Jelenleg

21
látogatónk van

Ajánlott játék(ok)

6 éve 10 hónapja #240156 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Sziasztok!

Erről a játékról tud valaki esetleg valami infót mondani? www.swtor.com/

Köszi szépen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240167 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Sziasztok!

Erről a játékról tud valaki esetleg valami infót mondani? www.swtor.com/

Köszi szépen


Szerintem teljesen rendben van. Az MMORPG funok elég jó build-eket rakhatnak össze, de PvE-ben akár egy kezdő is szépen el van vele. A képességek elég jól animáltak.
Amióta ingyenes, szerintem akár a stílus, akár az univerzum kedvelőinek "kötelező" kipróbálni.
A sztori szerintem elég jó, a küldetések színvonala változó, de vannak köztük egész korrektek is, egy idő után meg az ember úgy is megszűri, hogy mivel érdemes foglalkozni, és mit hagyni a fenébe.
Egyszer mindenképpen érdemes végigjátszani, aztán a második karakterhelyre meg biztos lesz utána valami "pályázó", amit szeretnél kipróbálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ubullka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240170 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka

Sziasztok!

Erről a játékról tud valaki esetleg valami infót mondani? www.swtor.com/

Köszi szépen


Szerintem teljesen rendben van. Az MMORPG funok elég jó build-eket rakhatnak össze, de PvE-ben akár egy kezdő is szépen el van vele. A képességek elég jól animáltak.
Amióta ingyenes, szerintem akár a stílus, akár az univerzum kedvelőinek "kötelező" kipróbálni.
A sztori szerintem elég jó, a küldetések színvonala változó, de vannak köztük egész korrektek is, egy idő után meg az ember úgy is megszűri, hogy mivel érdemes foglalkozni, és mit hagyni a fenébe.
Egyszer mindenképpen érdemes végigjátszani, aztán a második karakterhelyre meg biztos lesz utána valami "pályázó", amit szeretnél kipróbálni.


Játékos állomány az milyen? Népszerű játék? Mennyire p2w? Am köszi szépen az infot :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #240172 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Amit még tudok ajánlani, a Guild Wars 2.
Ha jól tudom, akkor egy jó ideje az alapcsomag ebben is ingyenes (70-es szint, és minden térkép, tárgy, kaszt, képesség elérhető, ami nem a kiegészítőkkel került a játékba).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ubullka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240174 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Játékos állomány az milyen? Népszerű játék? Mennyire p2w? Am köszi szépen az infot :)


Közben erre a válaszom eltűnt.
Szóval PvE-ben nincs szerintem értelme P2W-ről beszélni. Aki feliratkozik, az alapvetően vizuális kozmetikai lehetőségeket kap (mondjuk skin), több faj válik elérhetővé, több karaktert indít, és minden 1 havi feliratkozás 500 cartel pontot ér. A CP-t a cartel market-en lehet elkölteni. A vásárolható dolgok jelentős része komolytalan, vagy csak kényelmi extra. Komolyabb cuccok az ún. pack-okból eshetnek, de ezek nem garantáltak, hanem random. A pack-ok pedig több ezer CP-be kerülnek, úgyhogy ehhez szerencsejátékfüggően kell lenni, hogy az ember belemélyedjen. Én nem tettem.

A játékban szerintem minden helyszínen van elég aktív játékos. Magyarok is vannak, bár én alapvetően a gyerekeimmel bandáztam.
Troll annyi van, mint bármely más, ingyenesen is játszható játékban, de ha szolózik az ember, vagy ismerősökkel tolja, akkor nyilván itt nem nagyon tudják elvenni a játékörömöt, ha nem állsz bele direkt valami provokációba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ubullka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240223 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Sg.hu_n van magyar foruma is
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ubullka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240235 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka

Amit még tudok ajánlani, a Guild Wars 2.
Ha jól tudom, akkor egy jó ideje az alapcsomag ebben is ingyenes (70-es szint, és minden térkép, tárgy, kaszt, képesség elérhető, ami nem a kiegészítőkkel került a játékba).


