Jelenleg 475 vendég és 9 tag online

Valóban bűnhődik a bűnös?

1 éve 6 hónapja #256853 Írta: Vagabond
Megválaszolva: Vagabond
Szval nem volt csalás :) A videó készítője a videónak a "World of Tanks allowed cheat ZOOM 30x (EU)" címet adta, a leírásban meg ezzel kezdte:

"I made this video to show you how you can cheat in WoT without beeing punished!
The saddest think about this is that the rulles on RU, EU, NA, SEA, are NOT same for all players, each region has it's OWN rulles ... what a shame for WG management.."

treffhetes10 beküldte:

GoldMalac beküldte: Nem vagy hülye, csak rosszul emlékszel és hangoztatod. Hidd el ezt most el kellene engedned PainfulReality,

Volt régen valami változtatás a bokrok átlátszhatóságával kapcsoltban, de talán csak sniper módban. Akkor bokor mögül is ki lehetett zoomolni azon keresztül, ezt megváltoztatták vagy 3 éve talán.
De persze ez sem tüntette el a fél pályáról a bokrokat. :lol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maksoo95

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #256862 Írta: HungarianSkill
Megválaszolva: HungarianSkill
Inkább egy kiskapunak, hasznos bugnak tűnik így már nekem mint csalásnak. Nem használ benne tundrát, csak egy egyszerű zoom-ot, ahogy én is tettem.
Talán erre jött a wg-től a reakció, hogy a növényzet csak 15men belül a tank helyezetéből legyen áttetsző..kitudja már :)

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #256882 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A WG alapvetően nem akarja hogy a TD-k domináljanak a játékban: az ugyanis egy nagyon statikus játékot eredményez.

Néha vannak ilyen idióta matchmaking-ek, amikor oldalanként van 7-7 TD ... és ez jó eséllyel betoncamp-hez vezet: mert ugye egy TD-nek álló helyzetben igencsak durva az álcája, valszeg jobb mint egy mozgó light-é.

Azaz aki mozdul, aki bemegy a TD-k elé .. azt gyorsan kilyuggatják.

Ha valamelyik oldalon sok a hülye, akkor persze az ilyen csata is gyorsan eldől.

Minden esetre érthető, hogy a WG nem akar TD-k dominálta játékot. Nem akarja, hogy a távoli sniperek válljanak csatadöntő tényezővé.

Mondjuk lehet bölcsebb lenne ha a TK-k számát korlátoznák egy csatában, ahogy tették azt az artyikkal ... de a WG nem ezt az utat választotta .. hanem inkább használhatatlanná (kevésbé használhatóvá) tette a TK-ket, látótáv-nerffel, nerfeléssel, bokrok átlátszóságának módosításával,kirajzolási távolság maximalizálásával stb.

Ez jogszerű lépés részükről (EULA) de nem feltétlenül etikus és nem is néz ki jól.

Értem én, hogy annak egyik módja, hogy egy játék "élő" maradjon, a játék állandó változtatgatása, amiben az egy egység-egyensúlyok eltologatása is ismert és bevett módszer.

A probléma az, hogy a játékosok a WOT-ban sok időt raknak egy tank kifejlesztéséve (vagy valódi pénzt a megvásárlásába) ... és akkor a WG váratlanul megváltoztatja a tankot.

A játékos meg úgy érzi, hogy becsapták: "én nem ilyen lovat akartam ... " ...

Nem véletlen, hogy a Hellcat nerf óta azok, akik a nerf előtt játszottak vele, méla undorral elő se veszik ... vagy hogy mikor elvették a BL-10-et az ISU-152-től sok játékos egyből eladta és ki se próbálta milyen az új TOP ágyúval ...egyszerűen nem érdekelt milyen: én a BL-10 miatt húztam ki azt a tankot, a ruszki TD ágat is hagytam a francba, nem csak az ISU-t azon pillanatban..

Szóval szerintem ez az állandó nerfelgetés ("újraegyensúlyozás") remek módszer rá , hogy a WG elkergesse a saját törzsjátékosait ... de ők valamiért másképp gondolják ... ( Szerintem amcsiknál ez az egyik oka annak hogy nem terjedt el a játék: hogy a saját játékosközönsége, akik szeretnek vele játszani, azok is unfair-nek gondolják a WG-t ... és ez sokat árt a játék népszerűségének. )

Persze mindez szigorúan SZVSZ.

És bocs az offért...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tasuki, HungarianSkill

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #288704 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
Én momentán talán 1-2 esetben futottam össze ezzel az emberkével, egy esetben meglepő dolgot csinált ellenségként: 180 fokot fordult a tornya 1 másodperc alatt, hogy rám lőhessen, mire egyet pislantottam (visszahúztam a tankomat), már ismét a túloldalon látható ellenséges tankot lőtte. Jelentettem, de nem BANolták ki. Gondolom fizetős MODot használ...

