az ezekben lévő 190 ember is csaló? Senki ne menjen hozzájuk, mert mekkor szemét klánok ezek? Come on...

Szintén egyetértek és írtam is - a vezetőségből egy valaki, vagy páran benne voltak biztosan. A többi megint csak spekuláció.

Én a magam részéről amíg nem derül ki, ki bonyolította le a visszavételt nem ítélem el a klánt. Természetesen másnak lehet más véleménye ;-) :beer2:

Ne légy már naiv.

Pontosan lehet tudni, kinek az ötlete volt. Nincs semmi találgatás. De az illető mélyen hallgat. Szerinted nem jött több helyről megerősítés azóta?
A 2MBZ-t senki meg sem említette jelen helyzetben.

Az egész azért került elő újra, mert nagy csinnadrattával kidobták az illetőt, aztán meg azt hiszik, hogy "titokban" visszaveszik.. Első alkalommal még ki is emelte mindenki, hogy hű, milyen példamutató, kidobták, hogy a klán hírnevét megvédjék. Naja, színjáték a külvilágnak...

Amúgy a kollektív büntetésről pont sántít a példád, elég az orosz atléták kollektív eltiltását megemlíteni, a mindent átszövő orosz dopping miatt. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar, MegaJani

1 éve 11 hónapja #256479 Írta: bittus

F3rmi beküldte: Ugyan már! - ki az aki azt nézegeti/agyal rajta, a csapattársa miért éppen oda pingel? Ha a játékra figyelsz, jobban el vagy te foglava mással, mint ezt lesd.

Nem akartam hozzászólni ehhez a témához, de Robb véleményével tudok én is hasonulni. Szerintetek egy klánon belül tudja mindenki ki milyen modokat használ? Hát én még nem voltam ilyen helyen 5 éve alatt és sok realitását se látok.

Véleményem szerint max. pár ember tudhatott erről az egészről - emiatt meghurcolni egy (két) klánt hülyeség. Generálja a hype-ot mindenki a történet körül, hogy ez most mekkora gáz, meg az egész versenyt meggyalázták, mindenki cikket ír róla, teszik fel ugyanazt a kérdést, stb... Őszintén? Sokan meglovagolják a témát, mert most pont épp ez van porondon.

Félreértés ne essék - Ami történt a versenyen nagyon gáz, elítélem a játékost maximálisan.. Rühellem a csalókat - aki csalt kapják el, rakják ki, töröljék az eredményeit, stb... Ha valakiről megtudom hogy csal, nem játszok vele. De hogy az egész klánt tegyek felelőssé? Valaki ott így döntött, és visszakerült. Melyik klánban szólna be a vezetőségnek vagy állna össze az egész taglétszám hogy ez ne történjen meg? Legyetek reálisak,sehol...
És aki az olimpián csal? Hurcolják meg az egész csapatát, az országát, mindenkit? Egy egyén miatt? Láttátok már ilyet?....

Ez a digitilás lét egyik abnormális hozadéka - amit felkapnak azt pörgeti a nép a végsőkig. Már csak a mémeket várom, azok még nem jelentek meg.

Mondjuk ha az M-B-Z nyilatkozna, azt én is jó ötletnek tartanám.

fly beküldte:

Robb_HUN beküldte: Egy kicsit azt a feelinget érzem, hogy mivel az MBZ egy elég jó klán, (legalábbis eddig annak tűnt) mindenki élvezi, hogy belerúghat egy kicsit.
Nem védeném őket, mert a csalás egy csúnya dolog, DE....
Az MBZ, és az MBZ 2 rengeteg rengeteg emberkéből áll.
Ahhoz, amit itt tapasztaltatok elég 2 emberke, egy aki csal, meg egy aki visszaveszi...
Mindenesetre nyilván jó lenne, ha a klán vezetői, illetékesei is nyilatkoznának az ügyben.
Fujj fujj persze én is utálom a csalókat. De ne ítéljünk el ezért több száz embert.

Ezzel nem értek egyet.Itt már nem csak 2 emberke lehet az,aki tudhatta azt,hogy csal.
Mert ugye a rendszeres csaták alatti "megmozdulások",mint például: pingelés a mapon,feltételezte azt,hogy nem tiszta hozzáállásról van szó.Itt azért jóval több haver tudta azt,hogy a gamer pro cheater minden formában.