Köszi a sok választ. Azt már nagyon rég kipróbáltam, de nem jött be sajnos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #240414 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Amit még tudok ajánlani, a Guild Wars 2.
Ha jól tudom, akkor egy jó ideje az alapcsomag ebben is ingyenes (70-es szint, és minden térkép, tárgy, kaszt, képesség elérhető, ami nem a kiegészítőkkel került a játékba).


Köszi a sok választ. Azt már nagyon rég kipróbáltam, de nem jött be sajnos.


A GW2 esetében nagyon fontos, hogy az ember milyen karaktert választ. Nagyon különböző stílusú kasztok vannak. Ha valaki nem hardcore GW-s, akkor alapvetően akkor bomlik ki a játék szépsége, ha megtalálod a neked megfelelő kasztot, és elég hamar "build"-ben gondolkodsz a képességek terén. Ehhez elég hamar érdemes eldönteni, hogy a kaszt számára elérhető fegyverek közül melyik 1-3 fegyverre koncentrálsz (mivel a build alap 5 képességét a fegyver kombód határozza meg), majd ahhoz célszerű elég hamar eldönteni, hogy milyen képességágak mentén specializálódsz. Ez az ütőképes és hatékony build-építés alapja. Ha az ember szétszórja össze-vissza a fejlődés elején a képesség pontokat, akkor nyögvenyelős és szenvedés lesz az előrehaladás. Ha hatékony vagy, úgy mész át a pályákon (ha nem vállalod szintben túl magad), mint kés a vajon.
A másik, amit kezdők sokszor félreértenek, hogy ráállnak a 'renown heart' feladatokra, amik elég repetitívek és unalmasak tudnak lenni. A játék célja azonban nem ezeknek a teljesítése. Érdemes a fő küldetésre koncentrálni, amikor pedig a főküldetés szintje meghaladja az aktuális szintet, akkor inkább az "event" típusú feladatokra érdemes ráállni, amire jellemzően jó sok játékos rááll, így viszonylag gyorsan, szenvedés nélkül megoldhatóak.
A 'renown heart' taszkokra olyankor érdemes időnként koncentrálni, amikor egy-egy helyen az egyéb tevékenységünk kapcsán már eleve közel kerülünk a teljesítéséhez, illetve amikor nem esik elég olyan szintű tárgy, és a felszerelésünk szintje jelentősen elmarad a max szintünktől. Ilyenkor érdemes egy a max szint+os "szíves" feladatot elvégezni, és karma pontokért begyűjteni azokat a cuccokat, amelyek terén foghijjas a felszerelésünk.
A GW nagyon élvezetes tud lenni, bár azt sem szabad elfelejteni, hogy alapvetően "közösségi" játék. Ha az embernek nincsenek barátai-családtagjai, akikkel együtt bandázna és komolyabb kihívásokra utazna rá, akkor szolóban el tud laposodni. De alapvetően ez a legtöbb MMORPG-re igaz, így szerintem az SWTOR-ra is. Szóló "rpg" élményre vannak célirányosabb és azt az igényt jobban kiszolgáló játékok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Leopardusz, Ubullka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240436 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka

Amit még tudok ajánlani, a Guild Wars 2.
Ha jól tudom, akkor egy jó ideje az alapcsomag ebben is ingyenes (70-es szint, és minden térkép, tárgy, kaszt, képesség elérhető, ami nem a kiegészítőkkel került a játékba).


Köszi a sok választ. Azt már nagyon rég kipróbáltam, de nem jött be sajnos.


