Jelenleg 392 vendég és nincs tag online

Ajánlott játékok

10 hónapja 5 napja #256698 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
wolfenstein 2 ....nem gyenge.Ha volt már akkor storno.Ha nem akkor hajrá-kerekes székkel kezdeni komoly.....ncoron fennt van.(bann)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 3 napja #256855 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

INFARKTUS beküldte: wolfenstein 2 ....nem gyenge.Ha volt már akkor storno.Ha nem akkor hajrá-kerekes székkel kezdeni komoly.....ncoron fennt van.(bann)

Wolf2 nagyon ott volt, az új cod ww2 viszon nálam leszerepelt... :( pedig imádtam őket.

10 hónapja 3 napja #257039 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Van egy felesleges (elajándékozható) Postal2-m Steamen. Ha valaki szükségét érzi, hogy agyhalott játékkal foglalkozzon, jelezze... :D

[/center]

Trollz be flippin' out, Mon!

9 hónapja 4 hete #257448 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A StarCraft: Broodwar (az a teljes változat) és a StarCraft II: Wings of Liberty (az első kampány + a többjátékos mód) ingyenessé vált. :banana:

9 hónapja 2 hete - 9 hónapja 2 hete #258791 Írta: Töknormáliskatona
Megválaszolva: Töknormáliskatona
Sziasztok!

Ajánlani tudnám annak aki egy második világháborús játékot keres a Heroes and Generals-t.
Az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam.(Persze a WoT után) :)
Normális, letisztult lövöldözős játék, gyalog, tankkal, repülővel.
Ráadásul ingyenes is.

Itt a link: heroesandgenerals.com/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

9 hónapja 2 hete #258831 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
Assassin creed black flag ról vélemények? Tudom, hogy nem mai kiadás, de én most tervezem a beszerzését uplay oldara regisztrálva adnám meg a játék kódomat. Még egyik résszel sem játszottam, keresgéltem, régebben láttam az AC részeit, de valahogy mindig háttérbe szorultak, de ez a kalózos tetszik! Olvasgattam már fórumokat meg videókat is néztem már, de kíváncs vagyok az itteni gameboy okra :trollol:
Köszi

9 hónapja 2 hete #258941 Írta: solinari
Megválaszolva: solinari

Okynawa beküldte: Assassin creed black flag ról vélemények? Tudom, hogy nem mai kiadás, de én most tervezem a beszerzését uplay oldara regisztrálva adnám meg a játék kódomat. Még egyik résszel sem játszottam, keresgéltem, régebben láttam az AC részeit, de valahogy mindig háttérbe szorultak, de ez a kalózos tetszik! Olvasgattam már fórumokat meg videókat is néztem már, de kíváncs vagyok az itteni gameboy okra :trollol:
Köszi

Az origins kivételével mind ott figyel a digitális polcon :) Ha szereted a b....s kardozós dolgokat meg a hajókat akkor neked való :)

9 hónapja 2 hete #258943 Írta: solinari
Megválaszolva: solinari

Okynawa beküldte: Assassin creed black flag ról vélemények? Tudom, hogy nem mai kiadás, de én most tervezem a beszerzését uplay oldara regisztrálva adnám meg a játék kódomat. Még egyik résszel sem játszottam, keresgéltem, régebben láttam az AC részeit, de valahogy mindig háttérbe szorultak, de ez a kalózos tetszik! Olvasgattam már fórumokat meg videókat is néztem már, de kíváncs vagyok az itteni gameboy okra :trollol:
Köszi

Az origins kivételével mind ott figyel a digitális polcon :) Ha szereted a b....s kardozós dolgokat meg a hajókat akkor neked való :)

9 hónapja 1 hete #259056 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Szia en azt mondom, hogy ne vedd meg meg. Inkabb varj egy hetet es toltsd le ingyen :) Akkor megkapja mindenki karacsonyra.

[/url]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

9 hónapja 1 hete #259108 Írta: Okynawa

Ubullka beküldte: Szia en azt mondom, hogy ne vedd meg meg. Inkabb varj egy hetet es toltsd le ingyen :) Akkor megkapja mindenki karacsonyra.

Egy linkket dobnál, hogy honnan lehet majd letölteni ingyen? Bár ha a wotra költöttem, ennek az ára nem csap a földhöz, de az ingyen az csak olcsóbb :banana:

9 hónapja 1 hete #259111 Írta: Ubullka

Okynawa beküldte:

Ubullka beküldte: Szia en azt mondom, hogy ne vedd meg meg. Inkabb varj egy hetet es toltsd le ingyen :) Akkor megkapja mindenki karacsonyra.

Egy linkket dobnál, hogy honnan lehet majd letölteni ingyen? Bár ha a wotra költöttem, ennek az ára nem csap a földhöz, de az ingyen az csak olcsóbb :banana:

Az Uplayt kell letölteni( Ubisoft keretprogramja) és majd ott lesz a shop fül alatt 0 ft-ért egy hét múlva.

[/url]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

9 hónapja 1 hete #259616 Írta: Okynawa
elvileg holnaptól ingyenes 18ig. mi a külömbség a delux és a standard között? melyik verzió lesz letölthető? mert arról nem látok infót ( tudom, h black flag, de standard? )
+magyar feliratott, ill magyarítást szeretnék rá majd, lenne egy linkked, ahonnan beszerezhetem és működik id?
köszönöm

9 hónapja 6 napja #259682 Írta: Ubullka

Okynawa beküldte: elvileg holnaptól ingyenes 18ig. mi a külömbség a delux és a standard között? melyik verzió lesz letölthető? mert arról nem látok infót ( tudom, h black flag, de standard? )
+magyar feliratott, ill magyarítást szeretnék rá majd, lenne egy linkked, ahonnan beszerezhetem és működik id?
köszönöm

Standardot lehet letölteni teljesen magyar nyelven, a deluxe-ban van pár új sziget meg ruha meg fegyver amit még meg lehet szerezni.

[/url]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Okynawa

9 hónapja 6 napja #259702 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Egy meglévő vagy új uPlay fiók kell hozzá és dec. 18. 11 óráig ingyen vihető az Assassin's Creed: Black Flag (PC).

World of Tanks Magyar Portál: wotinfo.hu | Facebook
World of Warships Magyar Portál: wows.hu | Facebook
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Okynawa

9 hónapja 6 napja - 9 hónapja 6 napja #259705 Írta: Okynawa
Köszi mindenkinek :beer2: lehet venni valami kiegészítés amivel megkapom a plusz cuccokat amit a delux adna?

shaking

Ubullka beküldte:

Okynawa beküldte: elvileg holnaptól ingyenes 18ig. mi a külömbség a delux és a standard között? melyik verzió lesz letölthető? mert arról nem látok infót ( tudom, h black flag, de standard? )
köszönöm

Standardot lehet letölteni teljesen magyar nyelven, a deluxe-ban van pár új sziget meg ruha meg fegyver amit még meg lehet szerezni.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.