Jelenleg 496 vendég és 7 tag online

WG fair play politika

2 éve 7 hónapja #226829 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

maksoo95 beküldte: Miért akarjátok oly sok felesleges próbálkozás után beleverni az értelmet a fejébe? Eddig se ment, ez után se fog. Csak a sajátját fújja. Szélmalomharc ez.

És akkor ott vannak a személyiségi jogok is... :yk:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007, Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #226831 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

bittus beküldte:

Szete58 beküldte:

bittus beküldte:

PanzerGunter beküldte: Szarrá görcsölitek magatokat egy nyomorult játékon. Egyik-másik versenyző már vicc kategória ezzel az állandó kukacoskodással. Gondolom a való életben mindig mindenki tisztán játszik. Nem puskázott, nem csalt, nem élt vissza információval, nem dugta meg a szomszéd nőjét, vagy épp a főnökét. Bármi. Ez csak egy kibaszott játék. Vadert kinyomták, hát majd lejár. ' ember a 97-ből... Péter túlaggódja. Minek? szarni rá. Többiek görcsölnek habzó szájjal... Mi a fasznak. Vagyis jó, mert műsort csináltok pl nekem. De álszentek vagytok. Péter szarj a farmra! :beer2:

Akkor szerinted: szarni a csalókra, mert ez játék. De a játékbeli csalást a való életben elkövetett csalással veted össze. Akkor ezek szerint szarni a való élet csalásaira is? :scratch:

Vannak dolgok, amelyekre az ember a való életében ráhatással lehet. Ha úgy éli meg, akkor hasson rá, tegyen, hogy így vagy úgy legyen, ha kell, másképp akár. No de olyan dolgokról szájat tépni, görcsölni, amelyekre az embernek nincs ráhatása, az már megtölti, sőt kimeríti a lipótmezei értelmezési tartomány keretrendszerét... no de ennyi az offból tán elég is! Világbéke!

Szájat tépni? Görcsölni? Szóval egyeseknek a komfortzónából való kilépést jelenti, ha mások a csalások ellen való hatékony fellépést szorgalmazzák. Van ez így.

Egyrészt én nem látom feleslegesnek, mert a WG ingerküszöbét csak úgy lehet átlépni, ha egy téma kellően pörög, lsd. pl artyk, MM és bizony a csalók elleni küzdelem is ide tartozik. Tudom, ez csak egy magyar fórum, de ennyi erővel sárgaházi beutalót érhetne az artyk, a csapattárs sebzők, az MM ellen panaszkodók állandó kommentáradata is a dühöngőben, sőt, a rendszeresen felbukkanó "jajj, csúnyát írtak nekem" posztok is. Végülis az is ugyanolyan felesleges szájtépés, ha olyan szemszögből nézzük.

Másrészt ha a csalók azt érzik, hogy a WG is vagy elkapja őket, vagy nem, de ha elkapja, a klánjuk akkor is megvédi őket, akkor mi lesz a visszatartó erő? Nem véletlenül volt az első bannolási hullám után is és most is felháborodás a hivatalos fórumon is a "no naming no shaming" elv miatt a tisztán játszó játékosok részéről.Ha nyilvános lenne a lista, akkor a klánoknak kétszer meg kellene gondolni, maradhat-e náluk csaláson kapott játékos, vagy a klánok felvételnél láthatnák, hogy az illetőt már hűvösre tették egyszer csalás miatt. Ha már többször ide keveredik a való élet: az erkölcsi bizonyítvány sem véletlenül létezik....

És ha már a szóvirágoknál tartunk: valaki számára a csalók elleni harc napirenden tartása feleslegesnek tűnik, " kimeríti a lipótmezei értelmezési tartomány keretrendszerét", mások számára pedig a hivatalosan is "tisztességtelen előnyt biztosítónak" minősített modok használata juttat eszébe egy jelzőt, bizonyos embernél fejletlenebb létformáról......

Ja, és le ne felejtsem a végéről: No offense...

