Jelenleg

30
látogatónk van

Ajánlott játék(ok)

7 éve 6 hónapja #207713 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Előre is bocsánat a családodtól, hogy ezeket a figyelmedbe ajánlom és hónapokra elrabollak tőlük:
Afrika Korps vs Desert rats (magyar fejlesztés)
Rush for Berlin (hazai munka)
King Arthur I-II (ráadásul ez is magyar csapat világszínvonalú játéka)

A lentebb ajánlott soldiers howw2 is baromi jó, feltétlen próbáld ki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207761 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Egy kicsit ez is magyar:Total War:Attila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207776 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
De ott van még a Codename Panzers széria: I II és Cold War, mind magyar szinkronnal.
Valamint a:
Meridian: Squad 22 sci-fi RTS (1 ember fejlesztése)
store.steampowe...51400/
Timelines: Assault on America (második világháborús rts, benne magyar egységekekkel és további 8 néppel)
store.steampowe...garian

Magyar játékfejlesztés kiváló, de nincsen rendesen támogatva. Sokkal több lehetőség van benne mint a magyar filmiparban, amibe szinte öntik a pénzt, és szinte semmit nem hoz vissza. Pár sikeres film és sorozat van (Saul fia, Liza a rókatündér, Aranyélet) oszt ennyi.
Oktatási segédletként lehetne pl. történelmi játékokat fejleszteni. Pl. egy magyarokat középpontba állító Total War-hoz hasonló játékot le lehetne gyártatni a fejlesztőkkel. 21.századi oktatásnak elengedhetetlen része kell, hogy legyen az interaktivitás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #207890 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Van magyar történelmi játék. ismeritek az 1848-1849-et? ;)
hogy miről szól a cime elárulja, s olyan hatszögűs térképe van, mind az örök etalon Panzer Generalnak. Term. körökre osztott stratégia, aki elindul vele a teljes hadjáraton, könnyen belefelejt 20-30-40 órát. Már akit érdekel a 48-49-es szabadságharc :)
Érdemes ezt is megkeresni és kipróbálni, képezni pár honvédzászlóaljat... :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207901 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Van magyar történelmi játék. ismeritek az 1848-1849-et? ;)
hogy miről szól a cime elárulja, s olyan hatszögűs térképe van, mind az örök etalon Panzer Generalnak. Term. körökre osztott stratégia, aki elindul vele a teljes hadjáraton, könnyen belefelejt 20-30-40 órát. Már akit érdekel a 48-49-es szabadságharc :)
Érdemes ezt is megkeresni és kipróbálni, képezni pár honvédzászlóaljat... :lol:

És ennyiben ki is merült. Persze érdek is fűződik ahhoz, hogy ne legyen interaktívabb az oktatás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #207912 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

És ennyiben ki is merült. Persze érdek is fűződik ahhoz, hogy ne legyen interaktívabb az oktatás.

Na ezt most nem értem, uh "magyarázatot követelek " :lol: :)


Amugy ismered ezt a játékot?
Csak mert szerintem nagyon hangulatos az egész, s ha a magyar seregekkel meg akarod verni az osztrákokat, ugyancsak fel kell kötni a gatyát. A toborzáson kivül még rengeteg aspektusa van a játéknak, ahogy én emlékszem... A történelmi toborzóhelyek, történelmi eventek, elég jó algoritmus a csatákra, stratégiák, az egész rettentő hangulatos, magyar történelmet szerető embernél függést okozhat...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207969 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M

De ott van még a Codename Panzers széria

Az se volt rossz, de két dolog nagyon zavart benne. Egyrészt elég vicces volt, hogy az épületek ugyanúgy néztek ki 1%-os, mint 100%-os állapotukban. Másrészt bár a játék neve Panzers volt, de a gyalogosok, mégis sokkal használhatóbbak voltak. :) A játék vége felé, teleraktad a csapatot mesterlövészekkel, meg rakétavetősökkel, és nem volt ellenfeled. :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207987 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
na ja, a Blitzkrieg-ben is ez volt, h a rengeteg harckocsi meg tüzérség ellenére a sniper volt a lopakodásával a leghatékonyabb egység... :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208051 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

na ja, a Blitzkrieg-ben is ez volt, h a rengeteg harckocsi meg tüzérség ellenére a sniper volt a lopakodásával a leghatékonyabb egység... :dry:

A Blitzkriegben úgy hoztam le egy küldetést, hogy csak a sniper meg egy arty maradt egy rakás gyalogos meg pár tank ellen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208112 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Ezért is szerettem jobban a Soldierst, vagy a Sudden Strikeot. Ott tényleg érződött, milyen durván tudta befolyásolni a csata kimenetelét, akár egyetlen tank is. Ahogy az is, miért rettegtek annyira az ágyúsoktól. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208221 Írta: M4rt1n2
Megválaszolva: M4rt1n2
Teocracy.(magyar játék, Ubisoft adta ki, szerintem nem sokan ismerik)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208416 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Teocracy.(magyar játék, Ubisoft adta ki, szerintem nem sokan ismerik)


Megvan eredetiben a polcon. Nagyon rosszul van optimalizálva és mind az építkezés, mind a harcmód része rossz.
:)
A konkvisztádorok kis csapata egy pillanat alatt szétkapja még a legjobb sárkányíjakkal felszerelt csapatot is. Egyszer tudtam megnyerni a játékot, miután mindenkit kiirtottak a konkvisztádorok, maradt egy területrész színesben, hogy ott van az ellenség. Odamentem egy sereggel, amint a területre léptem győzelem, vége a játéknak.

Szóóóval nekem annyira nem volt nyerő :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208434 Írta: M4rt1n2
Megválaszolva: M4rt1n2
Én a spanyolokat egy kb 300 fős csapattal is vissza bírtam verni. Egyébként ez a játék a magyar narancs (kicsit savanyú, kicsit sárga de a miénk). Nekem bejött.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208444 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Sztem indíthatnánk egy uj témát is, magyar (fejlesztésű) játékok cimmel ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #208744 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Oszt a régi UFO - Enemy Unknown hol marad?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.