Ha valaki oda pingel SHn, CWn, ahol nem tudhatja tiszta módon, hogy van ellenfél, és jéé tényleg ott spotolódik, és ez a pingelés rendszeres, akkor igenis fel fog tűnni.
Mi az, hogy.mindenki erről cikkezik? Én posztoltam facen és itt, Scheff pedig átvette.
Ez mindenki?

Igen, jó lenne, ha a klánvezér is előállna, és elmondaná az igazat....

1 éve 11 hónapja #256480 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

FishTank beküldte: Innentöl kezdve egyik tagot se kezdjétek el védeni.Ha a vezetőség és a tagok is ilyen buta szerencsétlen bagázsból áll akkor nincs miről beszélni.Ezt most nagyon elszabták de piszkosul.Az egész facebook és magyar wotos közösség erröl beszél.Eléggé kiborult most a bili.

már bocs, de nem kéne egy ember miatt az egész klánt egy kalap alá venni

1 éve 11 hónapja #256482 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
gondolom mindenki használ ts-t csapat csaták, versenyek közben.. szerintem teljesen egyértelmü, hogy egyszer csak spot nélkül elkezd pingelni a hátuk mögé, nyilván be is mondta ts-en,hogy itt jönnek... és akkor felmerül a kérdés,hogy honnan tudja?
Nyilván az összes csapat tag tudta,hogy honnan is tudja..... ne legyünk ennyire naivak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, MegaJani

1 éve 11 hónapja #256483 Írta: BiO_rOo_BOT
Először történt ilyen mióta sporteseményt rendeznek... Legalábbis én nem tudok más alkalomról...

De látom fáj ez neked, ezért inkább csak így hagyom. A véleményem leírtam, egyelőre változatlan, nem kell meggyőzni... ;-)

bittus beküldte:

F3rmi beküldte: Feltételezések... Senki nem tud semmit, csak találgat...

Ne légy már naiv.

Pontosan lehet tudni, kinek az ötlete volt. Nincs semmi találgatás. De az illető mélyen hallgat. Szerinted nem jött több helyről megerősítés azóta?
A 2MBZ-t senki meg sem említette jelen helyzetben.

Az egész azért került elő újra, mert nagy csinnadrattával kidobták az illetőt, aztán meg azt hiszik, hogy "titokban" visszaveszik.. Első alkalommal még ki is emelte mindenki, hogy hű, milyen példamutató, kidobták, hogy a klán hírnevét megvédjék. Naja, színjáték a külvilágnak...

Amúgy a kollektív büntetésről pont sántít a példád, elég az orosz atléták kollektív eltiltását megemlíteni, a mindent átszövő orosz dopping miatt. ;)

1 éve 11 hónapja #256484 Írta: BiO_rOo_BOT
Azta...
Ha te vagy a csapattag és ilyen történik egy ilyen versenyen te felállsz az asztaltól, odalépsz és jelented hogy tessék minket kizárni, nyilván... ;-) Itt csupa hősök vannak ;-)
Szerintem tudod mi történik ilyenkor? Ha akkor derül próbálod megúszni a dolgot.

Az más eset ha erre így készültek - de erről pont nem tud senki semmit csak az érintettek max...
Nem kell a szuperhőst játszani meg a szeplőtlen szabadságharcost. Egyszerűen csak nem kell elítélni sok embert pár "gengszter" tevékenysége miatt.

Peace

Nenna beküldte: gondolom mindenki használ ts-t csapat csaták, versenyek közben.. szerintem teljesen egyértelmü, hogy egyszer csak spot nélkül elkezd pingelni a hátuk mögé, nyilván be is mondta ts-en,hogy itt jönnek... és akkor felmerül a kérdés,hogy honnan tudja?
Nyilván az összes csapat tag tudta,hogy honnan is tudja..... ne legyünk ennyire naivak.

1 éve 11 hónapja #256485 Írta: BiO_rOo_BOT
Úgy legyen...
A vehemenciád mondjuk akkor se értem... ;-)

bittus beküldte:

F3rmi beküldte: Ugyan már! - ki az aki azt nézegeti/agyal rajta, a csapattársa miért éppen oda pingel? Ha a játékra figyelsz, jobban el vagy te foglava mással, mint ezt lesd.

