Jelenleg

21
látogatónk van

S.T.A.L.K.E.R.

7 éve 8 hónapja #200446 Írta: Bence0721
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hogyhogy ilyet még nem nyitott senki? :lol:

Na, most kezdtem el úgy hatodjára végigvinni az egész szériát... bár a Clear Sky-ért nem vagyok oda, de már a Call of Pripyatot pörgetem :)

Ha esetleg valaki nem magyarosítással tolná, azoknak ezek a viccek újdonságként fognak hatni :lol:

Egy sztalker elmegy az orvoshoz. Az orvos megvizsgálja, és a vizsgálat alatt végig ezt mondogatja : - Hm, jó, nagyon jó...
Megkérdezi a sztalker : - Doktor úr, alig állok a lábamon, mégis mi ebben a jó?
- Hát, hogy maga az, és nem én... :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200450 Írta: Patsky
Megválaszolva: Patsky
Csak annyit mondok hogy kb úgy 50-55gb méretű volt az a mappa ahol a modok voltak hozzá. :whistle:
Durva egyébként, hogy így bele gondolva nem éppen mai játék de minden héten több órát játszok vele még mindig, olyan feelingje van amit eddig én semmilyen más játéknál nem éreztem azóta sem. :love:
Az Zóna beszippantott. :wine:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bence0721

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200451 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Csak annyit mondok hogy kb úgy 50-55gb méretű volt az a mappa ahol a modok voltak hozzá. :whistle:
Durva egyébként, hogy így bele gondolva nem éppen mai játék de minden héten több órát játszok vele még mindig, olyan feelingje van amit eddig én semmilyen más játéknál nem éreztem azóta sem. :love:
Az Zóna beszippantott. :wine:


Igen, az a fíling megismételhetetlen ;)

Nemrég jutottam el odáig, hogy meg is vettem, mert Steam-en 8,99 € volt a három játékot tartalmazó bundle :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200452 Írta: Patsky
Megválaszolva: Patsky
Amennyire emlékszem még 2009-ben a Clear Sky-t (ez volt az első amivel kezdtem akkor még azt sem tudtam pontosan mi is ez) vettem osztálytárstól 2000ft-ért ő kb ott abba hagyta mikor találkozott az első vérszopóval. :trollol:
Bár bevallom őszintén mikor a föld alatt jöttek a snorkok és a vérszopók ott "kicsit" megijedtem.
A legidegesítőbb viszont amikor a szénné modolt játék feldobja: "xrengine has stopped working" ,igaz a Clear Sky hajlamos volt mod nélkül is produkálni ezt. :angry:
Most még a Dezowave féle Lost Alpha-t tolom, de ez kicsit olyan üres közel sincs benne annyi élet mint a többi részbe főleg a Call of Pripyat-hoz képest de nem rossz ez attól, de talán most,hogy a GSC vissza tért talán elkészül a várt 2. rész ha a Cossacks 3 már megjelent.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200526 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nekem megvan a Stalker, A Call of Pripyat és a Clear Sky is.
Az első részt nem toltam végig, abban voltak para részek, amikor a láthatatlan vérszopók háromszor is felbukkantak 10 lépésen belül. Gyűlöltem a megállás nélkül respawnozó ellenfeleket, pl. az ellenséges frakciók bázisának kiirtását sem tudtam emiatt megcsinálni. Mire megöltem az utolsó embert, felbukkant helyette 10 másik..

A későbbi részekben ilyen nem volt, azokat vígan végigvittem :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200580 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
"Egy kis vérszopó odamegy az apjához : Apu, mutass nekem sztalkereket!
Az apa elővesz két koponyát, és elkezd velük bábozni : - Hé, Szimonics, szerinted vannak itt vérszopók?
- Nem, itt nincsenek vérszopók."

"Két vérszopó beszélget. Kérdezi az egyik a másiktól : Te hogyan támadsz meg egy sztalkert?
- Először is zajt csapok, hogy biztosan észrevegyen. Majd teszek körülötte egy nagy kört, aztán öt perc múlva egy kisebbet, és utána öt perc múlva megtámadom.
- Miért tart ilyen sokáig? Miért körözöl ennyit? Nem támadhatnád meg csak úgy, azonnal?
- Persze, megtehetném, ez nem is kérdés. De nem akarom úgy megenni, hogy a sz*r benne van..."

