Jelenleg 247 vendég és egy tag online

Valóban bűnhődik a bűnös?

1 éve 11 hónapja #256403 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Good job Bittus! shaking

Bárcsak gyakrabban borulna a bili a tetves csalók fejére. Naponta többször tapasztalom a 300m-ről, 60-nal robogó beccsetektől jövő kupola találatokat és 100 másféle okosságot, ami nekem 1000-ből 1-szer se nagyon sikerül. Legalább a játékosok vessék ki maguk közül a csalókat, ha már a WG csak oltogat mindenkit a fair play policy hazudozásaival meg látszat ban hullámaival.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #256406 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

bittus beküldte:

kuglis beküldte: Azért arra kíváncsi vagyok, hogy valaki felhívta e a WG-nek a figyelmét, a tisztességtelen MOD-ot használó játékosra? Vagy ha Magyar az illető akkor már nem probléma a csalás?

Én azt meghagyom másnak. Szerintem engem így is kibeleznének páran, amiért kiborítottam a bilit.

Csak a testünkön keresztül Bittus :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus, MegaJani

1 éve 11 hónapja #256411 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Nem mintha vedeni akarnam a WG-t, de a banhullam letezik. Van ismerosom akit banoltak, az mar mas kerdes, h vesz egy masik acc-ot es ugyan ott folytatja ahol. abba hagyattak vele.
Anyagi karon kivul sajnos mas nem eri.
Ha valaki csalva akar jatszani es valalja az anyagi kockazatot siman megteheti.
Nagyon jo megkozelites a WG reszerol, h azokat az oldalakat igyekszi ellehetetleniteni ahonnan ezek a modok letolthetoek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Sics, MegaJani

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256419 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
Nos ugy látszik dicsérni lehet öket,de negativumot nem lehet irni.
Nos átfogalmazom hátha igy emészthetö.
Nyilván abban a klánban is vannak rendes jo játékosok,de van pár aki ilyeneket csinál és még támogatják is,mivel visszaveszik.
Azt hiszem ez mindent elmond a vezetöségröl és a klán céljairol.....
Soha eszem ágában nem jutna hozzájuk csatlakozni, sem a multjuk sem a jelenjük miatt.

Senkit olyat nem szeretnék megbántani ezzel aki mást tisztelve és szabályosan játszik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: phurges00

1 éve 11 hónapja #256426 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi
Eddig sem tartozott az mbz a kedvenceim közé de hát így meg aztán mégúgysem :whistle: :spaz:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

1 éve 11 hónapja #256429 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Fura ez az egész. Engem csak az zavar, hogy "az online világban indult egy bajnokság, egy jó játékos emlékére", ezt gyakorlatilag szétzúzták. Ez nem egy sima bajnokság volt... Csak ez dühít...

Persze csalók mindig voltak és lesznek. Ez olyan mint egy vírus, először megszületik a kártevő, aztán meg próbálunk védekezni ellene. Sokszor esélytelenül...

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne, MegaJani

1 éve 11 hónapja #256434 Írta: fly
Megválaszolva: fly

AntTheZ beküldte: Nem mintha vedeni akarnam a WG-t, de a banhullam letezik..

Senki nem vonta kétségbe,hogy nem létezik.De a "működését" igen,mivel az ilyen esetekből látszik,hogy hatékonysága szinte a nullával egyenlő.
És hiába látja a support a replayt,jóformán tojik rá.(nesze neked bizonyiték).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 11 hónapja #256436 Írta: BoB B Seal
Megválaszolva: BoB B Seal
Gondolom van jó pár haverja a klánban és ezt találták ki. ja és szerintetek ő az egyedüli aki csal...na azt én nem hiszem.

1 éve 11 hónapja #256439 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

BoB B Seal beküldte: Gondolom van jó pár haverja a klánban és ezt találták ki. ja és szerintetek ő az egyedüli aki csal...na azt én nem hiszem.

Nem te vagy az egyetlen, aki azt gondolja, hogy nemcsak ő csalt. De egyértelmű bizonyíték hiányában nem lehet mit tenni...

1 éve 11 hónapja #256442 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1

FishTank beküldte: Innentöl kezdve egyik tagot se kezdjétek el védeni.Ha a vezetőség és a tagok is ilyen buta szerencsétlen bagázsból áll akkor nincs miről beszélni.Ezt most nagyon elszabták de piszkosul.Az egész facebook és magyar wotos közösség erröl beszél.Eléggé kiborult most a bili.

Azért ez nem azt jelenti , hogy minde MBZ-s tag csal .FB-n olvastam a dolgot és megvan ugyan a véleményem a dologrol ,de amennyiben hibáztak , biztosan lesz valamiféla reakció a klán részéröl . Nagyon remélem , mert így kampány előtt lejáratni a klánt nagyon gáz , persze amúgy is :wb:

