Jelenleg 333 vendég és 7 tag online

Dragon Age Origins

2 éve 8 hónapja #231311 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nahát, milyen jól néznek ki páncélok :) Mikor játszottam mágussal, dlc-k valamit megkavartak, vérmágus speckot kivéve választhattam bármit, és gyógyitós vonal megkönnyitette harcokat nagyon, meg a sunyi támadásai mágusnak B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #231400 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Egy jó gyógyító sokat segít , ha van mellé egy pusztításra kigyúrt mágus , tolvaj a zárak/csapdák miatt , akkor egy jól felszerelt /fejlesztett tankkal az első sorban rondán tudnak aratni .-)

2 éve 7 hónapja #232598 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Jut eszembe, valaki látta még itt rajtam kívül a Dragon Age animét? Valami kegyetlen, csak nem a jó értelemben... :)

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #232599 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

D00M beküldte: Jut eszembe, valaki látta még itt rajtam kívül a Dragon Age animét? Valami kegyetlen, csak nem a jó értelemben... :)

Szerintem nem rossz. Egész tűrhető kis átvezető a DA2 és a Inqusition között. Talán annyi, hogy másfél órába túl sok történést akartak, és túl sok elemet akartak átemelni a játékokból. Rajongóknak kötelező szerintem legalább egyszer (többször azért nem) :)

Ami kicsit zavaró volt, az a grafika, de meg lehetett szokni, de azért nem egy Blizzard minőség. Na egy Blizzard által készített Diablo történetet megnéznék, nem ilyen fos Hollywoodit, mint a Warcraft... Csakhát, azt az 1-2 perces kis videokat is sok idő, és költséges megcsinálni.

2 éve 7 hónapja #232886 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Szerintem botrányosan szar volt.

Grafikailag valami elképesztően tré, 2012-es létére, pont ugyanúgy néz ki, mint a stúdió korábbi munkája, 2007-es Vexille, ami látványban, már annak idején se volt valami nagy eresztés. A vér konkrétan olyan benne, mint ha olvadt, piros gyertyaviasz lenne. A fény-árnyék átmenetek meg úgy túl vannak húzva, mint ha mindenkinek egy 200 wattos reflektor vágna az arcába. Na és ahogy az a környezet... Nem győztem hüledezni, mikor megláttam azt a műanyag makett várost, hogy most komolyan ez lenne Orlais? Ez lenne Val Royeaux? Merthogy a város pompájából, és színes forgatagából, kb. semmi nem jött át.

Persze a tré látványt még el is néztem volna, ha legalább a story jó lett volna. Csakhogy mint általában, a formához, itt is igazodott a tartalom. Eleve nem volt valami jó ötlet az elcseszett második részre alapozni, és pont Cassandrát megtenni főszereplőnek. Hisz lássuk be, a Dragon Age rajongók többsége a Warden, Darkspawn felállást szerette, és szereti a mai napig. Viszont megfelelő írási készséggel, akár még ebből az alapból is ki lehetett volna hozni valamit, csak nem így.

Cassandráról kb. semmit se tudunk meg annál, hogy egy angry bitch klisé halom, aki fanatikusan gyűlöli a mágusokat, egy gyerekkori tragédia miatt. Amúgy meg nevetségesen túl lett húzva, annyira cheap, overpowered, ami már inkább röhejessé teszi, mintsem hitelessé. Masszív nehéz páncélban tud sprintelni, ugrálni, mindenféle akrobatikus mutatványokat végrehajtani a levegőben. Ráadásul ez még úgy is megy neki, hogy közben felnyársal egy mágust a kardjára, és azzal együtt rohan előre. Vagy mikor feltűnik egy tucat gólem, meg egy tucat ogre, amik érdekes módon, egymás mellett harcolnak, sőt az ogréknak, még uruk-hai kardjuk is van, és erre ő lesérülve, a felüket még lazán one hit killeli, mielőtt visszavonulna. (Nem baj, hogy még Duncannek is az életébe került egyetlen Ogre legyőzése.) Na és a kedvencem, mikor a high dragont egy kis nyomi tőrrel, egyetlen szúrással öli meg, ami után, még sértetlenül földet is ér. (Emlékszünk még, hogy végződött Riordan kalandja, mikor hasonlóval próbálkozott?)

Persze ezektől függetlenül is tele van az egész baromságokkal. Kaszával harcoló, sith köpenyes mágusok. Páncélról lepattanó varázslatok. Vagy maga a tény, hogy a Grand Clericet, meg úgy az egész Chantryt, valamiféle irgalmas szamaritánusnak állítják be, akik csak segíteni akarnak az árvákon, és az éhezőkön. Nem pedig egy komoly politikai hatalommal, és befolyással bíró szervezetnek, aminek saját magán hadserege van.

Igazából, még azoknak is egy jobb esetben középszerű animációs film, akik nem ismerik a canont. Akik viszont játszottak is a játékokkal, azoknak külön fájdalmas, mennyi hülyeség tarkítja amúgy.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.