Nem akartam hozzászólni ehhez a témához, de Robb véleményével tudok én is hasonulni. Szerintetek egy klánon belül tudja mindenki ki milyen modokat használ? Hát én még nem voltam ilyen helyen 5 éve alatt és sok realitását se látok.

Véleményem szerint max. pár ember tudhatott erről az egészről - emiatt meghurcolni egy (két) klánt hülyeség. Generálja a hype-ot mindenki a történet körül, hogy ez most mekkora gáz, meg az egész versenyt meggyalázták, mindenki cikket ír róla, teszik fel ugyanazt a kérdést, stb... Őszintén? Sokan meglovagolják a témát, mert most pont épp ez van porondon.

Félreértés ne essék - Ami történt a versenyen nagyon gáz, elítélem a játékost maximálisan.. Rühellem a csalókat - aki csalt kapják el, rakják ki, töröljék az eredményeit, stb... Ha valakiről megtudom hogy csal, nem játszok vele. De hogy az egész klánt tegyek felelőssé? Valaki ott így döntött, és visszakerült. Melyik klánban szólna be a vezetőségnek vagy állna össze az egész taglétszám hogy ez ne történjen meg? Legyetek reálisak,sehol...
És aki az olimpián csal? Hurcolják meg az egész csapatát, az országát, mindenkit? Egy egyén miatt? Láttátok már ilyet?....

Ez a digitilás lét egyik abnormális hozadéka - amit felkapnak azt pörgeti a nép a végsőkig. Már csak a mémeket várom, azok még nem jelentek meg.

Mondjuk ha az M-B-Z nyilatkozna, azt én is jó ötletnek tartanám.

fly beküldte:

Robb_HUN beküldte: Egy kicsit azt a feelinget érzem, hogy mivel az MBZ egy elég jó klán, (legalábbis eddig annak tűnt) mindenki élvezi, hogy belerúghat egy kicsit.
Nem védeném őket, mert a csalás egy csúnya dolog, DE....
Az MBZ, és az MBZ 2 rengeteg rengeteg emberkéből áll.
Ahhoz, amit itt tapasztaltatok elég 2 emberke, egy aki csal, meg egy aki visszaveszi...
Mindenesetre nyilván jó lenne, ha a klán vezetői, illetékesei is nyilatkoznának az ügyben.
Fujj fujj persze én is utálom a csalókat. De ne ítéljünk el ezért több száz embert.

Ezzel nem értek egyet.Itt már nem csak 2 emberke lehet az,aki tudhatta azt,hogy csal.
Mert ugye a rendszeres csaták alatti "megmozdulások",mint például: pingelés a mapon,feltételezte azt,hogy nem tiszta hozzáállásról van szó.Itt azért jóval több haver tudta azt,hogy a gamer pro cheater minden formában.

Ha valaki oda pingel SHn, CWn, ahol nem tudhatja tiszta módon, hogy van ellenfél, és jéé tényleg ott spotolódik, és ez a pingelés rendszeres, akkor igenis fel fog tűnni.
Mi az, hogy.mindenki erről cikkezik? Én posztoltam facen és itt, Scheff pedig átvette.
Ez mindenki?

Igen, jó lenne, ha a klánvezér is előállna, és elmondaná az igazat....

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256486 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Gondolom a klántagoknak meg ott kellene ütniük az asztalt,mikor játszanak mint az igazság bajnoka, hogy márpedig , hoyg képzeli...

Ember hol élsz?

Emellett pl a "vicc" klánokban a csalás aránya szerinted miylen lehet? ott ahol még tétje sincs, szerinted veszi bárki is az energiát arra, hogy szóljon, hogy te figyi.. nem kellene...?!

oké, hogy akinek van bőr a képén , egy ilyen szintű rendezvényen veszi a fáradtságot és jelzi, hogy ha tudomása van valakiről , hogy csal!

Ne ne nevettessük már ki magunkat, mikor azt mondjuk, hogy bárki is különösebben foglalkozik a másikkal , mit és hogyan csinál.

Arra ott a klán vezetése, az ő dolga , hogy rendezze a saját ügyeit. A benne lévő katonák magasról tesznek rá, hogy XY csal.