1 éve 11 hónapja #256448 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Egy kicsit azt a feelinget érzem, hogy mivel az MBZ egy elég jó klán, (legalábbis eddig annak tűnt) mindenki élvezi, hogy belerúghat egy kicsit.
Nem védeném őket, mert a csalás egy csúnya dolog, DE....
Az MBZ, és az MBZ 2 rengeteg rengeteg emberkéből áll.
Ahhoz, amit itt tapasztaltatok elég 2 emberke, egy aki csal, meg egy aki visszaveszi...
Mindenesetre nyilván jó lenne, ha a klán vezetői, illetékesei is nyilatkoznának az ügyben.
Fujj fujj persze én is utálom a csalókat. De ne ítéljünk el ezért több száz embert.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256454 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Robb_HUN beküldte: Egy kicsit azt a feelinget érzem, hogy mivel az MBZ egy elég jó klán, (legalábbis eddig annak tűnt) mindenki élvezi, hogy belerúghat egy kicsit.
Ahhoz, amit itt tapasztaltatok elég 2 emberke, egy aki csal, meg egy aki visszaveszi...
Mindenesetre nyilván jó lenne, ha a klán vezetői, illetékesei is nyilatkoznának az ügyben.
Fujj fujj persze én is utálom a csalókat. De ne ítéljünk el ezért több száz embert.

Közember nyilván nem tudja visszavenni. Illetve nem gondolod, hogy senkinek nem tűnik fel, hogy jéé, megint együtt játszunk azzal, akit kirúgtak csalásért. Ráadásul több, egymástól független forrás is megerősítette, hogy ez nem egy "szimplán nem tudtuk kit veszünk vissza" dolog volt. Nem mindenki tudott róla, és nem mindenki értett egyet azok közül, akik tudtak róla.
Részemről ez klántól független, nem ők az elsők, akiknél részt vettem a csalásos bili kiborításában...(tartok tőle, nem is az utolsók)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

1 éve 11 hónapja #256455 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Robb_HUN beküldte: Egy kicsit azt a feelinget érzem, hogy mivel az MBZ egy elég jó klán, (legalábbis eddig annak tűnt) mindenki élvezi, hogy belerúghat egy kicsit.

Ezzel nem értek egyet.Itt már nem csak 2 emberke lehet az,aki tudhatta azt,hogy csal.
Mert ugye a rendszeres csaták alatti "megmozdulások",mint például: pingelés a mapon,feltételezte azt,hogy nem tiszta hozzáállásról van szó.Itt azért jóval több haver tudta azt,hogy a gamer pro cheater minden formában.

1 éve 11 hónapja #256457 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

bittus beküldte:

Közember nyilván nem tudja visszavenni. Illetve nem gondolod, hogy senkinek nem tűnik fel, hogy jéé, megint együtt játszunk azzal, akit kirúgtak csalásért. Ráadásul több, egymástól független forrás is megerősítette, hogy ez nem egy "szimplán nem tudtuk kit veszünk vissza" dolog volt. Nem mindenki tudott róla, és nem mindenki értett egyet azok közül, akik tudtak róla.
Részemről ez klántól független, nem ők az elsők, akiknél részt vettem a csalásos bili kiborításában...(tartok tőle, nem is az utolsók)

Ezzel nem értek egyet.Itt már nem csak 2 emberke lehet az,aki tudhatta azt,hogy csal.
Mert ugye a rendszeres csaták alatti "megmozdulások",mint például: pingelés a mapon,feltételezte azt,hogy nem tiszta hozzáállásról van szó.Itt azért jóval több haver tudta azt,hogy a gamer pro cheater minden formában.

Bocsánatot kérek, anélkül írtam volna, hogy informálódtam volna kellőképpen. Néha megesik.

1 éve 11 hónapja #256472 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ugyan már! - ki az aki azt nézegeti/agyal rajta, a csapattársa miért éppen oda pingel? Ha a játékra figyelsz, jobban el vagy te foglava mással, mint ezt lesd.

Nem akartam hozzászólni ehhez a témához, de Robb véleményével tudok én is hasonulni. Szerintetek egy klánon belül tudja mindenki ki milyen modokat használ? Hát én még nem voltam ilyen helyen 5 éve alatt és sok realitását se látok.

Véleményem szerint max. pár ember tudhatott erről az egészről - emiatt meghurcolni egy (két) klánt hülyeség. Generálja a hype-ot mindenki a történet körül, hogy ez most mekkora gáz, meg az egész versenyt meggyalázták, mindenki cikket ír róla, teszik fel ugyanazt a kérdést, stb... Őszintén? Sokan meglovagolják a témát, mert most pont épp ez van porondon.

Félreértés ne essék - Ami történt a versenyen nagyon gáz, elítélem a játékost maximálisan.. Rühellem a csalókat - aki csalt kapják el, rakják ki, töröljék az eredményeit, stb... Ha valakiről megtudom hogy csal, nem játszok vele. De hogy az egész klánt tegyek felelőssé? Valaki ott így döntött, és visszakerült. Melyik klánban szólna be a vezetőségnek vagy állna össze az egész taglétszám hogy ez ne történjen meg? Legyetek reálisak,sehol...
És aki az olimpián csal? Hurcolják meg az egész csapatát, az országát, mindenkit? Egy egyén miatt? Láttátok már ilyet?....

Ez a digitilás lét egyik abnormális hozadéka - amit felkapnak azt pörgeti a nép a végsőkig. Már csak a mémeket várom, azok még nem jelentek meg.

Mondjuk ha az M-B-Z nyilatkozna, azt én is jó ötletnek tartanám.

fly beküldte:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, Lucimiento, MegaJani

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.