Jelenleg

21
látogatónk van

Ajánlott játék(ok)

7 éve 3 hónapja #219290 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Programozásban régebben jobb voltam, most csak egy Raspberry PI-n futó Debiannal Raspbiannal kínlódok néha :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231260 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
www.origin.com/...-house
"Az Origin "On the House" akciójában ingyen lehet hozzájutni a Mass Effect 2 játékhoz. Ez nem demó, vagy trial version, hanem a teljes játék, ha minden igaz, akkor magyarul és mindezek mellett szerintem a valaha készült egyik legjobb játékról van szó, ami valaha is megjelent RPG kategóriában. Anyitt biztos megér mindenesetre, hogy letöltse az Origin-t és rákattintson a letöltésre (az egész nem vesz igénybe 10 percnél többet, ha jó netünk van és a játékban bőven el lehet tölteni 100-200 órát is élvezetesen). "

Érdemes kipróbálni, esetleg, ha valakit érdekel ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231295 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Ha már a library-ban van, akkor bármikor letölthetem később ingyen? Mert most nem szedném le, csak nem akarok egy hét volna rájönni, hogy már késő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231323 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Hm, nem mondom biztosra de sztem igen. van az accomon egy játék amit vagy két éve tettem be ugyanigy, s letölthetném. Azóta se léptem be az originbe, s mégis...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231398 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Az Origin , Steam stb. esetében ha már az accodon van valami , akkor bármikor felrakhatod , törölheted tetszés szerinti alkalommal.

Szóval nyugodtan regisztráld be magadhoz , ráérsz később is letölteni/játszani vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231408 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Lehet hogy volt már, most nem volt kedvem visszaolvasni...

Theatre of War 2 Africa+Kursk+Caen DLC :lol:

Megunhatatlan! ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232452 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
A S.W.I.N.E-t ismeri esetleg vki? :D Aranyos, magyar fejlesztésű tankos játék. Nyulak és disznók harcolnak egymás ellen :D Annyi, hogy a sokadik pálya után már elég monoton... Egy idő után küldetésenként kevés a kredit, és ha ne adj isten, vesztettél egy tankot, csak annyit enged a büdzsé, hogy pótold, de nagyobb állományod nem lesz.. De am sokáig élvezhető :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Angelus1991ster

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #232454 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

A S.W.I.N.E-t ismeri esetleg vki?

Hogyne! :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hete #233095 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Azért kicsit morbid amikor a disznók szalonnát sütnek az egyik átvezető videóban :woohoo: :yk: :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hete #233098 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Azért kicsit morbid amikor a disznók szalonnát sütnek az egyik átvezető videóban :woohoo: :yk: :troll:


Volt ilyen? Mondjuk már régen játszottam vele, meg a dizsnós kampányt pont nem sokáig vittem... De am nagyon jók az átvezetők is... AZért voltak nagyon jó magyar projektek, kár ilyen-olyan ügyek miatt nem lettek MO-n nagy sikerű játékfejlesztők (Imperium Galactika 1-2, Armies of Exigo, Knights and Merchants, amik most így eszembe jutottak..)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233535 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Azért kicsit morbid amikor a disznók szalonnát sütnek az egyik átvezető videóban :woohoo: :yk: :troll:


Volt ilyen?


De volt ám :) (4:35-nél kezdődik)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Attila27

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #235694 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Ez az 1848-1849 ismerős valakinek? :) ;)
www.playdome.hu...848_pc

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #235707 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Ez az 1848-1849 ismerős valakinek? :) ;)
www.playdome.hu...848_pc


Persze. Hitelesen játszva (teljes orosz beavatkozás, mérsékelt lengyel) nem leggyengébb és nem legerősebb nehézségen 1851-re sikerült nyernem :)
A kulcs az, hogy bármi áron tartsd meg azokat a városokat ahol lehet toborozni, és általában olyat érdemes toborozni, ami kevés ideig tart. (a legkevesebb a nemzetőr, aminek ugyan nem nagy a harcértéke, de egyrészt a szerb/román felkelők ellen megfelel, másrészt véletlenszerűen tud fejlődni honvéddá)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #235872 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nekem rome total war nagy kedvenc :) modolva játszva görögökkel :) Mod nélkül Julius család. Sajnos végig vinnem sohase sikerült, egy idő után sima alap játék hibával kidob ugyanott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #235884 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
A Total Warok nekem is a kedvenceim :) , régebb egyéni kampányokkal, most főleg OMCken keresztül (online multiplayer campaign, vagyis egy script segitségével minden népet ember vihet), mármint a Rome és a Medieval 2, meg Kingdoms. végig talán még én se vittem egyéniben népet, mert amikor eljutok arra a szintre, h már nncs ellenfél, általában megunom, s nincs kedvem az egész térképen végigmenni :lol: , inkább ujat kezdtem egy kis kihivásért.
Van egy fórum, ahol lehet másokkal OMCket vivni, gondoltam már arra is h nyitok neki saját témát. twonline.hu/php...ex.php
Ajánlom kipróbálásra, emberi játékos ellen sokkal nagyobb kihivás a Total War stratégia (is) mint a gépi ellenfél ellen ;)



Az 1848 már régecske volt fent a gépen, de rettentően élveztem megvédeni a területeinket :applause: , kedvenc taktikám olyasmi volt h igyekeztem sorozatos vereségekkel feloszlattatni az ellenséges alakulatokat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.