Jelenleg

34
látogatónk van

The Witcher 3

7 éve 9 hónapja #194247 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Igaz én nem játszom vele, de ezt találtam nektek :D
ipon.hu/hir/kul.../37469
(Hátha valamelyikőtöknek újdonság :D )


Köszi szépen a hírt :) ez tetszik :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194248 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Nyeh "lúzerek", nekem ez áll a szoba sarkában:





A talapzaton nem látszik, de ott pihen egy szöges láncos buzogány és egy harci kalapács.

Mindig az volt a vágyam, hogy lehessen egy saját lovagi páncélzatom :) Hát összehoztam évek alatt.


Mekkora királyság :D Nekem is kell egy ilyen :D
Nekem van egy számszeríjam, egy láncos kétfejű buzogányom, egy Wakizashi-m, egy spanyol vívó kardom, gyöngyházberakásos tőröm a falamon :) de szeretnék egyszer én is egy komplett páncél szettet....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194257 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nem olcsó és nem egyszerű :)

A mellvértek készítése megszűnt amikor rászántam magam, hogy vegyek a Bánsághi Páncéltól.
A sisak replikasop.hu-ról jött
A lánccsuklyát és a láncinget Móron készítette nekem egy srác.
A próbababa pofára dőlt, így az OBI-ból egy asztallábból és egy barkácsboltból eszkábáltam össze egy állványt (egy párnát feláldozva a próbababa felső testének kitöltéséhez) és az egyik 60*60-es fekete szekrényajtóm lett a talapzat.

A fegyverzet: (nem szeretem a kardokat)
A buzogány replikashopos. Mivel alapjáraton úgy készítik őket, hogy csak egy vékony rézdrót rögzíti a láncot a nyélhez, egy fekete kaspó akasztóval helyettesítettem, rágörbítettem a kampó végét, hogy kört kapjak, belefúrtam, majd belecsavaroztam fentről a nyélbe, így full kontakt fegyver lett.
A lovagkard.hu-nál csináltattam egy egykezes csatabárdot, fantasztikus minőségben és igen baráti áron dolgoznak.
A ruházatot, a pajzsot és a vasalt alkarvédőket a vertesegyesulet.hu-nál készíttettem.
A harci kalapács replikashopos - ennyi fegyverzet elég lesz neki.

Az öv válságmegoldás, elfogyott a pénzem, így díszes, veretes övre nem tellett, kapott egy marhabőr övet, amit próbálok szegecsekkel díszítgetni.

Gambesonra meg már tényleg nem tellett, röhej, hogy 50000 ft egy fegyverkabát, így lenge, nyári designt kapott :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194275 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Sajnos irtózatosan drágák ezek a cuccok :S Én pesten a kossuthl L. uton szoktam vásárolni egy dísz fegyver páncél kereskedőnél de irdatlan árak vannak :SSSS

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194276 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Ahol én a nyálam szoktam csorgatni (bár angol lennék): www.theknightshop.com/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195190 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok :) Én még csak 2-ik részel játszom, nagyon elején tartok.Egyenlőre eléggé meghatározott pályán lehet mozogni. Várostrom és kész.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195300 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Töredelmesen bevallom, én nem játszottam sem az eggyel, sem a kettővel, de olvastam az összes magyarul megjelent könyvet, szóval így is képben vagyok :lol:
A harmadik mindent visz, simán Év Játéka kellett volna legyen, ha nem fizetik le a Bethesda vagy nem tudom ki a zsűrit :angry:
(Ugyebár a Fallout4 lett az év játéka... hagyjuk szerintem... :sick: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195326 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Töredelmesen bevallom, én nem játszottam sem az eggyel, sem a kettővel, de olvastam az összes magyarul megjelent könyvet, szóval így is képben vagyok :lol:
A harmadik mindent visz, simán Év Játéka kellett volna legyen, ha nem fizetik le a Bethesda vagy nem tudom ki a zsűrit :angry:
(Ugyebár a Fallout4 lett az év játéka... hagyjuk szerintem... :sick: )


Kb 99%-ban a portálokon a witcher 3 lett az év játéka..

Csak tájékoztatásul :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195346 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok :) Én még csak 2-ik részel játszom, nagyon elején tartok.Egyenlőre eléggé meghatározott pályán lehet mozogni. Várostrom és kész.