"Zsoldosok elkapnak egy sztalkert. Ketten megfogják, bemerítik a vízbe, miután kihúzzák, kérdezik : Pénz, zsákmány, képződmény? - Nincs. Megint bemerítik, kihúzzák : Pénz, zsákmány, képződmény? - Nincs.
Harmadszor is bemerítik, megint megkérdezik : Pénz, zsákmány, képződmény? Mire a sztalker kifakad : Vagy tartsatok lenn tovább, vagy nyomjatok mélyebbre, de nagyon zavaros a víz...."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Apa1972_hu, Sics, Patsky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200585 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Személyes kedvencem :

"Sztalker a Zónában elmegy orvoshoz. Az orvos megvizsgálja, majd mondja : Rendben, vegye ezt a sugárzás ellen, ezt az álmatlanság ellen, ezt pedig a depresszió ellen.
- Köszönöm, doktor úr, de nincs más a vodkán kívül?"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200603 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Kiváló sorozat, a Clear Sky-t vagy tízszer kipörgettem. Nemrég volt 10 dollárért IndieGalán az egész trilógia plusz egy bónusz játék, aminek a címére sem emlékszem, ahhoz képest, hogy 55 euró Stemaen a három játék együtt (bundleben asszem 30-40), kiváló vétel volt. Végre nem érzem úgy, hogy megszégyenítem a játékot és a Zónát azzal, hogy törtben tolom :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #201421 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Két sztalker beszélget : - Ha a Zónába megyek portyázni, mindig magammal viszem az anyósom fényképét.
- Mégis minek?
- Hát, tudod, anomáliák, mutánsok, miegymás... de ha ránézek a képre, mindez kezd egész kellemesnek tűnni... :lol: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, VasPufi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #201426 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

de talán most,hogy a GSC vissza tért talán elkészül a várt 2. rész ha a Cossacks 3 már megjelent.


Húúúúú, ha lenne új rész a S.T.A.L.K.E.R.-ből, vagy előrendelném hónapokkal előre, vagy azonnal megvennem, ahogy megjelenik :lol: :lol: :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: McArthur

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201508 Írta: McArthur
Megválaszolva: McArthur
A Lost Alpha letölthető verziójához honnan lehet hozzájutni,mert nekem download error-t ír ki a próbálkozáskor..:-(
valahova regisztrálni kell előtte?
.
megoldottam....elsőre nem találtam a regisztrációs lehetőséget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #201600 Írta: McArthur
Megválaszolva: McArthur
letöltöttem a Lost alpha-t + patch,viszont nem akar elindulni
nem tudja megnyitni a " fsgame.ltx" javaslat/ötlet?
köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201640 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nálam Lost Alpha directx-el hülyéskedett :) Most az van gépen meg a CoP sgm2.2 -vel. Sokak szerint a legjobb mod hozzá. Az őrnagy kordonnál kezd, mivel katona, hadsereg nagy haverja) aztán mocsár, onnan megy Zaton-ba, ott viszont már nem ő a király :silly: Sgm opcioi közt van h belehet kapcsolni alpha osztagokat, egy elit zsoldos csapat akik rád vadásznak miközben főszálat viszed.Viszont remek cuccokat lehet elszedni tőlük ha megnyerted harcot. :) Mc lehet rossz patch-et tettél fel? Volt velük egy kis kavarodás a játék forumán h van amelyik hibás. 1.3003-at tedd fel, forditás és játszhatod szerintem
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: McArthur

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #201892 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Bocs srácok, nem bírok leállni a viccekkel :lol: Ezek egyszerűen zseniálisak :lol: Van humoruk ezeknek az ukrán fiúknak... ;)

Egy sztalker elrejti a zsákmányát egy fára. Pár nappal később arra jár, hogy elvigye, de messziről kiszúr egy alakot, aki a lábát lóbálva ül a fán. Nosza, neki se kell több, odalopózik, majd fölnyúlva megragadja a tolvaj golyóit, és felkiabál : - Ki vagy? Mondd meg, vagy lelőlek!
Semmi válasz, a sztalker erősít a szorításon, majd megint felkiált : - Felelj, vagy meghalsz!
Megint nincs válasz, a sztalker már olyan erősen szorítja, hogy kidagadnak az erek a karján.
Még egyszer megpróbálja : - Mondd meg ki vagy, vagy lelőlek!
Mire egy gyenge suttogó hang felel : - Irányító.... vagyok....
A sztalker megszeppenve : - Miért nem mondtad előbb?
- Mert nem is tudok beszélni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202649 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Egy sztalker betér a Szkadovszkra. Szakáll rögtön kérdezi : Mit kérsz, egy korsó sört, egy kupica vodkát?
- Az a korsó vodka jól hangzik... :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.