Ügyesen próbálod csűrni-csavarni, de nem sok sikerrel. Kiforgatni mások írását... Nem rossz. Lehetnél politikus, akitől kérdeznek és elkezd teljesen másról beszélni. Azért remélem a való életben is ennyire kiállsz a tiszta "játék" mellett és üldözöd az adócsalókat, a nemazidénbarnultakat és sorolhatnám. Minden más mellett a félreértések elkerülése végett jelezem, amit teszel, az nekem szimpatikus. Ki kell állni, mert ha az ember elsétál mellette és nem emeli fel a szavát, akkor nem lesz változás. Emi zavaró volt, hogy rugóztál egy valaki kitiltásán, de az meg személyes dolog volt. ŰHugyizzuk le a VENTI-seket, mert az jó dolog. :beer2: Szerintem meg nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Xizor111

2 éve 7 hónapja #226835 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

laciqwer1 beküldte:

amper007 beküldte: Laciqwer1: párszor már elmagyaráztuk az EULAval elfogadtad , hogy az wg ellenőrizheti azt , hogy a gépeden milyen folyamatok akarnak beleavatkozni a WG termékeinek a futásába, se közel se távol nincs ez a személyiségi jogaidhoz, ráadásul játszani NEM kötelező .Ezt gyakorlatilag az összes nagy játék fejlesztő cég ilyen olyan progikkal pl.:Punkbusters , Wow-nál belsős fejlesztésű progival ellenőrzik.Blizzard nem szarozik az új játékainál simán oszt elsőre is permabant, úgy hogy reklamációnak helye nincs és mind az emailcímed mind a usered/valós neved megy VÉGLEGES álomra.. Pl itt is www.gamestar.hu...3.html ez is külső program ami figyelte az egyik.dll file megváltoztatását és azért instant bannal büntetett. Vitatkozhatsz, sírdogálhatsz , hogy nem tehetik meg, de ha tetszik ha nem , megtehetik és végre meg is teszik.Mint régebben a WG publikálta csak azokat vágják ki akiknél minden kétséget kizárólag bizonyítani tudják ,hogy csaltak.

Megint itt az a bizonyos EULA
kérdem én az EULa melyik része vonatkozik arra hogy az én egeremet hogyan használom?
van köze a WG-nek ahoz hogy az egeremet hogyan használom? szeirntm az EULA-ban nincs erre kikötés. Ebböl kifolyolag bizony nincs joga a WG-nek ahoz hogy ha én egér mozgato scriptet futatok a gépemen mint aimbot ként müködö de az hogy az egeremet hogyan vagy miképen mozgatom ahoz smei köze a wg-nek . EULa ide oda, mint irtam már ha ide raknák egy macskát hgoy nesze játsz az egérel és elkezdene játszani ahoz sem lenen köze a Wg-nek pedig itt kib*** a másik 14-el .
'szo mint száz EULA ide EULa oda ,nem nézheti hgoy mivel hogyan csinálom a gépemen az egér mozgatást , persze a modokat tudja nézni az rendben van de többet nem.

+1 ráadás ha én virtuális gépben futtatom a windowst és azon belül futt a wot persze ehez kell egy minimum 2011-3-mas gép egy 10magos i7 + sok sok giga ram + egy virtualizálhato vga
szoval virtuális gépben futt a wot és a gazda gépben futtatok egy külsö aimbot-ot ami igy téynleg csak az egeremet mozgatja, szoval EULa- szerint ha tud is igy nézni a gépembe a gazdagépen találhato programot nem fogja megtalálni az életben ergo kivan játszva a rendszer persze tudom ez a téma nem a kijátszászrol szol hanem hgoy ...
de ha már anynira szeretitek megemliteni mindig is azt a hire nevezetes EULA szerzödést. amit a WG használ, hát igy nem kis mértékben kilehet játszani. mivel nem nézhet semmit sem a gépünkön a WG. De persze ti nyugodtan örüljetek annak hogy a dolgaitokat nézi igy a WG nincs belöle semmi baj
én atotl még elenezni fogom továbbra is ha utánam kémkedik a WG , és nem fogok belenyugodni még ha elfogadtam elvileg azt akkor sem mert nem FAIR és nem is törvény tisztelö magatartásra utal a cégtöl. Cégek között ezt ipari kémkedésnek hivják.

bittus
nem azt irtam hogy nem érdekel a téma, hanem hogy nem elsödlegesként kéne kezelni még.