Higyétek el megéri kijátszani az első kettőt is nagyon érdekesek izgalmasak. Ráadásul az egyben lehet a legszabadabban kurvázni kb bármeik nöt meg lehet dugni kitartó udvarlással :DDDD nem ugy mint a 2-ben vagy a 3-ban :(
Emlékszem az egyben a vizimai templomnegyedben van egy templom ahol vannak apácák és csak azért kezdtem ujra egyszer a játékot hogy az egyik apácát meghuzzam. Szörnyen nehéz elérni de sikerült. 6x toltam ki az egyet és csak egyszer sikerült. A kettőt 4x nyomtam végig azt is imádtam. De tény hogy a 3-nak van a legnagyobb és nyilt világa.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #195347 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én a játékban az erdei nimfát tosztam meg nagy élvezettel :) NIMFAmánia :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195369 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Én a játékban az erdei nimfát tosztam meg nagy élvezettel :) NIMFAmánia :)




ÚÚÚ igen ez marha jó volt benne :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195423 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Igen, a háromban eléggé le van korlátozva sajnos :(
Nem vagyok olyan típusú ember, aki rá van függve a grafikára (mellesleg amúgy elég szép a Witcher 2), az a baj, hogy a 3 irányítását szoktam meg, a 2-nek meg tök más az irányítása... egyszerűen sehogy sem állt kézre, és tulajdonképpen ezért adtam föl 1-1,5 óra után... :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195497 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Igen, a háromban eléggé le van korlátozva sajnos :(
Nem vagyok olyan típusú ember, aki rá van függve a grafikára (mellesleg amúgy elég szép a Witcher 2), az a baj, hogy a 3 irányítását szoktam meg, a 2-nek meg tök más az irányítása... egyszerűen sehogy sem állt kézre, és tulajdonképpen ezért adtam föl 1-1,5 óra után... :unsure:


Hát nem tom nekem bejött az egy és a kettö irányítása is :) én szerettem öket. Tény hogy a 3-nak van a legfejlettebb irányítása

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195517 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Igen, a háromban eléggé le van korlátozva sajnos :(
Nem vagyok olyan típusú ember, aki rá van függve a grafikára (mellesleg amúgy elég szép a Witcher 2), az a baj, hogy a 3 irányítását szoktam meg, a 2-nek meg tök más az irányítása... egyszerűen sehogy sem állt kézre, és tulajdonképpen ezért adtam föl 1-1,5 óra után... :unsure:


Hát nem tom nekem bejött az egy és a kettö irányítása is :) én szerettem öket. Tény hogy a 3-nak van a legfejlettebb irányítása


Nem mondtam, hogy rossz, vagy irányíthatatlan, csak amikor én letöltöttem a kettőt, már benne volt 100+ órám a 3-ban. Így aztán nem sok esélyem volt... :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #195605 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Nem olcsó és nem egyszerű :)

A mellvértek készítése megszűnt amikor rászántam magam, hogy vegyek a Bánsághi Páncéltól.
A sisak replikasop.hu-ról jött
A lánccsuklyát és a láncinget Móron készítette nekem egy srác.
A próbababa pofára dőlt, így az OBI-ból egy asztallábból és egy barkácsboltból eszkábáltam össze egy állványt (egy párnát feláldozva a próbababa felső testének kitöltéséhez) és az egyik 60*60-es fekete szekrényajtóm lett a talapzat.

A fegyverzet: (nem szeretem a kardokat)
A buzogány replikashopos. Mivel alapjáraton úgy készítik őket, hogy csak egy vékony rézdrót rögzíti a láncot a nyélhez, egy fekete kaspó akasztóval helyettesítettem, rágörbítettem a kampó végét, hogy kört kapjak, belefúrtam, majd belecsavaroztam fentről a nyélbe, így full kontakt fegyver lett.
A lovagkard.hu-nál csináltattam egy egykezes csatabárdot, fantasztikus minőségben és igen baráti áron dolgoznak.
A ruházatot, a pajzsot és a vasalt alkarvédőket a vertesegyesulet.hu-nál készíttettem.
A harci kalapács replikashopos - ennyi fegyverzet elég lesz neki.

Az öv válságmegoldás, elfogyott a pénzem, így díszes, veretes övre nem tellett, kapott egy marhabőr övet, amit próbálok szegecsekkel díszítgetni.

Gambesonra meg már tényleg nem tellett, röhej, hogy 50000 ft egy fegyverkabát, így lenge, nyári designt kapott :D


Kicsit OFF téma, de egyszer egy szép, meleg nyári napon én vittem az aquilát Savariában. Akkor egy jóbarátomat helyettesítettem, az ő felszerelésében pompáztam, de akkor és ott elhatároztam, hogy beszerzek egy teljes légiós felszerelést. Egyenlőre még nem sikerült eldöntenem, hogy sima légiós legyen, vagy esetleg jelvényhordozó, avagy (legyezgetve a hiúságomat) centurio. :lol:
De egy gladiusom már van, onnan meg még bármelyik irányba elindulhatok... egy nagy ember mondta, valahol, valamikor, hogy a háborúhoz három dolog kell : pénz, pénz és pénz. Nos, igaza volt :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.