Jelenleg 379 vendég és 5 tag online

Valóban bűnhődik a bűnös?

1 éve 9 hónapja #256349 Írta: bittus
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Mai magyar népmese a WoT világából.

Volt egyszer, hol nem volt, az online világban indult egy bajnokság, egy jó játékos emlékére. Történt ezen a versenyen, hogy volt, aki tisztességtelen eszközökkel próbált előnyhöz jutni.
Eleinte csak egy gyanús videó volt (
), majd beismerő vallomás is napvilágot látott - www.dropbox.com...a?dl=0 .
Úgy tűnt, a bűnös elnyeri méltó büntetését - wotinfo.hu/inde...oztato . Szánták-bánták, ami történt még a klánjából is kidobták - gyazo.com/f06d4...18a1d3 ). Most azt mondjátok, ez nem is ő? De igen, csak ahogy lenni szokott, a felejtés érdekében történt némi adatváltoztatás ( www.google.hu/s...e=&oe= 2. találatra kattintsatok).

Mondhatnánk, hogy happy end, mi a gond?
Csupán ennyi: gyazo.com/2f4b1...5b0ae1
wot-life.com/eu...28059/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nenna, Nortonor, Hunyadi_Loveszdandar, Samy70, Donovitu, bogehu, Sics, Patsky, maksoo95, MegaJani, KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #256354 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Szépen lejáratta magát az M-B-Z.Saját dolgukat nehezítették meg ezzel, mert ezek után értelmes játékos nem nagyon csatlakozik hozzájuk.Biztos megérte 1 játékosért...

Közben megint kirúgták:)
2 hét múlva meg visszaveszik másik néven :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar

1 éve 9 hónapja #256358 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Ezt így valóban le akarjuk az oldalon közölni? Szépen össze van szedve. De max. az első anyázásig látom értelmét...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

1 éve 9 hónapja #256360 Írta: maksoo95
Megválaszolva: maksoo95
Ha megmerték azt lépni, amit, és hülyére venni a magyar játékosközösséget, viseljék a szégyen terhét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar, FZRPUPU, Sics

1 éve 9 hónapja #256369 Írta: fly
Megválaszolva: fly
Végül is a WG-s bannhammer teszi a dolgát.(vagyis pont azt nem,dehát kell valami,amivel hülyitjük a népet :) )

Egyébként egy klán mindig is tudja,ha csal valamelyik tagja.Mindig kiderül.Egy belsős körben nem sokáig lehet "titkolni".Kár,hogy képesek voltak egy ekkora false dumát megereszteni.........

1 éve 9 hónapja #256370 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

phurges00 beküldte: Ezt így valóban le akarjuk az oldalon közölni? Szépen össze van szedve. De max. az első anyázásig látom értelmét...

Ti dolgotok hagyjátok-e, facen pörög a dolog, Scheff is cikket csinált belőle. A bajnokság miatt gondoltam a wotinfot érintettnek a dologban.

1 éve 9 hónapja #256372 Írta: grisa74
Megválaszolva: grisa74
Tudjátok mit nem értek?!

Megérte ez az MBZ-enk? Akkora játékos lenne ez a srác, hogy nélküle összecsuklik a klán?

A tisztességes MBZ-tagok miért nem vétózták meg a visszavételt? Ez most így ráég az egész klánra, azokra is akik totál tisztességesen játszanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, DarkRaven73, kicsitrash, maksoo95

1 éve 9 hónapja #256373 Írta: maksoo95
Igazad is van, meg nem is. Elvileg elég sokan nézték rossz szemmel a döntést, de senki nem akarta kiborítani a bilit. De hát az mindig kiborul. Eleve azt nem értem, hogy Zolma hogyan gondolta? Jó, tisztességes embernek tartják, ez a lépés nem vall az előbbi jelzőkre... Remélem korrigálja a dolgot mihamarabb, és nem ideiglenesen...

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #256374 Írta: Zoleeka
Megválaszolva: Zoleeka
Győzni bármi-áron, bárkin átgázolva??
Vajon, hány ilyen ember van randomban??
Szééégyen.... :sick:

1 éve 9 hónapja #256375 Írta: maksoo95

Zoleeka beküldte: Győzni bármi-áron, bárkin átgázolva??
Vajon, hány ilyen ember van randomban??
Szééégyen.... :sick:

Én a csalás koncepcióját sem értem egy multiplayer játékban. Amellett, hogy másokkal, leginkább magával fog kitolni az illető, mert ahelyett, hogy rákényszerülne a fejlődésre, inkább hozzászokik a segítő kézhez, és visszafelé fejlődik. Ráadásul ami eredményt esetleg elért, nem mondhatja rá, hogy "igen, Én erre képes vagyok". Megfosztja a kompetitív játék legnagyobb örömétől-a küzdelemmel elért győzelemtől

És egy emlékversenyen ez méggusztustalanabb
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, FZRPUPU, bogehu, Sics, bfreshfishb

1 éve 9 hónapja #256376 Írta: kuglis
Megválaszolva: kuglis
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy valaki felhívta e a WG-nek a figyelmét, a tisztességtelen MOD-ot használó játékosra? Vagy ha Magyar az illető akkor már nem probléma a csalás?

1 éve 9 hónapja #256377 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

kuglis beküldte: Azért arra kíváncsi vagyok, hogy valaki felhívta e a WG-nek a figyelmét, a tisztességtelen MOD-ot használó játékosra? Vagy ha Magyar az illető akkor már nem probléma a csalás?

Én azt meghagyom másnak. Szerintem engem így is kibeleznének páran, amiért kiborítottam a bilit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 9 hónapja #256379 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Bittus. Legalább van mit olvasni shaking

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 éve 9 hónapja #256385 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Pedig régen meglehetősen megbízható és elismerésre méltó volt a klán. Bár, ha normálisan elintézik a srácot, akkor azis maradhat. De ha ilyen kamu névváltásokkal a klánban tartják, akkor az eléggé alpári dolog lesz.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

1 éve 9 hónapja #256392 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
Innentöl kezdve egyik tagot se kezdjétek el védeni.Ha a vezetőség és a tagok is ilyen buta szerencsétlen bagázsból áll akkor nincs miről beszélni.Ezt most nagyon elszabták de piszkosul.Az egész facebook és magyar wotos közösség erröl beszél.Eléggé kiborult most a bili.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.