Te nem csak a helyesírással állsz hadilábon, hanem a logikával és a szövegértelmezéssel is.

2 éve 7 hónapja #226836 Írta: Koteal

maksoo95 beküldte: Miért akarjátok oly sok felesleges próbálkozás után beleverni az értelmet a fejébe? Eddig se ment, ez után se fog. Csak a sajátját fújja. Szélmalomharc ez.

Az alábbi képen a Wotinfo lelkes törzscsapata látható és lacqwer:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007, Tomat

2 éve 7 hónapja #226840 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1
1. Az a bajod kevered a szezont a fazonnal..'. virtualizáláshoz nem kell bika erős gép , csak normális feladat kezelés és erőforrás menedzsment..
Biztos elfutt egy nem erös virtuális gépen a wot? ugy hogy nem lagol? mi is a minimum rendszer igénye?
ugye annál azért kicsivel több kell hogy elfusson a gép is. persze nem kell akkora mint irtam mert az téynleg tulzás viszont azon biztos elfutt.

aimbot res_mods mapás ugrál mint irtad , de ha programon kivüli exe-s script az nem ugrál az meg ha a fal/domb mögöt követed az elelnfél tankot nem csalás. föleg hgoy azt manuálisan is lehet , és hidd el meg lehet ugy irni egy script et hogy jol kezelje, bemész 30perc gyakorloba 1valakivel és meg csináljátok 1nap max.
maksoo95
ezért nem bezsélek L .M .-ekel.
mert 99%-ban ************************************************************************** ok.

XVM csak a birkáknak kell, hogy tudják kit kövessenek, a csata kezdetekor.
Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #226842 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

PanzerGunter beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"Ügyesen próbálod csűrni-csavarni, de nem sok sikerrel. Kiforgatni mások írását... Nem rossz."

Szerinted kiforgatom, szerintem nem, szimplán keresem és felfedem az ellentmondásokat abban, amit mások írnak. Vagy a személyeskedést, amit olyan "jól" próbálnak leplezni.

"Lehetnél politikus, akitől kérdeznek és elkezd teljesen másról beszélni."

Te látsz felém irányuló kérdést? Mert én olyat nem, amire nem válaszoltam (MPeter minden feltett kérdésére is válaszoltam, amikor még jelen volt).

Politikus nem lehetnék, hányingerem van attól a tömény kétszínűségtől és harácsolástól, amit művelnek. Viszont az tény, hogy jól meg tudják magyarázni a dolgokat, erről a tulajdonságukról nekem pont a játékbeli csalók jutnak eszembe. Amit olvasni tőlük itt is, meg a face csoportokban is. Ahogy egy politikus megpróbálja elhitetni, hogy a fekete az valójában fehér, pont úgy állítják a csalók, hogy de ők semmi csaló modot nem használnak. Vagy ahogyan a politikusok mindig találnak indokot nem éppen tisztességes ügyeikre, a csalók is úgy keresik a kifogásokat ("de más is, akkor én miért legyek hátrányban").

"Azért remélem a való életben is ennyire kiállsz a tiszta "játék" mellett és üldözöd az adócsalókat, a nemazidénbarnultakat és sorolhatnám"

Nem tudom, neked miért lesz jobb vagy rosszabb attól, hogy én milyen vagyok az életben. De ha az életbeli tiszta "játék" neked azt jelenti, amit nekem - baromi rosszul viselem az igazságtalanságot, és ennek nem félek hangot adni, akkor igen, kiállok a tiszta játék mellett.
Adócsalókat nehéz lenne üldöznöm, nem vagyok NAV-os.
A nemidénbarnultakat szerinted üldözni kell? Azta.... Szerintem azokat kell, akik vétenek a törvény ellen, de nem vagyok sem rendőr, sem ügyész, sem bíró, szóval ezt a feladatot sem tudom ellátni.