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #288734 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
pont kapóra jött a topic :)
Kiderült ,hogy az ismerösöm vett egy accot a neten .
1 hónappal késöbb persze az eladó másik csaló MEME klános holland visszaállitatta magának e-mail cim és telefonszámváltozás ellenére mindenféle support üzenetet nélkül.
A supporttal lehetetlen felvenni a kapcsolatot. Más accrol irt üzenetekre sem reagálnak.
Az eladáskor a titkos kérdéseire a válaszokat is átküldte a csaló eladó,amit csak a számla birtokosa ismerhet elméletileg és más nyomai is vannak a transzfernek. A válaszok is el lettek küldve a supportnak ,de hát ugye nem válaszolnak semmit semmire és soha a büdös életben nem lesz az acc kibannolva.
Csak a weboldalukon lehet üzeneteket küldözgetni és nincs valami külsö e-mail cim ,elérhetöség ami müködne.
Szóval ez esetben csak az egyik csaló bünhödik a másik meg újra és újra gond nélkül eladhatja és visszaveheti az accjait és ezáltal burkoltan a wargaming talán komolyabb pénzügyi csalókat támogat.Egyáltalán figyelhetik ezek,hogy egy accot hányszor állitattnak vissza "ellopták" cimszóval ?

1 hete 2 napja #288739 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
remélem még sok vásárlót megszívat, mielőtt bannolják. egyébként lehet rendőrségi feljelentést tenni, ez csalás, könnyen megtalálható a tettes. de ettől még az "ismerősöd" is megérdemli a sorsát, nem sajnálom.

1 hete 2 napja #288741 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50

Alexis beküldte: Kiderült ,hogy az ismerösöm vett egy accot a neten .
?

Sajnos az egész a WG részéről itt elbukik. Világos a feltételeikből, hogy az account nem idegeníthető el, sőt egy személy csak egyet használhat. Innentől kezdve miért is vizsgálnák, hogy kiét hányszor lopták el. Az egyetlen bibi a történetben, a mód, ahogyan a holland minden átadott - és feltételezem meg is változtatott információ ellenére vissza tudta nyerni a kontrollt.
Valószinüleg a visszaállítási telefonszámok időrendben megvannak, és ő azt állította, a korábbi az érvényes, az újat már a tolvaj átállította. A WG-nél látják, az eredeti szám az övé, visszacsekkolják vele, tehát tuti ő hozta létre az accot, tehát az övé, mert nem elidegeníthető ugye. A cég nézőpontjából ez egy nagyon is logikus hozzáállás, aki accot vesz, sajnos, már a vásárlással illegalitásba vonul. Az lenne a megoldás, hogy olyan accot vásárol, amihez nem volt korábban semmilyen telefonszám, plussz biztonság beállítva, és a hozzá tartozó e-mail fiók, mely azonos azzal amivel létrehozták, is átadásra kerül. Így a WG nem tud az eredeti létrehozó személyhez visszatalálni.

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #288742 Írta: Alexis
A telefonszámot és az e-mailt állitólag átállitotta és onnan ismeri az acc titkos kérdéseire a választ,mert a megvételkor csak ezek megválaszolásával lehetett állitólag beállitani a telefonszámot vagy az e-mailt.Erre nem emlékszem hogyan mesélte.(Tehát telefonszám és e-mail változott.)
Ezeket elméletileg csak az eredeti tulajdonos ismerheti.
Ez lenne az egyik bizonyiték arra,hogy az ipse eladta és visszavette az accot.
DE tök mindegy ,ha a support semmire sem reagál.
Igy ki tudja hányszor adhatja el ezt az accot ez a féreg valamelyik hülyének és ki tudja hány ilyen eset lehet és hogy nem megy e ez az egész nagyüzemben ,
A lényeg senki se vegyen accot . Pláne nem a MEME klántól.

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #288743 Írta: Alexis

zics911 beküldte: remélem még sok vásárlót megszívat, mielőtt bannolják. egyébként lehet rendőrségi feljelentést tenni, ez csalás, könnyen megtalálható a tettes. de ettől még az "ismerősöd" is megérdemli a sorsát, nem sajnálom.

Részben egyetértek.
De a wg is aládolgozik.
Vannak egyeseknek részben elérhetetlen tankok a játékban ,amik meg jobb klánban könnyebb beugró a jobb setupba cw-n,sh-n.
Ö történetesen a 907 miatt vette az accot.
Én személy szerint nagyon kiemelkedönek tartom azt a tankot a fából megszerezhetö tankokkal való összehasonlitásban.

Új fejlemény vizsgálják a dolgot.
Szóval az mégsem igaz ,hogy semmit sem tesz a support.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.