A GW2 esetében nagyon fontos, hogy az ember milyen karaktert választ. Nagyon különböző stílusú kasztok vannak. Ha valaki nem hardcore GW-s, akkor alapvetően akkor bomlik ki a játék szépsége, ha megtalálod a neked megfelelő kasztot, és elég hamar "build"-ben gondolkodsz a képességek terén. Ehhez elég hamar érdemes eldönteni, hogy a kaszt számára elérhető fegyverek közül melyik 1-3 fegyverre koncentrálsz (mivel a build alap 5 képességét a fegyver kombód határozza meg), majd ahhoz célszerű elég hamar eldönteni, hogy milyen képességágak mentén specializálódsz. Ez az ütőképes és hatékony build-építés alapja. Ha az ember szétszórja össze-vissza a fejlődés elején a képesség pontokat, akkor nyögvenyelős és szenvedés lesz az előrehaladás. Ha hatékony vagy, úgy mész át a pályákon (ha nem vállalod szintben túl magad), mint kés a vajon.
A másik, amit kezdők sokszor félreértenek, hogy ráállnak a 'renown heart' feladatokra, amik elég repetitívek és unalmasak tudnak lenni. A játék célja azonban nem ezeknek a teljesítése. Érdemes a fő küldetésre koncentrálni, amikor pedig a főküldetés szintje meghaladja az aktuális szintet, akkor inkább az "event" típusú feladatokra érdemes ráállni, amire jellemzően jó sok játékos rááll, így viszonylag gyorsan, szenvedés nélkül megoldhatóak.
A 'renown heart' taszkokra olyankor érdemes időnként koncentrálni, amikor egy-egy helyen az egyéb tevékenységünk kapcsán már eleve közel kerülünk a teljesítéséhez, illetve amikor nem esik elég olyan szintű tárgy, és a felszerelésünk szintje jelentősen elmarad a max szintünktől. Ilyenkor érdemes egy a max szint+os "szíves" feladatot elvégezni, és karma pontokért begyűjteni azokat a cuccokat, amelyek terén foghijjas a felszerelésünk.
A GW nagyon élvezetes tud lenni, bár azt sem szabad elfelejteni, hogy alapvetően "közösségi" játék. Ha az embernek nincsenek barátai-családtagjai, akikkel együtt bandázna és komolyabb kihívásokra utazna rá, akkor szolóban el tud laposodni. De alapvetően ez a legtöbb MMORPG-re igaz, így szerintem az SWTOR-ra is. Szóló "rpg" élményre vannak célirányosabb és azt az igényt jobban kiszolgáló játékok.



Koszi szepen megint kedvet kaptam. Anno meg megvettem az alap jatekot par extraval(boost,meg par item), de ez mar ingyenes? Csak a kiegeszitoert kell fizetni?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240688 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos



Koszi szepen megint kedvet kaptam. Anno meg megvettem az alap jatekot par extraval(boost,meg par item), de ez mar ingyenes? Csak a kiegeszitoert kell fizetni?


Én úgy tudom, hogy az alapjáték most már ingyenes, de annak idején én is megvettem akcióban. A Heart of Thorns is volt akcióban időközben, arról akkor épp lemaradtam, de úgy vettem ki, várható újabb kiegészítő, úgyhogy gondolom lesz még az is félárazva.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #241067 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Ezt próbáljátok ki:




Nagyon jó kis stratégia. Nekem sikerült Magyarországgal elfoglalni az USÁ-t. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #241242 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ezt próbáljátok ki:

www.paradoxplaz...ron-iv


Nagyon jó kis stratégia. Nekem sikerült Magyarországgal elfoglalni az USÁ-t. :P

Én a Hearts of Iron 2-vel és 3-mal játszottam, a IV-hez jobb gép kéne. Az egyszerűbb utat választottam, az angolokkal foglaltam el a SZU-t, miután a németeket legyőztem.
Az Europa Universalis-t is kipróbáltam, ami teljesen hasonló, csak a 15-19. századot fedi le.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #241510 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata
Sziasztok!

Aki hallott az Overwatch-ról és szívesen kipróbálná annak most lehetősége van ingyen játszani vele (26-29-ig). Ha be jön a játék akkor megvenni is érdemes most, mivel 20 euroval olcsóbb. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #241515 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Elso gyozelem (solo-ban). :dancing:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #241800 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
www.paladins.com/ hasonlo az Overwatchoz.....csak ingyenes...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.