"Minden más mellett a félreértések elkerülése végett jelezem, amit teszel, az nekem szimpatikus. Ki kell állni, mert ha az ember elsétál mellette és nem emeli fel a szavát, akkor nem lesz változás. Emi zavaró volt, hogy rugóztál egy valaki kitiltásán, de az meg személyes dolog volt. ŰHugyizzuk le a VENTI-seket, mert az jó dolog. :beer2: Szerintem meg nem."

Részemről semmi személyes volt. A listát sem én linkeltem. Azt a listát, amit valaki megpróbált itt az oldalon hazugnak beállítani, valaki meg cikket írt a számadatai alapján. Egyszerűen nevetségesnek tartom, hogy nem egy magyar klán mutatta meg az elmúlt hónapokban, hogy csak hangzatos marketingfogás a "nem tűrjük a csalókat". És aki az ittlévők közül esetleg face csoportokban is aktív, az a korábbi csalókkal kapcsolatos posztoknál is éppilyen aktivitást láthatott tőlem, mint itt.
A VENTI-s bannolt játékos kapcsán pontosan azt tudom írni, amit a VAD-os posztnál írtak facen jópáran: teljesen más lett volna a dolog kicsengése, ha nem totál értelmetlen szerecsenmosdatás kezdődik, aminek a végére a mosdató is befürdik. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Harcidako

2 éve 7 hónapja #226856 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
Pörög az élet rendesen :rofl: ....

Először írtam egy nagyon nagyon hosszú posztot arról, hogy az első hónapokban (kb.: 5 hónapja wotozok komolyabban) mekkorákat szívtam a csalók miatt (persze akkor még nem tudtam, hogy csalók) ... de inkább kukáztam, hiszen (gondolom) mindannyiunknak jutott belőlük bőven. Ki - ki vérmérséklete és tudása szerint kezelte.

Elég biztos vagyok benne, hogy a jó játékosok nem a varázs kiegészítőktől lettek jó játékosok, hanem tehetségesek, és/vagy belefektettek rengeteg energiát abba, hogy megtanuljanak játszani. Persze szeretném az összes csatámat megnyerni, de mivel ez nem lehetséges, ezért a vesztesekből megpróbálok minél többet tanulni - és egy jót nevetni a saját / csapatosan elkövetett bénaságokon.
Amikor viszont egyértelműen látszik (érezhető), hogy a másik fél valamit "nagyon tud", akkor szétvet az ideg... ...hiszen ezek a skillpótlók az esélyedet veszik el, hogy egy jót szórakozzál. Az a véleményem, hogy aki a tehetséget, önbizalmat, befektetett időt és energiát kiegészítőkkel akarja pótolni, az menjen a lecsóba. Nagyon helyesen teszi a WG, hogy ezt elsődleges prioritásként kezeli. Szerintem sokat javult a helyzet a fair play politika "bevezetése" óta. Ennek kézzelfogható bizonyítéka, hogy már ki merem néha gurítani (ha nem kap el az instant hányinger magamtól) a két férget a garázsból egy - egy büntető hadjáratra. A fair play politika bevezetése előtt igen gyakran volt olyan, hogy az első - második lövés után mehettem a garázsba (és most t4 - t6 - t7 csatákról beszélünk és t4 - t5 artikról). A fair play politika bevezetése előtt nem egyszer csodálattal figyeltem, hogy egyesek milyen precízen tudnak célozni. Elképzelni sem tudtam, hogyan tudnak úgy meglőni, hogy nem is engem néznek, majd amikor kigurulok a fedezék mögül, már kapom is a sallert.... ...sőt tovább megyek, a fair play politika kihirdetése előtt nem is tudtam arról, hogy léteznek ilyen skillpótló kiegészítők a játékhoz.

