Jelenleg 404 vendég és 7 tag online

Bud Spencer és Terence Hill szinkron by KISkormany16__HUN

2 éve 8 hónapja #235755 Írta: KISkormany16__HUN
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok! Elkészítettem a Bud Spencer és Terence Hill szinkron modot a 9.17.1 verzióhoz. Sajnos ez csak árnyéka az egykori COIMB modnak, nem sok hozzáértésem van hangmodok terén, de én beleadtam mindent ami tőlem telt. Ez a mod a normál csatában hallható hangokat cseréli ki a jól ismert Bud Spencer és Terence Hill filmekben hallható hangokra. Remélem néhány embernek azért elnyeri a tetszését, még ha közel sincs olyan jó mint a többi mostani szinkron mod. Ha bármi hibát találtok benne, írjatok nyugodtan. Üdv: KISkormany16__HUN

Mivel ha ide próbálom feltölteni mindig ,,kapcsolat megszakadt" hibát ír, ezért itt egy alternatív letöltési link:
drive.google.co...c/view
Remélem az oldal adminjai majd rendbe hozzák ezt helyettem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Feri38_HUN, bandras32, tiger, attila0701, Volvo_elcsap, krysss81, Angelus1991ster, Mikszi67, Leopardusz, Firefox, Tekagi, Lucimiento, MegaJani, ricsi1203, bigimiHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #235759 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

KISkormany16__HUN beküldte: Sziasztok! Elkészítettem a Bud Spencer és Terence Hill szinkron modot a 9.17.1 verzióhoz. Sajnos ez csak árnyéka az egykori COIMB modnak, nem sok hozzáértésem van hangmodok terén, de én beleadtam mindent ami tőlem telt. Ez a mod a normál csatában hallható hangokat cseréli ki a jól ismert Bud Spencer és Terence Hill filmekben hallható hangokra. Remélem néhány embernek azért elnyeri a tetszését, még ha közel sincs olyan jó mint a többi mostani szinkron mod. Ha bármi hibát találtok benne, írjatok nyugodtan. Üdv: KISkormany16__HUN

Mivel ha ide próbálom feltölteni mindig ,,kapcsolat megszakadt" hibát ír, ezért itt egy alternatív letöltési link:
drive.google.co...c/view

Köszi a munkádat!!! :thx2: :beer2:

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocc1992, Volvo_elcsap, KISkormany16__HUN

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #235767 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Kedves Kiskormány Úr!

Ez a mod...mindent visz! Fél órája tesztelem, de nem tudok betelni vele, kiült a vigyor az arcomra rendesen! Először azt hittem, nagyon halk minden hang, aztán toronyész rájött, hogy a hangerő állítható :trollol:
A 6. érzék hang szólal meg ugye a leggyakrabban, ezért hogy ne unhassuk meg idő előtt, itt több lehetőség közül is választhatunk, ami remek meglátás! Duke bácsit egyenlőre száműzöm, amúgy is kissé már untam: a jövő heti TŐGY-től ez fog szólni a videók alatt. Jacktornak is jeleztem, hogy érdemes volna berakni a letölthető mod-szekcióba, az lenne a tutiság.

Tehát csatlakoznék az előttem Solo-hoz (aki nem Han): KÖSZI A MUNKÁDAT! :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KISkormany16__HUN

2 éve 8 hónapja #235775 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

KISkormany16__HUN beküldte: Sziasztok! Elkészítettem a Bud Spencer és Terence Hill szinkron modot a 9.17.1 verzióhoz. Sajnos ez csak árnyéka az egykori COIMB modnak, nem sok hozzáértésem van hangmodok terén, de én beleadtam mindent ami tőlem telt. Ez a mod a normál csatában hallható hangokat cseréli ki a jól ismert Bud Spencer és Terence Hill filmekben hallható hangokra. Remélem néhány embernek azért elnyeri a tetszését, még ha közel sincs olyan jó mint a többi mostani szinkron mod. Ha bármi hibát találtok benne, írjatok nyugodtan. Üdv: KISkormany16__HUN

drive.google.co...c/view

Beraktam a szinkronok közé. Legközelebb emailben is dobd át nekem a linket légyszi ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Volvo_elcsap, KISkormany16__HUN

2 éve 8 hónapja #235796 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Este le is töltöm, köszi. :)

#FINOALLAFINE

2 éve 8 hónapja #235803 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Letöltöttem,zseniális!! Megkérdezhetem,hogy a hangerejét hol lehet állítani? Minden full hangerőn van,és így is eléggé halk...Geronimoooooo :D

2 éve 8 hónapja #235806 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Guzu: a "Hang értesítések"-et told fel csumára, a többit meg vedd le 20-30% körüli értékre. Nálam így a legideálisabb. A fő hangerő értéke persze bármennyi lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99

2 éve 8 hónapja #235840 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Köszönet érte! ;) :thx2:

"A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

Winston Churchill

2 éve 8 hónapja #235865 Írta: krysss81
Megválaszolva: krysss81
Köszi nagyon jó!!!

2 éve 8 hónapja #235868 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Köszi érte!

2 éve 8 hónapja #236002 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000
Ha megkérnék valakit.feltenné az eredeti 6.-ik érzék hangos mappát???Feltetem ezt,de nem jött be,halk,állitgatam pedig.De mivel a res mappába felül kellet irni,én meg nem csináltam másolatot az eredetiröl,és igy nincs 6.ik érzék hang egyetalán.Elöre is köszönöm.

2 éve 8 hónapja #236006 Írta: Pelenkabetyar
Megválaszolva: Pelenkabetyar

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

2 éve 8 hónapja #236008 Írta: wotman4000

Pelenkabetyar beküldte: data.hu/get/104...ww.rar

Nagyon szépen köszönöm! :thx3:

2 éve 8 hónapja #236012 Írta: wotman4000

Pelenkabetyar beküldte: data.hu/get/104...ww.rar

nekem elvileg csak a sixthSense mp3 file kellene.De látom sajna nálad se az van.Alapba mod nélkül müködik,de pl jacktor modnál már semmi sincs.

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #236013 Írta: KISkormany16__HUN
Megválaszolva: KISkormany16__HUN
nem a játékban kellene állítani? 1 vagy 2 variáns a hang menünél. ha kitörlöd a sixthsense.mp3 fájlt akkor vissza is kell állítanod szerintem a játék hang menüjében.
De ha a Kezelőfelület csúszkát feljebb nyomod a hangerő menüben akkor is hangosabb lesz a 6. érzék.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.