Ha tudomásom volna játékosokról akik csalnak, furnom kellene a WG-hez? Miért ölnék feleslegesen energiát bele, amikor nem tudom bizonyítani, ráadásul nem is az én felelőségem önkéntes rendőrt játszani. Kidobott idő volna. Most sikerült valakire rábizonyítani, miközben ezt a post-ot tucat számra nézik meg olyanok akiknél valami , akár a legkisebb apróság is, de ott virít a res_mods mappában.

Itt csak és kizárólag az a lényeg, hogy az illető, egy valakinek a halálának az emlékére rendezett versenyre sem volt képes megadni azt a minimális tiszteletet amit megérdemelt volna az illető.

A többi csak egy "végre megfogtunk valakit, akire rá is tudtuk bizonyítani " csámcsogás, miközben ott lapul mellettetek is több olyan akit a saját bevallásotok szerint is ki kellene ba**ni a játékból...

U.I. F3rmivel látom egyre gondoltunk...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BiO_rOo_BOT, MegaJani

1 éve 11 hónapja #256487 Írta: BiO_rOo_BOT
Maximálisan
:beer2:

phurges00 beküldte: Gondolom a klántagoknak meg ott kellene ütniük az asztalt,mikor játszanak mint az igazság bajnoka, hogy márpedig , hoyg képzeli...

Ember hol élsz?

Emellett pl a "vicc" klánokban a csalás aránya szerinted miylen lehet? ott ahol még tétje sincs, szerinted veszi bárki is az energiát arra, hogy szóljon, hogy te figyi.. nem kellene...?!

oké, hogy akinek van bőr a képén , egy ilyen szintű rendezvényen veszi a fáradtságot és jelzi, hogy ha tudomása van valakiről , hogy csal!

Ne ne nevettessük már ki magunkat, mikor azt mondjuk, hogy bárki is különösebben foglalkozik a másikkal , mit és hogyan csinál.

Arra ott a klán vezetése, az ő dolga , hogy rendezze a saját ügyeit. A benne lévő katonák magasról tesznek rá, hogy XY csal.

Ha tudomásom volna játékosokról akik csalnak, furnom kellene a WG-hez? Miért ölnék feleslegesen energiát bele, amikor nem tudom bizonyítani, ráadásul nem is az én felelőségem önkéntes rendőrt játszani. Kidobott idő volna. Most sikerült valakire rábizonyítani, miközben ezt a post-ot tucat számra nézik meg olyanok akiknél valami , akár a legkisebb apróság is, de ott virít a res_mods mappában.

Itt csak és kizárólag az a lényeg, hogy az illető, egy valakinek a halálának az emlékére rendezett versenyre sem volt képes megadni azt a minimális tiszteletet amit megérdemelt volna az illető.

A többi csak egy "végre megfogtunk valakit, akire rá is tudtuk bizonyítani " csámcsogás, miközben ott lapul mellettetek is több olyan akit a saját bevallásotok szerint is ki kellene ba**ni a játékból...

U.I. F3rmivel látom egyre gondoltunk...

1 éve 11 hónapja #256488 Írta: bittus

F3rmi beküldte: Úgy legyen...

Mert nem ismersz. Én IRL is ilyen vagyok, mint online. Ha valami mellé állok, akkor azt nem tessék-lássék teszem....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 11 hónapja #256489 Írta: BiO_rOo_BOT
Azt látom!
Kiváló oknyomozó-riporter lennél! - és ezt komolyan mondom ;-)

bittus beküldte:

F3rmi beküldte: Úgy legyen...

Mert nem ismersz. Én IRL is ilyen vagyok, mint online. Ha valami mellé állok, akkor azt nem tessék-lássék teszem....

1 éve 11 hónapja #256490 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Érdekes, hogy néhányaknak elfogadott ( vagy legalábbis nem zavarja) a csalás akkor, ha csapattárs,klántárs csinálja.
Ha nem akarsz önkéntes "rendőr" lenni , akkor kilépsz a csapatból,klánból stb. nem lapulsz csendben, mintha semmiről sem tudnál.Nálam legalábbis ez alap, de hát minden ember különböző...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Hunyadi_Loveszdandar, bogehu, bittus, Scanmen, Sics, kuglis, Tomat, MegaJani

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.