Mindannyian befektetjük az időnket és esetenként a pénzünket ebbe a játékba. Így az a minimum, hogy a WG ezért cserébe tiszta terepet teremt a játékra. Nekünk pedig el kell tűrnünk, hogy az ehhez szükséges lépéseket megtegye. Így van ez az összes komoly online játéknál. Különösen, ahol pénzt is lehet tolni bele... (pl.: online poker) Nem fogja ellopni, vagy kilesni az adatainkat, mert ha ezzel kapcsolatban csak a gyanú árnyéka is felmerülne, akkor másnap húzhatnák is le a virtuális rolót.... ....a fröcsögők pedig gondolják át szépen, hogy vajon önszántukból mennyi adatot szórnak szét magukról és szeretteikről a virtuális térben.... ....vajon az miért nem zavarja őket, hogy a okostelefonjukra/ról, számítógépükre/ről a operációs rendszer gyártó azt hoz/visz amit akar.... ott vajon miért nem fáj.... ....sőt, miért nem fáj, hogy gyakorlatilag önként adjuk.....

.... a kutyafáját neki, ez is hosszú lett. Bocsánat.

Krisz
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007, Sics, wotlajko, Harcidako

2 éve 7 hónapja #226863 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Artyval 2k körüli csatám van ( 24 k összes csataszám mellett.)

Az mindenképp alap, hogy lövés után odébb guruljak (lehetőleg közben kanyarodva is egy kicsit) ... a Redball ugyanis a sima és teljesen legális tracerezéstő is tartani kell. ( Mondjuk előbbivel minden hülye eltalálhat, utóbbihoz meg jó játékos kell az ellenséges artyk valamelyikében...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: S4nsSk1ll, Harcidako

2 éve 6 hónapja #227708 Írta: KorbenPapa
Megválaszolva: KorbenPapa
Egy gyors kérdésem lenne: az autoequip az tiltott mod avagy nem?

Köszi :)

2 éve 6 hónapja #227733 Írta: Koteal

KorbenPapa beküldte: Egy gyors kérdésem lenne: az autoequip az tiltott mod avagy nem?

Köszi :)

LILUDALLASVILÁGJEGY!

És a kérdésedre a válasz. Nem számít annak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Harcidako

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #227849 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
RU szerveren már pontosították, mit szabad a WG-nek:

ritastatusrepor...-29256

EZ az EU szerver idevonatkozó része, elsőre átfutva nálunk már bent vannak a dolgok. Valaki valami lényeges különbséget lát?

gyazo.com/34ce8...558507

2 éve 6 hónapja #227874 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Sics beküldte: Artyval 2k körüli csatám van ( 24 k összes csataszám mellett.)

Az mindenképp alap, hogy lövés után odébb guruljak (lehetőleg közben kanyarodva is egy kicsit) ... a Redball ugyanis a sima és teljesen legális tracerezéstő is tartani kell. ( Mondjuk előbbivel minden hülye eltalálhat, utóbbihoz meg jó játékos kell az ellenséges artyk valamelyikében...)

Mi az a "tracer"-ezés? * mert ha legál, akkor nekem kell.:D mert már nem egyszer kaptam a vakvilágból garázsmenetet...

Happy brrrrrrt day

2 éve 6 hónapja #227884 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

bfreshfishb beküldte:

Mi az a "tracer"-ezés? * mert ha legál, akkor nekem kell.:D mert már nem egyszer kaptam a vakvilágból garázsmenetet...

Artyban ülve, felülnézetből látszódik az ellenséges arty lövésnyoma a lövés utáni pár tized másodpercig. Ha tudod, hogy kb. merre lehet az ellenség tüzére, akkor ráállsz arra a területre és figyelsz. Amikor lő, akkor oda kell puffantanod a tracer-line kiindulási pontjához. Ha nem egy rutinos az ellenfél és nem mozdul el lövés után, akkor jó eséllyel kilőheted őt...

2 éve 6 hónapja #228024 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Bakkaroo beküldte:

bfreshfishb beküldte:

Artyban ülve, felülnézetből látszódik az ellenséges arty lövésnyoma a lövés utáni pár tized másodpercig. Ha tudod, hogy kb. merre lehet az ellenség tüzére, akkor ráállsz arra a területre és figyelsz. Amikor lő, akkor oda kell puffantanod a tracer-line kiindulási pontjához. Ha nem egy rutinos az ellenfél és nem mozdul el lövés után, akkor jó eséllyel kilőheted őt...

ja, hogy "counter arty"....
Valami sokkal hekkeresebbre gondoltam, de köszönöm :)

Happy brrrrrrt day

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.