Jelenleg 525 vendég és 14 tag online

Bud Spencer és Terence Hill szinkron by KISkormany16__HUN

2 éve 8 hónapja #236014 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

KISkormany16__HUN beküldte: nem a játékban kellene állítani? 1 vagy 2 variáns a hang menünél. ha kitörlöd a sixthsense.mp3 fájlt akkor vissza is kell állítanod szerintem a játék hang menüjében.
De ha a Kezelőfelület csúszkát feljebb nyomod a hangerő menüben akkor is hangosabb lesz a 6. érzék.

Néztem én mindent,de akkor is halk lett,pl a menü zenét meg a csata inditásnál a zenét leszedtem 0-ra.sixthSense meg úgye felül kellet irni az eredetit.na már most,van az 1es hang,2es hang és az egyéni.Simán mod nélkül oké az 1es meg a 2es hang,de pl felteszem jacktor packot,ott egyiknél sincs hang már.Ezért kellene az eredeti sixthSense mp3 file.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #236016 Írta: Pelenkabetyar
Megválaszolva: Pelenkabetyar
A TickTock file véletlenül maradt benne bocsesz ( nem is használom ).
.. játékban kellene állítani igen .

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

2 éve 8 hónapja #236018 Írta: wotman4000

Pelenkabetyar beküldte: A TickTock file véletlenül maradt benne bocsesz ( nem is használom ).
.. játékban kellene állítani igen .

irtam az elöbb,alapba mod nélkül okés,de modal már semmi hang nincs,mivel az eredeti sixthSense file nincs meg.Néztem mind a 3at és semmi hang nincs moddal.

2 éve 8 hónapja #236066 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21
Szerintetek mivel akad össze a sixthSense hang? XVM+Battle Assistatnt arty mod van fent. Minden mappa/file a helyén és amikor ki akarom választani a menüben a felhasználói hangot és letesztelni akkor tök néma, de az alap hangokat sem tudom meghalgatni. Mindegy melyik 6th sense hangot választom a játékban csak az 1.-es vaiáns szólal meg. Emiatt már tegnap csináltam egy teljes játék újratelepítést.
Ötletek?

2 éve 8 hónapja #236068 Írta: MKLS21

wotman4000 beküldte:

KISkormany16__HUN beküldte: nem a játékban kellene állítani? 1 vagy 2 variáns a hang menünél. ha kitörlöd a sixthsense.mp3 fájlt akkor vissza is kell állítanod szerintem a játék hang menüjében.
De ha a Kezelőfelület csúszkát feljebb nyomod a hangerő menüben akkor is hangosabb lesz a 6. érzék.

Néztem én mindent,de akkor is halk lett,pl a menü zenét meg a csata inditásnál a zenét leszedtem 0-ra.sixthSense meg úgye felül kellet irni az eredetit.na már most,van az 1es hang,2es hang és az egyéni.Simán mod nélkül oké az 1es meg a 2es hang,de pl felteszem jacktor packot,ott egyiknél sincs hang már.Ezért kellene az eredeti sixthSense mp3 file.

Most olvasom cdak a hsz-edet. Csak a menüben nincs sixthsense hangod, tehát nem tudod kipróbálni, vagy a játékon belül sincs? Mert nekem menüben nincs de a játékon belül az alap 1.-es hang működik, bármi is legyen kiválasztva.

2 éve 8 hónapja #236072 Írta: wotman4000

MKLS21 beküldte:

wotman4000 beküldte:

Most olvasom cdak a hsz-edet. Csak a menüben nincs sixthsense hangod, tehát nem tudod kipróbálni, vagy a játékon belül sincs? Mert nekem menüben nincs de a játékon belül az alap 1.-es hang működik, bármi is legyen kiválasztva.

Már megoldottam :) Alap modba volt csak az a 2 gyári hang,úgy lejátszota azt.jó is volt.De már pl ha sima xvm-et tettem fel vagy jacktor modot,akkor az összes süket volt.Azt csináltam hogy jacktor pakba a res mods/configs/xwm/default/sound xc-t lecseréltem.És most jó minden modbal.Játékon belül nem volt.Amúgy ha ezt a hangmodot letöltöd,ott van hogy csak alap modba müködik,pl xwm,jacktor mod és egyébbnél nem.

"!!! A MOD CSAK A NORMÁL CSATÁBAN HALLHATÓ HANGOKAT VÁLTOZTATJA MEG, PL A ZÁSZLÓS MÓDBAN HALLHATÓ HANGOKAT NEM !!!"

ez van a leirásba.

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #236077 Írta: MKLS21

wotman4000 beküldte:
Már megoldottam :) Alap modba volt csak az a 2 gyári hang,úgy lejátszota azt.jó is volt.De már pl ha sima xvm-et tettem fel vagy jacktor modot,akkor az összes süket volt.Azt csináltam hogy jacktor pakba a res mods/configs/xwm/default/sound xc-t lecseréltem.És most jó minden modbal.Játékon belül nem volt.Amúgy ha ezt a hangmodot letöltöd,ott van hogy csak alap modba müködik,pl xwm,jacktor mod és egyébbnél nem.

"!!! A MOD CSAK A NORMÁL CSATÁBAN HALLHATÓ HANGOKAT VÁLTOZTATJA MEG, PL A ZÁSZLÓS MÓDBAN HALLHATÓ HANGOKAT NEM !!!"

ez van a leirásba.

Megkérdezhetem, hogy mire cserélted le a sounds.xc-t?
Én egyébként úgy értelmeztem, azt, hogy csak a normál csatában hallhatók, hogy bizonyos játékmódban nem hallhatóak, nem pedig úgy, hogy ha van mellettük valami MOD. Szóval nem összekeverendő a játék mód és a MOD. :idea:

2 éve 8 hónapja #236080 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Rohadt jó lett! Nagy köszi érte! :beer2: :thx2:

2 éve 8 hónapja #236107 Írta: MKLS21

MKLS21 beküldte:

wotman4000 beküldte:

ez van a leirásba.

Megkérdezhetem, hogy mire cserélted le a sounds.xc-t?
Én egyébként úgy értelmeztem, azt, hogy csak a normál csatában hallhatók, hogy bizonyos játékmódban nem hallhatóak, nem pedig úgy, hogy ha van mellettük valami MOD. Szóval nem összekeverendő a játék mód és a MOD. :idea:

Megoldottam, a sounds.xc fileban a 36. sorban így nézzen ki a dolog és működik is:"sixthSense": "sixthSense",

10 hónapja 4 napja - 10 hónapja 3 napja #286899 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
Nekem kicsit halknak tűnik, vagy csak nálam van ez?
u.i.: Most már nem is működik, kipróbáltam abszolút nincs hang. Hogy kell felújítani?

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.