Jelenleg 245 vendég és egy tag online

Dragon Age Origins

2 éve 8 hónapja #230315 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Azért nem olyan sok idő az a mászkálás . . . . . :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #230316 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

AzertsemJo beküldte: Azért nem olyan sok idő az a mászkálás . . . . . :)

Attól függ... Életem első végig játszása 80 óra körül volt, DLC-k nélkül, és sok mellégkküldetést sem csináltam meg, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy mi fog történni.... Ma 100%-ig megcsinálok minden melléküldit (szerintem), plusz DLC-k... 45-50 óra most, de már mindent ismerek, tudom, hogy hol vannak olyan ládák, amiket csak kimaxolt skillel tudok kinyitni, hol kapom meg melyik küldetést, ami után hova kell majd menni, így tudok logisztikázni... Szerintem, akinek "csak" 2-3 végigjátszása van, érezheti soknak a felesleges mászkálást, ha alapos is akar lenni egyben.

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #230318 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Én nagyon bírtam Oghrent. Tény, hogy enyhén szólva se épp a legékesszólóbb, vagy a legtisztább, de legalább poénos, és ha kicsit elbeszélgetsz vele, kiderül, hogy amúgy arany szíve van. :) Akit én sose vittem magammal sehova, az Sten. Ő volt a legjobb tábori őröm, visszaszereztem neki a kardját, de a végső csata előtt, egy Darkspawnt se vágott le. :D

A másik, aki nem igazán tudott a szívemhez nőni, az a standard Bioware jófiú, aka Alistair volt, akinek a Duncan miatti folytonos rinyálása, legalább annyira fárasztott hosszútávon, mint a Kotorban Carth állandó bizalmatlankodása.

Ha csak a storyt viszed, úgy valóban nem kell olyan sokat mászkálni, na de ha olyan vagy mint én, és szereted 100%-ra kipörgetni az egészet, akkor bizonyos melléküldetések miatt, marha sokat fogsz ingázni. Főleg a törpe mélyutakban.

2 éve 8 hónapja #230323 Írta: Grande__Reagel

D00M beküldte: Én nagyon bírtam Oghrent. Tény, hogy enyhén szólva se épp a legékesszólóbb, vagy a legtisztább, de legalább poénos, és ha kicsit elbeszélgetsz vele, kiderül, hogy amúgy arany szíve van. :) Akit én sose vittem magammal sehova, az Sten. Ő volt a legjobb tábori őröm, visszaszereztem neki a kardját, de a végső csata előtt, egy Darkspawnt se vágott le. :D

A másik, aki nem igazán tudott a szívemhez nőni, az a standard Bioware jófiú, aka Alistair volt, akinek a Duncan miatti folytonos rinyálása, legalább annyira fárasztott hosszútávon, mint a Kotorban Carth állandó bizalmatlankodása.

Ha csak a storyt viszed, úgy valóban nem kell olyan sokat mászkálni, na de ha olyan vagy mint én, és szereted 100%-ra kipörgetni az egészet, akkor bizonyos melléküldetések miatt, marha sokat fogsz ingázni. Főleg a törpe mélyutakban.

Hát nem vagyunk egyformák... Nálam a kedvenc Morrigan, Sten, Alistair, Leliana, sorrend hangulatfüggő...
Ti egyébként hogy szoktátok menedzselni a társakat? Egy végigjátszásnál egy csapatot preferáltok, vagy egy végigjátszás alatt váltogatjátok a tagokat?

2 éve 8 hónapja #230326 Írta: D00M
Nálam egyrészt kaszt, másrészt szituáció függő. Ha rogue vagyok, akkor kell egy harcos, és egy mágus mellém, harmadiknak meg akihez illik a helyszín. Tehát pl. az Urnához viszem magammal Lelianát, az elfekhez Zevrant, stb. Persze ez attól is függ, jó vagy rossz fiút játszok e? Hisz ha pl. bele akarom önteni a vért az urnába, akkor Leliana nincs ott. :)

Szóval én inkább variálom. Nálam a helyszínek sorrendje fix. Először mindig a mágusokhoz megyek, mert ott a fadeben egy csomó attribute pontot lehet begyűjteni ingyen. Na meg nem is túl hosszú. Aztán lenyomom a két DLC-t, a Warden's Keep, Return to Ostagart, majd irány Orzamar, Redcliffe, az Elfek, és végül Denerim.

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #230345 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
DAO-ban a társak viselkedésének beállitása harc közben tetszett nagyon :) Harcossal nem játszottam végig, meg szerintem azzal soha nem is fogom, irtó nem jött be. DOOM Palát nem szoktad összeszedni? Őt mindig vittem törpékhez B)

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #230348 Írta: Grande__Reagel

Tekagi beküldte: DAO-ban a társak viselkedésének beállitása harc közben tetszett nagyon :) Harcossal nem játszottam végig, meg szerintem azzal soha nem is fogom, irtó nem jött be. DOOM Palát nem szoktad összeszedni? Őt mindig vittem törpékhez B)

Csináld úgy a harcost, hogy dublafegyveres, esetleg pluszban íjász... Plusz én Stent-t, Morrigan-t és Leliana-t vittem magammal. A karakteremnek feltunningoltam, az állóképességét és az ügyességét, egészség kb 15 pont, az erőre meg asszem 30-32 ponttal már az Awekeningben is elbírsz minden fegyvert hozzá. Talán kevesebbel is. Igazi fun vele úgy a játék. Nagy túlerővel szemben 2 perc alatt nyersz... Morrigan fagykúp (bocs a magyar kifejezésekrt, én magyarul játszottam vele), majd te Kritikus lövés, Gyilkos lövés, fegyverváltás, Megtorlás, riposzt, Nyomorítás... esetleg még forgószél, de ennyi időd nem lesz.... 10 mp alatt 5 ellenség minusz...

