Jelenleg

86
látogatónk van

Ground War: Tanks

9 éve 3 hónapja #85100 Írta: pisztrang01
Megválaszolva: pisztrang01
Orosz szerveren regisztráltam,lehe angolra állitani a nyelvet valahol a játékban?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85116 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
Sajnos nem lehet. Az orosz szerver az csak az övék, nem hajlandóak semmi más nyelv előtt meghajolni.

Az USA szervert tudom ajánlani, kicsit kevesebben vannak még rajta, mert nem annyira ismert a dolog, meg még csak nyílt béta fázisban van a dolog.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85127 Írta: Petike75
Megválaszolva: Petike75
Ez teljesen Wot. koppintás. Csak gyengébb kivitelben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #85139 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Ez teljesen Wot. koppintás. Csak gyengébb kivitelben.

Nem véletlenül perelte be a WG a fejlesztőt :) De a majdan érkező Armored Warfare is egy WoT koppintás lesz, csak modern tankokkal. De ha egyszer van egy játék szisztéma ami működik, nem kell újra feltalálni a spanyol viaszt, nem igaz? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85146 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Nincs valami wot koppintás, amiben nincs benne a +2-es szemétláda igazságtalan mm?


Rohadul unom már a free frag szerepkört, és azt, hogy ha meggebedek, akkor sem tudok kompenzálni 2-3 világtalan kúszónövény top tiert.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85147 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
Ebben legalább nincsenek artysták. :) Viszont van csata közbeni időjárás változás, füstgránát és még hosszan lehetne sorolni, mi minden újdonság van benne. Amit a WG különösebb erőlködés nélkül betehetne a játékába, de nem teszi. Inkább madárcsicsergés meg virág(illat), aminek ugye fantasztikusan sok köze van a játékhoz.
Amit meg kivehetne, az az Arty műholdnézete. Ebben a ... koppintásban nincsenek és valahogy nem is hiányzik senkinek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85190 Írta: Petike75
Megválaszolva: Petike75
Trucker39 te miért utálod ennyire a Wot-ot?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85191 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
Egyáltalán nem utálom. Ilyet tőlem egyszer sem olvashattál. Alternatívákat keresek, amik szintén tankos játékok és valahol kicsit megszorítanák a WG monopol helyzetét.

Bizonyára neked is feltünt, hogy néha (gyakran) elég magas lóról beszélnek a fejlesztők a játékosokkal, pedig belőlük élnek. Ha versenyhelyzetben volnának, talán kevéssé fennhéjázó hangvételben történne a párbeszéd a játékosok felé.

Amúgy olyan 25 ezer csata körül járok WoT-ban, ha utálnám, nem játszanék vele. Vannak dolgok, amik nem tetszenek benne, de gondolom, más is tudna néhány dolgot megemlíteni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrangHun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #85196 Írta: Petike75
Megválaszolva: Petike75

Egyáltalán nem utálom. Ilyet tőlem egyszer sem olvashattál. Alternatívákat keresek, amik szintén tankos játékok és valahol kicsit megszorítanák a WG monopol helyzetét.

Bizonyára neked is feltünt, hogy néha (gyakran) elég magas lóról beszélnek a fejlesztők a játékosokkal, pedig belőlük élnek. Ha versenyhelyzetben volnának, talán kevéssé fennhéjázó hangvételben történne a párbeszéd a játékosok felé.

Amúgy olyan 25 ezer csata körül járok WoT-ban, ha utálnám, nem játszanék vele. Vannak dolgok, amik nem tetszenek benne, de gondolom, más is tudna néhány dolgot megemlíteni.


A hibák mindegyiknél ugyanazok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #88529 Írta: Crooo
Megválaszolva: Crooo
nem tűnik rossznak csak kár hogy 1500-3000 között ugrál a ping.
esetleg valami megoldást tudtok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #88977 Írta: Maxxsus
Megválaszolva: Maxxsus
Nálam normális a ping (UPC).

Más: tegnap kipróbáltam én is, tagadhatatlan hogy a WOT-ot koppintották :) Ennek ellenére el lehet vele szórakozni, ráadásul a gépigénye is sokkal kisebb. Nálam a WOT erős közepes beállításokkal fut 30-40fps-el, ez meg full maxon meg sem röccen.

Más: hol lehet tankot eladni? Nem találtam meg idáig az opciót :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #88978 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Nálam normális a ping (UPC).

Más: tegnap kipróbáltam én is, tagadhatatlan hogy a WOT-ot koppintották :) Ennek ellenére el lehet vele szórakozni, ráadásul a gépigénye is sokkal kisebb. Nálam a WOT erős közepes beállításokkal fut 30-40fps-el, ez meg full maxon meg sem röccen.

Más: hol lehet tankot eladni? Nem találtam meg idáig az opciót :/


Tankot nem lehet eladni. :) Ha kifejlesztettél egyet akkor lecserélheted.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230216 Írta: FregO
Megválaszolva: FregO
Az európai szervereket már régebb leállították, tehát aki nem kűzdött, hogy átpakolják az orosz verzióra annak mindenestől megszűnt az accountja.

www.kongregate....may-17

Ugyanakkor a játék nagyban hajaz a régi Wot-ra ami azért pozitívum is szerintem. A jó öreg Td-s nyílt wot pályákhoz hasonló sniperes mapok felfrissítően hatnak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230232 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Most néztem nekem meg maradt a felhasználó fiókom,pedig be sem léptem már rég.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230341 Írta: Tutyimutyi2
Megválaszolva: Tutyimutyi2
Én facebook-on játszottam vele de egy jó ideje már el sem kezdi betölteni a játékot pedig európain kívül volt annak amcsi szervere is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.