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #230351 Írta: Tekagi
Stent speciel utáltam :cheer: :cheer: Alistar,Leliana-t vittem negyediknek meg vénasszonyt gyógyitanni. Persze az is bejátszott adot helyszinen kinek van mellék küldije, de ők ketten jöttek, 4ik csapattag meg változott mindig mágusom mellett. Szerintem az volt legéletképesebb kari. Már egész kis szinten durva volt jól fejlesztve. Azzal a Stennel csak bajom volt, mindig arcoskodott, aztán egyszer küldinél besétált s közölte onnantol ő a főnök, csak lestem :lol:

2 éve 8 hónapja #230353 Írta: Grande__Reagel

Tekagi beküldte: Stent speciel utáltam :cheer: :cheer: Alistar,Leliana-t vittem negyediknek meg vénasszonyt gyógyitanni. Persze az is bejátszott adot helyszinen kinek van mellék küldije, de ők ketten jöttek, 4ik csapattag meg változott mindig mágusom mellett. Szerintem az volt legéletképesebb kari. Már egész kis szinten durva volt jól fejlesztve. Azzal a Stennel csak bajom volt, mindig arcoskodott, aztán egyszer küldinél besétált s közölte onnantol ő a főnök, csak lestem :lol:

Fog ő tisztelni, csak vele úgy kell beszélni mitn a kutyával... Fronton született nép ez a kúnári, nem szereteik a pátyolgatást.. :D

2 éve 8 hónapja #230440 Írta: D00M

Tekagi beküldte: DOOM Palát nem szoktad összeszedni? Őt mindig vittem törpékhez B)

De igen, őt is bírtam amúgy, tiszta HK-47. :)

Harcost én sose erőltettem fő karakternek, de ha már valaki mindenképp azt akarja vinni, akkor tényleg a dupla fegyveres, vagy a kétkezes verziót érdemes használni. Bár most Alistaiar is elég OP nálam, igaz ehhez rendesen fel is kell szerelni. Full Volcanic Aurum páncélban, már nem sok minden teríti le. :)

2 éve 8 hónapja #230456 Írta: AzertsemJo
A két kedvenc kasztom az Origins-ben a tolvaj (tudom , nem így hívják :) ) és a mágus.
A csapat meg ahogy már többen írták helyfüggő.
Így lehet a legjobban szórakozni , pláne mikor elkezdik "kóstolgatni" egymást :P

Ha foglalkozol mindenkivel (vérmérséklete szerint) akkor nem lesz gond velük :P

2 éve 7 hónapja #231243 Írta: D00M
Na kipörgettem újra. :) El is felejtettem már, hogy Gaxkanget leverni nehezebb volt, mint az Archdemont. Ahogy azt is, hogy anno mennyit tököltem, az urna előtti hidas puzzlel. :lol:

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #231250 Írta: Tekagi
DOOM kotorbol melyik rész kedvenced?) A HK-47 miatt gondoltam kipörgetted őket :)

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #231254 Írta: AzertsemJo

D00M beküldte: Na kipörgettem újra. :) El is felejtettem már, hogy Gaxkanget leverni nehezebb volt, mint az Archdemont. Ahogy azt is, hogy anno mennyit tököltem, az urna előtti hidas puzzlel. :lol:

A hidas puzzle még hagyján , de Gaxkanget tényleg élmény kicsinálni :)

(Amúgy ez egy külön poén a DA-ban. Ha játszott valaki a BG2-SoA-val akkor ugye abban volt egy Kangaxx nevű Lich. Miután teljesítetted a küldetését , jutalomként neked támadt. Messze a legrosszabb ellenfél volt a játékban :evil: Ha nem tudtad mire számíthatsz pillanatok alatt lecsapta a teljes csapatodat , de még rákészülve is kész horror volt :angry: De a juti is bőven megérte , pláne hogy egy kis trükkel kétszer is be lehetett gyűjteni :P )

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #231296 Írta: D00M

Tekagi beküldte: DOOM kotorbol melyik rész kedvenced?) A HK-47 miatt gondoltam kipörgetted őket :)

Igen, párszor azokat is végigvittem, főleg az 1-et. A 2 se volt rossz, bár a Restored Content mod kötelező hozzá, mert anélkül egy nagy katyvasz az egész, de az 1-et én máig jobban tudom élvezni.

AzertsemJo beküldte: A hidas puzzle még hagyján , de Gaxkanget tényleg élmény kicsinálni :)

Azért az első Revenant se semmi. Emlékszem, mikor anno összefutottam a legelsővel a mágus toronyban, anyáztam rendesen, mikor egy vágásból elintézte Lelianát, és Wynnet. Aztán ketten Alistaiaral se tudtuk leverni. Konkrétan ott halt meg először, és egyben utoljára a teljes csapatom. (Jó mondjuk Flemeth is húzós volt elsőre, de azt legalább túlélte a csapat, még ha a végére rezgett is a léc.)

Persze így, hogy most már fel vagyok rá készülve, könnyebb dolgom van vele, bár még mindig megesik néha, hogy szegény Wynne vagy Leliana, egy húzás, csapás után padlót fog. :)

Most amúgy így nézett ki nálam a játék végére, a díszes kompánia.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.